Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

LOTTO Triathlon Energy Mrągowo 2020 - dystans 1/8 IM

2020-08-30
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 KULIK Kamil CTS Nanovo 1 M0 1 00:07:03 00:34:48 00:17:43 01:02:21 00:00:00
2 BRONAKOWSKI Piotr personaltriathlon.pl/GVT 1 M3 2 00:07:27 00:34:53 00:20:03 01:05:23 00:03:02
3 CZAJA Jakub CTS 2 M3 3 00:08:01 00:35:35 00:18:04 01:05:26 00:03:05
4 KOZIELSKI Michał CTS 1 M2 4 00:07:33 00:36:12 00:19:19 01:06:43 00:04:22
5 WANIEWSKI Marcin Waniewski Coaching 3 M3 5 00:07:09 00:36:25 00:20:42 01:07:21 00:05:00
6 ZAJK Michał 2 M2 6 00:08:47 00:36:36 00:19:57 01:08:54 00:06:33
7 KUFEL Szymon Endure Team 3 M2 7 00:08:53 00:35:47 00:21:02 01:09:51 00:07:30
8 GAWIN Krzysztof Tri NEGU 1 M1 8 00:08:50 00:36:50 00:21:23 01:10:21 00:08:00
9 ABRAMCZYK Rafał 4 M3 9 00:09:40 00:36:01 00:22:04 01:10:37 00:08:16
10 PLUCINSK Michal Toruń Multisport Team 4 M2 10 00:07:55 00:39:09 00:19:59 01:11:02 00:08:41
11 TUPALSKI Tomek BROWAR WASZCZUKOWE 5 M3 11 00:09:51 00:36:44 00:21:53 01:11:41 00:09:20
12 KLUSZCZYŃSKI Mariusz TORUŃ MULTISPORT TEAM 5 M2 12 00:09:21 00:35:42 00:23:02 01:11:58 00:09:37
13 SZOT Dawid TRI NEGU // MARCINEK IRON TEAM // ARTNEO 2 M1 13 00:09:34 00:38:19 00:20:30 01:12:02 00:09:41
14 WALASIK Łukasz 6 M2 14 00:07:51 00:39:30 00:20:35 01:12:08 00:09:47
15 MATUSZEWSKI Mariusz KALACH TEAM 6 M3 15 00:09:33 00:37:39 00:21:35 01:12:36 00:10:15
16 HERMANN Tomasz www.olsztynbiznes.pl 7 M3 16 00:08:45 00:38:47 00:21:45 01:12:41 00:10:20
17 HORODECKI Krzysztof Trenigo 8 M3 17 00:08:40 00:38:42 00:21:52 01:12:59 00:10:38
18 MAKSYMIUK Marta ETT- Elbląg Triathlon Team 1 K2 1 00:08:40 00:39:05 00:22:03 01:13:17 00:10:56
19 FRUKACZ Kamil SportLevel Tczew 3 M1 18 00:07:04 00:40:20 00:22:18 01:13:40 00:11:19
20 ABRAMCZYK Marcin Yanushe Triathlon Team 9 M3 19 00:09:49 00:39:08 00:22:35 01:15:09 00:12:48
21 WANIEWSKI Łukasz Waniewski Coaching 2 M0 20 00:07:35 00:41:36 00:23:07 01:15:25 00:13:04
22 KWIATKOWSKI Grzegorz F3Team Gdańsk 10 M3 21 00:09:02 00:38:54 00:23:28 01:15:33 00:13:12
23 WOJCIECHOWSKI Piotr 7 M2 22 00:09:29 00:40:31 00:22:21 01:17:00 00:14:39
24 BURANDT Magdalena Najmowicz triatlon 1 K3 2 00:09:41 00:41:01 00:23:05 01:17:08 00:14:47
25 ŁYCZEK Marcin TRI Kętrzyn 11 M3 23 00:08:52 00:39:06 00:24:45 01:17:16 00:14:55
26 BIESIEKIERSKI Krzysztof Drużyna Wilka 12 M3 24 00:10:30 00:40:20 00:23:09 01:17:32 00:15:11
27 CHOMICKI Szymon Kriss Coaching 13 M3 25 00:11:44 00:39:45 00:22:31 01:18:15 00:15:54
28 STYPUŁKOWSKA Dominika 3life team 2 K2 3 00:08:37 00:41:34 00:24:04 01:18:19 00:15:58
29 OGRODNIK Michał 8 M2 26 00:09:32 00:41:45 00:22:52 01:18:39 00:16:18
30 WIECH Roman 1 M4 27 00:07:48 00:41:13 00:25:39 01:18:49 00:16:28
31 GAWKOWSKI Robert DAX Rowery Legionowo 14 M3 28 00:08:07 00:41:50 00:24:41 01:18:50 00:16:29
32 LESZCZYŃSKI Radosław 15 M3 29 00:09:44 00:39:36 00:24:51 01:19:12 00:16:51
33 FRUKACZ Daniela SportLevel Tczew 1 K1 4 00:07:52 00:42:49 00:24:55 01:19:21 00:17:00
34 BOLLIN Michał Waniewski Coaching/Biegajacy Tczew 16 M3 30 00:08:53 00:41:55 00:24:21 01:19:34 00:17:13
35 JANYGA-KULIK Karolina BIKE U UP 2 K3 5 00:09:42 00:40:08 00:25:30 01:19:53 00:17:32
36 KUŁAK Piotr Biskupiec Biega THE BEST 17 M3 31 00:09:50 00:41:35 00:24:07 01:19:54 00:17:33
37 RĄCZKOWSKI Dariusz 18 M3 32 00:11:15 00:00:00 00:00:00 01:19:57 00:17:36
38 BRZOZOWSKI Piotr Wataha Cioci Basi 19 M3 33 00:11:36 00:42:27 00:20:46 01:20:09 00:17:48
39 ZIEMIŃSKA Magdalena ETT - Elbląg Triathlon Team 3 K3 6 00:09:38 00:41:42 00:24:37 01:20:26 00:18:05
40 JASINSKAS Arturas Lubelska Grupa Triathlonu 2 M4 34 00:09:55 00:40:56 00:25:04 01:20:52 00:18:31
41 ŁODKO Bartosz Rosti Poland 9 M2 35 00:10:57 00:43:00 00:24:20 01:21:34 00:19:13
42 RUDZIŃSKI Andrzej OSP Jonkowo - Młynago 20 M3 36 00:09:39 00:43:13 00:24:27 01:22:00 00:19:39
43 ZOPOTH-LIPIEJKO Joanna 4 K3 7 00:09:44 00:41:20 00:27:08 01:22:37 00:20:16
44 HORSZCZARUK Jacek Jożin z Bażin 3 M4 37 00:09:40 00:43:59 00:24:45 01:22:39 00:20:18
45 DUDANIEC Łukasz 4 M1 38 00:08:54 00:40:38 00:28:16 01:22:43 00:20:22
46 BELCZEWSKA Monika Gdańsk 2 K1 8 00:09:05 00:44:32 00:23:15 01:22:44 00:20:23
47 MARKOWSKI Rafał MAZURY MTB 21 M3 39 00:11:10 00:00:00 00:00:00 01:23:01 00:20:40
48 DUDA Aleksandra Politechnika Gdańska 3 K1 9 00:08:41 00:44:54 00:24:56 01:23:11 00:20:50
49 BOGDANIUK Maciej Sparta Biskupiec 5 M1 40 00:12:51 00:00:00 00:00:00 01:23:12 00:20:51
50 ORZOŁ Kamil Nordea Triathlon Team 10 M2 41 00:11:55 00:44:04 00:21:32 01:23:16 00:20:55
51 PROKOPCZUK Dariusz Szwagry Team 11 M2 42 00:10:15 00:00:00 00:00:00 01:23:19 00:20:58
52 ZALAS Jerzy 22 M3 43 00:09:51 00:41:39 00:27:39 01:23:26 00:21:05
53 STRZELECKA Aleksandra 3 K2 10 00:10:34 00:00:00 00:00:00 01:24:26 00:22:05
54 PERCHALUK-MANDAT Joanna Polarny Klub Sportowy Hornsund 4 K2 11 00:09:49 00:41:06 00:28:53 01:24:30 00:22:09
55 BRONAKOWSKI Andrzej www.czasrelaksu.olsztyn.pl 23 M3 44 00:09:35 00:44:38 00:26:01 01:25:14 00:22:53
56 ZDOBYLAK Krzysztof OrkaMasters Iława 24 M3 45 00:10:44 00:00:00 00:00:00 01:25:25 00:23:04
57 BLUJ Roman VO2max MTB Tem 1 M5 46 00:12:12 00:41:19 00:27:29 01:25:40 00:23:19
58 PANIKOWSKI Tomasz OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU 12 M2 47 00:11:57 00:45:09 00:24:24 01:25:57 00:23:36
59 MUDŹ Anna 4 K1 12 00:10:19 00:46:23 00:25:15 01:26:54 00:24:33
60 KACZYNSKI Daniel 3 M0 48 00:10:42 00:00:00 00:00:00 01:26:57 00:24:36
61 NABIAŁCZYK Sylwester KrissCoaching.pl Team 13 M2 49 00:12:17 00:00:00 00:00:00 01:27:09 00:24:48
62 MATWIEJCZUK Eliza 5 K2 13 00:10:32 00:00:00 00:00:00 01:28:07 00:25:46
63 JANUSZ Sonia 5 K1 14 00:09:15 00:50:35 00:23:32 01:28:13 00:25:52
64 BOROWIEC Tomasz 25 M3 50 00:11:31 00:45:27 00:26:00 01:28:33 00:26:12
65 KACZMARCZYK Krzysztof KPP Mragowo 14 M2 51 00:11:37 00:00:00 00:15:04 01:28:38 00:26:17
66 PIETRZAK Wojciech 26 M3 52 00:12:47 00:45:35 00:25:28 01:29:29 00:27:08
67 GUMKOWSKI Łukasz 15 M2 53 00:10:29 00:00:00 00:00:00 01:29:38 00:27:17
68 MAJCHER Natalia 6 K2 15 00:09:58 00:00:00 00:00:00 01:30:54 00:28:33
69 ROSIŃSKI Marek MORS Brodnica 4 M4 54 00:11:50 00:45:11 00:29:12 01:31:27 00:29:06
70 WIECZOREK Marcin Ziaja Team 27 M3 55 00:14:32 00:44:20 00:27:27 01:31:53 00:29:32
71 KOPER Piotr brak 28 M3 56 00:15:44 00:44:39 00:27:51 01:32:37 00:30:16
72 SZCZESNY Andrzej 2 M5 57 00:10:23 00:50:05 00:27:40 01:32:45 00:30:24
73 OLSZEWSKI Daniel Urząd Miejski 29 M3 58 00:14:14 00:44:10 00:27:56 01:32:51 00:30:30
74 NORKOWSKI Tomasz Traveland 30 M3 59 00:09:46 00:51:58 00:26:32 01:33:59 00:31:38
75 GALIŃSKI Tomasz CTS 31 M3 60 00:14:14 00:45:32 00:29:28 01:34:54 00:32:33
76 DURA Aleksandra 6 K1 16 00:10:05 00:49:26 00:30:23 01:35:14 00:32:53
77 STANISZEWSKI Dariusz 32 M3 61 00:12:29 00:43:11 00:30:37 01:35:40 00:33:19
78 DUDA Iwona Lubelska Grupą Triathlonu 7 K2 17 00:14:42 00:45:44 00:30:32 01:36:19 00:33:58
79 DUDA Rafał Lubelska Grupa Triathlonu 16 M2 62 00:14:43 00:45:44 00:30:15 01:36:19 00:33:58
80 SZATKOWSKI Arek Monolith Global Sourcing 33 M3 63 00:13:21 00:45:36 00:32:43 01:37:13 00:34:52
81 GRABOWSKA Paulina Stayfit Giżycko 8 K2 18 00:12:41 00:46:45 00:30:56 01:37:17 00:34:56
82 JARYST Paweł TRIHOLIC 34 M3 64 00:12:04 00:49:38 00:29:30 01:37:32 00:35:11
83 PANKOWSKA Katarzyna Kriss Coaching 9 K2 19 00:10:55 00:48:25 00:33:58 01:37:48 00:35:27
84 PŁATEK Marcin Elkapitano 35 M3 65 00:11:22 00:49:38 00:31:34 01:39:13 00:36:52
85 GOŁEK-NARZECKI Jakub 36 M3 66 00:13:46 00:47:48 00:31:37 01:39:31 00:37:10
86 KUŚNIERZ Dariusz BKM "POLAR" 5 M4 67 00:11:46 00:47:44 00:33:56 01:40:17 00:37:56
87 PIASECKI Andrzej Piasecki Concept 3 M5 68 00:11:54 00:57:41 00:25:42 01:40:39 00:38:18
88 BOGDAŃSKI Krzysztof 6 M4 69 00:11:18 00:50:27 00:33:12 01:40:44 00:38:23
89 BOGUSIEWICZ Łukasz 17 M2 70 00:16:09 00:49:53 00:29:11 01:40:44 00:38:23
90 WASZCZYK Marta ZiajaTeam 1 K4 20 00:11:47 00:48:52 00:33:51 01:41:10 00:38:49
91 KUŁTONIAK Robert MOWI 37 M3 71 00:13:01 00:50:35 00:30:43 01:41:17 00:38:56
92 PIĄTKOWSKA Marta 7 K1 21 00:12:21 00:52:19 00:30:55 01:41:45 00:39:24
93 KORDALA-KIDRYCKA Marzena 10 K2 22 00:12:09 00:52:57 00:33:46 01:42:48 00:40:27
94 BUTKIEWICZ Anna 11 K2 23 00:14:23 00:52:12 00:31:58 01:45:01 00:42:40
95 MATWIEJUK Agnieszka Crossboxfit Kętrzyn 12 K2 24 00:13:10 00:57:09 00:29:52 01:45:22 00:43:01
96 KIEŁKUCKA Magdalena Norwood/Tomaszewicz Team 8 K1 25 00:08:46 00:54:37 00:37:08 01:46:50 00:44:29
97 DOMIN Ewelina 13 K2 26 00:14:47 00:55:05 00:30:59 01:49:49 00:47:28
98 GOŁĘBICKI Lech 7 M4 72 00:19:42 00:55:55 00:28:47 01:52:00 00:49:39
99 GÓRNIAK Joanna 5 K3 27 00:13:52 00:00:00 00:00:00 01:56:04 00:53:43
100 TRAWIŃSKI Remigiusz 4 M5 73 00:16:25 01:02:12 00:36:08 02:01:46 00:59:25