Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

LOTTO MTB Energy Olsztyn - dystans MINI

2021-10-10
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 GRĘDZIŃSKI Bartosz Kross Staff Team 1 M30 1 01:25:25 00:00:00
2 WYŻLIC Michał Kolarski.eu Orbea 1 M40 2 01:25:35 00:00:10
3 KOWALCZYK Wojciech SISU-OWB rowertour.com 1 M18 3 01:25:44 00:00:19
4 CHMIEL Radomir Michelin Bloomnet Team 2 M30 4 01:25:49 00:00:24
5 MALESZKA Mateusz Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1 M15 5 01:26:00 00:00:35
6 KOPEĆ Michał MK STUDIO FRYZJERSKIE MARTA KOPEĆ 3 M30 6 01:28:52 00:03:27
7 WORACH Piotr LOTTO BIKE TEAM 2 M40 7 01:30:22 00:04:57
8 AITSIBAYH Abdallah Michelin Team 4 M30 8 01:31:36 00:06:11
9 JANK Kacper zkompasem.pl 2 M15 9 01:31:38 00:06:13
10 TOMASZKIEWICZ Mariusz 5 M30 10 01:31:38 00:06:13
11 OLENDER Tomasz MoreCycling Koło-Koła 2 M18 11 01:31:38 00:06:13
12 KROM Wojciech Cryospace Olsztyn 6 M30 12 01:31:38 00:06:13
13 KUBACKI Igor MLEKPOL TEAM 3 M15 13 01:31:39 00:06:14
14 GRUSZEWSKI Hadrian MKK Mława 4 M15 14 01:31:40 00:06:15
15 RUDZIŃSKI Paweł MKK - Mława 3 M40 15 01:31:48 00:06:23
16 POGORZELSKI Zdzisław LOTTO BIKE TEAM 1 M50 16 01:32:52 00:07:27
17 RAWDANOWICZ Paweł MTB Ostróda Team 4 M40 17 01:33:03 00:07:38
18 WANAT Piotr MSR Olsztyn 3 M18 18 01:33:09 00:07:44
19 ZIÓŁKOWSKA Dariusz Timbud Team 5 M40 19 01:33:25 00:08:00
20 SAŁUGA Adam Masters Giżycko 7 M30 20 01:33:32 00:08:07
21 SOBOŃ Wiktor MSR Olsztyn 8 M30 21 01:33:57 00:08:32
22 JUSTYNOWICZ Arkadiusz King Bike serwis rowerowy Bartoszyce 9 M30 22 01:33:58 00:08:33
23 WŁODARCZYK Arkadiusz MSR 2 M50 23 01:35:09 00:09:44
24 KORALEWSKI Mariusz lukaszcycling.com 10 M30 24 01:36:48 00:11:23
25 KRUSZYŃSKI Marcel Piasecki Concept 4 M18 25 01:36:50 00:11:25
26 JAROMIN Łukasz 5 M18 26 01:37:03 00:11:38
27 MORAWSKI Piotr STRAVA MTB TEAM 6 M40 27 01:37:05 00:11:40
28 DUBROWSKI Jacek STRAVA MTB TEAM 7 M40 28 01:37:07 00:11:42
29 MODRZEWSKI Bogumił BIKE CLUB PRABUTY 3 M50 29 01:37:20 00:11:55
30 GESEK Robert AnDziśSam 8 M40 30 01:37:23 00:11:58
31 SZMISZKE Robert Bike Club Prabuty 9 M40 31 01:38:36 00:13:11
32 KUJAWSKI Paweł 11 M30 32 01:38:36 00:13:11
33 NOWAKOWSKI Adam Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 12 M30 33 01:38:37 00:13:12
34 NOWALSKI Wojciech Szprycha Giżycko 13 M30 34 01:38:58 00:13:33
35 ZADROŻNY Tomasz 10 M40 35 01:39:23 00:13:58
36 SZKLARSKI Zdzisław Kurpie Kadzidło 11 M40 36 01:39:23 00:13:58
37 MACKIEWICZ Rafał King Bike Serwis Rowerowy Bartoszyce 14 M30 37 01:39:41 00:14:16
38 OSIECKI Daniel Piasecki Concept 12 M40 38 01:39:49 00:14:24
39 KOŁATKA Zbigniew 4 M50 39 01:40:10 00:14:45
40 KOTARSKI Jacek 5 M50 40 01:40:30 00:15:05
41 WINIARZ Robert MTB KWIDZYN TEAM 6 M18 41 01:40:33 00:15:08
42 WOJTCZUK Wojciech GR Węgorzewo 15 M30 42 01:40:35 00:15:10
43 KOŁATKA Anna 3s BIKE TEAM CIECHANÓW 1 K18 1 01:41:35 00:16:10
44 GOŁĘBIOWSKI Zenon Olikom 1 M60 43 01:41:42 00:16:17
45 NEUMANN Rafał MTB MIŁAKOWO 13 M40 44 01:41:49 00:16:24
46 RADZKI Daniel Michelin Team 14 M40 45 01:41:51 00:16:26
47 DOWIEDCZYK Tadeusz INVESTA SP. Z O.O. 16 M30 46 01:41:51 00:16:26
48 GONTARZ Grzegorz Akademia Kolarstwa Olsztyn 17 M30 47 01:41:56 00:16:31
49 HEJDUK Jakub 18 M30 48 01:42:22 00:16:57
50 SIKORSKI Bartosz 19 M30 49 01:43:00 00:17:35
51 JAKUBOWSKI Piotr STRAVA MTB Team 20 M30 50 01:43:10 00:17:45
52 BOROŃSKI Rafał Olikom Team Pisz 21 M30 51 01:43:19 00:17:54
53 MICHALIK Jarosław MTB KWIDZYN TEAM 15 M40 52 01:43:28 00:18:03
54 WALENDZIEWSKI Robert Kurpie Kadzidlo 22 M30 53 01:43:32 00:18:07
55 SAWICKI Konstanty MSR Olsztyn 7 M18 54 01:43:32 00:18:07
56 JANKOWSKI Wojciech 23 M30 55 01:43:36 00:18:11
57 MALINOWSKI Tomasz Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team 16 M40 56 01:43:39 00:18:14
58 KIEBAŁO Roman 17 M40 57 01:43:44 00:18:19
59 ZERA Jacek KURPIE KADZIDŁO 18 M40 58 01:43:45 00:18:20
60 SADLAK Łukasz 24 M30 59 01:44:21 00:18:56
61 ADAMIUK Wiktor STRAVA MTB TEAM 6 M50 60 01:44:35 00:19:10
62 TRZCIAŁKOWSKI Arkadiusz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 19 M40 61 01:46:37 00:21:12
63 SZCZAPA Andrzej 20 M40 62 01:46:54 00:21:29
64 DZIADURA Krzysztof BAUTECH-LUKMAR TEAM 8 M18 63 01:47:43 00:22:18
65 GURBA Krystian 21 M40 64 01:47:52 00:22:27
66 GNIECH Monika Zdrowy Rower Team 1 K40 2 01:48:24 00:22:59
67 KIELCZYKOWSKI Pawel 7 M50 65 01:49:20 00:23:55
68 KOPCIEWSKI Tomasz MSR Mrągowo 8 M50 66 01:49:25 00:24:00
69 GRUDZINSKI Krzysztof 22 M40 67 01:49:38 00:24:13
70 KUNA Paweł GR Węgorzewo Reprezent 23 M40 68 01:49:38 00:24:13
71 CZARNOWSKI Robert LOTTO BIKE TEAM 9 M50 69 01:50:21 00:24:56
72 SZEMPLIŃSKI Marek Tenneco Race Team 9 M18 70 01:50:29 00:25:04
73 ŁOSOWSKI Dawid TK Masters Giżycko 24 M40 71 01:50:29 00:25:04
74 DUDKIEWICZ Daniel LOTTO BIKE TEAM 25 M40 72 01:50:36 00:25:11
75 DAMIĘCKI Tomasz Dachland centrum rowerowe Olsztyn 26 M40 73 01:51:34 00:26:09
76 GAWORECKI Fanciszek 27 M40 74 01:51:42 00:26:17
77 KOZAK Przemysław LOTTO Bike Team Olsztyn 28 M40 75 01:51:48 00:26:23
78 OWCZARCZYK Tomasz 29 M40 76 01:51:58 00:26:33
79 ANDRZEJCZYK Emilia 1 K30 3 01:51:59 00:26:34
80 SYREWICZ Krzysztof Hotel Krasicki MTB Team Olsztyn 10 M50 77 01:53:03 00:27:38
81 BUCZYNSKI Tomek Kurpie Kadzidło 30 M40 78 01:53:22 00:27:57
82 TARKOWIAN Karol 25 M30 79 01:53:37 00:28:12
83 LITWIN Krzysztof TC ORZEŁ SPYTKOWICE 26 M30 80 01:53:55 00:28:30
84 JAWORSKI Bartosz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27 M30 81 01:54:17 00:28:52
85 WYSOKIŃSKI Marerk Auto Idea Sport Team 11 M50 82 01:54:24 00:28:59
86 LASKOWSKI Marcin 31 M40 83 01:54:24 00:28:59
87 SIEKACZ Marek Mercedes-Benz Auto Idea Sport Team 32 M40 84 01:54:29 00:29:04
88 ALEKSANDROWICZ Dominik 33 M40 85 01:55:05 00:29:40
89 OBORSKI Ryszard 34 M40 86 01:55:55 00:30:30
90 KOWALSKI Maciej 28 M30 87 01:56:20 00:30:55
91 BIAŁKOWSKA Marta 2 K30 4 01:58:13 00:32:48
92 KLEPANDO Filip MSR Olsztyn 29 M30 88 01:58:37 00:33:12
93 MILEWSKI Krzysztof SPINBIKE PASŁĘK 35 M40 89 01:59:05 00:33:40
94 LEONIK Mariusz 30 M30 90 01:59:38 00:34:13
95 ŁUKASZKA Sławomir TC ORZEŁ SPYTKOWICE 36 M40 91 01:59:40 00:34:15
96 ZIENTARA Łukasz 31 M30 92 01:59:44 00:34:19
97 CHROSTEK Tomasz Kurpie Kadzidło 37 M40 93 01:59:51 00:34:26
98 LOEWNAU Eugeniusz 12 M50 94 02:00:24 00:34:59
99 ZAWIDOW Maciej 38 M40 95 02:00:25 00:35:00
100 BOROWIEC Tomasz 39 M40 96 02:00:57 00:35:32
101 MARTYNIUK Paweł Akademia Kolarstwa Olsztyn 40 M40 97 02:02:11 00:36:46
102 DZIEDZIECH Wojciech 41 M40 98 02:02:12 00:36:47
103 TOBAJ Dawid Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 5 M15 99 02:02:48 00:37:23
104 MACIEJEWSKI Piotr GRW Węgorzewo 42 M40 100 02:03:03 00:37:38
105 KAWSKI Bartłomiej EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 43 M40 101 02:03:24 00:37:59
106 KOCHANOWICZ Marcin 32 M30 102 02:03:32 00:38:07
107 PALUCH Szymon 33 M30 103 02:04:28 00:39:03
108 OLPETER Adam AKJ KWIDZYN 13 M50 104 02:04:50 00:39:25
109 NAPIÓRKOWSKI Karol Akademia Kolarstwa Olsztyn 34 M30 105 02:04:51 00:39:26
110 ŚWIĄTEK Jaromir 44 M40 106 02:04:54 00:39:29
111 ŁUKASIEWICZ Tomasz ADHD 45 M40 107 02:05:11 00:39:46
112 RYDECKI Karol 2 M60 108 02:06:41 00:41:16
113 OLSZEWSKI Marek KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI 14 M50 109 02:07:06 00:41:41
114 JUCHIEWICZ Ireneusz 46 M40 110 02:07:25 00:42:00
115 MATCZYŃSKI Grzegorz 6 M15 111 02:07:55 00:42:30
116 DUDKIEWICZ Dorota LOTTO BIKE TEAM 3 K30 5 02:09:43 00:44:18
117 JABCZYŃSKI Grzegorz Mrągowski Klub Morsów 35 M30 112 02:10:41 00:45:16
118 DEPTUŁA Katarzyna Kurpie Kadzidło 4 K30 113 02:12:45 00:47:20
119 NARBUT Sebastian 36 M30 114 02:13:30 00:48:05
120 ŁACHACZ Robert 47 M40 115 02:14:08 00:48:43
121 KOLKA Zbigniew Rowerowe Kaszuby 3 M60 116 02:14:44 00:49:19
122 JAROCKI Tomasz Pokręcone Sztutowo 48 M40 117 02:15:44 00:50:19
123 LUDWINIAK Krzysztof 15 M50 118 02:18:16 00:52:51
124 ŻÓŁTAŃSKI Jakub 49 M40 119 02:20:05 00:54:40
125 CHOMAŃSKI Andrzej Przem-Gri 4 M60 120 02:20:13 00:54:48
126 DEPTUŁA Jan Akademia Kolarstwa Olsztyn 16 M50 121 02:20:26 00:55:01
127 ŁAWRYNOWICZ Ireneusz Przem-Gri 50 M40 122 02:20:55 00:55:30
128 MAŃKO Zbigmiew Violanta 17 M50 123 02:25:00 00:59:35
129 SAŁUGA Ryszard MASTERS GIŻYCKO 5 M60 124 02:25:23 00:59:58
130 PIWOWARCZYK Michał 37 M30 125 02:25:34 01:00:09
131 ABRAMCZYK Jrosław 51 M40 126 02:29:36 01:04:11
132 TRZASKOWSKI Albert 7 M15 127 02:33:00 01:07:35
133 RAKOWSKI Krzysztof Przem-gri 52 M40 128 02:34:28 01:09:03
134 BANACH Andrzej Są Wolniejsi 38 M30 129 02:39:32 01:14:07
135 SAWICKI Artur 53 M40 130 02:53:21 01:27:56