Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #3 - Bełchatów 2016 - 1/2 IM

2016-09-03
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 NAJMOWICZ Paweł Tri NEGU 1 M1 1 00:21:30 02:18:16 01:35:17 04:17:04 00:00:00
2 OLEJNIK Bartosz 2 M1 2 00:25:26 00:00:00 00:00:00 04:32:36 00:15:32
3 BARAN Tomasz TRI N.E.G.U. 1 M2 3 00:28:41 02:27:40 01:38:45 04:37:33 00:20:29
4 BUKOWY Maciej LSKK Bełchatów/ BCTP 2 M2 4 00:29:27 02:22:13 01:43:29 04:38:14 00:21:10
5 KĘDZIOR Grzegorz 3 M2 5 00:28:12 02:24:05 01:44:17 04:39:32 00:22:28
6 NOWAK Krzysztof 4 M2 6 00:28:04 02:28:49 01:41:19 04:42:20 00:25:16
7 BAJOREK Michał Mihumor 1 M3 7 00:27:18 02:37:30 01:33:30 04:42:30 00:25:26
8 PIETROWSKI Szymon 5 M3 8 00:28:39 02:35:50 01:36:05 04:45:45 00:28:41
9 BARTOSZEWSKI GRZEGORZ LITWIN TRIATHLON TEAM 2 M3 9 00:26:41 02:33:02 01:45:49 04:48:00 00:30:56
10 GLONEK Marcin Geminus 3 M1 10 00:25:28 02:35:10 01:49:29 04:52:26 00:35:22
11 LIPPA Wojciech LC Mosiadz Zdzieszowice 3 M3 11 00:25:53 02:35:46 01:46:50 04:52:56 00:35:52
12 NIEDBAL Lukasz 6 M3 12 00:28:11 02:29:33 01:52:00 04:53:36 00:36:32
13 MICHALSKI Grzegorz 4 M3 13 00:26:00 02:34:11 01:50:13 04:54:07 00:37:03
14 BIELICKI Bartosz Running Team Milicz 7 M2 14 00:33:39 02:31:55 01:48:19 04:57:32 00:40:28
15 GRYZEL Adam 8 M2 15 00:29:22 02:32:54 01:52:41 04:58:06 00:41:02
16 CIEŚLIK Piotr PGE jupiter 5 M3 16 00:28:42 02:23:55 02:03:33 04:58:56 00:41:52
17 HERDA Bartłomiej Triathlon Training Center 4 M1 17 00:32:33 02:35:44 01:48:39 04:58:58 00:41:54
18 PÓŹNIEWSKI Paweł Wroclaw Triathlon Team 9 M2 18 00:28:06 02:39:35 01:47:04 05:01:35 00:44:31
19 FIGURA Łukasz Wroclaw Triathlon Team / NOKIA 10 M2 19 00:27:09 02:40:43 01:53:53 05:04:24 00:47:20
20 SIEKIERA Paweł Cart Pack Sokół Bralin 11 M2 20 00:29:04 02:34:33 01:57:29 05:05:58 00:48:54
21 JASKOWSKA Bożena Smashing Papkins 1 K2 1 00:28:13 02:35:18 01:59:31 05:06:08 00:49:04
22 SAMBORSKI Rafał Consonance Team 12 M2 21 00:34:38 02:38:04 01:50:24 05:06:48 00:49:44
23 MACIEJEWSKI Karol Pro - Run Wrocław 13 M1 22 00:32:14 02:28:43 02:05:25 05:08:58 00:51:54
24 DAJCZ Michał TriAktywny Piotrków 14 M2 23 00:26:39 02:37:58 02:02:09 05:10:05 00:53:01
25 KOTULA Jakub Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zagnańsku 15 M2 24 00:34:56 02:41:31 01:53:33 05:14:25 00:57:21
26 KAŹMIERCZAK Łukasz LUKS Dwójka Diesel Truck Stryków 16 M2 25 00:31:21 02:34:31 02:06:31 05:16:53 00:59:49
27 PECYNA Maciek Kluczborska Grupa Biegowa 5 M1 26 00:32:14 02:42:27 01:58:48 05:17:00 00:59:56
28 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz 1 M4 27 00:30:12 02:40:33 02:02:34 05:17:18 01:00:14
29 WIDLARZ Serbastian niezrzeszony 17 M2 28 00:27:32 02:46:54 02:00:30 05:21:13 01:04:09
30 HORODNICZY Mariusz 18 M2 29 00:28:24 02:35:10 02:18:26 05:25:42 01:08:38
31 STANASZEK Dariusz 6 M3 30 00:28:22 02:44:52 02:07:07 05:26:17 01:09:13
32 PRUCHNIEWSKI Krzysztof Lubowidz 7 M3 31 00:35:27 02:44:10 02:06:14 05:28:31 01:11:27
33 MAZUR Piotr 19 M2 32 00:31:10 02:54:17 02:04:16 05:32:37 01:15:33
34 GRABOWSKI Michał DOBRZELÓW SPORT CLUB 20 M2 33 00:29:46 02:54:11 02:13:30 05:39:24 01:22:20
35 STĘCHŁY Jakub 21 M2 34 00:37:31 02:48:02 02:10:33 05:39:38 01:22:34
36 KĘPIŃSKI Henryk KB Spartakus 1 M5 35 00:34:19 02:52:25 02:10:45 05:42:16 01:25:12
37 BORYNA JAROSŁAW 2 M4 36 00:35:06 02:43:23 02:18:16 05:42:28 01:25:24
38 KIERLIK Arkadiusz xx 22 M2 37 00:36:33 02:40:19 02:24:39 05:48:08 01:31:04
39 WĘGLARZ Marek nie 8 M3 38 00:36:55 02:50:31 02:16:36 05:49:18 01:32:14
40 KOWALSKI Jacek 9 M3 39 00:34:35 03:00:28 02:10:16 05:51:47 01:34:43
41 HOTAŁA Anna Triathlon Mietków Team 2 K2 2 00:31:17 03:18:04 01:59:12 05:52:47 01:35:43
42 MIZGALSKI Łukasz 23 M2 40 00:36:50 02:46:13 02:23:36 05:55:20 01:38:16
43 BIELAWSKI Damian RAGABA MEBLE 24 M2 41 00:26:37 02:52:59 02:30:15 05:55:37 01:38:33
44 GABRYSZEWSKI Tomasz 10 M3 42 00:36:32 02:47:40 02:26:57 05:58:07 01:41:03
45 STEC Mariusz Beskidy TRI SC 25 M2 43 00:38:52 02:53:42 02:25:07 06:01:35 01:44:31
46 GAWLAS mateusz TRINERGY 26 M2 44 00:32:30 03:01:08 02:23:53 06:02:26 01:45:22
47 ANYSZ Paweł 11 M3 45 00:28:58 02:53:06 02:32:41 06:02:29 01:45:25
48 KULIŃSKI Piotr 6 M1 46 00:36:36 03:05:02 02:24:56 06:11:01 01:53:57
49 HERBER Arkadiusz KasiArki 12 M3 47 00:43:09 03:12:03 02:28:13 06:29:00 02:11:56
50 SZELĄGIEWICZ Piotr GVT 27 M2 48 00:31:46 03:24:07 02:29:34 06:36:54 02:19:50
51 ŚCIESIŃSKI Piotr 28 M2 49 00:31:19 03:08:23 02:54:39 06:41:19 02:24:15
52 FAJTO Janusz 3 M4 50 00:38:46 03:30:30 02:30:43 06:48:14 02:31:10
53 LAUREN Piotr ACTIVMEDIC 13 M3 51 00:00:00 03:09:41 02:52:30 06:53:23 02:36:19
54 PIERSA Grzegorz EDC Runners 29 M2 52 00:33:22 03:21:06 02:52:28 06:58:09 02:41:05