Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #1 - Starogard Gd. 2016 - 1/8 IM

2016-06-19
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 JANKOWSKI Jacek Posnania Poznań 1 M1 1 00:05:31 00:39:17 00:20:52 01:08:03 00:00:00
2 PAWLIK Mariusz bikeWorld.pl 1 M2 2 00:08:12 00:37:06 00:22:22 01:09:35 00:01:32
3 NOWAK Roman TRIDEA TEAM 2 M2 3 00:08:03 00:39:06 00:21:44 01:11:41 00:03:38
4 WOSTAL aleksander 2 M1 4 00:07:51 00:41:56 00:19:04 01:12:11 00:04:08
5 TOPCZEWSKI Gracjan Bydgoszcz Triathlon Team / Trispace 1 M3 5 00:07:56 00:39:13 00:25:50 01:16:06 00:08:03
6 MAKOWSKI Paweł 3 M2 6 00:08:26 00:40:57 00:23:49 01:16:32 00:08:29
7 GABRYEL Maciej TRI Starogard Gdański 4 M2 7 00:06:59 00:41:24 00:25:08 01:16:45 00:08:42
8 GABRYEL Zachariasz TRI Starogard Gdański 5 M2 8 00:09:12 00:40:09 00:24:06 01:17:33 00:09:30
9 ZIELINSKI Aleksander Sport-evo 6 M2 9 00:08:51 00:41:31 00:23:44 01:18:56 00:10:53
10 SOBCZAK Marcin TriSpace 2 M3 10 00:09:21 00:41:41 00:25:08 01:19:24 00:11:21
11 GRABOWSKI Bartosz 3 M1 11 00:07:12 00:45:27 00:22:34 01:19:25 00:11:22
12 PRUSZAK Piotr Fizjo-Reactiv 7 M2 12 00:07:37 00:43:09 00:26:19 01:20:19 00:12:16
13 PALMOWSKI Maciej KMP Łódź 3 M3 13 00:08:33 00:42:17 00:25:43 01:20:44 00:12:41
14 SOBOTA Agata ComplexSports Triathlon Team 1 K1 1 00:09:28 00:41:17 00:26:07 01:21:00 00:12:57
15 KAC Marek UKS Tri-Team Rumia 4 M3 14 00:07:46 00:42:03 00:27:37 01:21:03 00:13:00
16 MROCZEK Patryk Decathlon Tri Team 4 M1 15 00:09:09 00:44:09 00:23:58 01:21:20 00:13:17
17 GORSKI Jakub www.navox.pl 8 M2 16 00:07:32 00:39:17 00:31:37 01:21:21 00:13:18
18 CZAJKOWSKA Magdalena BCT Team Gdynia 1 K2 2 00:08:39 00:43:15 00:26:25 01:21:21 00:13:18
19 KONWIŃSKI Łukasz 5 M1 17 00:09:13 00:43:45 00:24:34 01:21:55 00:13:52
20 DYRO Rafał IDEAL PARAPETY 9 M2 18 00:09:58 00:42:44 00:25:21 01:22:12 00:14:09
21 SZNAZA Tadeusz SKS EL Aktywni 1 M4 19 00:09:15 00:44:10 00:24:06 01:22:14 00:14:11
22 SZARMACH Krzysztof TRI Starogard Gd. 5 M3 20 00:10:41 00:43:20 00:25:05 01:22:25 00:14:22
23 MAKSYMIUK Marta GIT team Elbląg 2 K1 3 00:09:58 00:45:28 00:23:58 01:22:42 00:14:39
24 WĄS Mateusz 6 M1 21 00:08:39 00:41:47 00:28:17 01:23:16 00:15:13
25 BETCHER Adam Tri Starogard Gdański 10 M2 22 00:08:14 00:45:36 00:25:06 01:23:48 00:15:45
26 BRYLOWSKI Zbigniew Powersystem 6 M3 23 00:09:25 00:43:52 00:27:40 01:24:26 00:16:23
27 WOJCIECHOWSKI Piotr 12tri.pl Drużyna Wilka 7 M1 24 00:10:57 00:45:05 00:25:12 01:25:18 00:17:15
28 MAJKOWSKA Lucyna Complexsports 2 K2 4 00:11:16 00:44:11 00:27:00 01:25:42 00:17:39
29 SZCZERBIŃSKA Martyna Tri Vegas 3 K1 5 00:08:40 00:46:20 00:27:47 01:25:42 00:17:39
30 CZAJA Leszek KOCIEWSKI KLUB BIEGACZ 7 M3 25 00:11:55 00:48:05 00:21:08 01:26:14 00:18:11
31 DOROSZ Damian 8 M1 26 00:11:12 00:44:21 00:26:46 01:26:19 00:18:16
32 NIEDŹWIEDZKI Michał BLUE MEDIA TEAM 11 M2 27 00:08:54 00:42:40 00:30:30 01:26:21 00:18:18
33 GAST Bartłomiej Blue Media Team 12 M2 28 00:08:56 00:42:57 00:30:06 01:26:21 00:18:18
34 GABRIEL Łukasz Tri starogard 13 M2 29 00:09:47 00:46:48 00:25:49 01:26:39 00:18:36
35 SEROKA Jerzy Smaruj na Trening Team 14 M2 30 00:09:47 00:45:49 00:27:10 01:26:47 00:18:44
36 PIJANOWSKA Sylwia Tri team Rumia 4 K1 6 00:08:18 00:45:27 00:29:50 01:27:09 00:19:06
37 PUTKOWSKI Rafał El-Aktywni GIT Team 8 M3 31 00:09:53 00:45:51 00:24:55 01:27:29 00:19:26
38 WŁODARCZAK Agata TRISPACE 5 K1 7 00:08:59 00:48:37 00:27:28 01:27:38 00:19:35
39 HULKO Jarosław Manofsteel.pl 15 M2 32 00:08:16 00:46:37 00:29:16 01:28:05 00:20:02
40 WIECZOREK Jacek kuźnia Triathlonu 9 M3 33 00:09:24 00:46:40 00:27:18 01:28:13 00:20:10
41 WOŹNIAK Tomasz Tridea 10 M3 34 00:11:36 00:46:11 00:24:46 01:28:19 00:20:16
42 LAMEK Wojciech DRIN TEAM 9 M1 35 00:09:04 00:46:50 00:28:52 01:28:20 00:20:17
43 SPRENGEL Grzegorz Leśne dziadki 16 M2 36 00:12:24 00:44:49 00:26:26 01:28:33 00:20:30
44 BEDNAREK Zbigniew 17 M2 37 00:10:52 00:44:58 00:26:52 01:28:59 00:20:56
45 BOLLIN Ilona 3 K2 8 00:10:19 00:47:45 00:27:09 01:29:39 00:21:36
46 BĄKOWSKI Tadeusz 2 M4 38 00:13:38 00:44:24 00:28:01 01:29:49 00:21:46
47 WILCZURA Marek Polpharma Run Team 11 M3 39 00:15:46 00:46:27 00:21:02 01:30:06 00:22:03
48 STEK Agnieszka Polpharma TRI TEAM 4 K2 9 00:09:26 00:47:32 00:28:11 01:30:08 00:22:05
49 HERRMANN Jarosław Polpharma 12 M3 40 00:09:56 00:00:00 00:00:00 01:31:30 00:23:27
50 NAGELSKI Piotr Polpharma Run Team 10 M1 41 00:13:02 00:47:22 00:27:44 01:31:42 00:23:39
51 CZAPIEWSKI Marek PROMINAT 13 M3 42 00:09:09 00:47:21 00:30:07 01:32:05 00:24:02
52 PRENSENA Florian WILKI 18 M0 43 00:10:06 00:47:58 00:30:21 01:32:31 00:24:28
53 MAJKOWSKI Tomasz Aktywni Kociewiacy Skórcz 11 M1 44 00:17:58 00:45:42 00:24:19 01:33:06 00:25:03
54 FURMANIK Mateusz 12 M1 45 00:08:06 00:45:46 00:34:22 01:33:08 00:25:05
55 WOJNOWSKI Dariusz Toruń 14 M3 46 00:13:50 00:45:13 00:29:09 01:33:30 00:25:27
56 KAMINSKA-OLCZAK Marta Lacze Zasuwacze Team 5 K2 10 00:11:08 00:49:35 00:26:40 01:33:35 00:25:32
57 RESPONDEK Wojciech Complexsports 15 M3 47 00:09:20 00:47:36 00:32:36 01:33:45 00:25:42
58 LANDOWSKI Krzysztof TRI STAROGARD GDAŃSKI 16 M3 48 00:09:45 00:45:48 00:33:48 01:33:55 00:25:52
59 MROCZKOWSKA Matylda Polpharma Run Team 6 K2 11 00:09:35 00:49:16 00:30:19 01:34:30 00:26:27
60 SZMYT JAROSŁAW TRISTG 17 M3 49 00:11:12 00:49:27 00:30:00 01:34:55 00:26:52
61 ZARĘBA Beata 1 K3 12 00:09:08 00:51:53 00:28:51 01:35:23 00:27:20
62 GRACZ Katarzyna 7 K2 13 00:11:50 00:49:40 00:30:35 01:35:26 00:27:23
63 OSSOWSKI Rafał 13 M1 50 00:11:37 00:51:27 00:30:23 01:36:05 00:28:02
64 KOWALCZYK Tomasz Słupsk 18 M3 51 00:09:17 00:45:55 00:35:48 01:36:41 00:28:38
65 WRÓBLEWSKA Marta 3athlete.pl 8 K2 14 00:11:11 00:49:32 00:32:27 01:37:03 00:29:00
66 PONIATOWSKA Aleksandra Complexsports 9 K2 15 00:10:14 00:46:41 00:35:39 01:37:12 00:29:09
67 KUREK Wojciech 19 M2 52 00:09:29 00:47:42 00:33:14 01:37:16 00:29:13
68 SLISEWSKI Tomasz Polpharma Run Team 19 M3 53 00:13:33 00:51:07 00:28:04 01:38:24 00:30:21
69 KARABIN Paweł Rozbrojony z Laurensa 20 M3 54 00:11:57 00:47:32 00:34:26 01:38:28 00:30:25
70 DROZDOWSKI Daniel Polpharma 20 M2 55 00:11:30 00:48:54 00:30:26 01:38:33 00:30:30
71 ZWOLINSKA Beata Complexsports TriLADIES 2 K3 16 00:13:48 00:00:00 00:00:00 01:38:45 00:30:42
72 PIOTRZKOWSKI Grzegorz PUMA Klub Fitness 21 M3 56 00:11:24 00:48:54 00:33:25 01:38:50 00:30:47
73 WITKOWSKI Eugeniusz 3 M4 57 00:11:13 00:48:07 00:34:35 01:38:53 00:30:50
74 SZCZYGIEŁ Mateusz 21 M2 58 00:10:35 00:49:43 00:33:37 01:39:42 00:31:39
75 GODLEWSKA Joanna Calypso Sopot 10 K2 17 00:11:28 00:49:49 00:32:24 01:39:52 00:31:49
76 HATALSKA Natalia Tridea 11 K2 18 00:11:15 00:52:54 00:30:19 01:40:10 00:32:07
77 CIELEMĘCKA Anna Polpharma TRI Team 12 K2 19 00:13:19 00:47:46 00:33:03 01:40:20 00:32:17
78 JAŚKIEWICZ Justyna ShipCup 13 K2 20 00:11:08 00:48:45 00:36:47 01:41:02 00:32:59
79 LIDKA Maciej 14 M1 59 00:13:26 00:53:37 00:30:06 01:41:21 00:33:18
80 SPŁAWIŃSKI Paweł Tczew 22 M2 60 00:10:59 00:54:07 00:31:36 01:41:30 00:33:27
81 GÓRZYŃSKI Krzysztof Complexsports 23 M2 61 00:09:06 00:45:50 00:42:10 01:42:02 00:33:59
82 CHWEDYNA Katarzyna COMPLEXSPORTS TRÓJMIASTO 14 K2 21 00:10:53 00:53:13 00:33:53 01:42:07 00:34:04
83 WIŚNIEWSKI Piotr Akademia Biegania Grudziądz 4 M4 62 00:14:48 00:50:11 00:30:23 01:42:36 00:34:33
84 WOJTASIK Wiktor Polpharma TRI Team 15 M1 63 00:11:27 00:51:38 00:33:43 01:43:17 00:35:14
85 SZCZEGIECKI Jakub 16 M1 64 00:09:30 00:55:13 00:31:12 01:44:34 00:36:31
86 POL Paulina 15 K2 22 00:11:23 00:53:03 00:34:18 01:44:40 00:36:37
87 MAJKOWSKI Bartosz Byle do mety 17 M1 65 00:13:39 00:53:42 00:31:44 01:44:47 00:36:44
88 KMIEC Karol 22 M3 66 00:12:51 00:55:08 00:30:12 01:44:55 00:36:52
89 JAKUBOWSKA Monika 3 K3 23 00:09:45 00:52:26 00:37:00 01:45:09 00:37:06
90 WRZÓD Maciej Leśne dziadki 24 M2 67 00:11:29 00:53:03 00:34:38 01:45:51 00:37:48
91 WŁODARCZAK Barbara TRISPACE 4 K4 24 00:15:44 00:51:59 00:35:17 01:46:32 00:38:29
92 RZEPECKA Joanna Polpharma Biuro Handlowe Sp. zo.o. 16 K2 25 00:13:31 00:53:02 00:31:48 01:46:34 00:38:31
93 ZIEMIAŃSKA Justyna Polpharma Run Team 6 K1 26 00:12:16 00:53:59 00:36:00 01:47:14 00:39:11
94 RESPONDEK Agnieszka Complexsports 5 K3 27 00:18:16 00:49:36 00:35:42 01:48:10 00:40:07
95 GLINIECKI Adam 18 M1 68 00:16:31 00:51:40 00:36:08 01:48:42 00:40:39
96 KREFT Konrad Uks Ósemka Starogard Gdański 1 M0 69 00:09:19 01:00:56 00:33:02 01:49:41 00:41:38
97 MAGURA Daniel AIC TEAM 25 M2 70 00:13:42 00:59:04 00:30:06 01:49:48 00:41:45
98 CYBULSKA Zofia Tri Stg 1 K0 28 00:09:10 00:59:44 00:35:33 01:49:51 00:41:48
99 ŚLÓSAREK Rafał 23 M3 71 00:16:03 00:51:39 00:33:15 01:51:09 00:43:06
100 DWORZYŃSKI Andrzej Polpharma 26 M2 72 00:13:12 00:55:36 00:37:45 01:53:21 00:45:18
101 GRZYWACZ Andrzej 27 M2 73 00:11:11 00:56:25 00:38:21 01:53:21 00:45:18
102 FERLEJKO Dariusz Polpharma 24 M3 74 00:14:47 00:51:52 00:39:13 01:53:54 00:45:51
103 WITKOWSKI Jarosław RMDC 5 M4 75 00:16:34 00:53:44 00:36:25 01:54:08 00:46:05
104 JANKOWSKI Michał Leśne Dziadki 28 M2 76 00:13:01 01:00:32 00:35:05 01:54:51 00:46:48
105 ADAM Piotr Polpharma 19 M1 77 00:00:00 00:00:00 00:00:00 01:55:45 00:47:42
106 WĄTKA Katarzyna 17 K2 29 00:11:48 00:57:19 00:40:59 01:57:05 00:49:02
107 DEMSKI Paweł 20 M1 78 00:11:49 00:56:57 00:40:58 01:57:05 00:49:02
108 KASZUBOWSKA Joanna Polpharma 6 K3 30 00:11:59 01:01:22 00:36:29 01:57:14 00:49:11
109 SZYNAKA Sylwia Polpharma 7 K1 31 00:14:12 01:03:02 00:34:44 01:57:47 00:49:44
110 LEŚKÓW Adam 29 M2 79 00:11:03 01:02:56 00:34:44 01:57:48 00:49:45
111 MISIEWICZ martyna polpharma 8 K1 32 00:14:30 01:02:03 00:35:38 01:58:40 00:50:37
112 ADAMEK Małgorzata 9 K1 33 00:16:14 01:01:32 00:35:42 01:59:51 00:51:48
113 SZWAJKOWSKI Piotr Leśne dziadki 30 M2 80 00:13:52 00:57:44 00:42:36 02:01:15 00:53:12
114 WICHMANN Ewa Polpharma 10 K1 34 00:14:32 01:00:55 00:40:17 02:01:42 00:53:39
115 TURSKA Beata Polpharma TRI Team 7 K3 35 00:16:47 01:01:27 00:39:13 02:04:04 00:56:01
116 GALUS-BUCIOR Agnieszka 8 K3 36 00:13:16 01:01:19 00:41:06 02:04:14 00:56:11
117 KREFT Jarosław 25 M3 81 00:16:04 00:56:56 00:44:54 02:04:55 00:56:52
118 SHAFIKOVA Lilia Polpharma TRI Team 11 K1 37 00:11:34 01:02:17 00:45:35 02:06:43 00:58:40
119 TRZASKOWSKA AnnaMaria ARDMENA 9 K3 38 00:17:54 01:11:06 00:40:07 02:17:45 01:09:42