Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #1 - Gniewino 2017 - 1/4 IM

2017-05-28
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 FORMELA Daniel KM Sport / CTS - Czaja Training System 1 M2 1 00:16:23 01:08:37 00:36:54 02:03:48 00:00:00
2 NAJMOWICZ Paweł Tri NEGU 1 M1 2 00:14:06 01:11:11 00:38:37 02:07:29 00:03:41
3 SPALENIAK Tomasz Endure Team 2 M1 3 00:15:36 01:12:16 00:36:32 02:08:24 00:04:36
4 RUCIŃSKI Jakub Bike U Up Sport Coaching- Hotel Cztery Brzozy 1 M3 4 00:17:50 01:08:01 00:40:38 02:08:56 00:05:08
5 KOSMALA Maciej TeamKaras/ Czaja Training System 3 M1 5 00:14:03 01:14:34 00:42:19 02:14:32 00:10:44
6 SOBCZAK Marcin Endure Team 2 M3 6 00:16:53 01:17:10 00:42:30 02:18:52 00:15:04
7 LEWANDOWSKI Maciej TRIDEA TEAM 2 M2 7 00:14:35 01:13:57 00:47:07 02:19:28 00:15:40
8 WĄSOWSKI Rafał 4 M1 8 00:14:28 01:18:50 00:42:34 02:19:41 00:15:53
9 JUŚKIW Paweł CCMŻ 3 M2 9 00:14:23 01:17:12 00:44:40 02:20:22 00:16:34
10 IGIELSKI Armin Tancia team 3 M3 10 00:16:28 01:17:46 00:44:08 02:20:46 00:16:58
11 ZALEWSKI Karol JAtrenuje/CITYZEN 4 M2 11 00:16:11 01:17:13 00:43:11 02:20:52 00:17:04
12 KOŚCIELAK Arkadiusz APEX24 4 M3 12 00:17:07 01:16:55 00:45:27 02:22:00 00:18:12
13 GRODZKI Marek LIFEGUARD GDYNIA 5 M3 13 00:16:25 01:17:03 00:45:55 02:22:25 00:18:37
14 WALKO Krzysztof 5 M2 14 00:16:17 01:17:23 00:44:41 02:22:36 00:18:48
15 GORGOŃ Cezary CTS-CzajaTrainingSystem 6 M2 15 00:18:41 01:17:16 00:44:59 02:23:15 00:19:27
16 WRÓBLEWSKI Wiktor MEWA Gdynia 7 M2 16 00:19:34 01:15:40 00:45:31 02:23:22 00:19:34
17 SZOPIŃSKI Tomasz Trispace 8 M2 17 00:16:22 01:17:36 00:46:51 02:23:29 00:19:41
18 ROSIŃSKI Przemysław TRISPACE / SISU TEAM 6 M3 18 00:17:54 01:17:21 00:47:01 02:25:05 00:21:17
19 ŚLESICKI Rafał Ostre TEAM 9 M2 19 00:18:57 01:20:05 00:44:03 02:25:08 00:21:20
20 TOMASZEWICZ Damian 5 M1 20 00:16:21 01:17:19 00:47:36 02:25:21 00:21:33
21 MISZEWSKI Krzysztof CompleXsports 10 M2 21 00:20:07 01:17:25 00:44:12 02:25:24 00:21:36
22 ŁYSKANOWSKI Marcin AT Team 11 M2 22 00:18:57 01:20:10 00:44:11 02:25:47 00:21:59
23 IWOŁA Remigiusz BLUEMAR 7 M3 23 00:20:11 01:17:29 00:45:58 02:26:06 00:22:18
24 MINUTH Łukasz SMARUJ NA TRENING TEAM 12 M2 24 00:16:44 01:20:22 00:46:52 02:26:09 00:22:21
25 BOŻĘCKI Marcin TRIUNIVERSE 13 M2 25 00:19:54 01:17:48 00:46:57 02:27:17 00:23:29
26 BIELIŃSKI Piotr Waniewski Coaching 8 M3 26 00:20:15 01:18:34 00:46:34 02:27:59 00:24:11
27 DOLEŻEK Krystian 14 M2 27 00:16:55 01:20:20 00:47:45 02:28:13 00:24:25
28 ZAŁUCKA Paulina Czaja Training System 1 K1 1 00:16:17 01:23:04 00:45:08 02:28:33 00:24:45
29 CZERWIAK Robert TRI Starogard Gdański 9 M3 28 00:17:41 01:23:26 00:45:03 02:29:30 00:25:42
30 ZIENKIEWICZ Janusz Allianz Triathlon Team / TriSpace 10 M3 29 00:16:51 01:24:14 00:45:32 02:29:41 00:25:53
31 WIATROWSKI Krzysztof TriWiatraki / IronTeam3City 11 M3 30 00:19:14 01:24:11 00:43:06 02:30:00 00:26:12
32 GOLCZ Piotr 12 M3 31 00:20:11 01:18:42 00:48:48 02:30:44 00:26:56
33 KULIK Jacek KULIK&KUREK 13 M3 32 00:18:00 01:20:56 00:49:16 02:31:10 00:27:22
34 KUKLIŃSKI Paweł Dream Tri Team 15 M2 33 00:18:08 01:22:11 00:49:19 02:32:00 00:28:12
35 PIERNICKI Krzysztof pomagamynatalii.pl 16 M2 34 00:16:21 01:19:57 00:51:20 02:32:36 00:28:48
36 CZECH Mariusz UKS TRI-TEAM RUMIA 17 M2 35 00:16:46 01:22:32 00:50:49 02:32:51 00:29:03
37 KŁOS Marcin 18 M2 36 00:18:06 01:21:17 00:50:50 02:33:18 00:29:30
38 JARMOSZEWICZ Łukasz Toruński Klub Triathlonowy 14 M3 37 00:19:47 01:22:12 00:48:42 02:33:49 00:30:01
39 CHMIELEWSKI Michał Dream Tri Team 15 M3 38 00:20:48 01:22:31 00:47:39 02:34:20 00:30:32
40 ŚLIWKA Piotr Sportevo 19 M2 39 00:20:55 01:22:24 00:48:51 02:34:56 00:31:08
41 GORAJ Pawel Thomson Reuters Triathlon Club 20 M2 40 00:19:09 01:23:21 00:49:36 02:35:02 00:31:14
42 PAWELCZYK Piotr 6 M1 41 00:15:02 01:30:49 00:46:00 02:36:08 00:32:20
43 SIENKIEWICZ Patryk Dream Tri Team 16 M3 42 00:23:51 01:17:26 00:52:14 02:36:40 00:32:52
44 ŁAKOMSKI Mateusz O co biega? 21 M2 43 00:16:31 01:25:24 00:52:30 02:36:47 00:32:59
45 KAC Marek Tri-Team Rumia + Endure Team 17 M3 44 00:17:46 01:25:24 00:51:24 02:37:12 00:33:24
46 MARTYNOWICZ Michał TriSpace 18 M3 45 00:16:19 01:24:32 00:53:11 02:37:22 00:33:34
47 LEWANDOWSKI Marcin TRIDEA 22 M2 46 00:16:20 01:25:45 00:50:57 02:37:25 00:33:37
48 PIETRASIK Przemysław 23 M2 47 00:18:50 01:26:02 00:49:25 02:37:45 00:33:57
49 PRUCHNICKI Rafał Toruński Klub Triathlonowy 24 M2 48 00:18:52 01:23:54 00:52:15 02:38:18 00:34:30
50 TOMASZEWICZ Marcin 7 M1 49 00:23:18 01:22:12 00:50:10 02:38:25 00:34:37
51 FILBRANDT Wojciech Sport-Evo 25 M2 50 00:20:02 01:27:10 00:48:16 02:38:52 00:35:04
52 RYBAKOWSKI Darek Ironteam3city 19 M3 51 00:19:15 01:26:29 00:50:34 02:39:15 00:35:27
53 HOŃKO Przemysław Sport Evo 26 M2 52 00:18:58 01:23:05 00:54:21 02:39:23 00:35:35
54 KOŚCIESZA Piotr Tri NEGU 27 M2 53 00:21:29 01:25:22 00:50:09 02:39:34 00:35:46
55 JĘDRZEJEWSKI Daniel TRI Starogard Gdański 20 M3 54 00:20:25 01:25:58 00:50:06 02:39:46 00:35:58
56 KALETA Marcin Endure Team / Toruński Klub Triathlonowy 21 M3 55 00:22:43 01:23:30 00:50:42 02:40:25 00:36:37
57 SPRZĄCZKOWSKI Krzysztof Triathlon Trojmiasto 22 M3 56 00:20:40 01:26:46 00:49:19 02:40:31 00:36:43
58 LEŚNIAK Tomasz AT TEAM 23 M3 57 00:20:36 01:27:12 00:50:24 02:40:55 00:37:07
59 KUBIK Agnieszka BCT Team Gdynia/ Bike u UP 1 K2 2 00:17:30 01:23:23 00:56:52 02:41:23 00:37:35
60 STAWIŃSKI Paweł Najmowicz Triathlon 28 M2 58 00:25:08 01:20:18 00:50:57 02:41:44 00:37:56
61 JANCZAK Hanna Dream Tri Team / Ironteam3city 2 K2 3 00:20:58 01:26:42 00:51:27 02:41:57 00:38:09
62 SIŁKOWSKI Radosław Heiztechnik 24 M3 59 00:21:46 01:26:50 00:48:17 02:42:04 00:38:16
63 WOJCIECHOWSKI Piotr SS Drużyna Wilka 29 M2 60 00:22:40 01:29:26 00:46:46 02:42:10 00:38:22
64 MATEJA Lukasz 30 M2 61 00:18:46 01:26:36 00:52:03 02:42:19 00:38:31
65 LISIUS Tomasz 1 M4 62 00:21:42 01:24:53 00:51:53 02:42:27 00:38:39
66 BACZEWSKI Daniel LOTOS Team 31 M2 63 00:20:30 01:28:50 00:49:47 02:42:30 00:38:42
67 SZARMACHER Sebastian SzarmacherTriathlonTeam 32 M2 64 00:20:17 01:26:54 00:52:33 02:42:34 00:38:46
68 CIEPIELEWSKI Patryk 8 M1 65 00:20:37 01:29:25 00:50:15 02:43:24 00:39:36
69 KONIECZNY Mikolaj BBS 25 M3 66 00:20:13 01:23:32 00:56:04 02:43:56 00:40:08
70 ANDRZEJCZYK Radosław DECATHLON Rumia 9 M1 67 00:16:42 01:30:05 00:52:16 02:44:09 00:40:21
71 SKWAREK Grzegorz Tridea 26 M3 68 00:18:07 01:28:00 00:54:46 02:44:43 00:40:55
72 BARTKOWSKI Marek YOLO 27 M3 69 00:21:07 01:29:43 00:50:32 02:44:48 00:41:00
73 DURMA Dariusz Complexsports 33 M2 70 00:19:38 01:29:30 00:52:27 02:44:58 00:41:10
74 GOŁĘBIOWSKA Agnieszka COMPLEXSPORTS / TRI LADIES / ATC CARGO 3 K2 4 00:20:55 01:27:33 00:52:58 02:45:07 00:41:19
75 KARWACKI Paweł Trispace 34 M2 71 00:21:55 01:27:53 00:52:09 02:45:13 00:41:25
76 MATEJA Januszmichal CompleXsport 1 M5 72 00:19:32 01:27:52 00:53:44 02:45:19 00:41:31
77 GELIŃSKI Karol 35 M2 73 00:21:40 01:28:06 00:50:50 02:45:25 00:41:37
78 PORTEE Wojciech SPORTEVO 28 M3 74 00:18:04 01:27:44 00:55:52 02:45:44 00:41:56
79 STASIEWICZ Daniel 36 M2 75 00:17:11 01:29:31 00:55:49 02:45:48 00:42:00
80 KOWALSKI Lukasz CompleXsports 37 M2 76 00:22:09 01:26:05 00:54:02 02:45:57 00:42:09
81 ZENGTELER Wojciech LOTOS Running Team 38 M2 77 00:16:59 01:32:07 00:53:08 02:45:58 00:42:10
82 PAWELCZYK Marcin 10 M1 78 00:16:14 01:31:13 00:55:38 02:46:09 00:42:21
83 WYRWICKI Rafał 39 M2 79 00:20:07 01:28:02 00:55:10 02:46:09 00:42:21
84 DUSIŃSKI Krzysztof TriREM 40 M2 80 00:20:24 01:29:09 00:52:52 02:46:11 00:42:23
85 SZNAZA Tadeusz SKS EL Aktywni 2 M4 81 00:19:57 01:31:49 00:50:23 02:46:11 00:42:23
86 LUBARSKI Michał 41 M2 82 00:16:39 01:26:44 01:01:11 02:47:31 00:43:43
87 SIECIŃSKI Leszek UKS TRS SUSZ 3 M4 83 00:20:34 01:25:33 00:57:23 02:47:34 00:43:46
88 STYN Andrzej 29 M3 84 00:24:37 01:30:56 00:47:18 02:48:16 00:44:28
89 DZIOBA Michał Trinergy Sopot 30 M3 85 00:18:44 01:32:08 00:53:03 02:48:20 00:44:32
90 SIERADZKI Dawid Smurfit Kappa Adventure Team 11 M1 86 00:20:01 01:34:51 00:49:55 02:48:25 00:44:37
91 KRÓLIŃSKI Paweł Ritka Running 42 M2 87 00:23:25 01:28:42 00:49:54 02:48:40 00:44:52
92 DRAWC Mieczysław Sportevo 4 M4 88 00:24:09 01:28:59 00:52:44 02:50:00 00:46:12
93 BOGDAŃSKI Łukasz Thomson Reuters Triathlon Team/ComplexSport 43 M2 89 00:20:58 01:32:12 00:53:31 02:50:29 00:46:41
94 KREFT Aleksander 44 M2 90 00:24:31 01:28:00 00:52:48 02:50:36 00:46:48
95 MUCZYŃSKI Bartosz 31 M3 91 00:21:17 01:26:29 00:58:51 02:50:39 00:46:51
96 DYRO Rafał IDEAL PARAPETY 45 M2 92 00:22:33 01:31:00 00:52:37 02:50:39 00:46:51
97 JOSZ Piotr TTT 5 M4 93 00:15:56 01:27:53 01:00:02 02:50:44 00:46:56
98 JARMOŁOWICZ Beata Dream Tri Team 1 K3 5 00:23:32 01:28:58 00:55:33 02:50:57 00:47:09
99 WRÓBEL Darek 32 M3 94 00:21:41 01:25:20 00:59:33 02:51:19 00:47:31
100 TOPOROWSKI Mariusz MRKS 6 M4 95 00:24:23 01:28:11 00:54:12 02:51:19 00:47:31
101 KOMOROWSKA Katarzyna 4 K2 6 00:21:05 01:34:49 00:52:08 02:51:20 00:47:32
102 FLISIKOWSKI Szymon SPORTEVO 46 M2 96 00:19:06 01:28:05 01:01:46 02:51:49 00:48:01
103 KOWALIK Dominik Glutenfree Ebola 47 M2 97 00:24:13 01:30:09 00:52:50 02:51:56 00:48:08
104 JELIŃSKI Arkadiusz IronTeam3City 33 M3 98 00:22:55 01:31:27 00:53:17 02:52:09 00:48:21
105 STENKA Tomasz P&T Aktywnie Nakręceni 12 M1 99 00:28:57 01:28:47 00:50:09 02:52:14 00:48:26
106 WAŁĘSA Wojciech Lotos Running Team 48 M2 100 00:22:20 01:28:12 00:57:53 02:52:45 00:48:57
107 BORCHMANN Szymon Tri-Sea Władysławowo 49 M2 101 00:19:17 01:28:40 00:59:34 02:53:01 00:49:13
108 KUPPER Maciej 50 M2 102 00:20:35 01:29:31 00:59:09 02:53:18 00:49:30
109 MAZIARCZYK Marek SportEvo 34 M3 103 00:21:41 01:34:56 00:53:08 02:53:49 00:50:01
110 MATEJA Bożena CompleXsports 1 K4 7 00:24:45 01:33:01 00:52:33 02:54:06 00:50:18
111 WERENGOWSKI Krzysztof 35 M3 104 00:23:30 01:28:28 00:58:27 02:54:21 00:50:33
112 PIELOCH Piotr 51 M2 105 00:23:07 01:33:26 00:54:35 02:54:27 00:50:39
113 INGLOT Michal Thomson Reuters TRI 52 M2 106 00:21:44 01:30:59 00:56:35 02:54:34 00:50:46
114 LEO Michał 36 M3 107 00:23:34 01:30:54 00:56:16 02:54:34 00:50:46
115 BEDNAREK Krzysztof SportEvo 37 M3 108 00:25:41 01:29:20 00:54:42 02:54:53 00:51:05
116 OSIECKI Edwin Kuźnia Triathlonu 38 M3 109 00:20:30 01:30:52 00:59:25 02:54:54 00:51:06
117 MRÓZ Marek Pasja Czyni Wolnym / Biuro Obsługi Firm PIO - MAR s.c. 39 M3 110 00:21:49 01:32:31 00:56:33 02:55:00 00:51:12
118 CZAUS Adam Turbinki.com.pl 53 M2 111 00:21:08 01:29:49 01:00:21 02:55:17 00:51:29
119 KUNKEL Mariusz 40 M3 112 00:22:09 01:36:27 00:54:12 02:56:03 00:52:15
120 BENKE Adam Wikęd 54 M2 113 00:25:23 01:34:22 00:51:33 02:56:54 00:53:06
121 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata Lifequard Gdynia 2 K3 8 00:23:32 01:32:19 00:57:41 02:57:00 00:53:12
122 KRUPA Tomasz Decathlon Rumia team 55 M2 114 00:21:55 01:36:49 00:53:27 02:57:07 00:53:19
123 TYBURA Rafał Complexsports Tri Team 41 M3 115 00:20:33 01:33:30 00:59:54 02:57:15 00:53:27
124 KACYMIROW Tomasz 7 M4 116 00:22:01 01:33:45 00:54:17 02:57:50 00:54:02
125 KIESZKOWSKI Rafał maszynazdrowia.pl 56 M2 117 00:19:45 01:34:49 00:59:39 02:58:23 00:54:35
126 ŁOPACIŃSKI Tomasz SPORTEVO 57 M2 118 00:20:32 01:31:47 01:03:27 02:59:00 00:55:12
127 SZYMCZAK Jakub 13 M1 119 00:21:43 01:34:38 00:58:39 02:59:10 00:55:22
128 KAŃSKI Tomasz Kontuzjowany Astmatyk 14 M1 120 00:20:29 01:32:38 01:02:35 02:59:19 00:55:31
129 JÓŹWIAK Łukasz 42 M3 121 00:21:37 01:32:36 01:00:52 02:59:25 00:55:37
130 SZUMNY Dariusz 43 M3 122 00:23:33 01:33:35 00:56:37 02:59:27 00:55:39
131 SZCZEPAŃSKI Marcin OSR Gdynia 58 M2 123 00:23:48 01:31:35 01:01:07 02:59:36 00:55:48
132 KĘSIKOWSKA Katarzyna TEAM Biegaj pod okiem trenera 2 K1 9 00:21:59 00:00:00 00:00:00 02:59:38 00:55:50
133 KOSATKO Mariusz 44 M3 124 00:21:42 01:33:50 01:00:56 02:59:58 00:56:10
134 KOLKA Zbigniew Top Bramy Hormann 8 M4 125 00:21:54 01:32:31 01:01:55 03:00:17 00:56:29
135 TOPOREK Joanna EKOCENY 3 K3 10 00:21:50 01:33:20 01:00:37 03:00:21 00:56:33
136 KLIM Paweł 59 M2 126 00:22:51 01:36:02 00:58:35 03:00:28 00:56:40
137 PIOTROWSKI Krzysztof Bike-sport Działdowo 45 M3 127 00:26:17 01:30:53 00:58:10 03:00:36 00:56:48
138 CNOTA Janusz Papunis Team Gdynia 2 M5 128 00:24:00 01:32:32 01:00:25 03:01:23 00:57:35
139 AMBROZIAK Lesław SPORTEVO / #rusz4litery 46 M3 129 00:27:43 01:31:59 00:58:01 03:01:33 00:57:45
140 BOLEWSKI Adam naKaszuby.com / SPORTEVO 60 M2 130 00:25:50 01:34:53 00:55:37 03:01:35 00:57:47
141 KUDREWICZ Mirek silco 9 M4 131 00:23:31 01:31:38 01:03:44 03:02:10 00:58:22
142 GORZEŃSKI Piotr 10 M4 132 00:23:47 01:31:35 01:00:28 03:02:27 00:58:39
143 KLAWITER Aleksander Beer'ceps 61 M2 133 00:24:14 01:26:16 01:06:44 03:02:30 00:58:42
144 KAJETANOWICZ Maciej ATTeam 47 M3 134 00:21:18 01:30:12 01:06:42 03:02:31 00:58:43
145 OSIPOWICZ Pawel 48 M3 135 00:23:24 01:32:28 01:01:49 03:02:34 00:58:46
146 KOŚCIESZA Robert Tri NEGU 49 M3 136 00:19:01 01:38:15 01:00:47 03:02:54 00:59:06
147 BEDNAREK Patrycja TriSpace 5 K2 11 00:21:09 01:35:59 01:02:45 03:03:10 00:59:22
148 LISTOSZ Aleksandra Complexsports/Tri Ladies 6 K2 12 00:20:39 01:34:44 01:04:18 03:03:35 00:59:47
149 WOJTCZAK Krzysztof 11 M4 137 00:21:00 01:42:21 00:55:24 03:03:39 00:59:51
150 ŻYWNA Marcin Sobotnia Grupa Poranna 62 M2 138 00:21:24 01:33:35 01:03:29 03:04:09 01:00:21
151 PISKORZ JUSTYNA CompleXsports Triathlon Team 7 K2 13 00:23:49 01:41:26 00:55:44 03:04:23 01:00:35
152 RESZKA Witek IronTeam3City 50 M3 139 00:23:43 01:35:24 01:00:38 03:04:39 01:00:51
153 DĘBOWSKA Anna CompleXsport/TRI Ladies 4 K3 14 00:26:37 01:39:25 00:56:38 03:05:58 01:02:10
154 BIZEWSKI Marcin 63 M2 140 00:22:50 01:35:54 00:58:54 03:06:24 01:02:36
155 KWIDZIŃSKI Krzysztof Eltorbud Team 51 M3 141 00:19:04 01:44:24 00:57:53 03:06:56 01:03:08
156 NOWOSIELSKI Sławomir 52 M3 142 00:25:27 01:37:43 00:58:59 03:07:44 01:03:56
157 STASIAK Krzysztof Hellmann Triathlon Team 53 M3 143 00:17:32 01:33:19 01:13:26 03:07:55 01:04:07
158 GRUCHAŁA Robert Padł na ryj Team 64 M2 144 00:27:08 01:38:01 00:56:18 03:08:01 01:04:13
159 ADAMCZAK Krzysztof 12 M4 145 00:19:24 01:35:15 01:08:25 03:08:04 01:04:16
160 WIELGUS Janusz 65 M2 146 00:25:18 01:39:39 00:57:52 03:08:05 01:04:17
161 RAFALAK Grzegorz SAMSUNG 66 M2 147 00:20:27 01:39:48 01:03:32 03:08:46 01:04:58
162 KAZUBSKI Grzegorz 54 M3 148 00:21:40 01:37:16 01:05:29 03:09:13 01:05:25
163 SZUSTEK Adam SZUSTY TEAM :-) 67 M2 149 00:22:29 01:50:00 00:52:37 03:09:20 01:05:32
164 CNOTA Bartek Papunis Team Gdynia 68 M2 150 00:21:50 01:34:19 01:08:45 03:09:22 01:05:34
165 KUC Mirosław mgmkTIME 55 M3 151 00:23:48 01:36:05 01:04:00 03:09:34 01:05:46
166 OBŁUSKI Rafał 13 M4 152 00:23:37 01:40:33 01:00:52 03:10:26 01:06:38
167 OKON Michał Parkrun Gdynia 56 M3 153 00:24:10 01:38:11 00:58:44 03:10:42 01:06:54
168 MALEPSZY Piotr UKS TRI-TEAM RUMIA 69 M2 154 00:21:57 01:42:05 01:02:14 03:10:43 01:06:55
169 PRUSZYŃSKA Lucyna TRI Ladies Complexsport 8 K2 15 00:23:17 00:00:00 00:00:00 03:10:44 01:06:56
170 LIS Sebastian oklejanie-auta.pl 57 M3 155 00:21:13 01:35:52 01:09:42 03:10:49 01:07:01
171 LESZKOWICZ Kornel ELTORBUD TEAM 15 M1 156 00:23:41 01:36:50 01:07:23 03:11:28 01:07:40
172 NAPOLSKI Bartosz Complexsports 70 M2 157 00:23:46 01:42:21 01:03:47 03:14:07 01:10:19
173 KWAPISZ Anna DREAMTEAM / TSUNAMI 9 K3 16 00:24:42 01:48:22 00:55:36 03:14:15 01:10:27
174 KULAS Jakub Thomson Reuters Triathlon Team 71 M2 158 00:23:12 01:38:53 01:05:46 03:14:24 01:10:36
175 MILER-WALCZAK Monika Brak 5 K3 17 00:23:19 01:44:39 01:03:29 03:15:10 01:11:22
176 PIEPER Daniel 72 M2 159 00:23:29 01:33:20 01:11:49 03:15:40 01:11:52
177 NOWACKI Piotr Sigma Coatings 73 M2 160 00:25:11 01:41:15 01:04:29 03:16:15 01:12:27
178 TOMASZEWICZ Piotr 58 M3 161 00:23:58 01:39:37 01:06:58 03:16:58 01:13:10
179 LIŚKIEWICZ Maciej TRI-LISKI 59 M3 162 00:23:58 01:38:38 01:08:45 03:17:55 01:14:07
180 ZUBEL Beata Beta Swim team Słupsk 6 K3 18 00:16:41 01:53:31 01:06:56 03:20:50 01:17:02
181 KREFT Katarzyna TriSide Team 3 K1 19 00:24:52 01:44:22 01:07:05 03:21:32 01:17:44
182 GUDRA Mateusz 74 M2 163 00:23:14 01:41:05 01:12:16 03:21:54 01:18:06
183 MARKIEWICZ Jarosław TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO 60 M3 164 00:22:53 01:41:02 01:13:37 03:22:44 01:18:56
184 DOBRZYNSKI Marek 75 M2 165 00:21:33 01:39:13 01:18:09 03:23:24 01:19:36
185 ANDRYSZAK Piotr Szykownia Butik Odzieżowy 61 M3 166 00:24:20 01:48:47 01:06:13 03:24:47 01:20:59
186 SZLASA Dariusz 62 M3 167 00:21:54 01:47:54 01:09:09 03:26:44 01:22:56
187 TURSKI Mariusz 63 M3 168 00:27:07 01:48:08 01:06:03 03:27:55 01:24:07
188 KANAWKA Grzegorz 76 M2 169 00:20:43 02:06:18 00:57:30 03:28:36 01:24:48
189 LAUBE Janusz 64 M3 170 00:30:27 01:47:16 01:03:54 03:29:53 01:26:05
190 GNIECH Maciej ELTORBUD Team 77 M2 171 00:27:14 01:45:43 01:10:28 03:30:04 01:26:16
191 KOWALEWSKA Daria Thomson Reuters Triathlon Team/ CompleXsports TT 10 K2 20 00:22:16 01:43:18 01:23:09 03:32:35 01:28:47
192 KURCIN Tomasz CompleXsports Team 65 M3 172 00:22:09 01:41:41 01:20:21 03:32:35 01:28:47
193 KACZMAREK Sławomir NO RISK NO FUN 66 M3 173 00:24:07 01:50:31 01:12:39 03:34:32 01:30:44
194 BIALY Sebastian Airbike.pl / PoliczmySie.pl 67 M3 174 00:29:30 01:54:44 01:08:08 03:40:46 01:36:58
195 BRYTAN Krzysztof TRI-SEA Władysławowo 68 M3 175 00:23:28 01:53:53 01:15:22 03:42:24 01:38:36
196 CYSEWSKA-BRYTAN Jowita TRI-SEA Władysławowo 7 K3 21 00:23:52 01:54:52 01:19:21 03:46:15 01:42:27
197 KOPCZYŃSKI Maciej 78 M2 176 00:23:24 01:40:16 01:39:07 03:48:52 01:45:04
198 KRZEMIŃSKI Paweł Hilary 69 M3 177 00:30:41 01:49:07 01:22:34 03:49:17 01:45:29
199 KWIDZIŃSKI Oskar 16 M1 178 00:23:53 02:16:42 01:25:19 04:12:37 02:08:49
200 KRUPKO Szymon szatoteam 79 M2 179 00:32:44 02:11:58 01:29:54 04:19:24 02:15:36