Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

LOTTO Triathlon Energy Chełmża 2020 - dystans 1/4 IM

2020-08-16
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 MAZUR Paweł TRS Susz/Najmowicz Triathlon 1 M2 1 00:14:34 01:08:32 00:40:10 02:06:35 00:00:00
2 BOGUS Karol K&V 2 M2 2 00:18:09 01:05:37 00:40:35 02:08:10 00:01:35
3 WOJNAR Robert PACIFIC NESTLE TORUŃ 1 M3 3 00:18:11 01:05:51 00:40:54 02:08:17 00:01:42
4 PLUTA Gniewomir UKS TRS SUSZ 3 M2 4 00:14:39 01:08:53 00:42:10 02:09:05 00:02:30
5 SOSNOWSKI Lukasz Endure Team 4 M2 5 00:16:48 01:06:53 00:41:36 02:09:28 00:02:53
6 KRASNODĘBSKI Sebastian TRI DIVISION 5 M2 6 00:17:13 01:06:45 00:42:13 02:09:35 00:03:00
7 PYSZKA-BAZAN Alicja 1 K1 1 00:14:43 01:10:39 00:42:18 02:11:00 00:04:25
8 BISKUPSKI Cezary TRISPACE/TREK 6 M2 7 00:18:04 01:07:22 00:43:53 02:12:56 00:06:21
9 CZECH Mariusz AG TRI-Team Rumia 7 M2 8 00:16:17 01:11:58 00:42:30 02:15:00 00:08:25
10 DOBOSIK Damian 3athlete 8 M2 9 00:19:06 01:10:55 00:42:27 02:15:37 00:09:02
11 KACZKOWSKA Katarzyna CTS 1 K2 2 00:19:20 01:10:10 00:42:41 02:16:11 00:09:36
12 BAUMGART Michał LOTOS Running Team 9 M2 10 00:17:44 01:11:50 00:42:56 02:16:21 00:09:46
13 GNIOT Jacek Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. 2 M3 11 00:20:16 01:09:25 00:43:36 02:16:26 00:09:51
14 ŁOŚ Adam KTS IRONMAN 10 M2 12 00:17:51 01:11:14 00:45:12 02:17:59 00:11:24
15 SIKORA Martyn Grube Truskawy 11 M2 13 00:18:43 01:10:20 00:45:51 02:18:30 00:11:55
16 LACH Karol Triathlon Konsulting 1 M1 14 00:17:56 01:14:10 00:42:26 02:18:40 00:12:05
17 TOMASZEWSKI Michał 12 M2 15 00:18:12 01:11:33 00:44:56 02:18:56 00:12:21
18 TOMASZEWICZ Damian Tomaszewicz Team 2 M1 16 00:15:00 01:11:37 00:49:48 02:19:36 00:13:01
19 KONDRACIUK Dariusz Toruński Klub Triathlonowy 3 M3 17 00:16:15 01:12:17 00:45:26 02:19:39 00:13:04
20 KLEJNA Waldemar Orka Masters Iława 3 M1 18 00:16:35 01:13:26 00:46:14 02:20:16 00:13:41
21 STĘPIEŃ Maciej Akademia Triathlonu 4 M3 19 00:20:29 01:12:00 00:45:39 02:22:30 00:15:55
22 LICZNERSKI Piotr Thyssenkrupp Running Team 13 M2 20 00:18:06 01:15:10 00:44:32 02:22:32 00:15:57
23 ZIMNY Maciej Patriodzik Triathlon Team 4 M1 21 00:18:39 01:15:57 00:44:38 02:22:44 00:16:09
24 ORŁOWSKI Piotr PERSONALTRIATHLON.PL 5 M3 22 00:18:41 01:14:20 00:46:26 02:22:57 00:16:22
25 CZAUS Adam Turbinki.com.pl 14 M2 23 00:18:48 01:11:59 00:47:44 02:23:03 00:16:28
26 KRÓL Sebastian Grube Truskawy 15 M2 24 00:18:50 01:13:46 00:45:55 02:23:03 00:16:28
27 BŁAŻOWSKI Paweł 6 M3 25 00:18:41 01:13:18 00:46:45 02:23:15 00:16:40
28 BICZKOWSKI Kajetan ALE Team 5 M1 26 00:18:15 01:11:46 00:48:46 02:23:17 00:16:42
29 CICHOWSKI Janusz ETT Elbląg Triathlon Team 16 M2 27 00:15:24 01:16:27 00:47:43 02:23:22 00:16:47
30 NAPORA Zbigniew Sztywniutko 17 M2 28 00:23:32 01:26:53 00:28:43 02:23:46 00:17:11
31 KMENT Rafal Team Kment 7 M3 29 00:17:37 01:10:19 00:51:35 02:24:15 00:17:40
32 WACŁAWSKI Krzysztof OrkaMasters Iława 1 M4 30 00:17:01 01:12:52 00:50:10 02:24:20 00:17:45
33 SIKORA Dariusz ETT Elbląg Triathlon Team 8 M3 31 00:19:57 01:15:58 00:44:48 02:24:35 00:18:00
34 GRZEBYTA Mateusz MTB START KARTUZY 18 M2 32 00:18:45 01:12:42 00:49:10 02:25:17 00:18:42
35 PRUCHNIEWSKI Sławomir Asseco Active Team 9 M3 33 00:17:55 01:15:19 00:48:35 02:25:33 00:18:58
36 JACZYNSKI Adam Tomaszewicz Team 19 M2 34 00:18:44 01:15:39 00:46:28 02:25:36 00:19:01
37 KRAKOWSKI Jan Invictus 3City/CStore 6 M1 35 00:20:36 01:14:03 00:47:50 02:26:38 00:20:03
38 KOWALSKA Michalina Sport Zdrowie Kondycja Piotr Szewczuk Świecie 2 K1 3 00:18:43 01:14:29 00:49:53 02:26:55 00:20:20
39 JAGIEŁKA Mateusz Jerzyk team 7 M1 36 00:21:19 01:13:26 00:48:53 02:27:37 00:21:02
40 PIEKARSKI Marek Fides-Travel Bydgoszcz 10 M3 37 00:19:01 01:15:44 00:48:46 02:27:53 00:21:18
41 DYLĘGOWSKI Krzysztof Kuźnia Triathlonu 20 M2 38 00:18:23 01:15:56 00:49:57 02:28:12 00:21:37
42 JAGIEŁKA Krzysztof ksiegowoscleszno.pl 2 M4 39 00:18:38 01:15:54 00:49:35 02:28:16 00:21:41
43 KLUCZYK Artur Tomaszewicz Team 8 M1 40 00:15:32 01:14:39 00:55:33 02:29:02 00:22:27
44 ARENTEWICZ Grzegorz Toruń Multisport Team 21 M2 41 00:16:43 01:18:11 00:50:42 02:29:18 00:22:43
45 STRYCHOWSKI Jakub Complexsports 11 M3 42 00:18:30 01:15:53 00:49:26 02:29:23 00:22:48
46 BEDNAREK Patrycja TRISPACE/TREK 2 K2 4 00:18:28 01:16:08 00:52:30 02:31:01 00:24:26
47 STĘPIEŃ Adam LABOSPORT 22 M2 43 00:20:06 01:17:37 00:49:42 02:31:35 00:25:00
48 SZKLARCZYK Artur BikeSalon Team 23 M2 44 00:21:20 01:17:53 00:47:28 02:32:23 00:25:48
49 MARKUSZEWSKI Maksymilian 9 M1 45 00:16:26 01:19:47 00:51:29 02:32:26 00:25:51
50 TELSZEWSKI Maciej Wagabunda Mała Piaśnica 12 M3 46 00:23:38 01:17:50 00:46:31 02:32:30 00:25:55
51 STRZELECKI Piotr Triathlon Team Ciesielski 13 M3 47 00:18:39 01:21:43 00:48:25 02:33:11 00:26:36
52 PRUCHNICKI Rafał Pruchnikone TriLife 14 M3 48 00:18:13 01:17:30 00:52:40 02:33:30 00:26:55
53 LIZAK Włodzimierz ETT - Elbląg Triathlon Team 3 M4 49 00:18:48 01:21:35 00:48:30 02:33:47 00:27:12
54 KOPYTOWSKA Anna 3 K2 5 00:21:58 01:18:25 00:48:56 02:34:05 00:27:30
55 CIEŚLUK Dawid 24 M2 50 00:22:24 01:18:09 00:49:10 02:35:27 00:28:52
56 KOWALSKA Monika No Limit Fitness 3 K1 6 00:20:46 01:21:36 00:49:29 02:35:31 00:28:56
57 MARCINIAK Witold WTT - Włocławek Triathlon Team 15 M3 51 00:21:19 01:17:30 00:51:24 02:35:35 00:29:00
58 SALINSKI Michal TRAKTOR TEAM 25 M2 52 00:20:37 01:17:53 00:54:17 02:36:10 00:29:35
59 TRUSKOLAWSKA Ola trideateam 1 K3 7 00:20:20 01:20:41 00:50:37 02:36:25 00:29:50
60 NOWAK Maciej Sztywniutko 26 M2 53 00:21:14 01:20:45 00:50:37 02:37:54 00:31:19
61 CZAPIEWSKI Wojciech BST - Banach Sports Team 27 M2 54 00:18:45 01:19:21 00:55:23 02:37:58 00:31:23
62 POPEK Maciej WTT - Włocławek Triathlon Team 16 M3 55 00:23:56 01:16:21 00:53:04 02:38:10 00:31:35
63 KRAMARCZYK Krzysztof cup-kram 4 M4 56 00:18:52 01:17:08 00:57:42 02:38:26 00:31:51
64 WIECZERNIAK Grzegorz 10 M1 57 00:19:39 01:23:59 00:48:40 02:38:44 00:32:09
65 GÓRSKI Bartosz Toruń Multisport Team 28 M2 58 00:20:14 01:15:44 00:59:01 02:39:43 00:33:08
66 ZIEGERT Karol 29 M2 59 00:23:03 01:15:23 00:56:07 02:40:19 00:33:44
67 KOLANKOWSKI Waldemar 5 M4 60 00:21:46 01:20:13 00:53:11 02:41:23 00:34:48
68 WRÓBLEWSKI Sławomir SKINLINE 17 M3 61 00:20:39 01:19:35 00:55:47 02:42:18 00:35:43
69 KĘDZIERSKI Szymon 30 M2 62 00:20:03 01:23:18 00:54:16 02:42:43 00:36:08
70 CIESIELSKI Maciej MBC Team 31 M2 63 00:21:21 01:24:52 00:50:58 02:42:54 00:36:19
71 RUTKOWSKI Adam Olender 11 M1 64 00:18:06 01:30:13 00:49:34 02:43:09 00:36:34
72 RÓŻALSKA Aleksandra ETT-Elbląg Triathlon Team 2 K3 8 00:18:43 01:27:35 00:53:22 02:44:08 00:37:33
73 LASKOWSKI Radosław KS Pidrina Gdynia 18 M3 65 00:22:55 01:24:14 00:50:53 02:44:48 00:38:13
74 BEDNAREK Zbigniew 32 M2 66 00:20:10 01:21:11 00:57:38 02:45:21 00:38:46
75 KAŁASKA Krzysztof CHETOR TEAM 19 M3 67 00:18:47 01:32:28 00:48:47 02:45:32 00:38:57
76 STOLARSKI Puncher WM Triself 20 M3 68 00:21:25 01:23:25 00:56:17 02:46:35 00:40:00
77 POHL-DUCZMAL Elzbieta complexsports 3 K3 9 00:23:09 01:22:58 00:58:10 02:48:30 00:41:55
78 ZESZUTEK Natalia Complexsports/TRI Ladies 4 K2 10 00:21:36 01:25:38 00:56:46 02:48:30 00:41:55
79 CNOTA Janusz AG Tri-Team Rumia 1 M5 69 00:21:34 01:22:41 00:58:38 02:48:52 00:42:17
80 JARUSZEWSKI Krzysztof Jaruszki Team 21 M3 70 00:20:55 01:21:40 01:01:17 02:49:07 00:42:32
81 RYBICKI Artur Toruń Multisport Team 33 M2 71 00:20:31 01:33:14 00:49:23 02:49:08 00:42:33
82 TOMASZEWSKI Maciej Reprezentuję Siebie 34 M2 72 00:23:03 01:20:50 01:02:17 02:52:07 00:45:32
83 PIEPER Daniel 35 M2 73 00:20:44 01:30:29 00:58:38 02:56:12 00:49:37
84 BOGALECKI Marek SAFE Sport Team 2 M5 74 00:21:17 01:28:47 01:00:35 02:57:59 00:51:24
85 GLONEK Dariusz Włocławek Triathlon Team 6 M4 75 00:20:04 01:31:40 01:01:01 02:58:29 00:51:54
86 TYDDA Karol 22 M3 76 00:21:57 01:26:25 01:06:08 03:00:06 00:53:31
87 GRAJNERT Tomek JTHM Racing Team 36 M2 77 00:23:04 01:29:53 01:04:44 03:03:21 00:56:46
88 WRÓBLEWSKA Joanna SKINLINE 4 K3 11 00:26:04 01:28:05 01:00:55 03:03:25 00:56:50
89 SIEDLECKI Artur Morsy Gdyńskie 23 M3 78 00:28:21 01:30:27 00:58:59 03:03:39 00:57:04
90 HUZARSKI Kamil 37 M2 79 00:23:53 01:34:50 01:04:15 03:08:22 01:01:47
91 NOWAK Marcin 24 M3 80 00:27:39 01:30:11 01:05:48 03:10:09 01:03:34
92 DZIANKOWSKA Oliwia 4 K1 12 00:23:40 01:32:14 01:09:55 03:11:35 01:05:00
93 MAŁKIŃSKI Józef 3 M5 81 00:21:15 01:35:07 01:10:02 03:12:53 01:06:18
94 Anonymous 25 M3 82 00:21:55 01:41:44 01:03:46 03:15:31 01:08:56
95 JARMOSZEWICZ Łukasz Toruński Klub Triathlonowy 26 M3 83 00:21:09 01:23:37 01:26:22 03:17:47 01:11:12
96 GÓRNIAK Joanna 5 K3 13 00:28:23 01:48:25 01:22:15 03:50:12 01:43:37