Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

LOTTO Triathlon Energy Starogard 2021 - dystans 1/4 IM

2021-06-13
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 SPALENIAK Tomasz Endure Team 1 M2 1 00:16:30 01:04:58 00:36:13 02:02:00 00:00:00
2 RESZKE Paweł UKS Tri-Team Rumia 2 M2 2 00:16:06 01:07:00 00:38:41 02:05:50 00:03:50
3 TWAROWSKI Michal TRISPACE/TREK / JEPPESEN 1 M3 3 00:16:21 01:07:07 00:39:18 02:07:00 00:05:00
4 WOŹNIAK Jacek CTS / Porta Drzwi 2 M3 4 00:17:45 01:09:50 00:44:25 02:16:37 00:14:37
5 GNIOT Jacek TRISPACE/TREK Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. 1 M4 5 00:19:18 01:11:09 00:41:28 02:17:17 00:15:17
6 ŚCIBIOR Marek CTS 3 M3 6 00:17:56 01:13:26 00:42:29 02:18:12 00:16:12
7 DOBOSIK Damian Alesport.pl 3 M2 7 00:19:30 01:12:32 00:43:11 02:20:13 00:18:13
8 BISKUPSKI Mariusz UKS TRS SUSZ 4 M3 8 00:15:04 01:13:38 00:45:41 02:20:22 00:18:22
9 KIEDROWSKI Grzegorz TRI STG/Flex Running team 4 M2 9 00:19:03 01:13:09 00:42:52 02:20:36 00:18:36
10 MACHNIO Adam GK Gryf Tczew/Flex Runners 5 M2 10 00:20:16 01:09:43 00:44:47 02:21:05 00:19:05
11 TEMCZUK Robert ITBOOM 6 M2 11 00:17:51 01:10:42 00:47:26 02:21:06 00:19:06
12 SIEKAN Grzegorz Polpharma TriTeam 7 M2 12 00:19:39 01:11:32 00:44:53 02:21:29 00:19:29
13 TOMASZEWICZ Damian Tomaszewicz Team 1 M1 13 00:17:52 01:11:47 00:46:47 02:21:52 00:19:52
14 JAGIELSKI Łukasz KU AZS UAP 2 M1 14 00:16:52 01:14:26 00:44:35 02:22:06 00:20:06
15 WACŁAWSKI Krzysztof OrkaMasters Iława 2 M4 15 00:17:43 01:12:21 00:46:10 02:22:24 00:20:24
16 KORULCZYK Ola TRIWAWA - Biegająca Bio Mama 1 K2 1 00:15:45 01:15:52 00:46:28 02:22:38 00:20:38
17 CZERWIAK Robert TRI Team Polpharma 5 M3 16 00:18:27 01:15:50 00:43:44 02:23:03 00:21:03
18 SALINSKI Michal KTS Ironman 8 M2 17 00:18:39 01:14:32 00:45:32 02:23:44 00:21:44
19 URBANIAK Daniel LUK - CONNECT TRI TEAM 6 M3 18 00:20:42 01:13:39 00:45:06 02:24:39 00:22:39
20 KAMIŃSKI Artur PersonalTriathlon.pl 7 M3 19 00:17:43 01:14:37 00:46:22 02:24:48 00:22:48
21 STUDNIAK Mateusz Gdyński Triathlon 9 M2 20 00:16:25 01:19:01 00:43:46 02:24:54 00:22:54
22 GRZEBYTA Mateusz MTB START KARTUZY 10 M2 21 00:21:38 01:12:50 00:45:27 02:25:06 00:23:06
23 SZWEDOWSKI Błażej Polpharma TRI Team 11 M2 22 00:15:36 01:16:28 00:49:06 02:25:41 00:23:41
24 PIOTROWSKI Daniel SwimStory/ Endure Team 12 M2 23 00:15:10 01:14:56 00:50:05 02:25:53 00:23:53
25 KALINOWSKI Juliusz Polpharma TRI Team 13 M2 24 00:19:35 01:16:47 00:45:06 02:26:30 00:24:30
26 OSTROWSKI Łukasz Invictus 3City 3 M1 25 00:20:03 01:18:33 00:43:27 02:27:21 00:25:21
27 ŁOŚ Adam KTS IRONMAN 14 M2 26 00:19:08 01:15:05 00:48:36 02:27:41 00:25:41
28 DOLNY Marek 3 M4 27 00:20:07 01:14:20 00:47:04 02:27:57 00:25:57
29 ŻURAWSKI Patryk IM Inspiration 15 M2 28 00:20:09 01:18:05 00:44:26 02:28:31 00:26:31
30 JĘDRZEJEWSKI Daniel TRI Starogard Gdański 8 M3 29 00:19:36 01:18:45 00:45:00 02:28:42 00:26:42
31 SOSNOWSKI Jarosław ENDURE TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW 9 M3 30 00:20:31 01:18:02 00:43:03 02:29:26 00:27:26
32 PATALON Piotr OrkaMasters Iława 4 M4 31 00:19:22 01:17:21 00:47:33 02:29:53 00:27:53
33 DOBOSZ Michał CompleXsports Triathlon TEAM 10 M3 32 00:19:06 01:20:05 00:45:44 02:30:03 00:28:03
34 WAKUŁA Marek Triathlon Siedlce Club 11 M3 33 00:19:14 01:18:36 00:46:47 02:31:36 00:29:36
35 SPYCHALSKI Piotr 4 M1 34 00:24:19 01:17:06 00:47:26 02:33:24 00:31:24
36 GÓRSKI Roman Lufthansa Systems Poland Active/Smaruj na trening 12 M3 35 00:19:33 01:21:08 00:46:10 02:33:48 00:31:48
37 SZKLARCZYK Artur Bike Salon Team 16 M2 36 00:21:17 01:20:32 00:47:03 02:34:42 00:32:42
38 DUSIŃSKI Krzysztof TriREM 13 M3 37 00:19:54 01:22:45 00:44:54 02:34:56 00:32:56
39 MATEJA Januszmichal 1 M5 38 00:19:10 01:20:01 00:49:04 02:35:08 00:33:08
40 WASIAK Tomasz Waniewski Coaching 17 M2 39 00:19:05 01:23:05 00:49:35 02:36:41 00:34:41
41 STOLARSKI Stolarski WM Triself 14 M3 40 00:19:46 01:20:20 00:50:47 02:37:27 00:35:27
42 DZICZEK Patryk 18 M2 41 00:19:47 01:21:34 00:45:37 02:37:29 00:35:29
43 DREWCZYNSKI Wojtek 15 M3 42 00:22:15 01:17:08 00:51:28 02:38:00 00:36:00
44 MAGRIAN Krzysztof 16 M3 43 00:20:41 01:22:03 00:50:30 02:39:48 00:37:48
45 USTOWSKI Przemysław USTeam 17 M3 44 00:22:12 01:20:37 00:49:53 02:39:57 00:37:57
46 KROPLEWSKI Maciej CTS 18 M3 45 00:23:14 01:23:08 00:47:51 02:40:05 00:38:05
47 BIAŁECKI Adam 5 M1 46 00:19:36 01:22:01 00:52:13 02:40:33 00:38:33
48 BISAGA Michał MAKABI WARSZAWA / FILMOKRACJA 19 M3 47 00:20:00 01:24:04 00:51:21 02:40:55 00:38:55
49 MARKOWSKI Mikołaj 6 M1 48 00:22:54 01:19:41 00:50:48 02:40:56 00:38:56
50 FELSKI Jakub MŻS Wołcza Mała 7 M1 49 00:22:17 01:24:04 00:47:16 02:41:55 00:39:55
51 FLISIKOWSKI Radosław Kościerski Klub Morsa Forrest Gump 20 M3 50 00:20:23 01:21:21 00:53:24 02:42:01 00:40:01
52 WACŁAWSKI Bartosz OrkaMasters Iława 19 M2 51 00:17:03 01:20:17 00:59:03 02:42:06 00:40:06
53 KĘDZIERSKI Szymon KTS IRONMAN 20 M2 52 00:19:13 01:25:39 00:51:58 02:42:10 00:40:10
54 GOSTOMSKI Mariusz TRI Starogard Gdański 5 M4 53 00:18:31 01:24:56 00:52:23 02:42:13 00:40:13
55 STOSIK Sławomir MEWA GDYNIA 21 M3 54 00:24:27 01:19:25 00:49:50 02:42:16 00:40:16
56 RĄCZKOWSKI Dariusz 22 M3 55 00:22:10 01:20:50 00:53:08 02:42:24 00:40:24
57 ANHALT Michał 23 M3 56 00:21:42 01:23:25 00:49:30 02:42:31 00:40:31
58 SZWEDOWSKI Dawid Polpharma TRI Team 21 M2 57 00:18:49 01:23:56 00:54:12 02:42:48 00:40:48
59 ROSENKRANC Mariusz Endure Team 22 M2 58 00:21:36 01:22:39 00:50:07 02:42:54 00:40:54
60 KORJAT Bartek Electric Ride 23 M2 59 00:23:52 01:22:16 00:49:44 02:43:18 00:41:18
61 SKOCKI Bartłomiej OrkaMasters Iława 24 M3 60 00:19:42 01:22:50 00:54:00 02:43:35 00:41:35
62 GELIŃSKI Karol 24 M2 61 00:22:08 01:24:17 00:51:20 02:43:49 00:41:49
63 OLSZEWSKI Adam 6 M4 62 00:24:07 01:23:09 00:49:07 02:43:52 00:41:52
64 CZECHOWICZ Grzegorz TriathlonSiedlceClub 25 M3 63 00:22:54 01:18:29 00:53:58 02:44:33 00:42:33
65 SPIECZONEK Grzegorz Endure Team 25 M2 64 00:21:31 01:20:43 00:56:39 02:44:40 00:42:40
66 WOJCIECHOWSKI Adam Tomaszewicz Team 7 M4 65 00:21:57 01:21:57 00:53:35 02:46:03 00:44:03
67 MACHNIO Marek OrkaMasters Iława 26 M3 66 00:21:31 01:22:01 00:55:15 02:46:15 00:44:15
68 FOLWARSKI Marcin 26 M2 67 00:23:54 01:23:43 00:50:11 02:46:36 00:44:36
69 JANUSZ Sonia Smaruj na trening 1 K1 2 00:18:31 01:35:07 00:48:54 02:47:37 00:45:37
70 GIZICKI Paweł 27 M3 68 00:19:15 01:24:05 00:57:49 02:48:36 00:46:36
71 SZAFRAŃSKI Marek BBL Gdańsk 2 M5 69 00:19:49 01:27:53 00:54:36 02:50:00 00:48:00
72 CZERNIAK Gracjan 28 M3 70 00:23:28 01:28:58 00:51:55 02:50:23 00:48:23
73 BUNK Daria 1 K3 3 00:21:34 01:25:55 00:57:36 02:51:04 00:49:04
74 DĄBROWSKI Paweł Beniaminek 03 27 M2 71 00:30:40 01:28:34 00:45:35 02:51:23 00:49:23
75 TARASIEWICZ Ireneusz Waniewski Coaching 3 M5 72 00:23:36 01:26:38 00:51:48 02:52:34 00:50:34
76 NOWAK Michał Legalaid 28 M2 73 00:19:16 01:30:39 00:58:16 02:54:42 00:52:42
77 MATEJA Klara 1 K5 4 00:23:20 01:32:04 00:54:03 02:55:34 00:53:34
78 ZAMOYSKI Piotr 29 M2 74 00:25:29 01:29:48 00:56:25 02:58:42 00:56:42
79 JAGUŚ Łukasz JW 3394 30 M2 75 00:25:08 01:26:46 01:02:02 02:59:47 00:57:47
80 SPŁAWIŃSKI Paweł APATOR Metrix 29 M3 76 00:23:09 01:31:07 00:59:23 03:00:14 00:58:14
81 FOLWARSKA Małgorzata GZHM FOLWARSCY 2 K2 5 00:23:30 01:38:05 00:52:11 03:00:47 00:58:47
82 TOMCZYK Marcin SPORTEVO 30 M3 77 00:25:23 01:27:01 01:06:54 03:06:30 01:04:30
83 CICHOCKI Tomasz CETE sport 31 M3 78 00:26:00 01:32:14 01:04:21 03:09:55 01:07:55
84 BIAŁECKA Aleksandra 2 K1 6 00:22:09 01:36:52 01:03:38 03:10:08 01:08:08
85 BRZEZIŃSKI Paweł 32 M3 79 00:25:25 01:37:40 00:57:18 03:11:03 01:09:03
86 KRZYZAK Pawel 33 M3 80 00:28:44 01:37:17 00:58:12 03:13:21 01:11:21
87 OKON Michał Parkrun Gdynia 34 M3 81 00:25:49 01:37:47 01:04:16 03:18:55 01:16:55
88 BIAŁECKI Wojciech Hydrostacja 4 M5 82 00:23:16 01:43:24 01:03:04 03:20:41 01:18:41
89 OLSZEWSKA Karina 2 K3 7 00:25:28 01:39:24 01:08:36 03:21:31 01:19:31
90 PRUSZYŃSKA Marlena TRI Starogard Gdański 1 K4 8 00:24:17 01:47:27 01:09:29 03:29:11 01:27:11
91 ŚWITOŃSKA Aleksandra 2 K4 9 00:30:46 01:49:29 01:15:27 03:44:47 01:42:47