Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

LOTTO Triathlon Energy Starogard 2020 - dystans 1/4 IM

2020-09-13
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 GORYŃSKI Dawid UKS TRS Susz 1 M1 1 00:12:13 01:10:39 00:38:15 02:02:06 00:00:00
2 PAWELCZYK Piotr 2 M1 2 00:13:58 01:17:31 00:40:38 02:13:23 00:11:17
3 JUŚKIW Paweł Bike U Up 1 M2 3 00:14:13 01:15:51 00:43:13 02:14:17 00:12:11
4 KRASNODĘBSKI Sebastian TRI DIVISION 2 M2 4 00:17:51 01:12:47 00:43:18 02:15:13 00:13:07
5 DOBOSIK Damian 3athlete 3 M2 5 00:18:27 01:13:33 00:42:23 02:15:31 00:13:25
6 GNIOT Jacek Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. 1 M3 6 00:18:48 01:12:14 00:43:48 02:16:00 00:13:54
7 JEDOWSKI Maciej Kts IRONMAN 4 M2 7 00:16:35 01:13:28 00:44:48 02:16:34 00:14:28
8 ŻURAWICZ Andrzej Tri-Team Rumia 5 M2 8 00:18:14 01:16:36 00:42:17 02:18:09 00:16:03
9 GRYZEL Adam KalachTeam 6 M2 9 00:16:39 01:16:16 00:45:27 02:19:25 00:17:19
10 WOŹNIAK Jacek CTS / Porta Drzwi 2 M3 10 00:17:27 01:15:37 00:45:50 02:19:57 00:17:51
11 ŁOŚ Adam KTS IRONMAN 7 M2 11 00:18:04 01:16:58 00:44:57 02:20:59 00:18:53
12 ŻYŁA Marcin 8 M2 12 00:16:38 01:18:12 00:45:23 02:21:46 00:19:40
14 DUKACZEWSKI Michał Neon 3 M3 14 00:18:22 01:18:59 00:43:37 02:22:37 00:20:31
15 WIATROWSKI Krzysztof TriWiatraki / runpassion.pl team 4 M3 15 00:19:39 01:23:05 00:38:21 02:22:45 00:20:39
16 ŚLIWKA Piotr Sportevo 5 M3 16 00:18:15 01:20:48 00:42:42 02:23:02 00:20:56
17 SZARMACHER Sebastian Szarmacher 9 M2 17 00:17:46 01:20:51 00:42:53 02:24:19 00:22:13
18 TEMCZUK Robert Sportowa Forma 10 M2 18 00:00:00 00:00:00 00:00:00 02:24:28 00:22:22
19 RADCZUK Marcin Endure Team 11 M2 19 00:16:25 01:18:08 00:49:03 02:24:38 00:22:32
20 BIELEC Adam KCALOKILERZY 12 M2 20 00:18:08 01:21:21 00:43:46 02:24:51 00:22:45
21 KORULCZYK Ola TRIWAWA 1 K2 1 00:15:21 01:20:52 00:48:25 02:25:56 00:23:50
22 JURCZYSZYN Rafał OlimpSwim 13 M2 21 00:22:56 01:21:43 00:41:27 02:27:24 00:25:18
23 KLEJZEROWICZ Roman Egger runs 6 M3 22 00:18:47 01:22:11 00:44:57 02:27:33 00:25:27
24 ORŁOWSKI Piotr PERSONALTRIATHLON.PL 7 M3 23 00:19:22 01:21:02 00:45:53 02:27:46 00:25:40
25 DOLNY Marek TRI Starogard Gdański 1 M4 24 00:18:42 01:19:57 00:47:06 02:27:48 00:25:42
26 SZWEDOWSKI Błażej Polpharma TRI Team 14 M2 25 00:15:52 01:22:21 00:48:12 02:27:55 00:25:49
27 ĆWIK Damian CTS 8 M3 26 00:19:17 01:17:01 00:49:31 02:28:16 00:26:10
28 KUR Daniel TricityTri 15 M2 27 00:18:55 01:21:08 00:47:04 02:28:35 00:26:29
29 TREDER Wiesław 9 M3 28 00:21:38 01:21:49 00:44:03 02:29:43 00:27:37
30 SOSNOWSKI Jarosław BIEGAJĄCY TCZEW 10 M3 29 00:18:34 01:26:04 00:43:54 02:29:57 00:27:51
31 PAKUŁA Marcin BIKE U UP Gdynia Orlowo 11 M3 30 00:16:33 01:22:16 00:50:26 02:30:30 00:28:24
32 LENART Rafał Drużyna ML 16 M2 31 00:20:15 01:23:32 00:45:04 02:30:40 00:28:34
33 KOWALSKI Jarosław TRI STAROGARD GDAŃSKI 12 M3 32 00:20:18 01:23:41 00:45:10 02:30:45 00:28:39
35 KUC Szymon TRI starogard gdański 17 M2 34 00:20:01 01:19:05 00:51:11 02:31:51 00:29:45
36 NOWAKOWSKI Jerzy Team MX Skórcz 13 M3 35 00:18:50 01:24:00 00:47:49 02:32:15 00:30:09
37 KIEDROWSKI Grzegorz Morsy Skarszewy/Flex Runners 18 M2 36 00:19:24 01:27:55 00:43:29 02:32:17 00:30:11
38 JĘDRZEJEWSKI Daniel TRI Starogard Gdański 14 M3 37 00:20:34 01:24:05 00:47:27 02:33:20 00:31:14
39 SZKLARCZYK Artur BikeSalon Team 19 M2 38 00:21:23 01:25:29 00:45:25 02:33:32 00:31:26
40 BRZOZOWSKI Piotr Biegający Tczew 15 M3 39 00:21:06 01:27:45 00:43:17 02:33:33 00:31:27
41 CEJKO Wojciech Dead on Arrival 16 M3 40 00:19:30 01:21:53 00:50:43 02:33:59 00:31:53
42 MARKOWSKI Mikołaj 20 M1 41 00:21:42 01:22:07 00:48:28 02:34:07 00:32:01
43 PANKIWICZ Bartosz centrum stomatologii brodnica 21 M2 42 00:18:43 01:25:04 00:48:55 02:35:04 00:32:58
44 GRODECKI Przemysław SNS FOOD TRI Team 2 M4 43 00:18:58 01:22:59 00:52:28 02:35:59 00:33:53
45 LENART Miłosz Drużyna ML 3 M4 44 00:23:49 01:24:01 00:47:10 02:36:41 00:34:35
46 DREWCZYNSKI Wojtek 17 M3 45 00:22:12 01:21:42 00:50:26 02:37:29 00:35:23
47 KOSPAŁPAWŁOWSKI Łukasz LOTOS Running Team 22 M2 46 00:20:58 01:24:06 00:50:55 02:37:47 00:35:41
48 LESZKOWICZ Kornel PBC BUDOWNICTWO 23 M2 47 00:22:57 01:25:43 00:48:50 02:38:40 00:36:34
49 HERING Maciej Tri Starogard gd 24 M2 48 00:23:10 01:26:54 00:47:44 02:39:29 00:37:23
50 URBANIAK Michał 25 M2 49 00:23:00 01:26:16 00:49:00 02:39:38 00:37:32
51 LISIUS Tomasz 4 M4 50 00:21:14 01:25:11 00:51:40 02:39:54 00:37:48
52 MAGRIAN Krzysztof 18 M3 51 00:19:19 01:28:39 00:50:59 02:40:44 00:38:38
53 URBANIAK Daniel 19 M3 52 00:23:39 01:25:14 00:50:12 02:40:58 00:38:52
54 BEJROWSKI Piotr SKRZAT TEAM 2020 26 M2 53 00:25:39 01:24:22 00:49:38 02:41:00 00:38:54
55 GIEDROJC Grzegorz Refinitiv Triathlon team 27 M2 54 00:22:02 01:26:11 00:51:32 02:41:24 00:39:18
56 MUCHA Przemysław TRI STAROGARD GDAŃSKI/KK PELPLIN 28 M2 55 00:22:47 01:27:44 00:50:26 02:42:26 00:40:20
57 ARISMENDI JeanPaul 29 M2 56 00:21:45 01:33:03 00:46:01 02:42:30 00:40:24
58 STOLARSKI Puncher WM Triself 20 M3 57 00:20:06 01:28:03 00:52:48 02:42:37 00:40:31
59 PAUL Krzysztof TRI Starogard Gdański 21 M3 58 00:19:07 01:27:57 00:54:09 02:42:53 00:40:47
60 KĘDZIERSKI Szymon 30 M2 59 00:19:45 01:28:15 00:52:59 02:43:07 00:41:01
61 OLLER Grzegorz TRI Starogard Gdański 5 M4 60 00:20:56 01:29:09 00:51:04 02:43:11 00:41:05
62 WARSZAWSKI Filip biegamyrazem.pl 22 M3 61 00:20:28 01:27:43 00:52:21 02:43:38 00:41:32
63 ZAJĄC Arkadiusz TRI STG / IGLOTEX SKÓRCZ 23 M3 62 00:20:48 01:30:20 00:51:16 02:45:18 00:43:12
64 KWIDZIŃSKI Krzysztof Purtki 24 M3 63 00:18:12 01:32:02 00:53:25 02:45:24 00:43:18
65 GACEK Jarosław Skarszewy Cycle Team 25 M3 64 00:21:54 01:26:44 00:54:34 02:45:34 00:43:28
66 STOSIK Sławomir MEWA GDYNIA 26 M3 65 00:24:01 01:28:43 00:49:39 02:45:48 00:43:42
67 KROPLEWSKI Maciej 31 M2 66 00:22:43 01:27:52 00:53:15 02:46:00 00:43:54
68 MOCARSKI Wojciech Arka Gdynia 27 M3 67 00:20:21 01:29:58 00:53:21 02:46:06 00:44:00
69 PAWLAK Dezyderia CTS 1 K3 2 00:18:31 01:31:58 00:54:17 02:46:17 00:44:11
70 MACHNIKOWSKI Jacek TRI Starogard Gdański 28 M3 68 00:21:32 01:31:56 00:52:08 02:47:21 00:45:15
71 BENDIG Michał TRI STAROGARD GDAŃSKI 3 M1 69 00:19:34 01:31:29 00:54:51 02:47:58 00:45:52
72 MELLER Mariusz POLPHARMA 29 M3 70 00:23:54 01:31:56 00:49:13 02:48:15 00:46:09
73 ZESZUTEK Natalia Complexsports/TRI Ladies 2 K2 3 00:21:45 01:30:39 00:56:06 02:50:15 00:48:09
74 FARAN Grzegorz GTSulmin 30 M3 71 00:18:05 01:33:47 00:56:33 02:50:42 00:48:36
75 HINC Kamil 4 M1 72 00:21:39 01:33:00 00:54:37 02:50:58 00:48:52
76 STRZELECKA Aleksandra 3 K2 4 00:21:41 01:33:33 00:55:26 02:51:55 00:49:49
77 GAŁĄZKA Krzysztof 31 M3 73 00:23:12 01:32:19 00:53:26 02:52:00 00:49:54
78 DURAŁEK Andrzej 32 M3 74 00:28:09 01:30:52 00:50:33 02:52:02 00:49:56
79 MICHALSKI Przemysław 2 Morski Pułk Strzelców 33 M3 75 00:21:11 01:33:17 00:56:32 02:52:53 00:50:47
80 GOLER Ela POLPHARMA 4 K2 5 00:20:35 01:33:12 00:58:48 02:53:54 00:51:48
81 FLISIKOWSKI Radosław Kościerski Klub Morsa Forrest Gump 34 M3 76 00:21:16 01:34:03 00:57:21 02:54:50 00:52:44
82 BASARA Mateusz Tri Starogard Gdański 32 M2 77 00:25:55 01:36:49 00:53:33 02:57:08 00:55:02
83 SZUBERT KATARZYNA SKL Filippides / GK STG 5 K2 6 00:22:40 01:41:04 00:51:31 02:57:35 00:55:29
84 SROKA Jerzy TRI Starogard Gd. 6 M4 78 00:23:25 01:37:06 00:55:15 02:57:42 00:55:36
85 KIEŁKUCKA Alicja Norwood /Tomaszewicz Team 2 K3 7 00:21:39 01:38:33 00:56:04 02:58:21 00:56:15
86 KRAŚNIEWSKI Piotr 5 M1 79 00:21:38 01:31:07 01:06:20 03:00:48 00:58:42
87 OLLER Jakub TRI STG/Dovista Active Team 6 M1 80 00:23:55 01:34:55 01:01:02 03:02:10 01:00:04
88 DURKIEWICZ Aleksander 35 M3 81 00:19:19 01:50:20 00:52:22 03:06:37 01:04:31
89 MAŁKIŃSKI Józef 1 M5 82 00:21:37 01:41:05 01:04:35 03:09:07 01:07:01
90 NOWAK Marcin 36 M3 83 00:25:08 01:45:30 01:02:44 03:16:01 01:13:55
91 PRUSZYŃSKA Marlena TRI Starogard Gdański 1 K4 8 00:23:53 01:54:16 01:11:35 03:31:25 01:29:19
92 CWALINA Ryszard 37 M3 84 00:31:27 02:05:32 01:20:55 04:00:02 01:57:56