Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

LOTTO Triathlon Energy Chełmża 2022 - dystans 1/4 IM

2022-08-14
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 NAJMOWICZ Sebastian Najmowicz Triathlon 1 M2 1 00:12:11 01:06:01 00:42:09 02:03:19 00:00:00
2 WOJNAR Robert PACIFIC NESTLE TORUŃ 1 M3 2 00:18:08 01:07:44 00:45:08 02:14:42 00:11:23
3 KAŁDOWSKI Łukasz Karomet Team 1 M1 3 00:17:42 01:10:34 00:46:00 02:17:33 00:14:14
4 SAWICKI Szymon Kuropatwa Team 2 M2 4 00:18:49 01:14:08 00:42:21 02:19:12 00:15:53
5 SIECZKA Michał SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM 3 M2 5 00:19:04 01:09:51 00:47:58 02:21:21 00:18:02
6 SOSNOWSKI Jarosław ENDURE TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW 1 M4 6 00:18:09 01:12:45 00:47:31 02:22:20 00:19:01
7 KALINOWSKI Juliusz TRI Starogard Gdański 2 M3 7 00:18:18 01:12:43 00:48:51 02:23:18 00:19:59
8 BODNAR Kamil 2 M1 8 00:16:30 01:10:04 00:54:04 02:24:10 00:20:51
9 KIEDROWSKI Grzegorz Flex TRI Team/TRI STG 3 M3 9 00:18:20 01:15:05 00:48:32 02:25:52 00:22:33
10 KRAWCZUK Piotr Triathlon Konsulting 4 M3 10 00:22:14 01:12:43 00:48:34 02:27:00 00:23:41
11 LEMKE Leszek 5 M3 11 00:18:39 01:13:52 00:51:39 02:27:57 00:24:38
12 LACHOWICZ Piotr (F)Laszki Team 6 M3 12 00:19:04 01:14:55 00:49:38 02:28:30 00:25:11
13 JARNOT Oskar Toruń Multisport Team 4 M2 13 00:18:07 01:12:44 00:55:31 02:30:12 00:26:53
14 GRABAN Emilia Bike U Up 1 K2 1 00:20:19 01:14:49 00:51:27 02:30:16 00:26:57
15 WUJKOWSKA Izabela Najmowicz Triathlon/ 3life Team 1 K1 2 00:20:34 01:18:11 00:47:50 02:30:33 00:27:14
16 WILIŃSKI Łukasz ENIGMA 7 M3 14 00:17:12 01:14:00 00:55:41 02:31:07 00:27:48
17 PRUSIK Dominik PersonalTriathlon.pl 5 M2 15 00:17:54 01:17:44 00:52:02 02:31:13 00:27:54
18 SZABLIŃSKA Joanna PersonalTriathlon.pl 2 K2 3 00:18:06 01:18:18 00:50:36 02:31:30 00:28:11
19 KUŚKA Adam WLKS Kmicic Częstochowa/ Invictus 3City 6 M2 16 00:17:12 01:19:02 00:52:40 02:31:57 00:28:38
20 MAJEWSKI Roman Toruński Klub Triathlonowy 2 M4 17 00:14:44 01:16:33 00:58:01 02:33:01 00:29:42
21 CIEŚLUK Dawid 7 M2 18 00:20:46 01:14:42 00:53:47 02:33:06 00:29:47
22 POKORSKI Marek CTS 3 M4 19 00:17:38 01:14:01 00:58:58 02:34:36 00:31:17
23 CHABROS Adrian #makemyself 8 M2 20 00:15:18 01:18:02 00:56:44 02:35:04 00:31:45
24 URLICH Tomasz Tri Toruń 4 M4 21 00:19:11 01:16:44 00:54:16 02:35:35 00:32:16
25 SZNAJDER Mariusz 8 M3 22 00:16:05 01:18:34 00:57:41 02:36:04 00:32:45
26 BISKUPSKI Cezary TRISPACE/TREK 9 M2 23 00:18:05 01:14:07 01:00:45 02:36:32 00:33:13
27 LENART Miłosz Drużyna ML 5 M4 24 00:20:48 01:17:06 00:53:49 02:36:34 00:33:15
28 BOBEK Michał GRUBE TRUSKAWY 10 M2 25 00:20:34 01:21:47 00:50:58 02:38:00 00:34:41
29 JASZCZURA Michał TrenujRower.pl 11 M2 26 00:22:57 01:14:03 00:57:57 02:39:34 00:36:15
30 ZAMBROWSKI Grzegorz Trinity Triathlon Team 12 M2 27 00:22:04 01:18:00 00:55:40 02:40:11 00:36:52
31 SZCZESZEK Łukasz 9 M3 28 00:22:37 01:22:29 00:51:01 02:40:59 00:37:40
32 SOBCZAK Dominik Tęcza Bruksela 10 M3 29 00:19:44 01:20:42 00:56:05 02:41:13 00:37:54
33 KROPLEWSKI Maciej CTS 11 M3 30 00:19:00 01:18:14 00:57:32 02:41:22 00:38:03
34 BYLICKI Wojciech 13 M2 31 00:18:00 01:20:52 00:58:57 02:42:26 00:39:07
35 BUTOWSKA Katarzyna Bez zbędnych pytań 1 K3 4 00:20:55 01:26:12 00:51:20 02:42:27 00:39:08
36 BERNATOWICZ Łukasz 12 M3 32 00:19:51 01:20:10 00:59:08 02:44:04 00:40:45
37 KMIEĆ Karolina TM Iron Team 3 K2 5 00:18:59 01:23:18 00:57:41 02:44:32 00:41:13
38 BEDNAREK Zbigniew 13 M3 33 00:20:56 01:22:37 00:56:59 02:45:51 00:42:32
39 MIECZKOWSKI Michał Triathlon Kołobrzeg 1 M5 34 00:18:15 01:23:21 01:00:23 02:45:55 00:42:36
40 AUGUSTYNIAK Piotr 14 M3 35 00:21:23 01:18:19 01:02:43 02:46:40 00:43:21
41 MAKAROWSKI Piotr TRI WAWA 14 M2 36 00:19:06 01:23:53 00:59:58 02:47:08 00:43:49
42 WROŃSKA Agnieszka (F)Laszki Team 2 K3 6 00:20:49 01:23:01 00:58:00 02:47:38 00:44:19
43 MARCIAK Karol PERSONALTRIATHLON 15 M3 37 00:20:06 01:21:03 01:02:20 02:48:59 00:45:40
44 SITKO Jacek Smaruj na trening 16 M3 38 00:20:21 01:26:34 00:58:26 02:49:36 00:46:17
45 MUSIAŁ Magdalena ANIA HALSKA COACHING 4 K2 7 00:18:40 01:21:46 01:05:47 02:50:51 00:47:32
46 PASTUSZKA Paweł 15 M2 39 00:19:16 01:20:37 01:05:13 02:50:53 00:47:34
47 RADZKI Piotr Wesoła Biega 16 M2 40 00:20:57 01:31:58 00:53:30 02:51:32 00:48:13
48 WITKOWSKI Maurycy 3 M1 41 00:19:57 01:23:07 01:04:28 02:51:43 00:48:24
49 SZKLARCZYK Artur Bike Salon Team 17 M2 42 00:19:12 01:22:23 01:05:35 02:52:33 00:49:14
50 KĘPA Aleksandra 5 K2 8 00:19:12 01:28:30 01:00:01 02:52:42 00:49:23
51 PIETRUSZEWSKA Ewa HTF Ludwik Sikorski 6 K2 9 00:21:41 01:26:03 01:01:36 02:53:31 00:50:12
52 TYLAK Grzegorz Smoki 18 M2 43 00:20:36 01:21:49 01:07:57 02:53:51 00:50:32
53 SIMSON Ireneusz START TEAM WĄBRZEŹNO 17 M3 44 00:19:33 01:26:59 01:00:55 02:54:31 00:51:12
54 KOLANKOWSKI Waldemar 6 M4 45 00:20:41 01:27:25 01:00:45 02:54:58 00:51:39
55 CZUK Marek 2 M5 46 00:24:38 01:27:01 00:59:11 02:57:06 00:53:47
56 GRAJNERT Tomek Szkoła Triathlonu 18 M3 47 00:18:59 01:28:30 01:06:29 02:58:59 00:55:40
57 ŻUK Marcin Naturnia 19 M3 48 00:21:10 01:24:40 01:08:58 03:00:53 00:57:34
58 KĘPA Tomasz 20 M3 49 00:26:12 01:26:14 01:03:10 03:00:59 00:57:40
59 PIOTROWSKA-RADZIEJEWSKA Marzena TEAMOCHAL 3 K3 10 00:21:48 01:28:04 01:07:45 03:02:23 00:59:04
60 PAŹDZIORA Mateusz 21 M3 50 00:24:33 01:33:34 01:01:57 03:06:10 01:02:51
61 SKÓRCZEWSKI Marcin 4 M1 51 00:20:46 01:29:11 01:13:19 03:08:10 01:04:51
62 OŻGO Kaja TRI POWER TEAM 7 K2 11 00:21:09 01:36:07 01:07:07 03:09:10 01:05:51
63 ŚLÓSAREK Piotr Studio Nieruchomości Toruń Toruński Klub Triathlonowy 3 M5 52 00:23:44 01:26:44 01:12:52 03:09:19 01:06:00
64 KOSOBUDZKI Sebastian Wikoss-Sport Team 22 M3 53 00:20:01 01:31:47 01:11:35 03:09:52 01:06:33
65 SZPILA Adam 19 M2 54 00:19:54 01:30:03 01:14:18 03:11:45 01:08:26
66 DEMSKI Arkadiusz 7 M4 55 00:25:34 01:34:16 01:08:25 03:14:35 01:11:16
67 MAĆKIEWICZ Tomasz 5 M1 56 00:25:46 01:33:41 01:08:36 03:14:36 01:11:17
68 GRABSKI Adrian Bednarski Tri Team 20 M2 57 00:21:03 01:32:05 01:18:21 03:16:35 01:13:16
69 GAWROŃSKA Marta 8 K2 12 00:18:20 01:43:49 01:09:13 03:17:42 01:14:23
70 SOBCZAK Anna Sisu 4 K3 13 00:29:46 01:37:02 01:07:05 03:21:08 01:17:49
71 ŚWITOŃSKA Aleksandra 1 K4 14 00:22:48 01:46:51 01:12:42 03:28:47 01:25:28