Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #1 - Gniewino 2017 - 1/8 IM

2017-05-28
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 SIÓDMIAK Igor MKP SZCZECINEK Triathon 1 M1 1 00:06:32 00:36:53 00:19:07 01:04:14 00:00:00
2 WYDARTY Emil elkapitano.pl / KS Niemaniemogę 1 M2 2 00:08:15 00:36:12 00:21:24 01:08:12 00:03:58
3 ŁAGOWNIK Marta Smaruj Na Trening Team 1 K1 1 00:07:14 00:39:06 00:21:01 01:08:46 00:04:32
4 NOWAK Roman TRIDEA TEAM 2 M2 3 00:08:17 00:39:21 00:20:01 01:09:15 00:05:01
5 BIEGAŁA Marek 3 M2 4 00:09:09 00:37:25 00:21:44 01:10:12 00:05:58
6 MARZEC Mieszko Torus Triathlon Team 1 M3 5 00:08:30 00:37:30 00:22:07 01:10:33 00:06:19
7 SZCZEPANIAK Bartosz SZUKAM SPONSORA 2 M1 6 00:07:42 00:39:44 00:22:02 01:11:17 00:07:03
8 TEKIELI Dominik 2 M3 7 00:06:44 00:39:44 00:22:25 01:11:28 00:07:14
9 TOPCZEWSKI Gracjan Bydgoszcz Triathlon Team / Trispace 3 M3 8 00:08:36 00:38:15 00:22:43 01:11:54 00:07:40
10 ZAJK Radosław 4 M2 9 00:09:15 00:40:35 00:20:18 01:12:12 00:07:58
11 ZAJK Michał 3 M1 10 00:08:33 00:39:39 00:22:02 01:12:53 00:08:39
12 GORSKI Jakub www.navox.pl 5 M2 11 00:08:50 00:37:55 00:24:43 01:13:17 00:09:03
13 KUKAŁOWICZ Michał 4 M1 12 00:09:27 00:40:13 00:20:32 01:14:06 00:09:52
14 SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA Aleksandra Tridea Team 1 K2 2 00:08:06 00:41:05 00:22:04 01:14:10 00:09:56
15 JUCHNOWICZ Radosław Smaruj na Trening 4 M3 13 00:09:36 00:38:27 00:24:49 01:14:41 00:10:27
16 SZOT Dawid Tri NEGU 5 M1 14 00:09:53 00:39:26 00:23:07 01:14:41 00:10:27
17 SOBCZAK Marcin TriSpace 5 M3 15 00:08:44 00:40:36 00:23:21 01:14:50 00:10:36
18 FAJKS Adam 6 M3 16 00:07:38 00:41:35 00:23:47 01:14:56 00:10:42
19 KULESZA Mariusz CzajaTrainingSystem 7 M3 17 00:08:44 00:42:15 00:21:45 01:14:59 00:10:45
20 RYMER Jakub KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 6 M2 18 00:08:30 00:40:42 00:23:59 01:15:38 00:11:24
21 CICHOMSKI Krzysztof 7 M2 19 00:08:19 00:42:18 00:22:57 01:15:47 00:11:33
22 WACHOWSKI Łukasz Shooting Drill Academy 8 M2 20 00:10:03 00:41:01 00:22:36 01:16:20 00:12:06
23 DARDZIŃSKI Daniel BIKE U UP 8 M3 21 00:10:04 00:39:17 00:24:42 01:16:30 00:12:16
24 WAWRZYNIAK Marek 9 M3 22 00:11:01 00:38:59 00:23:54 01:16:40 00:12:26
25 RUSAK Łukasz OnTheWok Energy Tri Team Gdynia 9 M2 23 00:08:08 00:42:31 00:24:12 01:17:02 00:12:48
26 GIERASIMIUK Grzegorz 10 M2 24 00:10:18 00:42:32 00:21:19 01:17:03 00:12:49
27 TUSK Paweł Marynarka Wojenna 6 M1 25 00:09:35 00:41:10 00:24:22 01:17:10 00:12:56
28 KALINOWSKI Krzysztof Dream Tri Team 10 M3 26 00:07:29 00:40:28 00:26:19 01:17:20 00:13:06
29 BANACH Jan KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 7 M1 27 00:07:39 00:40:03 00:27:48 01:17:52 00:13:38
30 KWIATKOWSKI Daniel Klinika Triathlonu Bydgoszcz 8 M1 28 00:08:53 00:42:36 00:23:46 01:18:01 00:13:47
31 KAŁEK Artur KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 11 M3 29 00:08:29 00:42:16 00:24:45 01:18:21 00:14:07
32 ZAJĄC Maciej Dream Tri Team 11 M2 30 00:08:57 00:41:49 00:24:48 01:18:26 00:14:12
33 SZTAJKOWSKI Łukasz SMARUJ NA TRENING TEAM 12 M2 31 00:09:32 00:41:11 00:25:05 01:18:35 00:14:21
34 BURNICKI Rafał EMERYCI BYTÓW 12 M3 32 00:09:44 00:00:00 00:24:30 01:18:55 00:14:41
35 PALMOWSKI Maciej KMP Łódź 13 M3 33 00:08:43 00:41:59 00:26:05 01:19:27 00:15:13
36 STRYCHOWSKI Jakub Complexsports 14 M3 34 00:08:47 00:43:11 00:25:28 01:19:49 00:15:35
37 ZAJK Rafał RAFAŁ ZAJK 13 M2 35 00:09:43 00:42:23 00:25:29 01:19:54 00:15:40
38 GORSKI Dariusz AJLANT 15 M3 36 00:09:12 00:44:51 00:23:28 01:19:54 00:15:40
39 ZIELIŃSKI Tomasz Grupa Wirtualna Polska Triathlon Team 14 M2 37 00:09:48 00:42:36 00:24:44 01:19:55 00:15:41
40 GRZEBYTA Mateusz Mat Cars Kartuzy / Sela Bike Kaszuby 15 M2 38 00:09:10 00:41:40 00:26:22 01:20:05 00:15:51
41 WARMOWSKI Seweryn Dream Tri Team 16 M2 39 00:09:40 00:40:14 00:27:18 01:20:10 00:15:56
42 ZWIERZ Krzysztof 17 M2 40 00:12:14 00:42:07 00:22:22 01:20:11 00:15:57
43 PILKOWSKI Pawel Rumaki Rozkoszy 18 M2 41 00:09:18 00:43:18 00:25:26 01:20:16 00:16:02
44 JOACHIMIAK Dariusz Klinika Triathlonu Bydgoszcz 9 M1 42 00:09:14 00:41:51 00:26:08 01:20:20 00:16:06
45 STUKAN Maciej 19 M2 43 00:09:28 00:42:03 00:24:37 01:20:24 00:16:10
46 BISKUPSKA Rita Klinika Triathlonu Bydgoszcz 2 K1 3 00:08:46 00:42:27 00:27:07 01:20:38 00:16:24
47 RUSAK Michał OnTheWok Energy Tri Team Gdynia 20 M2 44 00:08:37 00:42:15 00:27:07 01:21:00 00:16:46
48 GRUCHAŁA Piotr MEWA Gdynia 16 M3 45 00:09:29 00:43:40 00:25:17 01:21:17 00:17:03
49 KRÓL Maciej TRISPACE 17 M3 46 00:09:21 00:43:15 00:26:23 01:21:44 00:17:30
50 WENDYKOWSKI Marcin Moje ESPRESSO 21 M2 47 00:09:22 00:43:49 00:25:28 01:21:44 00:17:30
51 IEFYMENKO Oleksandr 22 M2 48 00:08:49 00:43:58 00:25:52 01:21:56 00:17:42
52 BEDNARCZYK Arkadiusz TRIDEA 18 M3 49 00:10:20 00:43:32 00:25:10 01:22:08 00:17:54
53 BUCHERT Piotr 23 M2 50 00:10:43 00:40:31 00:27:03 01:22:20 00:18:06
54 ADAMOWICZ Piotr Dream Tri Team 19 M3 51 00:09:28 00:42:49 00:26:04 01:22:29 00:18:15
55 STEFANIAK Leszek Dream Tri Team 20 M3 52 00:09:24 00:00:00 00:26:14 01:22:41 00:18:27
56 BŁAŻEJEWSKA-GOLIŃSKA Karolina TRISPACE 2 K2 4 00:09:49 00:43:57 00:27:08 01:23:15 00:19:01
57 MROCZEK Patryk Decathlon Tri Team 10 M1 53 00:09:55 00:46:49 00:23:46 01:23:28 00:19:14
58 GUTOWSKI Damian 24 M2 54 00:08:56 00:44:49 00:25:31 01:23:48 00:19:34
59 SKROBACZ Przemysław 11 M1 55 00:09:54 00:45:28 00:25:18 01:23:56 00:19:42
60 BOROWSKI Rafał Power Training / @MYRUNTOTRI / XTRI.pl 25 M2 56 00:10:38 00:46:43 00:22:43 01:24:01 00:19:47
61 AMBROZIAK Krzysztof Blue Media Team 26 M2 57 00:09:52 00:44:07 00:27:24 01:24:06 00:19:52
62 DARNOWSKA Karolina TriSide Team 3 K1 5 00:09:16 00:44:24 00:27:59 01:24:12 00:19:58
63 SZARMACH Krzysztof TRI Starogard Gd. 21 M3 58 00:11:53 00:45:27 00:23:48 01:24:13 00:19:59
64 CZAJKOWSKA Magdalena BCT Team Gdynia 3 K2 6 00:09:43 00:46:40 00:26:13 01:24:42 00:20:28
65 ZADROGA Piotr Drink Team 22 M3 59 00:10:25 00:44:00 00:26:26 01:24:45 00:20:31
66 CZUMIEL Maciej 27 M2 60 00:10:32 00:44:14 00:24:50 01:24:49 00:20:35
67 LABUDDA Mateusz TRIrem 12 M1 61 00:10:13 00:44:47 00:26:01 01:24:52 00:20:38
68 MACZYŃSKI Ryszard TRIATHLON TRÓJMIASTO 23 M3 62 00:11:45 00:41:20 00:29:12 01:24:58 00:20:44
69 BLEW Marcin 13 M1 63 00:11:16 00:44:34 00:26:12 01:25:00 00:20:46
70 GAZARKIEWICZ Michał INTER CARS 24 M3 64 00:09:51 00:46:04 00:25:08 01:25:10 00:20:56
71 BEYER-WRÓBLEWSKA Monika MEWA Gdynia 1 K3 7 00:09:52 00:47:02 00:25:11 01:25:11 00:20:57
72 ŁUKIEWICZ Łukasz 28 M2 65 00:08:39 00:45:04 00:28:16 01:25:28 00:21:14
73 GBYL Jacek 25 M3 66 00:10:18 00:46:58 00:25:16 01:25:36 00:21:22
74 SIENKIEWICZ Wiktor Sienkiewicz 14 M1 67 00:10:08 00:45:13 00:27:18 01:25:52 00:21:38
75 JANCZAK Sławek Dream Tri Team 29 M2 68 00:13:01 00:43:03 00:25:38 01:25:52 00:21:38
76 KURDEK Marcin CompleXsports 30 M2 69 00:08:41 00:48:11 00:25:54 01:26:03 00:21:49
77 ZALEWSKI Łukasz 15 M1 70 00:11:42 00:46:45 00:24:31 01:26:09 00:21:55
78 WAŃCZYK Jacek ComplexSports 26 M3 71 00:08:59 00:44:43 00:27:37 01:26:18 00:22:04
79 BIANKOWSKI Piotr UKS Tri Team Rumia 27 M3 72 00:07:34 00:45:21 00:30:33 01:26:24 00:22:10
80 PIOTROWICZ Ewa Sport-evo 4 K2 8 00:11:50 00:45:37 00:26:38 01:26:28 00:22:14
81 BLEW Wojciech LOTOS Running Team 1 M4 73 00:09:59 00:45:41 00:27:44 01:26:43 00:22:29
82 GMITROWSKI Marek brak 28 M3 74 00:10:07 00:44:50 00:27:31 01:26:49 00:22:35
83 LIPIŃSKI Kamil UKS TRI TEAM RUMIA 16 M1 75 00:09:42 00:47:33 00:26:50 01:26:53 00:22:39
84 DOROSZ Damian 17 M1 76 00:10:36 00:46:36 00:26:41 01:27:09 00:22:55
85 TULIE Krzysztof Góral Police 29 M3 77 00:09:39 00:45:53 00:28:02 01:28:02 00:23:48
86 JANYGA-KULIK Karolina KULIK&KUREK 2 K3 9 00:10:24 00:44:27 00:29:36 01:28:07 00:23:53
87 MIŃKOWSKI Krzysztof TRI Kurek 30 M3 78 00:09:26 00:47:32 00:27:19 01:28:13 00:23:59
88 PRZEWODOWSKI Piotr Lpp Team 31 M3 79 00:10:32 00:45:47 00:28:52 01:28:26 00:24:12
89 WASIAK Tomasz 31 M2 80 00:11:27 00:45:24 00:28:19 01:28:27 00:24:13
90 GRUCHAŁA Agnieszka MEWA Gdynia 3 K3 10 00:10:30 00:50:48 00:24:06 01:28:37 00:24:23
91 MIELNIK Emilia Go Lyco 5 K2 11 00:12:28 00:48:10 00:24:33 01:28:42 00:24:28
92 RĄCZKOWSKI Dariusz 32 M3 81 00:13:12 00:45:40 00:26:47 01:29:10 00:24:56
93 KOKOSZCZYŃSKI Marcin Rumska Metka Przełajowa 33 M3 82 00:10:24 00:47:16 00:26:59 01:29:39 00:25:25
94 KOSTRZEWA Wojciech 32 M2 83 00:09:52 00:47:57 00:28:37 01:29:48 00:25:34
95 RYBACKI Paweł 34 M3 84 00:10:33 00:46:22 00:28:29 01:29:56 00:25:42
96 BIEŁOUS Arkadiusz ComplexSports 35 M3 85 00:10:28 00:47:11 00:28:46 01:30:03 00:25:49
97 BOLLIN Ilona 6 K2 12 00:10:42 00:48:59 00:27:05 01:30:04 00:25:50
98 KRZYŻANOWSKI Piotr TriSide Team 18 M1 86 00:10:26 00:47:10 00:28:48 01:30:20 00:26:06
99 TYLKOWSKI Marcin urwane śmigło 33 M2 87 00:10:35 00:45:26 00:30:26 01:30:30 00:26:16
100 CACEK Darek brak 36 M3 88 00:10:03 00:00:00 00:29:36 01:30:33 00:26:19
101 FROLIKÓW Aleksander Complexsports 34 M2 89 00:10:02 00:47:08 00:29:43 01:30:53 00:26:39
102 WENDYKOWSKI Tomasz 35 M2 90 00:10:37 00:49:43 00:27:51 01:31:20 00:27:06
103 KLANG Sylwia Me Mummy and Tri 7 K2 13 00:09:36 00:48:35 00:29:57 01:31:23 00:27:09
104 ROSIŃSKI Marek 37 M3 91 00:11:46 00:47:50 00:28:37 01:31:52 00:27:38
105 FLOREK Michal CompleXsports 36 M2 92 00:11:03 00:47:49 00:27:10 01:32:13 00:27:59
106 SZANOWSKI Maciej 19 M1 93 00:15:29 00:42:28 00:30:49 01:32:30 00:28:16
107 PIONKE Patrycja P&T Aktywnie Nakręceni 4 K1 14 00:14:11 00:47:13 00:27:50 01:32:34 00:28:20
108 NAGELSKI Piotr Polpharma Run Team 37 M2 94 00:00:00 00:00:00 00:00:00 01:33:07 00:28:53
109 KUROWSKI Jacek 38 M3 95 00:10:26 00:50:04 00:28:20 01:33:20 00:29:06
110 JASKUŁKE Irek PORTA DRZWI 39 M3 96 00:11:33 00:50:58 00:26:49 01:33:36 00:29:22
111 SZYC - JUCHNOWICZ Ewa Smaruj na trening 4 K3 15 00:10:30 00:48:03 00:31:45 01:33:41 00:29:27
112 OLEJNICZAK Andrzej Sport-evo 1 M5 97 00:12:14 00:48:43 00:28:28 01:33:45 00:29:31
113 MANISZEWSKI Zbigniew TRI UNI TEAM 2 M5 98 00:12:31 00:48:32 00:28:59 01:34:30 00:30:16
114 WILLMA Andrzej Decathlon Rumia Team 2 M4 99 00:11:42 00:47:27 00:30:45 01:34:54 00:30:40
115 KOWALCZYK Tomasz Słupsk 40 M3 100 00:10:19 00:46:33 00:34:07 01:34:59 00:30:45
116 KOKOSZCZYŃSKA Agnieszka Rumska Metka Przełajowa 5 K3 16 00:10:09 00:49:23 00:31:25 01:35:02 00:30:48
117 JERZAK Bartosz COMPLEXSPORTS 38 M2 101 00:11:31 00:48:21 00:31:56 01:35:22 00:31:08
118 MILEWSKI Paweł BigYellowFoot Adventure Team 39 M2 102 00:08:56 00:51:08 00:32:36 01:36:25 00:32:11
119 ROSIŃSKA Patrycja EKS Kraby :) 8 K2 17 00:12:21 00:52:07 00:27:47 01:36:26 00:32:12
120 WENDYKOWSKA Honorata 5 K1 18 00:09:48 00:57:28 00:28:09 01:39:04 00:34:50
121 KONIECZKA Ala Ziaja Team 6 K3 19 00:11:59 00:53:53 00:29:11 01:39:24 00:35:10
122 WASZCZYK Marta 7 K3 20 00:12:28 00:50:58 00:31:07 01:39:36 00:35:22
123 GAZARKIEWICZ Antoni BHMW_GDYNIA 3 M5 103 00:12:52 00:48:26 00:30:08 01:40:07 00:35:53
124 CZAPA Magdalena NEXUS Team 8 K3 21 00:14:07 00:47:08 00:34:40 01:40:16 00:36:02
125 KIEŁKUCKA Alicja NORWOOD TEAM 9 K3 22 00:11:43 00:53:08 00:31:18 01:40:20 00:36:06
126 GRZESZCZAK Małgorzata Biegamyrazem.pl 10 K3 23 00:10:52 00:55:38 00:29:48 01:40:32 00:36:18
127 GŁAZIK Daniel 40 M2 104 00:11:14 00:58:18 00:27:23 01:40:59 00:36:45
128 ORLIKOWSKI Eugeniusz 4 M5 105 00:12:36 00:57:47 00:25:06 01:41:03 00:36:49
129 DOMINIK Wiesław PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWO 3 M4 106 00:13:02 00:50:01 00:33:17 01:41:15 00:37:01
130 WĄSIK Katarzyna Biegamyrazem.pl 9 K2 24 00:15:23 00:52:43 00:28:15 01:41:33 00:37:19
131 GŁAZIK Tomasz Redalica 41 M3 107 00:11:16 00:58:50 00:28:08 01:41:43 00:37:29
132 LEPA-ROMAN Magdalena Przecinak77 10 K2 25 00:12:42 00:52:18 00:32:52 01:41:44 00:37:30
133 SAŁAJ Mariusz 42 M3 108 00:11:48 00:53:05 00:33:02 01:43:10 00:38:56
134 JATCZAK Katarzyna 11 K3 26 00:13:17 00:52:10 00:33:01 01:43:41 00:39:27
135 PRZYBYSZ Joanna Dream Tri Team 6 K1 27 00:09:44 00:54:38 00:36:17 01:43:44 00:39:30
136 SZCZYKOWSKI Maciej Dream Tri Team 41 M2 109 00:14:41 00:53:18 00:31:55 01:44:09 00:39:55
137 BŁOCKA Joanna 7 K1 28 00:12:41 01:02:11 00:26:17 01:44:41 00:40:27
138 WŁODARCZAK Barbara TriSpace 1 K4 29 00:16:22 00:53:28 00:31:34 01:45:02 00:40:48
139 JAKUBOWSKI Piotr SCALAR 43 M3 110 00:12:39 00:56:09 00:32:48 01:46:01 00:41:47
140 GULBIERZ Agata LPP TEAM 11 K2 30 00:11:01 00:54:09 00:37:38 01:46:34 00:42:20
141 CISKOWSKI Waldemar 5 M5 111 00:11:07 00:53:12 00:37:26 01:47:09 00:42:55
142 OSIECKA Beata 2 K4 31 00:14:02 00:53:58 00:33:50 01:48:00 00:43:46
143 LANGNER Katarzyna Zołzy Team 12 K2 32 00:12:09 00:53:41 00:37:54 01:48:48 00:44:34
144 GAJEWSKI Przemek 42 M2 112 00:12:38 00:59:24 00:28:34 01:49:42 00:45:28
145 BRUSKI Dariusz Autobus z napisem: koniec wyścigu. 4 M4 113 00:13:23 00:54:56 00:36:21 01:50:35 00:46:21
146 ŚWISTUŃ Tomasz 5 M4 114 00:12:04 00:55:15 00:37:29 01:51:26 00:47:12
147 KIEŁKUCKA Magdalena COMPLEXSPORT/NORWOOD 8 K1 33 00:10:01 00:58:31 00:38:46 01:51:55 00:47:41
148 WILLMA Karolina Decathlon Rumia Team 9 K1 34 00:14:10 00:56:13 00:38:21 01:52:52 00:48:38
149 SZCZEŚNIAK Wojciech 43 M2 115 00:09:38 01:07:17 00:32:14 01:54:19 00:50:05
150 KOZŁOWSKI Grzegorz 6 M4 116 00:13:22 00:56:14 00:41:54 01:55:21 00:51:07
151 PERCHALUK-MANDAT Joanna 13 K2 35 00:13:37 01:01:37 00:42:26 02:02:52 00:58:38
152 OLEJNICZAK Bartosz 20 M1 117 00:08:50 01:25:05 00:27:27 02:03:43 00:59:29
153 KOTFIS Ryszard G3 6 M5 118 00:13:59 01:02:23 00:47:57 02:09:30 01:05:16
154 PSUTY Iwona Padł Na Ryj Team 12 K3 36 00:14:25 01:08:53 00:48:30 02:19:36 01:15:22
155 ŚWISTUŃ Anna 3 K4 37 00:15:54 01:15:22 00:47:38 02:22:01 01:17:47
156 LIŚKIEWICZ Monika TRI-LISKI 13 K3 38 00:12:33 01:31:01 00:39:49 02:26:25 01:22:11
157 PAŁASZ-NIEPEŁNOSPRAWNY-I-GRUPA Edmund 7 M5 119 00:23:25 01:12:33 00:56:17 02:37:36 01:33:22