Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

LOTTO Triathlon Energy Chełmża 2020 - dystans 1/8 IM

2020-08-16
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 ZIĘBA Adam TRISPACE/TREK 1 M3 1 00:08:11 00:32:54 00:18:35 01:03:07 00:00:00
2 BRONAKOWSKI Piotr personaltriathlon.pl/Klub Sportowy ANUNNAKI 2 M3 2 00:08:00 00:32:58 00:20:43 01:04:30 00:01:23
3 BARCZEWSKI Marek Romet Factory Team 1 M2 3 00:08:33 00:34:26 00:19:28 01:05:09 00:02:02
4 STANISZEWSKI Krzysztof SPORTEVO 2 M2 4 00:07:35 00:35:32 00:20:25 01:06:17 00:03:10
5 URBANOWSKI Wlodzimierz RETRO STORK TEAM 3 M3 5 00:07:26 00:33:13 00:23:01 01:07:04 00:03:57
6 CZAJKOWSKI Paweł BCT TEAM Gdynia 3 M2 6 00:08:20 00:34:20 00:21:47 01:07:07 00:04:00
7 KUFEL Szymon Endure Team 4 M2 7 00:09:16 00:33:28 00:20:59 01:07:22 00:04:15
8 TOPCZEWSKI Gracjan TriSpace/Trek 4 M3 8 00:07:48 00:00:00 00:00:00 01:07:42 00:04:35
9 KWIATKOWSKI Daniel Iron Team Tomasz Marcinek 5 M2 9 00:08:56 00:35:28 00:20:28 01:08:23 00:05:16
10 MASIAK Piotr MKS Triathlon Malbork 1 M1 10 00:07:32 00:37:34 00:20:26 01:08:25 00:05:18
11 LEMKE Leszek Gdyński Triathlon 5 M3 11 00:08:53 00:35:11 00:21:01 01:08:34 00:05:27
12 BOGULSKI Piotr TRI STG / KS SOKÓŁ ZBLEWO 6 M2 12 00:08:50 00:36:52 00:20:33 01:09:18 00:06:11
13 MARTYNOWICZ Michał TRISPACE/TREK 6 M3 13 00:07:29 00:36:58 00:22:38 01:10:25 00:07:18
14 PLUCINSK Michal Toruń Multisport Team 7 M2 14 00:07:56 00:38:34 00:20:30 01:10:31 00:07:24
15 HERMANN Tomasz www.olsztynbiznes.pl 7 M3 15 00:08:58 00:36:36 00:22:15 01:10:38 00:07:31
16 KOWALIKOWSKI Daniel Iron Team Tomasz Marcinek 8 M2 16 00:09:09 00:35:09 00:23:19 01:10:54 00:07:47
17 SZOT Dawid TRI NEGU / MARCINEK IRON TEAM / ARTNEO 2 M1 17 00:09:30 00:35:41 00:22:36 01:11:01 00:07:54
18 ZINIEWICZ Leon Waniewski Coaching 1 M0 18 00:07:33 00:39:52 00:20:41 01:11:06 00:07:59
19 HORODECKI Krzysztof Trenigo 8 M3 19 00:08:50 00:37:03 00:21:40 01:11:11 00:08:04
20 SOBCZAK Marcin TRISPACE/TREK 9 M3 20 00:08:43 00:37:44 00:21:41 01:11:49 00:08:42
21 TRAWCZYŃSKI Jacek TRISPACE/TREK 1 M4 21 00:09:05 00:35:59 00:23:33 01:12:01 00:08:54
22 BISKUPSKA Rita Iron Team Tomasz Marcinek 1 K2 1 00:09:04 00:36:05 00:23:37 01:12:17 00:09:10
23 KLEJNA Dawid Orka Masters Iława 9 M2 22 00:09:44 00:36:39 00:21:52 01:12:29 00:09:22
24 KLUSZCZYŃSKI Mariusz TORUŃ MULTISPORT TEAM 10 M2 23 00:09:24 00:33:39 00:25:44 01:12:30 00:09:23
25 ZAMARRIPA Karolina CTS; NeuroSana 1 K1 2 00:07:53 00:39:24 00:22:26 01:12:32 00:09:25
26 BELLWON Paweł TeamBablo 11 M2 24 00:09:19 00:37:31 00:22:16 01:12:46 00:09:39
27 ZINIEWICZ Emil Waniewski Coaching 2 M0 25 00:08:12 00:40:43 00:21:01 01:12:51 00:09:44
28 KWIATKOWSKI Grzegorz F3Team Gdańsk 10 M3 26 00:08:43 00:38:00 00:22:38 01:12:58 00:09:51
29 CHMIELEWSKI Tomasz AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON 2 M4 27 00:10:30 00:37:27 00:22:03 01:13:20 00:10:13
30 ZIĘTARSKI Krystian 12 M1 28 00:09:58 00:35:47 00:23:49 01:13:21 00:10:14
31 PANKIWICZ Bartosz 13 M2 29 00:09:23 00:36:24 00:23:05 01:13:25 00:10:18
32 RUSAK Łukasz CzemuNie Endure Team 11 M3 30 00:08:54 00:38:33 00:22:14 01:13:27 00:10:20
33 JASION Robert 3 M1 31 00:08:32 00:37:33 00:24:00 01:13:45 00:10:38
34 STUSIO Damian 12 M3 32 00:10:17 00:39:04 00:20:45 01:13:46 00:10:39
35 WALASIK Łukasz Only You 14 M2 33 00:07:43 00:38:29 00:24:34 01:14:38 00:11:31
36 NOWAK Dawid OIL Łódź 15 M2 34 00:10:58 00:38:20 00:22:01 01:15:03 00:11:56
37 RUSAK Michal OnTheWok Endure Team 16 M2 35 00:08:42 00:39:09 00:23:32 01:15:10 00:12:03
38 OTŁOWSKI Grzegorz ETT - Elbląg Triathlon Team 17 M2 36 00:09:45 00:40:23 00:22:01 01:15:16 00:12:09
39 BAJKO Jerzy 4 M1 37 00:06:32 00:40:14 00:25:22 01:15:21 00:12:14
40 MAJEWSKI Roman Toruński Klub Triathlonowy 13 M3 38 00:07:37 00:37:59 00:26:06 01:15:59 00:12:52
41 SCHOK Łukasz F3TEAM 5 M1 39 00:10:22 00:38:12 00:24:21 01:16:31 00:13:24
42 JANCZUK Dawid Triathlon Konsulting 6 M1 40 00:07:35 00:41:18 00:24:17 01:16:39 00:13:32
43 ŚLEDZIŃSKI Leszek Prawie.PRO 18 M2 41 00:10:52 00:37:08 00:24:07 01:16:48 00:13:41
44 SZCZEBIOT Karol Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 19 M2 42 00:07:50 00:38:48 00:26:50 01:17:06 00:13:59
45 CIEŚLA Robert 7 M1 43 00:09:20 00:39:54 00:25:01 01:17:38 00:14:31
46 WAWRZYNIAK Michał Team Zoot Europe 14 M3 44 00:08:55 00:38:49 00:25:23 01:17:48 00:14:41
47 PALMOWSKI Maciej 3 M4 45 00:08:51 00:38:49 00:26:03 01:17:56 00:14:49
48 CHMIELEWSKI Maciej TRIDivision Triathlon Team 3 M0 46 00:08:37 00:40:12 00:25:11 01:18:20 00:15:13
49 BUKOWSKA Marta 2 K1 3 00:10:25 00:40:59 00:23:05 01:18:31 00:15:24
50 WOLAK Paweł Klub Biegacza T2/4 20 M2 47 00:10:05 00:41:06 00:23:56 01:19:00 00:15:53
51 WITKOWSKI Maurycy 8 M1 48 00:10:36 00:40:06 00:24:50 01:19:26 00:16:19
52 GRYLAK Piotr MKS Triathlon Malbork 9 M1 49 00:07:11 00:42:51 00:26:30 01:19:44 00:16:37
53 PILSKI Wojciech MAMiL 15 M3 50 00:11:24 00:39:40 00:25:23 01:20:07 00:17:00
54 MCFARLANE Oliwia Blue Sky Endurance 2 K2 4 00:11:00 00:37:56 00:27:30 01:20:12 00:17:05
55 DOMAGALSKI Łukasz 21 M2 51 00:09:13 00:40:18 00:26:10 01:20:20 00:17:13
56 KAPSA Dawid ONLY GLASS 16 M3 52 00:10:29 00:41:28 00:24:02 01:20:23 00:17:16
57 WEWIÓRSKI Paweł ETT Triathlon team 17 M3 53 00:10:17 00:42:11 00:23:28 01:20:31 00:17:24
58 WOLSKI Tomasz Bydgoszcz Triathlon Team 22 M2 54 00:11:03 00:41:29 00:24:16 01:21:04 00:17:57
59 BUCHERT Piotr Gdynia Mewa 18 M3 55 00:11:12 00:38:19 00:25:18 01:21:05 00:17:58
60 LIPSKI Konrad 10 M1 56 00:09:21 00:43:59 00:24:41 01:21:26 00:18:19
61 WANIEWSKI Łukasz Waniewski Coaching 4 M0 57 00:08:11 00:44:29 00:25:43 01:21:28 00:18:21
62 RĄCZKOWSKI Dariusz 19 M3 58 00:10:44 00:40:32 00:26:10 01:21:31 00:18:24
63 KOZŁOWSKI Kamil 11 M1 59 00:10:46 00:40:48 00:26:07 01:21:52 00:18:45
64 OSIECKI Ireneusz CompleXsports Triathlon TEAM 1 M5 60 00:10:38 00:39:23 00:28:30 01:22:08 00:19:01
65 POŁEĆ Robert #8ranobasen IM 20 M3 61 00:08:57 00:43:26 00:26:16 01:22:39 00:19:32
66 MAZURKIEWICZ Michał 23 M2 62 00:11:44 00:42:14 00:25:04 01:22:43 00:19:36
67 SKONIECZNY Sebastian Torpedo Szczecinek 21 M3 63 00:11:03 00:43:36 00:24:31 01:23:01 00:19:54
68 BOJANOWSKI Daniel BJORD 22 M3 64 00:09:15 00:43:12 00:26:07 01:23:41 00:20:34
69 MUSIAŁ Magdalena Trąbki Arena 3 K2 5 00:10:31 00:42:21 00:26:34 01:23:44 00:20:37
70 BEYER-WRÓBLEWSKA Monika MEWA Gdynia 1 K3 6 00:11:06 00:42:05 00:26:36 01:23:54 00:20:47
71 MUDŹ Anna 3 K1 7 00:09:52 00:45:36 00:24:34 01:24:11 00:21:04
72 SKORECKI Aleksander Bydgoszcz Triathlon Team 24 M2 65 00:08:51 00:41:53 00:29:44 01:24:18 00:21:11
73 KACPRZAK Adam 25 M2 66 00:09:24 00:46:18 00:23:58 01:24:18 00:21:11
74 WOJTOWICZ Jarosław 000 23 M3 67 00:11:11 00:40:30 00:27:33 01:24:24 00:21:17
75 BOLLIN Michał Waniewski Coaching/Biegajacy Tczew 24 M3 68 00:09:14 00:42:37 00:28:04 01:24:25 00:21:18
76 BLUJ Roman VO2max MTB Tem 2 M5 69 00:12:55 00:39:33 00:27:25 01:24:46 00:21:39
77 GŁODOWSKI Adam Żórawski Team 26 M2 70 00:09:27 00:41:20 00:29:23 01:24:48 00:21:41
78 ŻYWUSZKO Wioletta ETT- Elbląg Triathlon Team 2 K3 8 00:09:34 00:43:35 00:27:09 01:24:55 00:21:48
79 ZIEMIŃSKA Magdalena ETT - Elbląg Triathlon Team 3 K3 9 00:11:27 00:41:59 00:27:36 01:25:01 00:21:54
80 ZOPOTH-LIPIEJKO Joanna 4 K3 10 00:10:03 00:42:10 00:28:25 01:25:02 00:21:55
81 SYRYCA Natalia TeamBablo 4 K2 11 00:10:01 00:42:21 00:26:37 01:25:22 00:22:15
82 RAGUZA Grzegorz SPORTEVO 25 M3 71 00:10:46 00:41:32 00:27:35 01:25:27 00:22:20
83 NOWAK Michał Legalaid 27 M2 72 00:09:18 00:44:36 00:26:41 01:25:41 00:22:34
84 BUCZMA Dorota MEWA GDYNIA 5 K3 12 00:10:19 00:42:58 00:28:02 01:25:47 00:22:40
85 PERCHALUK-MANDAT Joanna Polarny Klub Sportowy Hornsund 5 K2 13 00:10:08 00:41:15 00:30:06 01:25:49 00:22:42
86 STEFAŃSKI Jan Baltic stone 26 M3 73 00:12:40 00:43:02 00:26:05 01:25:52 00:22:45
87 CZAJKOWSKA Magdalena BCT Team Gdynia 6 K2 14 00:10:13 00:45:11 00:26:56 01:26:04 00:22:57
88 KOSTERA Marcin 27 M3 74 00:11:37 00:43:03 00:28:01 01:27:02 00:23:55
89 TYMIŃSKI Marcin Fit-Balance 28 M2 75 00:11:58 00:44:18 00:26:44 01:27:44 00:24:37
90 DĄBROWSKI Szymon 12 M1 76 00:09:47 00:44:07 00:29:44 01:28:10 00:25:03
91 PIOTRKOWSKI Tomasz Inked Mike Workout 28 M3 77 00:13:35 00:41:23 00:28:51 01:28:28 00:25:21
92 GRUBA Jacek 3 M5 78 00:12:19 00:43:25 00:27:56 01:28:41 00:25:34
93 BORUTA Przemysław Borucik Tri Team 29 M2 79 00:09:27 00:43:09 00:31:26 01:28:49 00:25:42
94 JĘDYKIEWICZ Marta 7 K2 15 00:10:30 00:43:57 00:30:47 01:29:00 00:25:53
95 WRÓBLEWSKI Jarosław 29 M3 80 00:11:52 00:41:02 00:30:24 01:29:23 00:26:16
96 SOLEK Mieczysław NYPEL Reda 4 M5 81 00:12:39 00:41:09 00:29:20 01:29:41 00:26:34
97 GÒRECKI Michał 30 M2 82 00:11:22 00:45:05 00:28:54 01:30:28 00:27:21
98 ROSIŃSKI Marek MORS Brodnica 4 M4 83 00:12:18 00:43:54 00:29:48 01:31:06 00:27:59
99 CIESIELSKI Maciej brak 31 M2 84 00:09:54 00:49:55 00:25:49 01:31:19 00:28:12
100 ZUBOWICZ Maria CHICAS / IRON TEAM 8 K2 16 00:14:22 00:42:56 00:29:17 01:31:29 00:28:22
101 DĘBICKI Artur 5 M4 85 00:08:52 00:47:53 00:28:53 01:31:33 00:28:26
102 KAMIŃSKA Agnieszka Team Zoot Europe 6 K3 17 00:12:27 00:44:03 00:29:12 01:31:34 00:28:27
103 JANKOWSKI Łukasz 32 M2 86 00:12:06 00:47:15 00:29:07 01:31:57 00:28:50
104 MASALSKA Katarzyna Toruń Multisport Team 9 K2 18 00:11:39 01:19:39 00:30:46 01:32:19 00:29:12
105 RADZIŃSKA Joanna TRISPACE/TREK 10 K2 19 00:13:22 00:43:28 00:29:45 01:32:36 00:29:29
106 WIECZOREK Marcin Ziaja Team 30 M3 87 00:15:30 00:44:00 00:29:02 01:34:02 00:30:55
107 PANKOWSKA Katarzyna Kriss Coaching 11 K2 20 00:10:33 00:46:01 00:33:16 01:34:27 00:31:20
108 ANTKIEWICZ Bartek BJORD 31 M3 88 00:17:45 00:45:40 00:26:18 01:34:37 00:31:30
109 WESOŁOWSKA Natalia Toruński Klub Triathlonowy 4 K1 21 00:11:53 00:45:06 00:34:11 01:35:23 00:32:16
110 BARTKIEWICZ Piotr 32 M3 89 00:12:35 00:43:51 00:32:35 01:35:27 00:32:20
111 INTEREWICZ Dorota 1 Akademickie LO Gdynia 1 K4 22 00:12:07 00:46:01 00:32:10 01:35:47 00:32:40
112 BARTCZAK Magda ETT - Elbląg Triathlon Team / Toruń Multisport Team 12 K2 23 00:11:53 00:44:46 00:34:23 01:36:01 00:32:54
113 TALAGA Małgorzata 13 K2 24 00:11:42 00:46:42 00:35:07 01:37:53 00:34:46
114 ZIELIŃSKA Beata 7 K3 25 00:11:10 00:00:00 00:33:47 01:37:55 00:34:48
115 SADOWSKA Żaneta 14 K2 26 00:15:15 00:48:14 00:30:29 01:39:14 00:36:07
116 JACHOWICZ Dariusz sportevo 6 M4 90 00:12:16 00:47:30 00:33:56 01:39:52 00:36:45
117 DĄBROWSKA-SZWAJA Aleksandra 8 K3 27 00:14:49 00:53:46 00:30:11 01:43:42 00:40:35
118 KOCZOROWSKA Kamila KamKoc 15 K2 28 00:12:22 00:51:30 00:36:36 01:44:40 00:41:33
119 ŁYSAKOWSKI Zbigniew 33 M2 91 00:11:35 00:52:54 00:35:13 01:45:02 00:41:55
120 KAMIŃSKI Mateusz 34 M2 92 00:16:37 00:53:35 00:31:19 01:47:21 00:44:14
121 KOLANOWSKA Katarzyna Complexsports 2 K4 29 00:15:30 00:50:53 00:35:09 01:48:06 00:44:59
122 JASKOWSKA-PAWSKA Danuta PAWSKI TEAM 9 K3 30 00:20:31 00:51:04 00:36:47 01:53:24 00:50:17
123 DZIĘGIELEWSKA Grażyna Toruń 1 K5 31 00:16:53 00:55:47 00:35:44 01:54:12 00:51:05
124 WASZCZYK Marta ZiajaTeam 3 K4 32 00:11:59 01:10:39 00:35:30 02:04:18 01:01:11