Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

LOTTO Duathlon Energy Rumia 2021 - wyścig główny (Elita, U23, Junior)

2021-04-25
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 STĘPNIAK Kacper KS GVT ŚWIEBODZICE 1 PRO M 1 00:15:23 00:32:45 00:07:31 00:56:24 00:00:00
2 BRUŹDZIAK Maciej UKS CITYZEN Poznań 1 U23M 2 00:15:26 00:32:42 00:07:36 00:56:29 00:00:05
3 NAJMOWICZ Paweł niezrzeszony 2 PRO M 3 00:16:37 00:31:32 00:07:42 00:56:35 00:00:11
4 HADAS Krzysztof 3 PRO M 4 00:15:23 00:34:21 00:06:41 00:57:19 00:00:55
5 SZYMANOWSKI Przemysław SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE 4 PRO M 5 00:16:03 00:32:44 00:07:55 00:57:31 00:01:07
6 HORSTEN Dorian Tri Talent Team Gdańsk 2 U23M 6 00:16:03 00:32:45 00:07:59 00:57:38 00:01:14
7 KALASZCZYNSKI Łukasz niezrzeszony 5 PRO M 7 00:15:45 00:33:04 00:07:55 00:57:41 00:01:17
8 KULIK Kamil UKS Tri-Team Rumia 1 M18 8 00:15:42 00:33:06 00:08:11 00:57:48 00:01:24
9 ŁAWICKI Piotr MKS Polkowice 6 PRO M 9 00:15:22 00:33:26 00:08:16 00:57:52 00:01:28
10 WILK Adrian KS IRONMAN CS POLSKA 3 U23M 10 00:16:04 00:32:47 00:08:20 00:58:02 00:01:38
11 KOPICZKO Maksymilian MKS Medyk Giżycko 2 M18 11 00:16:05 00:32:45 00:08:33 00:58:20 00:01:56
12 BISKUP Marcin Fundacja Czas na Bydgoszcz 5 U23M 13 00:16:05 00:33:38 00:07:57 00:58:37 00:02:13
13 DAŃKOWSKI Dominik Litwin Triathlon Elite 4 U23M 12 00:15:24 00:33:22 00:08:32 00:58:37 00:02:13
14 GŁUSZKOWSKI Mateusz UKS CITYZEN Poznań 6 U23M 14 00:16:19 00:33:20 00:08:25 00:58:48 00:02:24
15 ELIASZ Wiktor KU AZS UAM Triathlon 7 U23M 15 00:16:03 00:33:37 00:08:18 00:58:49 00:02:25
16 BRUDŁO Piotr KS Ironman CS Polska 3 M18 16 00:16:30 00:33:11 00:08:34 00:59:04 00:02:40
17 JANICKI Karol KU AZS UAM POZNAŃ 4 M18 17 00:16:55 00:32:47 00:08:43 00:59:15 00:02:51
18 KOZACZKIEWICZ Marcel Litwin Triathlon Elite 5 M18 18 00:17:09 00:33:24 00:04:07 00:59:15 00:02:51
19 BANACH Bartosz niezrzeszony 7 PRO M 19 00:16:55 00:32:50 00:08:37 00:59:22 00:02:58
20 KLINCEWICZ Adrian CSR Słowianka Ironman Szczecin 8 PRO M 20 00:16:58 00:32:44 00:09:27 01:00:14 00:03:50
21 JUSKOWIAK Jakub KU AZS UAM POZNAŃ 8 U23M 21 00:16:48 00:33:21 00:10:08 01:01:16 00:04:52
22 CHRZANOWSKI Jan UKS Dwójka Morena Gdańsk 6 M18 22 00:16:47 00:35:15 00:08:21 01:01:16 00:04:52
23 KUŚ Adam UKS CITYZEN Poznań 9 PRO M 23 00:16:28 00:35:40 00:08:52 01:01:54 00:05:30
24 ŁAGOWNIK Marta UKS Dwójka Morena Gdańsk 1 PRO K 1 00:17:12 00:36:27 00:08:28 01:02:54 00:06:30
25 KLIMAS Paulina AZS AWF Katowice 2 PRO K 2 00:17:13 00:36:27 00:08:35 01:03:07 00:06:43
26 WILANOWSKI Jakub KRS TKKF "Triathlon" Dąbrowa Górnicza 7 M18 24 00:17:47 00:36:05 00:08:31 01:03:11 00:06:47
27 GLEBA Jonasz GST Gniezno 8 M18 25 00:17:31 00:36:15 00:08:48 01:03:21 00:06:57
28 MICHAŚ Patryk TS Akwedukt Kielce 9 M18 26 00:17:55 00:35:53 00:08:41 01:03:22 00:06:58
29 SZUMIEC Dominik STOWARZYSZENIE SPORTOWE SWIM TRI RZESZÓW 10 M18 27 00:17:58 00:36:33 00:04:40 01:04:03 00:07:39
30 SOIŃSKI Dominik KU AZS UAM POZNAŃ 11 M18 28 00:18:42 00:35:31 00:09:35 01:04:41 00:08:17
31 KOWALSKI Mikolaj MLUKS "TRIATHLON" KOŁO 12 M18 29 00:18:42 00:35:32 00:09:31 01:04:49 00:08:25
32 TWARDOWSKI Wiktor niezrzeszony 13 M18 30 00:18:26 00:35:52 00:10:01 01:05:18 00:08:54
33 ZANIEWSKI Tomasz WMKS Olsztyńska Szkółka triathlonu 14 M18 31 00:18:26 00:35:51 00:10:25 01:05:48 00:09:24
34 WOŹNIAK Joanna KS IRONMAN CS POLSKA 1 U23K 3 00:17:20 00:38:59 00:08:38 01:05:59 00:09:35
35 SUDAK Zuzanna UKS G8 Bielany Warszawa 2 U23K 4 00:18:25 00:38:46 00:04:32 01:06:26 00:10:02
36 MŁYNARSKA Józefina Klub Sportowy Sportwise 1 K18 5 00:18:26 00:37:54 00:09:19 01:06:28 00:10:04
37 SOBIERAJ Jakub niezrzeszony 15 M18 32 00:19:12 00:37:12 00:08:31 01:05:49 00:09:25
38 PAWLAK Wojciech KU AZS UAM POZNAŃ 16 M18 33 00:19:27 00:37:52 00:04:30 01:06:33 00:10:09
39 OLCZAK Jakub MLUKS "TRIATHLON" KOŁO 17 M18 34 00:19:48 00:36:32 00:09:30 01:06:48 00:10:24
40 PTASZYŃSKA Weronika UKP Unia Oświęcim 2 K18 6 00:18:26 00:37:55 00:09:43 01:06:53 00:10:29
41 LISOWSKI Aleksy WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu 18 M18 35 00:18:10 00:37:26 00:10:12 01:06:55 00:10:31
42 SUDAK Magdalena UKS G8 Bielany Warszawa 3 U23K 7 00:18:50 00:38:31 00:09:36 01:07:58 00:11:34
43 GĘBICKI Michał niezrzeszony 9 U23M 36 00:18:12 00:38:07 00:11:03 01:08:14 00:11:50
44 PULCZYŃSKI Robert Klif Team 19 M18 37 00:20:10 00:38:32 00:10:46 01:10:26 00:14:02
45 PRUCHNIK Roksana Litwin Triathlon Elite 3 K18 8 00:20:45 00:40:23 00:04:44 01:11:07 00:14:43
46 MATUSIK Maria niezrzeszona 4 K18 9 00:19:55 00:39:30 00:10:32 01:11:08 00:14:44
47 ŚWISTERSKA Julia Litwin Triathlon Elite 5 K18 10 00:20:52 00:40:14 00:05:00 01:11:26 00:15:02
48 WOJAKIEWICZ Matylda Litwin Triathlon Elite 6 K18 11 00:20:46 00:39:30 00:10:31 01:11:42 00:15:18
49 WĘGRZYN Monika niezrzeszony 7 K18 12 00:20:00 00:40:19 00:10:39 01:12:24 00:16:00
50 NERĆ Patrycja Miejski Klubu Pływacki Szczecinek 8 K18 13 00:21:12 00:40:16 00:10:37 01:13:30 00:17:06
51 TOMCZAK Zuzanna UKS Tri-Team Rumia 9 K18 14 00:21:30 00:39:57 00:11:12 01:13:38 00:17:14