Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

Wirtualny Biegowy Puchar Pomorza - 5 km - III bieg

2020-08-10
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 DZIEWIATOWSKA Joanna Kujawscy runners 1 K40 1 00:19:56 00:00:00
2 BUŚKO Mateusz szpital Lębork 1 M18 1 00:20:18 00:00:22
3 SOKÓŁ Adam PersonalTriathlon.pl 1 M40 2 00:20:21 00:00:25
4 BRONAKOWSKI Piotr personaltriathlon.pl 2 M40 3 00:20:24 00:00:28
5 BUŚKO Zosia szpital Lębork 1 K18 2 00:21:35 00:01:39
6 MARCINIAK Maciej KS Pogoń Połczyn Zdrój 1 M30 4 00:21:43 00:01:47
7 ADACH Kazimierz SKB CZARNI 1 M60 5 00:21:45 00:01:49
8 FARAN Grzegorz GTSulmin 3 M40 6 00:22:38 00:02:42
9 ŚWITALSKI Paweł 2 M30 7 00:22:40 00:02:44
10 ŁATAS Paweł 3 M30 8 00:23:01 00:03:05
11 KACPRZAK Michał 4 M30 9 00:23:57 00:04:01
12 OLSZEWSKI Daniel 4 M40 10 00:24:21 00:04:25
13 BUŚKO Paweł szpital Lębork 1 M50 11 00:24:21 00:04:25
14 BLUJ Roman VO2max MTB Tem 2 M60 12 00:25:26 00:05:30
15 BRONAKOWSKA Dorota PersonalTriathlon 1 K30 3 00:25:29 00:05:33
16 KURPIEWSKA Paulina 2 K18 4 00:26:49 00:06:53
17 BORYSEWICZ Karolina TriMama Team 2 K30 5 00:27:35 00:07:39
18 STRZYŻEWSKI Maciej BNW Bo Nie Wypada 2 M18 13 00:28:40 00:08:44
19 WODYNSKA-STOSIK Natalia TriMama Team 3 K30 6 00:28:40 00:08:44
20 JACYKOWSKI Zbigniew TriMama Team 2 M50 14 00:29:02 00:09:06
21 ORŁOWSKA Agata szorstkiesuki 4 K30 7 00:29:08 00:09:12
22 PSIUK Ewa 3 K18 8 00:29:21 00:09:25
23 BAZYLUK Magdalena 5 K30 9 00:30:25 00:10:29
24 JASINOWICZ Aleksandra Tri NEGU 4 K18 10 00:30:49 00:10:53
25 BUDZIAREK Adam #BBKTS 5 M40 15 00:30:51 00:10:55
26 KRÓL Elżbieta SOR Lębork 2 K40 11 00:31:46 00:11:50
27 STOSIK Tadeusz TriMama Team 3 M60 16 00:32:10 00:12:14
28 GRECZYŁO Ewa Triathlon Energy 3 K40 12 00:32:31 00:12:35
29 KALITA Katarzyna TriMama Team 6 K30 13 00:32:43 00:12:47
30 SADOWSKA Ewa 7 K30 14 00:35:18 00:15:22
31 SKWIOT Agnieszka 8 K30 15 00:40:12 00:20:16
32 GAWIN Krzysztof Tri NEGU 3 M18 17 00:45:01 00:25:05