Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

LOTTO MTB Energy 2020 - dystans MEGA

2020-06-11
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 CIBA Damian TA KO 1 M30 1 05:30:56 00:00:00
2 BANACH Robert BST Banach Sport Team 1 M40 2 05:39:11 00:08:15
3 KARASEK Jan RK ALUMINIUM BIKE TEAM 1 M18 3 05:45:59 00:15:03
4 POTRYKUS Filip KLIF Team Chłapowo 2 M18 4 05:53:05 00:22:09
5 OSTAJEWSKI Gustaw Klif Team 3 M18 5 05:57:50 00:26:54
6 PRZYŁUSKI Karol AKJ KWIDZYN / BOGDZIEWICZ TEAM 2 M30 6 06:22:04 00:51:08
7 STRZYŻEWSKI Tomasz Klif Team 4 M18 7 06:22:56 00:52:00
8 GRZEBYTA Mateusz MTB START KARTUZY 3 M30 8 06:23:43 00:52:47
9 GARDZIELEWSKI Artur VO2max MTB Team 2 M40 9 06:24:26 00:53:30
10 LESZCZYŃSKI Andrzej Team Wielki Ptak 3 M40 10 06:28:22 00:57:26
11 HERING Mateusz Hering_triathlon 5 M18 11 06:28:34 00:57:38
12 SZCZĘŚNIAK Piotr GVT 4 M40 12 06:30:42 00:59:46
13 JAROSIEWICZ Michal BST- Banach Sport Team 5 M40 13 06:36:54 01:05:58
14 JARZĄBEK Tomasz Euro Bike Kaczmarek Electric Team 1 M50 14 06:37:30 01:06:34
15 TEOFILAK Jacek Norda Active Team 4 M30 15 06:41:57 01:11:01
16 KORALEWSKI Mariusz TRAKTOR TEAM MTB 5 M30 16 06:44:38 01:13:42
17 MIELEWCZYK Artur Romet Factory Team 6 M30 17 06:49:02 01:18:06
18 SKAWIŃSKI Tomasz NEXUS TEAM 6 M40 18 06:57:51 01:26:55
19 GIAK Marek LOTTO Bike Team Olsztyn 7 M30 19 06:59:31 01:28:35
20 OLECH Jacek 2 M50 20 07:00:25 01:29:29
21 WUNSCH Piotr Biuro Rachunkowe EURO Luzino 7 M40 21 07:00:53 01:29:57
22 POGORZELSKI Zdzisław LOTTO TEAM 3 M50 22 07:08:16 01:37:20
23 MAREK Marzec Legion serwis 8 M40 23 07:08:55 01:37:59
24 WÓJCIK Piotr Team Wielki Ptak 8 M30 24 07:12:33 01:41:37
25 HOGE Krystian PUCKA GRUPA ROWEROWA 9 M30 25 07:27:24 01:56:28
26 ŚLIWIŃSKA Natalia ASE Trek Gdynia 1 K18 1 07:27:30 01:56:34
27 PAKUŁA Marcin BIKE U UP Gdynia Orlowo 9 M40 26 07:31:49 02:00:53
28 SKOWRON Maciej Fundacja Jeppesena 10 M30 27 07:45:34 02:14:38
29 ZDROJEWSKA Katarzyna MTB Start Kartuzy 1 K30 2 07:46:25 02:15:29
30 JOSKOWSKA Iwona Luk Connect Racing Team 1 K40 3 07:47:36 02:16:40
31 KRUSZYŃSKA Anna OrkaMasters Iława 2 K40 4 07:48:42 02:17:46
32 BLOKOWSKA Beata AKJ Kwidzyn 2 K18 5 07:50:57 02:20:01
33 JAKUBOWSKA-OLECH Edyta 1 K50 6 08:00:01 02:29:05
34 BANACH Ryszard BST - Banach Sport Team 1 M60 28 08:02:16 02:31:20
35 DRAPELLA Dariusz CTS 2 M60 29 08:16:46 02:45:50
36 OLSZEWSKI Kacper 6 M18 30 08:38:39 03:07:43
37 GRAJCZAK Adrian 11 M30 31 08:40:25 03:09:29
38 CHORZEWSKI Dominik 7 M18 32 08:53:17 03:22:21
39 MISZEWSKI Grzegorz 12 M30 33 09:07:57 03:37:01
40 KRZYŻELEWSKA-SUŚ Anna Bydzia Power Bike Team 3 K40 7 09:12:47 03:41:51
41 HABAJ Piotr Norda Active Team 13 M30 34 09:19:37 03:48:41
42 DUDKIEWICZ Daniel LOTTO 10 M40 35 09:42:28 04:11:32
43 PATERAK Anna LOTTO TEAM 4 K40 8 12:09:10 06:38:14