Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

LOTTO Triathlon Energy Starogard 2020 - dystans 1/8 IM

2020-09-13
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 ŁAZARONEK Piotr OlimpSwim/Skawiński/Kropek 1 M2 1 00:05:27 00:35:30 00:22:58 01:04:54 00:00:00
2 TRACZYK Pawel tri team rumia 1 M3 2 00:05:48 00:36:39 00:21:54 01:05:42 00:00:48
3 BRONAKOWSKI Piotr personaltriathlon.pl/GVT 2 M3 3 00:07:14 00:37:03 00:21:01 01:06:20 00:01:26
4 PACHOLCZYK Krzysztof Nordex Polska 2 M2 4 00:07:02 00:38:35 00:20:09 01:06:58 00:02:04
5 WANIEWSKI Marcin Waniewski Coaching 3 M3 5 00:06:47 00:38:52 00:20:59 01:07:40 00:02:46
6 CZAJKOWSKI Paweł BCT TEAM Gdynia 3 M2 6 00:07:22 00:37:03 00:21:56 01:07:41 00:02:47
7 ZAWISTOWSKI Michał Smaruj na trening team 4 M3 7 00:07:03 00:37:17 00:22:01 01:07:46 00:02:52
8 KORULCZYK Rafał TRI AMO 4 M2 8 00:07:32 00:37:58 00:21:16 01:07:52 00:02:58
9 PIERNICKI Krzysztof Endure Team 5 M3 9 00:06:27 00:38:14 00:22:16 01:08:06 00:03:12
10 DRESPA Patryk Lili Team 5 M2 10 00:09:20 00:38:10 00:20:05 01:08:48 00:03:54
11 TOMASZEWSKI Michał 6 M2 11 00:08:11 00:38:08 00:22:02 01:09:38 00:04:44
12 ZINIEWICZ Leon Waniewski Coaching 1 M0 12 00:06:53 00:41:38 00:20:06 01:10:15 00:05:21
13 BOGULSKI Piotr TRI STG / KS SOKÓŁ ZBLEWO 7 M2 13 00:08:23 00:39:45 00:20:46 01:10:30 00:05:36
14 MALISZEWSKI Kuba Complexsport triathlon team 2 M0 14 00:06:45 00:40:57 00:21:47 01:10:34 00:05:40
15 ZASADA Grzegorz AG TRI-TEAM RUMIA 6 M3 15 00:08:16 00:38:15 00:22:23 01:10:39 00:05:45
16 KLUSZCZYŃSKI Mariusz TORUŃ MULTISPORT TEAM 8 M2 16 00:08:29 00:37:21 00:23:47 01:10:45 00:05:51
17 FRUKACZ Kamil SportLevel Tczew 1 M1 17 00:06:18 00:41:41 00:22:43 01:12:00 00:07:06
18 SEROKA Łukasz Tri-Team Rumia 9 M2 18 00:08:13 00:40:58 00:21:45 01:12:26 00:07:32
19 WALASIK Łukasz 10 M2 19 00:07:18 00:42:20 00:21:47 01:12:42 00:07:48
20 PLUCINSK Michal Toruń Multisport Team 11 M2 20 00:07:35 00:43:25 00:20:42 01:13:21 00:08:27
21 KRÓL Sebastian Grube Truskawy 12 M2 21 00:08:49 00:40:56 00:22:18 01:13:28 00:08:34
22 ZINIEWICZ Emil Waniewski Coaching 3 M0 22 00:07:27 00:44:01 00:20:57 01:13:41 00:08:47
23 PTASZEK Tomasz SAILORS 13 M2 23 00:07:21 00:41:33 00:23:21 01:13:42 00:08:48
24 HERMANN Tomasz www.olsztynbiznes.pl 7 M3 24 00:08:17 00:41:10 00:23:18 01:14:12 00:09:18
25 CZERWIAK Robert Tri Team Polpharma / TRI Starogard Gdański 8 M3 25 00:08:18 00:42:40 00:22:12 01:14:36 00:09:42
26 DERWISZYNSKI Artur deravishTT 9 M3 26 00:07:58 00:41:27 00:24:00 01:15:12 00:10:18
27 KWIATKOWSKI Grzegorz F3Team Gdańsk 10 M3 27 00:08:40 00:42:26 00:22:58 01:15:18 00:10:24
28 BELTER Daniel BIKE U UP 2 M1 28 00:06:59 00:43:15 00:23:48 01:15:36 00:10:42
29 ORKWISZEWSKI Krzysztof Sailors 14 M2 29 00:09:18 00:42:03 00:22:54 01:15:37 00:10:43
30 STRYCHOWSKI Jakub Complexsports 11 M3 30 00:08:00 00:42:06 00:23:54 01:15:41 00:10:47
31 MAZERSKI Bartosz LKS Zantyr Sztum 12 M3 31 00:11:18 00:44:24 00:18:47 01:15:57 00:11:03
32 SPRENGEL Grzegorz Lufthansa Systems Poland Active! / F3 13 M3 32 00:08:45 00:43:12 00:22:55 01:16:04 00:11:10
33 PAWELCZYK Marcin 3 M1 33 00:06:43 00:44:06 00:24:44 01:16:39 00:11:45
34 CIEŚLUK Dawid GRUBE TRUSKAWY 15 M2 34 00:09:59 00:42:54 00:23:09 01:17:32 00:12:38
35 GÓRSKI Roman Smaruj na trening 16 M2 35 00:08:26 00:44:32 00:23:28 01:17:40 00:12:46
36 SIENKIEWICZ Patryk Dream Tri Team/OISW Gdańsk 14 M3 36 00:11:35 00:41:02 00:23:57 01:17:47 00:12:53
37 RAPACKI Szymon Nordea Triathlon Team 17 M2 37 00:09:29 00:42:54 00:24:12 01:18:06 00:13:12
38 GŁĄB Andrzej WANIEWSKI COAUCHING 1 M4 38 00:08:44 00:44:11 00:24:17 01:18:43 00:13:49
39 FRUKACZ Daniela SportLevel Tczew 1 K1 1 00:07:26 00:45:04 00:25:12 01:18:48 00:13:54
40 WANIEWSKI Łukasz Waniewski Coaching 4 M0 39 00:07:27 00:46:04 00:24:42 01:19:42 00:14:48
41 GRAJEK Wojciech Sailors / Bike U Up 18 M2 40 00:10:05 00:41:13 00:27:10 01:19:46 00:14:52
43 SPIECZONEK Grzegorz Endure Team 19 M2 42 00:08:52 00:43:37 00:26:45 01:20:56 00:16:02
44 MAMCARZ Jarosław Tri Max 2 M4 43 00:07:26 00:45:35 00:26:50 01:21:12 00:16:18
45 RĄCZKOWSKI Dariusz 15 M3 44 00:09:52 00:43:51 00:25:57 01:21:25 00:16:31
46 SLISEWSKI Tomasz POLPHARMA 16 M3 45 00:09:36 00:46:31 00:24:18 01:22:23 00:17:29
47 NOWAK Michał Legalaid 20 M2 46 00:08:43 00:45:41 00:25:58 01:22:39 00:17:45
48 DOBOSZ Michał CompleXsports Triathlon TEAM 17 M3 47 00:08:34 00:46:36 00:25:39 01:22:39 00:17:45
49 DUDA Aleksandra Politechnika Gdańska 2 K1 2 00:08:03 00:47:55 00:25:16 01:22:57 00:18:03
50 PRABUCKI Robert TRI Starogard Gdański 21 M2 48 00:10:00 00:47:10 00:24:24 01:23:07 00:18:13
51 ZŁOCH Aleksander 4 M1 49 00:08:47 00:45:34 00:27:04 01:23:11 00:18:17
52 MUSIAŁ Magdalena Trąbki Arena 1 K2 3 00:08:34 00:47:43 00:25:51 01:23:11 00:18:17
53 JELONEK mieczysław TRI STAROGARD 3 M4 50 00:08:41 00:46:08 00:26:36 01:23:12 00:18:18
54 ZIEMIŃSKA Magdalena ETT - Elbląg Triathlon Team 1 K3 4 00:09:10 00:46:56 00:25:12 01:23:14 00:18:20
55 NAGELSKI Piotr #TriParówy 22 M2 51 00:12:10 00:45:20 00:24:21 01:23:22 00:18:28
56 ŁOPACIŃSKI Tomasz SPORTEVO 18 M3 52 00:09:04 00:45:22 00:27:28 01:23:29 00:18:35
57 BEYER-WRÓBLEWSKA Monika MEWA Gdynia 2 K3 5 00:10:05 00:46:25 00:25:48 01:23:34 00:18:40
58 MĘCZYKOWSKI Szymon 5 M1 53 00:09:12 00:46:12 00:26:14 01:23:43 00:18:49
59 HORSZCZARUK Jacek Jożin z Bażin 4 M4 54 00:09:38 00:46:59 00:25:51 01:23:53 00:18:59
60 KRZYŻANOWSKI Piotr 6 M1 55 00:08:38 00:46:51 00:27:10 01:24:04 00:19:10
61 SKONIECZNY Sebastian Torpedo Szczecinek 19 M3 56 00:09:54 00:49:51 00:00:00 01:24:45 00:19:51
62 BASARA Iwona TRI Starogard Gdański 3 K1 6 00:08:40 00:48:39 00:26:49 01:24:53 00:19:59
63 KOCJAN Karol 23 M2 57 00:10:39 00:48:21 00:24:00 01:25:01 00:20:07
64 ŁASKI Marek TRI Starogard Gdański 20 M3 58 00:07:57 00:47:01 00:28:49 01:25:37 00:20:43
65 JÓZEFOWICZ Michał 7 M1 59 00:11:01 00:46:02 00:26:47 01:25:41 00:20:47
66 DĘBICKI Artur 5 M4 60 00:07:55 00:49:01 00:26:33 01:25:48 00:20:54
67 BELCZEWSKA Monika UKS Dwójka MorenaGdańsk 4 K1 7 00:08:16 00:50:36 00:25:30 01:25:49 00:20:55
68 DUSIŃSKI Mateusz 8 M1 61 00:08:06 00:50:08 00:25:51 01:26:35 00:21:41
69 ZARĘBA Beata Niezrzeszona 3 K3 8 00:09:09 00:48:40 00:27:28 01:26:44 00:21:50
70 KOŁTONOWSKI Krzysztof Kolti Team 21 M3 62 00:11:06 00:50:34 00:23:19 01:26:59 00:22:05
71 ZELEWSKA Marta MEWA Gdynia 4 K3 9 00:11:09 00:45:53 00:27:44 01:27:06 00:22:12
72 BLUJ Roman VO2max MTB Tem 1 M5 63 00:11:16 00:45:23 00:28:32 01:27:16 00:22:22
73 SKACZKOWSKA Barbara 5 K3 10 00:12:00 00:49:10 00:24:51 01:27:26 00:22:32
74 FROST Mateusz Meble Frost 9 M1 64 00:11:23 00:45:38 00:29:18 01:27:53 00:22:59
75 TUMIALIS Karol MazurzyDwaj 24 M2 65 00:11:48 00:46:37 00:27:52 01:28:13 00:23:19
76 JANUSZ Sonia 5 K1 11 00:08:56 00:54:14 00:24:32 01:28:22 00:23:28
77 LUBISZEWSKA Karolina Biegoholicy 2 K2 12 00:12:37 00:49:06 00:25:10 01:28:42 00:23:48
78 MATWIEJCZUK Eliza 3 K2 13 00:10:10 00:48:33 00:28:35 01:28:55 00:24:01
79 FLISIKOWSKI Łukasz Polpharma 25 M2 66 00:06:53 00:50:51 00:30:03 01:29:22 00:24:28
80 ZMUDZINSKI Tomek 26 M2 67 00:12:00 00:47:30 00:28:16 01:29:34 00:24:40
81 JASTRZEBSKI Tomasz 22 M3 68 00:11:13 00:47:15 00:29:55 01:29:54 00:25:00
82 KOSTERA Marcin 23 M3 69 00:10:40 00:49:20 00:28:14 01:30:03 00:25:09
83 MEISSNER Janusz 6 M4 70 00:10:54 00:52:31 00:26:03 01:30:15 00:25:21
84 GACEK Katarzyna Skarszewy Cycle Team 6 K3 14 00:12:09 00:49:03 00:27:38 01:30:18 00:25:24
85 BOGALECKI Marek SAFE Sport Team 2 M5 71 00:09:36 00:49:51 00:29:08 01:31:28 00:26:34
86 SIEKIERZYŃSKI Rafał PZU SPORT TEAM 24 M3 72 00:13:05 00:48:30 00:27:23 01:31:52 00:26:58
87 GRYCNER Paweł CTS 27 M2 73 00:11:31 00:50:24 00:27:29 01:32:32 00:27:38
88 GACKA Katarzyna MEWA GDYNIA 7 K3 15 00:08:54 00:51:52 00:29:35 01:32:40 00:27:46
89 ORMIANIN Marcin Apator Metrix S.A. 28 M2 74 00:09:19 00:49:49 00:33:10 01:33:40 00:28:46
90 LIDKA Maciej POLPHARMA 29 M2 75 00:11:05 00:50:57 00:30:20 01:34:11 00:29:17
91 DUNDA Daniel GK STG 25 M3 76 00:10:26 00:48:34 00:32:29 01:34:17 00:29:23
92 WYSOCKI Piotr 26 M3 77 00:09:04 00:50:44 00:32:32 01:34:40 00:29:46
93 ROSIŃSKI Marek MORS Brodnica 7 M4 78 00:11:31 00:49:54 00:30:39 01:34:45 00:29:51
94 SIEKIERZYŃSKA Dorota SKL Fillippides 8 K3 16 00:11:41 00:51:12 00:30:15 01:35:06 00:30:12
95 PANKOWSKA Katarzyna Kriss Coaching 4 K2 17 00:10:01 00:49:10 00:34:34 01:35:47 00:30:53
96 KWINTA Kamil 10 M1 79 00:11:28 00:54:41 00:28:09 01:35:53 00:30:59
97 BIALY Sebastian AIRBIKE.PL 27 M3 80 00:12:22 00:49:29 00:33:05 01:36:37 00:31:43
98 GRODECKA Dorota Drużyna Cyborga 9 K3 18 00:10:34 00:53:49 00:30:22 01:36:41 00:31:47
99 PRABUCKI Piotr Filippides Starogard Gdański 28 M3 81 00:13:01 00:54:48 00:26:47 01:36:51 00:31:57
100 PIOTRZKOWSKI Grzegorz PUMA Klub Fitness 8 M4 82 00:11:21 00:51:45 00:32:05 01:37:03 00:32:09
101 MARSZALEC Paulina POLPHARMA 5 K2 19 00:12:49 00:55:45 00:28:28 01:38:10 00:33:16
102 KARABIN Paweł 29 M3 83 00:10:42 00:51:30 00:34:44 01:38:48 00:33:54
103 TALAGA Małgorzata 6 K2 20 00:10:49 00:52:45 00:33:41 01:39:00 00:34:06
104 ZWOLINSKA Beata BiankowskiTeam 1 K4 21 00:11:56 00:56:24 00:31:35 01:41:44 00:36:50
105 DEMSKI Paweł 30 M2 84 00:10:46 00:54:22 00:34:55 01:41:50 00:36:56
106 SZUMLAS Anna #SZUMITEAM 7 K2 22 00:11:09 00:54:58 00:35:27 01:44:00 00:39:06
107 ZAPOTOCZNY Robert Centrum Medycyny Sportowej Olimp Zielona Góra 9 M4 85 00:15:56 00:54:58 00:31:06 01:44:41 00:39:47
108 DROZDOWSKI Daniel POLPHARMA 31 M2 86 00:13:00 00:59:00 00:31:41 01:46:33 00:41:39
109 FROST Sławomir Meble Frost 10 M4 87 00:11:47 00:56:23 00:00:00 01:47:51 00:42:57
110 KOZUCH Adam 30 M3 88 00:09:35 00:57:14 00:40:47 01:49:37 00:44:43
111 MAZUR Michał 11 M4 89 00:13:27 01:00:08 00:34:44 01:49:51 00:44:57
112 KASPRZYK Paweł 31 M3 90 00:14:12 00:53:12 00:40:33 01:51:16 00:46:22
113 ŚWITOŃSKA Aleksandra 10 K3 23 00:11:36 01:01:33 00:36:33 01:52:13 00:47:19
114 LEWANDROWSKA Magdalena MEWA Gdynia 11 K3 24 00:16:09 00:55:50 00:38:41 01:53:07 00:48:13