Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

Wirtualny Biegowy Puchar Pomorza - 5 km - I bieg

2020-06-07
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 GRODZKI Marek CTS 1 M40 1 00:19:08 00:00:00
2 SUCHOWIECKI Wojciech Klub Sportowy Niemaniemogę 2 M40 2 00:19:10 00:00:02
3 SALEWSKI Jan Good-Time Pomiar Czasu 3 M40 3 00:19:15 00:00:07
4 BUŚKO Mateusz szpital Lębork 1 M18 4 00:19:19 00:00:11
5 DZIEWIATOWSKA Joanna Kujawscy runners 1 K40 1 00:19:26 00:00:18
6 RUSAK Łukasz CzemuNie_run-passion.pl 4 M40 5 00:19:49 00:00:41
7 KACZKOWSKA Katarzyna CTS 1 K30 2 00:20:05 00:00:57
8 SWARYCZEWSKI Tomasz Tri Negu 5 M40 6 00:21:50 00:02:42
9 FARAN Grzegorz GTSulmin 6 M40 7 00:22:06 00:02:58
10 GAWIN Krzysztof Tri NEGU 2 M18 8 00:22:07 00:02:59
11 ŚWITALSKI Paweł 1 M30 9 00:22:13 00:03:05
12 PAC Arkadiusz PersonalTriathlon.pl 2 M30 10 00:22:17 00:03:09
13 SOKÓŁ Adam PersonalTriathlon.pl 7 M40 11 00:22:20 00:03:12
14 MARCINIAK Maciej KS Pogoń Połczyn Zdrój 3 M30 12 00:22:26 00:03:18
15 BUŚKO Zosia szpital Lębork 1 K18 3 00:22:35 00:03:27
16 ADACH Kazimierz SKB CZARNI 1 M60 13 00:23:41 00:04:33
17 ŁATAS Paweł 4 M30 14 00:23:42 00:04:34
18 BRONAKOWSKI Piotr personaltriathlon.pl 8 M40 15 00:23:50 00:04:42
19 BLUJ Roman VO2max MTB Tem 2 M60 16 00:23:53 00:04:45
20 JARMOŁOWICZ Beata CTS 1 K50 4 00:23:57 00:04:49
21 BUŚKO Paweł szpital Lębork 1 M50 17 00:24:08 00:05:00
22 BARTKOWSKI Marek EndureTeam 9 M40 18 00:24:26 00:05:18
23 BRONAKOWSKA Dorota PersonalTriathlon 2 K30 5 00:25:06 00:05:58
24 RUTKOWSKI Piotr #BartekZdrowiej 10 M40 19 00:25:06 00:05:58
25 OLSZEWSKI Daniel 11 M40 20 00:25:51 00:06:43
26 GALIŃSKI Tomasz 12 M40 21 00:26:27 00:07:19
27 STRZYŻEWSKI Maciej BNW Bo Nie Wypada 3 M18 22 00:26:30 00:07:22
28 KACPRZAK Michał 5 M30 23 00:26:53 00:07:45
29 SZYPSZAK Barbara TriMama Team 3 K30 6 00:26:53 00:07:45
30 JASINOWICZ Aleksandra Tri NEGU 2 K18 7 00:27:33 00:08:25
31 BUDZIAREK Adam #BBKTS 13 M40 24 00:27:51 00:08:43
32 KURPIEWSKA Paulina 3 K18 8 00:28:08 00:09:00
33 GRECZYŁO Adam Triathlon Energy 14 M40 25 00:28:30 00:09:22
34 ORŁOWSKA Agata szorstkiesuki 4 K30 9 00:28:47 00:09:39
35 MIKOŁAJCZYK Marcelina 5 K30 10 00:28:58 00:09:50
36 BORYSEWICZ Karolina TriMama budzi gdańsk 6 K30 11 00:29:03 00:09:55
37 SUŁEK Kamila 6WOG 7 K30 12 00:29:14 00:10:06
38 WODYNSKA-STOSIK Natalia TriMama Team 8 K30 13 00:29:30 00:10:22
39 JACYKOWSKI Zbigniew TriMama Team 2 M50 26 00:29:46 00:10:38
40 KRÓL Elżbieta SOR Lębork 2 K40 14 00:30:51 00:11:43
41 BAZYLUK Magdalena 9 K30 15 00:31:19 00:12:11
42 ZUCHORA Łukasz 6 M30 27 00:31:25 00:12:17
43 MUCHA Paulina TriMama Team 10 K30 16 00:32:57 00:13:49
44 DROZDOWSKI Patryk ArtneoTeam 15 M40 28 00:33:23 00:14:15
45 GRECZYŁO Ewa Triathlon Energy 3 K40 17 00:33:38 00:14:30
46 KALITA Katarzyna TriMama Team 11 K30 18 00:34:12 00:15:04
47 SADOWSKA Ewa 12 K30 19 00:34:32 00:15:24
48 STOSIK Tadeusz TriMama Team 3 M60 29 00:35:25 00:16:17
49 IGRAS Szymon ArtneoTeam 4 M18 30 00:36:52 00:17:44
50 KAŹMIERCZAK Anna ArtneoTeam 4 K18 20 00:36:52 00:17:44
51 SKWIOT Agnieszka 13 K30 21 00:37:17 00:18:09
52 ASZKIEŁOWICZ Paweł ArtneoTeam 7 M30 31 00:38:54 00:19:46
53 NIEWIŃSKA Aleksandra 1 K70 22 00:44:40 00:25:32
54 BŁASZCZUK Maja TriMama Team 14 K30 23 00:49:15 00:30:07
55 PAŁYSA Marek Tri NEGU 16 M40 32 01:03:23 00:44:15