Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

LOTTO Triathlon Energy Bełchatów 2020 - dystans 1/8 IM

2020-07-19
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 HORSTEN Dorian Tri Talent Team Gdańsk 1 M1 1 00:06:41 00:32:07 00:17:53 01:00:03 00:00:00
2 SOBCZYK Sergiusz TRINERGY 2 M1 2 00:07:16 00:32:33 00:18:02 01:01:28 00:01:25
3 NAWRACAJ Michał GVT 1 M2 3 00:07:36 00:33:51 00:18:53 01:04:00 00:03:57
4 KOMANDER Ewa 1 K2 1 00:07:18 00:34:22 00:21:00 01:06:06 00:06:03
5 SUFRANOWICZ Tomasz Triathlon Dąbrowa Górnicza 3 M1 4 00:07:34 00:35:09 00:20:26 01:06:24 00:06:21
6 RYBICKI Artur TWISTER TEAM 4 M1 4 00:07:39 00:34:31 00:20:33 01:06:47 00:06:44
7 WANIEWSKI Łukasz Waniewski Coaching 1 M3 5 00:07:57 00:34:34 00:20:33 01:06:58 00:06:55
8 KOSMOWSKI Michal dotsport/trinergy 2 M3 6 00:08:35 00:33:46 00:20:42 01:07:12 00:07:09
9 TARGONI Paweł Trinergy 3 M3 7 00:07:57 00:35:30 00:19:22 01:07:45 00:07:42
10 NIKODEMIAK Jarosław KLAS Szpot SWARZĘDZ 4 M3 8 00:08:38 00:34:55 00:20:31 01:08:00 00:07:57
11 WICHER Rafał 5 M1 10 00:08:04 00:35:42 00:20:19 01:08:20 00:08:17
12 SIWIRSKI Robert WMT / WTT 5 M3 11 00:09:39 00:34:32 00:20:30 01:08:20 00:08:17
13 REMBOWSKI Michał UB 40 6 M3 12 00:08:30 00:34:35 00:20:17 01:08:33 00:08:30
14 MAZURKIEWICZ Darek goralka.com.pl 7 M3 13 00:09:34 00:34:48 00:20:08 01:08:34 00:08:31
15 KRAWCZYK Natalia Kaliski Klub Sportowy 2 K2 2 00:06:58 00:37:30 00:20:29 01:08:42 00:08:39
16 OKRĄGŁY Emil TRIZARZA TEAM 2 M2 14 00:09:19 00:35:51 00:19:47 01:08:45 00:08:42
17 PYSZKA-BAZAN Alicja 1 K1 3 00:07:37 00:37:13 00:20:00 01:09:04 00:09:01
18 PAŁYSA Marek TriNEGU 8 M3 15 00:07:32 00:34:31 00:23:32 01:09:39 00:09:36
19 FOLGA Marek GVT 9 M3 16 00:07:51 00:34:26 00:21:49 01:10:05 00:10:02
20 STEFAŃSKI Wojciech GTT DIAMENT GNIEZNO 6 M1 17 00:08:03 00:37:09 00:21:14 01:10:10 00:10:07
21 HOŁDA Piotr goralka.com.pl 10 M3 18 00:09:10 00:35:37 00:21:39 01:10:43 00:10:40
22 KULIŃSKI Piotr Iron Fighters 3 M2 19 00:09:45 00:35:26 00:21:15 01:10:52 00:10:49
23 JASION Robert Only You 7 M1 20 00:09:40 00:35:26 00:21:39 01:11:30 00:11:27
24 HERMANN Tomasz www.olsztynbiznes.pl 11 M3 21 00:09:49 00:36:15 00:21:22 01:11:41 00:11:38
25 PLUCINSK Michal Toruń Multisport Team 4 M2 22 00:08:29 00:37:48 00:20:12 01:11:48 00:11:45
26 MARZEC Łukasz Triathlon X-Team 12 M3 23 00:09:24 00:36:43 00:21:34 01:11:57 00:11:54
27 WALASIK Łukasz 5 M2 24 00:08:58 00:37:24 00:21:22 01:11:59 00:11:56
28 KLOSEK Dominik Endure Team 13 M3 25 00:09:06 00:35:57 00:22:44 01:12:15 00:12:12
29 GRABARSKI Paweł Banda Tri G 6 M2 26 00:08:54 00:36:40 00:21:59 01:12:22 00:12:19
30 BŁACH Wojciech www.mizopol.pl 7 M2 27 00:10:21 00:37:05 00:20:40 01:12:32 00:12:29
31 MATUSZEWSKI Mariusz KALACH TEAM 14 M3 28 00:09:55 00:35:44 00:22:08 01:12:42 00:12:39
32 DRESPA Patryk Lili Team 8 M2 29 00:11:22 00:35:20 00:20:52 01:12:50 00:12:47
33 SAWICKI Rafał GVT 15 M3 30 00:10:00 00:34:46 00:23:10 01:12:54 00:12:51
34 GAWIN Krzysztof Tri NEGU 8 M1 31 00:09:44 00:35:34 00:22:41 01:12:54 00:12:51
35 ADAMCZYK Jakub 9 M1 32 00:09:07 00:36:19 00:22:36 01:13:05 00:13:02
36 PALMOWSKI Łukasz Ławeczka Team 16 M3 33 00:10:34 00:35:02 00:23:12 01:13:18 00:13:15
37 RÓG Grzegorz KARNIJ SIĘ 17 M3 34 00:08:36 00:37:21 00:23:18 01:13:28 00:13:25
38 MATEWSKI Damian damian@delfin 18 M3 35 00:09:02 00:36:04 00:23:21 01:13:45 00:13:42
39 SIEKAN Grzegorz Polpharma TriTeam 9 M2 36 00:09:53 00:36:48 00:21:28 01:13:55 00:13:52
40 SZMAJDUCH Mariusz 10 M2 37 00:10:00 00:39:48 00:19:46 01:14:21 00:14:18
41 KONDAS Dariusz Triathlon Club Ochota 11 M2 38 00:09:22 00:37:07 00:23:10 01:14:30 00:14:27
42 GROCHOWSKI Paweł MBC 12 M2 39 00:11:27 00:36:45 00:21:35 01:14:33 00:14:30
43 POMORSKA Joanna Trifamily 3 K2 4 00:09:47 00:38:21 00:21:46 01:14:52 00:14:49
44 KLUSZCZYŃSKI Mariusz TORUŃ MULTISPORT TEAM 13 M2 40 00:10:22 00:34:54 00:24:49 01:15:05 00:15:02
45 KONSTAŃCZUK Adam Warach Rowery 19 M3 41 00:10:02 00:36:29 00:22:43 01:15:09 00:15:06
46 ADAMUSIAK Dawid BULLET TEAM 14 M2 42 00:10:33 00:37:12 00:22:34 01:15:20 00:15:17
47 SAWICKI Arkadiusz Scorpion 15 M2 43 00:09:04 00:37:38 00:25:08 01:15:36 00:15:33
48 DUK Damian 16 M2 44 00:11:16 00:37:45 00:21:22 01:15:38 00:15:35
49 KULKA Sergiusz TriNEGU 20 M3 45 00:09:46 00:37:16 00:23:38 01:15:41 00:15:38
50 ANTCZAK Grzegorz run4fun 21 M3 46 00:09:50 00:36:24 00:23:40 01:15:45 00:15:42
51 HOLNICKA Agata 1 K3 5 00:10:10 00:38:30 00:22:37 01:16:01 00:15:58
52 KOPEĆ Jarek Celironman 1 M4 47 00:09:03 00:36:48 00:24:57 01:16:06 00:16:03
53 PAWELCZYK Marcin 10 M1 48 00:08:51 00:39:31 00:23:27 01:16:06 00:16:03
54 CIS Adam 22 M3 49 00:10:04 00:39:13 00:22:31 01:16:06 00:16:03
55 GMIŃSKI Kamil WKZ Kozienice 23 M3 50 00:09:55 00:38:28 00:21:41 01:16:13 00:16:10
56 SOBOTA Krzysztof Bravehearts Legionowo 17 M2 51 00:09:32 00:39:08 00:22:27 01:16:16 00:16:13
57 DUK Janusz LABOSPORT TEAM 2 M4 52 00:10:14 00:37:44 00:24:05 01:17:00 00:16:57
58 PAJĄK Piotr 1 M0 53 00:09:29 00:38:18 00:22:37 01:17:04 00:17:01
59 KORNES Janusz TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA 3 M4 54 00:08:41 00:38:45 00:25:02 01:17:15 00:17:12
60 WALASZCZYK Marcin Iron Fighters 18 M2 55 00:10:10 00:37:43 00:25:19 01:17:42 00:17:39
61 KUCMIERZ Marta Triathlon X-Team 4 K2 6 00:09:09 00:38:21 00:24:29 01:17:50 00:17:47
62 OLESINSKI Artur kondycja 24 M3 56 00:11:01 00:37:35 00:22:35 01:18:08 00:18:05
63 ŚLEDZIŃSKI Leszek Prawie.PRO 19 M2 57 00:12:45 00:36:28 00:23:40 01:18:19 00:18:16
64 FIJAŁKOWSKI Tomasz Gmina Strzelce Opolskie 25 M3 58 00:11:41 00:38:45 00:23:00 01:18:19 00:18:16
65 OŁDAKOWSKI Maciej 20 M2 59 00:09:24 00:39:35 00:24:54 01:18:51 00:18:48
66 CIEŚLA Robert 11 M1 60 00:10:08 00:36:32 00:28:35 01:19:19 00:19:16
67 BONIECKI Piotr MEANDER TRIAMO 26 M3 61 00:09:39 00:38:13 00:24:29 01:19:25 00:19:22
68 KAŹMIERCZAK Mateusz HTF Ludwik Sikorski 12 M1 62 00:10:28 00:39:23 00:24:40 01:19:47 00:19:44
69 CZAPLA Łukasz TRIceratops 21 M2 63 00:12:10 00:38:11 00:23:25 01:20:11 00:20:08
70 KAŹMIERCZAK Marcin HTF Ludwik Sikorski 27 M3 64 00:11:45 00:39:21 00:24:14 01:20:39 00:20:36
71 WALCZYK Łukasz GVT 22 M2 65 00:10:21 00:39:12 00:23:35 01:20:51 00:20:48
72 WALCZAK Grzegorz www.mizopol.pl 23 M2 66 00:10:04 00:39:19 00:25:56 01:20:55 00:20:52
73 KAMINSKI Jarek Triathlon Club Ochota 24 M2 67 00:11:24 00:40:11 00:23:13 01:21:08 00:21:05
74 STĘPIEŃ Adam LABOSPORT 25 M2 68 00:10:01 00:39:18 00:26:12 01:21:25 00:21:22
75 NOWAK Cezary 28 M3 69 00:08:59 00:40:08 00:26:04 01:21:50 00:21:47
76 PIECH Michał 13 M1 70 00:08:34 00:41:01 00:25:59 01:22:00 00:21:57
77 KASPRZYK Kamil Hit i Magia 29 M3 71 00:11:37 00:40:40 00:24:12 01:22:16 00:22:13
78 POLKOWSKI Marcin CTS 30 M3 72 00:12:25 00:39:04 00:25:00 01:22:54 00:22:51
79 BEDNARSKI Dominik 26 M2 73 00:10:23 00:42:11 00:23:58 01:23:03 00:23:00
80 MUDŹ Anna 2 K1 7 00:11:10 00:42:30 00:24:21 01:23:04 00:23:01
81 ORŁOWSKI Jakub Sponsoruje mnie Żona 14 M1 74 00:11:52 00:40:56 00:26:02 01:23:25 00:23:22
82 CABAJ Martyna 3 K1 8 00:09:52 00:41:09 00:27:30 01:23:47 00:23:44
83 KLĘKA Marcin 31 M3 75 00:10:15 00:39:42 00:27:45 01:24:02 00:23:59
84 GAWLIK Pawel 27 M2 76 00:11:31 00:40:26 00:26:46 01:24:24 00:24:21
85 BEYER-WRÓBLEWSKA Monika MEWA Gdynia 2 K3 9 00:12:15 00:40:58 00:25:49 01:24:37 00:24:34
86 LISOWSKI Karol 2 M0 77 00:13:06 00:40:17 00:24:49 01:25:28 00:25:25
87 KACPRZAK Adam 28 M2 78 00:10:12 00:46:02 00:23:20 01:25:30 00:25:27
88 FISZER Jan Natural EPO 29 M5 79 00:10:50 00:41:14 00:27:23 01:25:33 00:25:30
89 SIANOS Katarzyna Triaktywni Piotrków 5 K2 10 00:09:16 00:42:45 00:28:13 01:26:31 00:26:28
90 DZIEDZIC Paweł Rankor Athletics 32 M3 80 00:12:43 00:39:55 00:28:14 01:26:46 00:26:43
91 KLĘKA Beata 3 K3 11 00:12:52 00:42:05 00:25:49 01:26:55 00:26:52
92 JAŁMUŻNA Marcin Nie ma, że boli! 30 M2 81 00:12:57 00:42:51 00:25:50 01:27:02 00:26:59
93 KACPRZAK Tadeusz 1 M5 82 00:13:54 00:40:10 00:27:43 01:27:39 00:27:36
94 GARWOLSKA Ewa 6 K2 12 00:11:07 00:40:36 00:29:27 01:27:42 00:27:39
95 TARNECKI Łukasz 31 M2 83 00:11:29 00:44:25 00:25:02 01:27:42 00:27:39
96 ANTCZAK Marek Razem Trenujemy Sport 33 M3 84 00:14:38 00:42:31 00:21:53 01:27:46 00:27:43
97 STAŃCZYK Paulina 7 K2 13 00:10:21 00:47:25 00:24:03 01:27:46 00:27:43
98 BERĘC Piotr 34 M3 85 00:13:20 00:41:24 00:26:56 01:28:06 00:28:03
99 MOJŻESZ Piotr Unlimited Kraków 15 M1 86 00:11:44 00:42:48 00:27:46 01:28:27 00:28:24
100 JASINOWICZ Aleksandra Tri NEGU 4 K1 14 00:10:08 00:43:11 00:31:07 01:29:38 00:29:35
101 OSUCH Sebastian 32 M2 87 00:12:17 00:41:57 00:29:44 01:30:22 00:30:19
102 BLUJ Roman VO2max MTB Tem 2 M5 88 00:12:33 00:44:35 00:27:22 01:30:31 00:30:28
103 GÒRECKI Michał 33 M2 89 00:12:42 00:44:22 00:28:27 01:31:03 00:31:00
104 BOGALECKI Marek SAFE Sport Team 3 M5 90 00:11:47 00:43:40 00:27:06 01:31:20 00:31:17
105 BAREWSKI Bogdan 4 M5 91 00:14:38 00:44:53 00:24:39 01:31:32 00:31:29
106 MŁODZIKOWSKA Weronika KB V-Max Adamów 8 K2 15 00:10:27 00:46:43 00:28:05 01:31:51 00:31:48
107 KNAP Przemyslaw KW Kraków 35 M3 92 00:15:47 00:42:06 00:26:57 01:31:55 00:31:52
108 RYBACZEK Cezary EPTM 36 M3 93 00:14:11 00:45:31 00:26:25 01:32:29 00:32:26
109 OLACZEK Łukasz Tata startuje // TRI AMO 37 M3 94 00:17:08 00:42:43 00:26:03 01:33:03 00:33:00
110 KUKIEŁKA Jarosław EPTM 34 M2 95 00:12:01 00:47:45 00:26:23 01:33:12 00:33:09
111 BARTYZEL Krzysztof 38 M3 96 00:13:08 00:44:28 00:31:57 01:34:56 00:34:53
112 LASKA Paweł 35 M2 97 00:16:39 00:43:07 00:28:43 01:35:21 00:35:18
113 KOŁODZIEJCZYK Tomasz 39 M3 98 00:12:03 00:49:13 00:25:49 01:35:39 00:35:36
114 BARDZKI Sylwester 40 M3 99 00:14:26 00:44:46 00:28:23 01:36:01 00:35:58
115 STĄPOR Dariusz 16 M1 100 00:13:19 00:48:05 00:30:40 01:37:11 00:37:08
116 SZYMAŃSKA Karolina 4 K3 16 00:12:38 00:47:59 00:31:58 01:38:34 00:38:31
117 STANISZEWSKI Dariusz 41 M3 101 00:14:15 00:43:33 00:33:09 01:38:58 00:38:55
118 OWCZAREK Paweł 42 M3 102 00:14:48 00:45:08 00:31:00 01:39:09 00:39:06
119 KABZIŃSKA Izabela Tri Aktywny Piotrków 9 K2 17 00:12:13 00:46:46 00:34:05 01:40:34 00:40:31
120 WALCZAK Łukasz Semper Active 17 M1 103 00:13:58 00:48:31 00:33:03 01:41:15 00:41:12
121 MIASOJEDOW Bożena AKS POLONIA WARSZAWA 1 K5 18 00:12:56 00:50:38 00:30:29 01:41:59 00:41:56
122 GAWŁOWSKA Elżbieta 5 K1 19 00:10:40 00:52:15 00:34:13 01:43:13 00:43:10
123 ŚWIERCZYŃSKI Michał 36 M2 104 00:12:54 00:54:11 00:28:17 01:44:07 00:44:04
124 BARDZEL Justyna i-Sport 10 K2 20 00:14:32 00:52:59 00:30:51 01:44:53 00:44:50
125 NEHRING-GUGULSKA Magdalena 1 K4 21 00:15:56 00:50:33 00:31:44 01:45:05 00:45:02
126 KONCKA-OLEJNIK Agnieszka TriAktywny Piotrków 5 K3 22 00:12:03 00:51:09 00:33:49 01:46:01 00:45:58
127 MARZEC Michal BRAK 43 M3 105 00:12:51 00:52:12 00:34:15 01:46:31 00:46:28
128 JAŁMUŻNA Łukasz Nie ma, że boli! 44 M3 106 00:19:34 00:49:51 00:34:19 01:52:34 00:52:31
129 ORLINSKI Filip 18 M1 107 00:12:50 00:55:54 00:38:03 01:55:15 00:55:12
130 STEFANEK Bartłomiej 37 M2 108 00:16:31 00:53:30 00:38:02 01:55:55 00:55:52
131 OWCZAREK Wiktoria 1 K0 23 00:13:39 00:57:00 00:39:37 01:57:24 00:57:21