Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #3 - Bełchatów 2016 - 1/4 IM

2016-09-03
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 KOŁACIŃSKI Michał Szukam sponsora 1 M2 1 00:18:14 01:09:03 00:43:40 02:12:58 00:00:00
2 FILIPIAK Robert 1 M1 2 00:14:26 01:13:41 00:46:59 02:17:01 00:04:03
3 CHOJNOWSKI Sebastian Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe 2 M1 3 00:19:13 01:11:32 00:47:14 02:19:36 00:06:38
4 POKRYWIŃSKI Marcin TRIoutlet 2 M2 4 00:16:52 01:12:06 00:49:37 02:20:47 00:07:49
5 OLSZEWSKI Paweł 3 M2 5 00:18:00 01:14:14 00:48:41 02:22:37 00:09:39
6 HORODECKI Krzysztof TRENIGO 4 M2 6 00:17:21 01:15:11 00:49:16 02:24:00 00:11:02
7 KRUPA Adam 5 M2 7 00:18:07 01:14:30 00:49:20 02:26:00 00:13:02
8 MAŁEK Michał 6 M2 8 00:17:20 01:12:17 00:53:40 02:26:21 00:13:23
9 MIKA Tomasz LABOSPORT Team 7 M2 9 00:22:07 01:12:28 00:50:09 02:27:21 00:14:23
10 RADECKI Maciej GVT 8 M2 10 00:19:51 01:12:52 00:53:06 02:29:26 00:16:28
11 TKACZ Adam 9 M2 11 00:19:02 01:16:31 00:51:58 02:30:03 00:17:05
12 SZYMKOWSKI Przemysław 10 M2 12 00:20:41 01:16:24 00:52:21 02:32:06 00:19:08
13 KARASIŃSKI Łukasz 3 M1 13 00:18:17 01:20:35 00:51:13 02:32:42 00:19:44
14 KLEPACKI Tomasz KS Triathlon Rawa 1 M5 14 00:18:29 01:20:59 00:51:22 02:33:16 00:20:18
15 HALSKA Ania 1 K2 1 00:19:48 01:21:20 00:50:05 02:33:45 00:20:47
16 SZUKALSKI Kamil BikeTimeTeam.pl 4 M1 15 00:19:07 01:17:52 00:54:20 02:35:00 00:22:02
17 KWIATKOWSKI Michał Triboars 11 M2 16 00:20:15 01:18:38 00:52:35 02:35:05 00:22:07
18 PAWIŃSKI Maciej HTF CelIronman 12 M2 17 00:17:56 01:15:19 01:01:32 02:37:24 00:24:26
19 KULBICKI Piotr Tribition Team 13 M2 18 00:21:50 01:18:38 00:54:48 02:37:37 00:24:39
20 ARAK Tomasz 14 M2 19 00:23:38 01:20:09 00:52:43 02:38:49 00:25:51
21 OLSZEWSKI Michal 15 M2 20 00:20:28 01:20:26 00:54:38 02:39:32 00:26:34
22 MATYJA Andrzej 16 M2 21 00:24:39 01:19:19 00:50:46 02:40:00 00:27:02
23 PANUŚ Marcin Puls Studio 17 M2 22 00:24:09 01:19:01 00:54:41 02:40:10 00:27:12
24 GĄSIŃSKI Karol 18 M2 23 00:22:41 01:17:32 00:56:58 02:40:17 00:27:19
25 NAROJEK Grzegorz 19 M2 24 00:20:13 01:19:23 00:58:17 02:41:06 00:28:08
26 JANOWSKI Stanislaw LUFT TRI TEAM 20 M2 25 00:22:33 01:18:25 00:57:31 02:41:18 00:28:20
27 HYHS Jan OSW TRI TEAM 5 M1 26 00:21:31 01:15:31 01:01:26 02:41:26 00:28:28
28 REMBOWSKI Michał UB 40 1 M3 27 00:16:48 01:19:16 01:01:20 02:41:31 00:28:33
29 BALCERZAK Rafał Takie Weganskie Życie 21 M2 28 00:19:58 01:19:52 00:59:28 02:42:04 00:29:06
30 DUDANIEC-TARKOWSKA Agnieszka ATM GDAŃSK 2 K2 2 00:18:18 01:24:26 00:57:53 02:42:47 00:29:49
31 MICHALEWSKI Paweł Kluczborska Grupa Biegowa 22 M2 29 00:25:42 01:15:14 00:58:08 02:43:11 00:30:13
32 CUSZLAG Jakub WTT Warszawa 1 M4 30 00:21:34 01:21:55 00:56:50 02:43:56 00:30:58
33 GALEK Wojciech UB40TriathlonTeam 2 M3 31 00:20:45 01:18:58 01:01:00 02:44:03 00:31:05
34 BARTOSZEK Adam ICE-MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23 M2 32 00:21:34 01:19:21 01:00:23 02:44:08 00:31:10
35 PRAŁAT Dawid Bieging Team Zelów 24 M2 33 00:19:22 01:18:03 01:03:42 02:44:14 00:31:16
36 JASINSKI Tomek Bike Werf 25 M2 34 00:29:05 01:18:31 00:52:52 02:44:21 00:31:23
37 RZEPKA Andrzej Brodnica biega 3 M3 35 00:22:29 01:20:40 00:58:43 02:44:57 00:31:59
38 SIWCZUK Aleksandra 3 K2 3 00:19:06 01:23:23 01:01:10 02:46:07 00:33:09
39 BIANKOWSKI Piotr Complexsports 4 M3 36 00:14:54 01:21:51 01:06:11 02:46:36 00:33:38
40 DUK Janusz 2 M4 37 00:20:41 01:21:16 01:02:15 02:47:26 00:34:28
41 BARTKOWSKI Marek YOLO 5 M3 38 00:23:57 01:23:14 00:57:07 02:47:41 00:34:43
42 GRZELCZAK Sławek 26 M2 39 00:21:11 01:21:26 01:00:46 02:47:47 00:34:49
43 PŁÓCIENNIK Dominik 6 M1 40 00:23:49 01:19:14 01:02:26 02:47:48 00:34:50
44 CHUDEK Agnieszka 1 M3 4 00:17:23 01:29:24 01:00:17 02:49:08 00:36:10
45 JASZCZUK Robert 6 M3 41 00:22:37 01:22:25 01:00:24 02:50:09 00:37:11
46 ZASADA Witold Mela Team 7 M3 42 00:20:27 01:19:22 01:07:14 02:50:29 00:37:31
47 PACANA Krzysztof 7 M1 43 00:20:22 01:25:55 01:01:30 02:50:41 00:37:43
48 KOŚCIESZA Patrycja Tri NEGU 2 K1 5 00:18:21 01:26:08 01:03:12 02:50:59 00:38:01
49 UUSISAARI-GRZELCZAK Anna 4 K2 6 00:23:51 01:23:08 01:02:14 02:52:16 00:39:18
50 POŻARLIK Wojciech LUKS Dwójka Diesel Truck Stryków 8 M1 44 00:21:59 01:15:06 01:12:03 02:52:20 00:39:22
51 PIOTROWSKI Tomasz Swimmers 27 M2 45 00:22:32 01:28:41 00:57:31 02:52:24 00:39:26
52 PAWIŃSKI Zbigniew CELIRONMAN 3 M4 46 00:19:06 01:18:36 01:10:38 02:52:34 00:39:36
53 MARCINKOWSKI Piotr OSW TRI TEAM 8 M3 47 00:19:25 01:21:14 01:09:19 02:53:44 00:40:46
54 BLANKIEWICZ Rafał 9 M3 48 00:22:25 01:28:23 01:00:19 02:54:23 00:41:25
55 WONKO Ewa 5 K2 7 00:21:49 01:29:06 00:59:38 02:54:28 00:41:30
56 DEPTUŁA Piotr 28 M2 49 00:24:00 01:32:26 00:55:36 02:56:34 00:43:36
57 MICHAŁOWSKI Maciej ŁKW Łódź 29 M2 50 00:25:57 01:22:10 01:04:56 02:56:41 00:43:43
58 ANTCZAK Agnieszka 1 K3 8 00:22:01 01:36:03 00:53:17 02:57:08 00:44:10
59 KWIATKOWSKI Sławomir Kluczborska Grupa Biegowa 10 M3 51 00:22:57 01:25:29 01:04:02 02:57:27 00:44:29
60 WOJTUŃ Tomasz 9 M2 52 00:20:06 01:25:48 01:07:48 02:58:31 00:45:33
61 DROSIK Szymon Sport Pełen Pasji 10 M1 53 00:20:51 01:16:52 01:18:36 02:59:27 00:46:29
62 TOKARZ Jacek IM2018 30 M2 54 00:18:25 01:31:37 01:03:56 02:59:36 00:46:38
63 WAGLEWSKI Karol 31 M2 55 00:30:19 01:19:29 01:06:39 03:00:06 00:47:08
64 MIZIOŁEK Andrzej Funtronic 11 M3 56 00:28:01 01:30:25 00:58:17 03:00:54 00:47:56
65 ZIEMIAKOWSKI Sławomir VEOLIA 12 M3 57 00:22:04 01:28:58 01:08:12 03:02:32 00:49:34
66 OLSZTA Marek Polpharma TRI Team 32 M2 58 00:21:20 01:28:44 01:09:13 03:02:37 00:49:39
67 KASZUBA Robert Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zagnańsku 13 M3 59 00:26:39 01:32:27 00:59:47 03:02:47 00:49:49
68 RACZYŃSKI Mirosław 4 M4 60 00:27:10 01:26:22 01:08:55 03:06:13 00:53:15
69 PLESZEWSKI Rafał 33 M3 61 00:29:00 01:27:37 01:04:29 03:06:32 00:53:34
70 PAZERA Tomasz 34 M2 62 00:29:30 01:28:21 01:04:31 03:06:41 00:53:43
71 NOWAK Bartłomiej TMT 35 M2 63 00:28:23 01:28:18 01:06:09 03:07:13 00:54:15
72 BIALY Sebastian Airbike.pl / PoliczmySie.pl 14 M3 64 00:25:50 00:40:17 01:15:11 03:08:09 00:55:11
73 KOWALCZUK Tomasz 11 M1 65 00:17:22 01:30:03 01:15:46 03:08:11 00:55:13
74 ŚMIGIELSKI Norbert 36 M2 66 00:25:26 01:22:31 01:15:50 03:10:23 00:57:25
75 LANGE Genowefa Gieniateam 2 K3 9 00:24:04 01:33:14 01:08:23 03:10:32 00:57:34
76 MAJEWSKI Paweł 15 M3 67 00:19:55 01:30:42 01:18:22 03:12:52 00:59:54
77 KRZYŻAŃSKI Dariusz 16 M3 68 00:29:40 01:34:07 01:05:36 03:13:42 01:00:44
78 STEFANOWICZ Marcin NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ 37 M2 69 00:30:10 01:32:30 01:00:57 03:13:53 01:00:55
79 LOSOR Andrzej 17 M3 70 00:24:41 01:30:17 01:16:08 03:15:08 01:02:10
80 LIPIŃSKI Piotr www.piotrlipinski.pl 18 M3 71 00:22:40 01:31:53 01:17:05 03:15:23 01:02:25
81 COŚ Mirek 38 M2 72 00:27:20 01:34:24 01:08:21 03:15:28 01:02:30
82 LIESE Maciej 39 M2 73 00:23:47 01:28:53 01:20:08 03:16:43 01:03:45
83 CEGIELSKA Magdalena aDHd Team 6 K2 10 00:23:27 01:29:30 01:18:41 03:17:30 01:04:32
84 BARTOSIAK Maciej 40 M2 74 00:24:44 01:34:38 01:10:49 03:17:33 01:04:35
85 BINIEWICZ Sławomir boruta Team 19 M3 75 00:28:10 01:37:38 01:12:25 03:22:02 01:09:04
86 KLIMCZAK Michał aDHd Team 41 M2 76 00:23:41 01:35:22 01:19:16 03:24:23 01:11:25
87 MANISZEWSKI Zbigniew maratonypolskie.pl 2 M5 77 00:30:00 01:36:28 01:13:46 03:24:59 01:12:01
88 DUDEK Jan 5 M4 78 00:24:13 01:35:23 01:22:53 03:28:23 01:15:25
89 PIOTROWSKI Maciej EDC Runners 42 M2 79 00:27:11 01:40:41 01:18:39 03:30:58 01:18:00
90 PAJĄK Krzysztof PG BUDOWA 43 M2 80 00:33:48 01:42:30 01:14:54 03:38:00 01:25:02