Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

LOTTO Triathlon Energy Gniewino 2022 - dystans 1/4 IM

2022-05-29
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 BANACH Bartosz BRIGHT INVENTIONS Gdansk 1 M2 1 00:14:38 01:05:19 00:38:22 02:00:26 00:00:00
2 RAK Mateusz Rak-Team Triathlon 2 M2 2 00:12:23 01:10:01 00:38:45 02:02:49 00:02:23
3 JAKIMIUK Daniel #DASHRADE Team 1 M1 3 00:16:05 01:08:41 00:38:37 02:05:52 00:05:26
4 SPALENIAK Tomasz Endure Team 3 M2 4 00:16:58 01:11:18 00:36:42 02:07:22 00:06:56
5 MOWINSKI Filip Bike u Up 4 M2 5 00:16:01 01:10:06 00:39:38 02:08:00 00:07:34
6 PIERNICKI Krzysztof Trinergy 1 M3 6 00:14:31 01:11:26 00:41:53 02:09:39 00:09:13
7 ZIEMIŃSKI Kacper Piasecki Concept 5 M2 7 00:16:35 01:12:12 00:42:08 02:13:08 00:12:42
8 BISKUPSKI Cezary TRISPACE/TREK 6 M2 8 00:19:14 01:11:13 00:41:16 02:13:54 00:13:28
9 WALKOWIAK Marcin Agros-TJ 2 M3 9 00:16:54 01:15:35 00:43:05 02:18:04 00:17:38
10 MARZEC Mieszko LUK- CONNECT TRI TEAM 3 M3 10 00:16:54 01:15:18 00:44:33 02:19:21 00:18:55
11 KAŁDOWSKI Łukasz Karomet Team 2 M1 11 00:19:12 01:14:05 00:43:34 02:19:26 00:19:00
12 MACHNIO Adam GK Gryf Tczew/Flex Runners 7 M2 12 00:19:44 01:13:20 00:44:44 02:20:13 00:19:47
13 STĘPIEŃ Maciej Waniewski Coaching 1 M4 13 00:19:01 01:14:38 00:43:59 02:20:34 00:20:08
14 RUTKOWSKI Paweł PersonalTriathlon 4 M3 14 00:18:25 01:14:28 00:45:02 02:20:55 00:20:29
15 SOSNOWSKI Jarosław ENDURE TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW 2 M4 15 00:18:39 01:18:25 00:00:00 02:21:15 00:20:49
16 KRAKOWSKI Jan Invictus 3City 3 M1 16 00:19:59 01:17:22 00:00:00 02:21:37 00:21:11
17 TOMASZEWICZ Damian Tomaszewicz Team 4 M1 17 00:16:55 01:18:14 00:46:46 02:24:37 00:24:11
18 LUKASIEWICZ Michal BRIGHT INVENTIONS 8 M2 18 00:19:55 01:15:42 00:45:44 02:24:59 00:24:33
19 KALINOWSKI Juliusz TRI Starogard Gdański 5 M3 19 00:18:07 01:20:42 00:43:05 02:25:05 00:24:39
20 SKROBACZ Przemysław LUK-CONNECT TRI TEAM 9 M2 20 00:16:51 01:15:27 00:50:22 02:25:16 00:24:50
21 GOLCZ Piotr 6 M3 21 00:19:54 01:17:41 00:45:07 02:25:27 00:25:01
22 ŁUGIEWICZ Przemysław 7 M3 22 00:17:02 01:20:43 00:00:00 02:25:50 00:25:24
23 ŁUKIEWICZ Łukasz Team Karaś 8 M3 23 00:18:20 01:18:02 00:47:04 02:26:20 00:25:54
24 MAKSYMIUK Piotr Flex Tri 9 M3 24 00:18:22 01:18:18 00:46:36 02:27:36 00:27:10
25 KLAUS Tomasz TKtri 5 M1 25 00:16:39 01:21:21 00:46:00 02:27:47 00:27:21
26 SIECZKA Michał SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM 10 M2 26 00:19:48 01:21:10 00:44:05 02:28:45 00:28:19
27 MARKOWSKI Mikołaj TRIATHLOVE 1 M1 27 00:19:46 01:19:21 00:47:10 02:29:29 00:29:03
28 LASOTA Paweł 10 M3 28 00:18:31 01:18:47 00:47:46 02:29:34 00:29:08
29 JACZYNSKI Adam Tomaszewicz Team 11 M2 29 00:18:28 01:22:10 00:45:56 02:30:04 00:29:38
30 CZAPRAN Marek 12 M2 30 00:16:58 01:23:43 00:46:32 02:31:02 00:30:36
31 GĄSZCZYK Dariusz 13 M2 31 00:20:18 01:22:34 00:45:54 02:31:20 00:30:54
32 RAFALAK Grzegorz LUK-CONNECT TRI TEAM 11 M3 32 00:17:11 01:20:45 00:50:31 02:31:37 00:31:11
33 GIORGETTI Paolo De Ran Clab 14 M2 33 00:18:35 01:22:35 00:46:07 02:31:43 00:31:17
34 DOBOSZ Michał CompleXsports Triathlon TEAM 12 M3 34 00:17:48 01:22:46 00:48:15 02:32:04 00:31:38
35 ZAWIEROWSKA Ewelina sobczakteam.pl 1 K2 1 00:18:35 01:19:22 00:51:30 02:32:36 00:32:10
36 JANTA Marek Smaruj Na Trening 13 M3 35 00:19:23 01:22:26 00:46:58 02:32:52 00:32:26
37 PALMOWSKI Maciej 3 M4 36 00:19:08 01:20:19 00:51:03 02:33:24 00:32:58
38 STENKA Tomasz Peugeot Zdunek 15 M2 37 00:21:52 01:22:04 00:46:45 02:33:30 00:33:04
39 TELSZEWSKI Maciej Wagabunda Mała Piaśnica 14 M3 38 00:23:42 01:20:24 00:47:13 02:34:59 00:34:33
40 GLESZCZYŃSKI Michał 15 M3 39 00:21:58 01:21:26 00:48:07 02:34:59 00:34:33
41 LICAU Wojciech 6 M1 40 00:22:06 01:23:22 00:46:29 02:35:40 00:35:14
42 WAŁDOWSKI Dominik xRunners 16 M3 41 00:21:51 01:23:59 00:47:05 02:36:04 00:35:38
43 KARWOWSKI Jarosław Karwowski Team 16 M2 42 00:18:00 01:25:19 00:49:55 02:36:11 00:35:45
44 GOSZ Marcin Endure Team 17 M3 43 00:17:59 01:23:54 00:50:59 02:36:39 00:36:13
45 MUSIAŁ Magdalena ANIA HALSKA COACHING 2 K2 2 00:18:29 01:25:15 00:50:20 02:36:55 00:36:29
46 ZALEWSKI Jakub IM Inspiration 18 M3 44 00:23:39 01:21:19 00:49:45 02:38:22 00:37:56
47 ZESZUTEK Natalia Complexsports/TRI Ladies 3 K2 3 00:19:25 01:24:24 00:52:02 02:38:25 00:37:59
48 CHOMONT Magdalena Kuźnia Triathlonu 1 K3 4 00:19:13 01:26:23 00:50:15 02:38:42 00:38:16
49 KROPLEWSKI Maciej CTS 19 M3 45 00:19:07 01:24:21 00:50:30 02:38:46 00:38:20
50 ŁUKASIEWICZ Michał Tomaszewicz Team 17 M2 46 00:20:38 01:23:34 00:50:04 02:38:55 00:38:29
51 PAŁEJKO Mateusz 18 M2 47 00:19:58 01:26:10 00:48:10 02:38:59 00:38:33
52 MAŁCZAK Michał 20 M3 48 00:20:40 01:26:17 00:48:06 02:39:09 00:38:43
53 WAWRZYNIAK Marek 4 M4 49 00:28:29 01:18:58 00:47:55 02:39:25 00:38:59
54 ROSA Grzegorz Coach Triathlon Team 21 M3 50 00:20:27 01:24:05 00:48:35 02:39:28 00:39:02
55 OWCZARZ Wojciech Bullet Team 19 M2 51 00:19:46 01:28:26 00:48:56 02:40:04 00:39:38
56 JANKOWSKI Jakub Triathlon Kołobrzeg 5 M4 52 00:16:17 01:28:22 00:52:39 02:40:22 00:39:56
57 KAMIŃSKI Dariusz 20 M2 53 00:18:23 01:27:44 00:52:49 02:42:27 00:42:01
58 USTOWSKI Przemysław USTeam 22 M3 54 00:22:26 01:26:00 00:50:13 02:42:43 00:42:17
59 KAJETANOWICZ Maciej AT Team 23 M3 55 00:20:35 01:24:49 00:53:19 02:43:05 00:42:39
60 WOJCIECHOWSKI Piotr 21 M2 56 00:22:09 01:28:23 00:48:37 02:43:47 00:43:21
61 FLISIKOWSKI Radosław Kościerski Klub Morsa Forrest Gump 24 M3 57 00:20:47 01:25:58 00:52:46 02:43:50 00:43:24
62 MIECZKOWSKI Michał Triathlon Kołobrzeg 1 M5 58 00:18:59 01:25:57 00:56:00 02:44:04 00:43:38
63 POŻARLIK Wojciech LUKS Dwójka Progroup Danielo Stryków 22 M2 59 00:21:22 01:25:03 00:54:12 02:45:19 00:44:53
64 GUTOWSKI Damian 25 M3 60 00:20:30 01:28:27 00:52:48 02:45:48 00:45:22
65 PYTEL Mikołaj Airbike Team 26 M3 61 00:22:01 01:17:18 01:02:33 02:46:10 00:45:44
66 SKWAREK Grzegorz APNEA Triathlon 6 M4 62 00:20:10 01:25:31 00:54:46 02:46:22 00:45:56
67 WARSZAWSKI Filip biegamyrazem.pl 27 M3 63 00:21:58 01:25:47 00:54:09 02:46:36 00:46:10
68 TOMCZYK Marcin SPORTEVO 28 M3 64 00:21:42 01:26:15 00:56:02 02:47:34 00:47:08
69 BRUCHAJZER Kamil Fujitsu Team Łódź 23 M2 65 00:21:38 01:25:05 00:56:27 02:47:42 00:47:16
70 BUTOWSKA Katarzyna 2 K3 5 00:23:44 01:33:04 00:47:31 02:50:02 00:49:36
71 SZYMCZAK Jakub 24 M2 66 00:18:34 01:30:50 00:55:34 02:50:07 00:49:41
72 BARANOWSKA Kornelia TKtri 3 K3 6 00:20:06 01:32:42 00:57:01 02:53:57 00:53:31
73 BEDNAREK Krzysztof SportEvo 7 M4 67 00:27:49 01:29:32 00:52:59 02:54:51 00:54:25
74 KAMIENIARZ Adam 25 M2 68 00:21:42 01:30:17 00:59:23 02:55:39 00:55:13
75 SZULTKA Mariusz TKKF Koszalin 26 M2 69 00:22:43 01:35:20 00:52:53 02:56:03 00:55:37
76 GAJDA Patryk 7 M1 70 00:22:41 01:34:55 00:53:36 02:56:54 00:56:28
77 NAPIÓRKOWSKI Wojciech Cyborgi 29 M3 71 00:18:26 01:39:44 00:54:33 02:57:26 00:57:00
78 KUBUSZEWSKI Michał KOMANDO FLAKI 27 M2 72 00:27:34 01:28:13 00:56:54 02:59:00 00:58:34
79 POLACZUK Piotr 30 M3 73 00:20:37 01:31:42 01:00:51 03:00:58 01:00:32
80 ANDRZEJEWICZ Łukasz Warsaw Masters Team 28 M2 74 00:16:50 01:37:39 01:03:55 03:01:42 01:01:16
81 FRACKOWIAK Magda GdyniaRunningClub 4 K3 7 00:25:23 01:40:01 00:51:20 03:02:48 01:02:22
82 SZYMCZAK Katarzyna 4 K2 8 00:21:10 01:40:04 01:01:47 03:09:30 01:09:04
83 BELEWICZ Jarosław 31 M3 75 00:24:55 01:42:27 00:58:50 03:12:34 01:12:08
84 GRODŹ Jarosław Vincent Vega 32 M3 76 00:22:30 01:48:05 00:58:03 03:13:13 01:12:47
85 FELCHNER Agnieszka 1 K1 9 00:19:52 01:57:16 00:54:07 03:14:46 01:14:20
86 RYBARCZYK Krzysztof KS Barrakuda Gdańsk 29 M2 77 00:19:11 01:37:57 01:14:48 03:16:41 01:16:15
87 OKON Michał Parkrun Gdynia 33 M3 78 00:25:25 01:42:08 01:01:41 03:16:58 01:16:32
88 PILIŃSKI Piotr Komando Flaki 30 M2 79 00:22:31 01:46:10 01:05:36 03:18:21 01:17:55
89 GÓRALCZYK Kacper 31 M2 80 00:32:06 01:47:07 01:04:02 03:27:26 01:27:00