Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

Wirtualny Biegowy Puchar Pomorza - 5 km - I bieg

2020-06-07
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 GRODZKI Marek CTS 1 M40 1 00:19:08 00:00:00
2 SUCHOWIECKI Wojciech Klub Sportowy Niemaniemogę 2 M40 2 00:19:10 00:00:02
3 SALEWSKI Jan Good-Time Pomiar Czasu 3 M40 3 00:19:15 00:00:07
4 BUŚKO Mateusz szpital Lębork 1 M18 4 00:19:19 00:00:11
5 TARGONI Paweł Trinergy 4 M40 5 00:19:22 00:00:14
6 DZIEWIATOWSKA Joanna Kujawscy runners 1 K40 1 00:19:26 00:00:18
7 SZMAJDUCH Mariusz 1 M30 6 00:19:46 00:00:38
8 OKRĄGŁY Emil TRIZARZA TEAM 2 M30 7 00:19:47 00:00:39
9 RUSAK Łukasz CzemuNie_run-passion.pl 5 M40 8 00:19:49 00:00:41
10 PYSZKA-BAZAN Alicja 1 K18 2 00:20:00 00:00:52
11 KACZKOWSKA Katarzyna CTS 1 K30 3 00:20:05 00:00:57
12 MAZURKIEWICZ Darek goralka.com.pl 6 M40 9 00:20:08 00:01:00
13 PLUCINSK Michal Toruń Multisport Team 3 M30 10 00:20:12 00:01:04
14 REMBOWSKI Michał UB 40 7 M40 11 00:20:17 00:01:09
15 WICHER Rafał 2 M18 12 00:20:19 00:01:11
16 KRAWCZYK Natalia Kaliski Klub Sportowy 2 K30 4 00:20:29 00:01:21
17 SIWIRSKI Robert WMT / WTT 8 M40 13 00:20:30 00:01:22
18 NIKODEMIAK Jarosław KLAS Szpot SWARZĘDZ 9 M40 14 00:20:31 00:01:23
19 WANIEWSKI Marcin Waniewski Coaching 10 M40 15 00:20:33 00:01:25
20 RYBICKI Artur TWISTER TEAM 3 M18 16 00:20:33 00:01:25
21 BŁACH Wojciech www.mizopol.pl 4 M30 17 00:20:40 00:01:32
22 KOSMOWSKI Michal dotsport/trinergy 11 M40 18 00:20:42 00:01:34
23 DRESPA Patryk Lili Team 5 M30 19 00:20:52 00:01:44
24 STEFAŃSKI Wojciech GTT DIAMENT GNIEZNO 4 M18 20 00:21:14 00:02:06
25 HERMANN Tomasz www.olsztynbiznes.pl 12 M40 21 00:21:22 00:02:14
26 WALASIK Łukasz 6 M30 22 00:21:22 00:02:14
27 SIEKAN Grzegorz Polpharma TriTeam 7 M30 23 00:21:28 00:02:20
28 MARZEC Łukasz Triathlon X-Team 13 M40 24 00:21:34 00:02:26
29 GROCHOWSKI Paweł MBC 8 M30 25 00:21:35 00:02:27
30 HOŁDA Piotr goralka.com.pl 14 M40 26 00:21:39 00:02:31
31 JASION Robert Only You 5 M18 27 00:21:39 00:02:31
32 POMORSKA Joanna Trifamily 3 K30 5 00:21:46 00:02:38
33 FOLGA Marek GVT 15 M40 28 00:21:49 00:02:41
34 SWARYCZEWSKI Tomasz Tri Negu 16 M40 29 00:21:50 00:02:42
35 KULIŃSKI Piotr Iron Fighters 9 M30 30 00:21:55 00:02:47
36 GRABARSKI Paweł Banda Tri G 10 M30 31 00:21:59 00:02:51
37 FARAN Grzegorz GTSulmin 17 M40 32 00:22:06 00:02:58
38 GAWIN Krzysztof Tri NEGU 6 M18 33 00:22:07 00:02:59
39 MATUSZEWSKI Mariusz KALACH TEAM 18 M40 34 00:22:08 00:03:00
40 ŚWITALSKI Paweł 11 M30 35 00:22:13 00:03:05
41 PAC Arkadiusz PersonalTriathlon.pl 12 M30 36 00:22:17 00:03:09
42 SOKÓŁ Adam PersonalTriathlon.pl 19 M40 37 00:22:20 00:03:12
43 MARCINIAK Maciej KS Pogoń Połczyn Zdrój 13 M30 38 00:22:26 00:03:18
44 BUŚKO Zosia szpital Lębork 2 K18 6 00:22:35 00:03:27
45 ADAMCZYK Jakub 7 M18 39 00:22:36 00:03:28
46 KLOSEK Dominik Endure Team 20 M40 40 00:22:44 00:03:36
47 KONDAS Dariusz Triathlon Club Ochota 14 M30 41 00:23:10 00:04:02
48 SAWICKI Rafał GVT 21 M40 42 00:23:10 00:04:02
49 PALMOWSKI Łukasz Ławeczka Team 22 M40 43 00:23:12 00:04:04
50 RÓG Grzegorz KARNIJ SIĘ 23 M40 44 00:23:18 00:04:10
51 MATEWSKI Damian damian@delfin 24 M40 45 00:23:21 00:04:13
52 ADACH Kazimierz SKB CZARNI 1 M60 46 00:23:41 00:04:33
53 ŁATAS Paweł 15 M30 47 00:23:42 00:04:34
54 BRONAKOWSKI Piotr personaltriathlon.pl 25 M40 48 00:23:50 00:04:42
55 BLUJ Roman VO2max MTB Tem 2 M60 49 00:23:53 00:04:45
56 JARMOŁOWICZ Beata CTS 1 K50 7 00:23:57 00:04:49
57 BUŚKO Paweł szpital Lębork 1 M50 50 00:24:08 00:05:00
58 BARTKOWSKI Marek EndureTeam 26 M40 51 00:24:26 00:05:18
59 BRONAKOWSKA Dorota PersonalTriathlon 4 K30 8 00:25:06 00:05:58
60 RUTKOWSKI Piotr #BartekZdrowiej 27 M40 52 00:25:06 00:05:58
61 OLSZEWSKI Daniel 28 M40 53 00:25:51 00:06:43
62 GALIŃSKI Tomasz 29 M40 54 00:26:27 00:07:19
63 STRZYŻEWSKI Maciej BNW Bo Nie Wypada 8 M18 55 00:26:30 00:07:22
64 KACPRZAK Michał 16 M30 56 00:26:53 00:07:45
65 SZYPSZAK Barbara TriMama Team 5 K30 9 00:26:53 00:07:45
66 JASINOWICZ Aleksandra Tri NEGU 3 K18 10 00:27:33 00:08:25
67 BUDZIAREK Adam #BBKTS 30 M40 57 00:27:51 00:08:43
68 KURPIEWSKA Paulina 4 K18 11 00:28:08 00:09:00
69 GRECZYŁO Adam Triathlon Energy 31 M40 58 00:28:30 00:09:22
70 ORŁOWSKA Agata szorstkiesuki 6 K30 12 00:28:47 00:09:39
71 MIKOŁAJCZYK Marcelina 7 K30 13 00:28:58 00:09:50
72 BORYSEWICZ Karolina TriMama budzi gdańsk 8 K30 14 00:29:03 00:09:55
73 SUŁEK Kamila 6WOG 9 K30 15 00:29:14 00:10:06
74 WODYNSKA-STOSIK Natalia TriMama Team 10 K30 16 00:29:30 00:10:22
75 JACYKOWSKI Zbigniew TriMama Team 2 M50 59 00:29:46 00:10:38
76 KRÓL Elżbieta SOR Lębork 2 K40 17 00:30:51 00:11:43
77 BAZYLUK Magdalena 11 K30 18 00:31:19 00:12:11
78 ZUCHORA Łukasz 17 M30 60 00:31:25 00:12:17
79 MUCHA Paulina TriMama Team 12 K30 19 00:32:57 00:13:49
80 DROZDOWSKI Patryk ArtneoTeam 32 M40 61 00:33:23 00:14:15
81 GRECZYŁO Ewa Triathlon Energy 3 K40 20 00:33:38 00:14:30
82 KALITA Katarzyna TriMama Team 13 K30 21 00:34:12 00:15:04
83 SADOWSKA Ewa 14 K30 22 00:34:32 00:15:24
84 STOSIK Tadeusz TriMama Team 3 M60 62 00:35:25 00:16:17
85 IGRAS Szymon ArtneoTeam 9 M18 63 00:36:52 00:17:44
86 KAŹMIERCZAK Anna ArtneoTeam 5 K18 23 00:36:52 00:17:44
87 SKWIOT Agnieszka 15 K30 24 00:37:17 00:18:09
88 ASZKIEŁOWICZ Paweł ArtneoTeam 18 M30 64 00:38:54 00:19:46
89 NIEWIŃSKA Aleksandra 1 K70 25 00:44:40 00:25:32
90 BŁASZCZUK Maja TriMama Team 16 K30 26 00:49:15 00:30:07
91 PAŁYSA Marek Tri NEGU 33 M40 65 01:03:23 00:44:15