Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

Wirtualny Biegowy Puchar Pomorza - 10 km - I bieg

2020-06-07
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 GAJEWSKI Rafał AZS UG / Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 1 M18 1 00:38:44 00:00:00
2 SUCHOWIECKI Wojciech Klub Sportowy Niemaniemogę 1 M40 2 00:40:35 00:01:51
3 RYTLEWSKI Tomasz 1 M30 3 00:40:45 00:02:01
4 NADROWSKI Kamil 2 M30 4 00:44:12 00:05:28
5 TUSZYŃSKI Jarosław 3 M30 5 00:44:17 00:05:33
6 MACHERA Rafał 4 M30 6 00:45:00 00:06:16
7 PAC Arkadiusz PersonalTriathlon.pl 5 M30 7 00:49:08 00:10:24
8 ADACH Kazimierz SKB CZARNI 1 M60 8 00:51:04 00:12:20
9 ŁUBIŃSKI Krzysztof 2 M40 9 00:51:27 00:12:43
10 KOWALIK Mieczysław Kowaliki 1 M50 10 00:51:42 00:12:58
11 SOKÓŁ Adam PersonalTriathlon.pl 3 M40 11 00:52:03 00:13:19
12 BRONAKOWSKA Dorota PersonalTriathlon 1 K30 1 00:52:28 00:13:44
13 ROMAN Krzysztof Przecinak77 4 M40 12 00:54:46 00:16:02
14 BAKUNIAK Hanna Biankowski Team 1 K18 2 00:55:39 00:16:55
15 ORŁOWSKI Piotr 6 M30 13 00:57:01 00:18:17
16 OSIECKI Adam 5 M40 14 00:57:04 00:18:20
17 KOWALIK Magda Kowaliki 2 K30 3 00:57:20 00:18:36
18 DARGACZ Katarzyna 3 K30 4 00:57:58 00:19:14
19 BAR Julita JAtrenuje 4 K30 5 00:58:33 00:19:49
20 OTTA Paweł 2 M18 15 00:58:33 00:19:49
21 GAZARKIEWICZ Antoni BHMW_GDYNIA 2 M60 16 00:59:17 00:20:33
22 KONIECZNY Jacek 7 M30 17 01:00:03 00:21:19
23 BRONAKOWSKI Piotr personaltriathlon.pl 6 M40 18 01:00:03 00:21:19
24 SZCZODROWSKA Wioletta TriMama Team 1 K40 6 01:00:24 00:21:40
25 KACPRZAK Michał 8 M30 19 01:02:56 00:24:12
26 KONTAKIEWICZ Daniel Tri NEGU 7 M40 20 01:03:57 00:25:13
27 MUSIAŁ Adam TRĄBKI WIELKIE 8 M40 21 01:04:11 00:25:27
28 SCHMIDT Agnieszka 5 K30 7 01:04:26 00:25:42
29 LEPA-ROMAN Magdalena Przecinak77 2 K40 8 01:05:56 00:27:12
30 KOTLICKA Kamila TriMama Team 3 K40 9 01:06:00 00:27:16
31 GALIŃSKI Tomasz 9 M40 22 01:10:34 00:31:50