Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #2 - Starogard Gd. 2017- 1/4 IM

2017-06-18
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 SPALENIAK Tomasz Endure Team 1 M1 1 00:15:20 01:07:10 00:37:02 02:02:52 00:00:00
2 KOSMALA Maciej TeamKaras/ Czaja Training System 2 M1 2 00:14:18 01:08:05 00:40:51 02:06:13 00:03:21
3 ZIĘBA Adam TriSpace 1 M3 3 00:18:57 01:07:55 00:40:57 02:10:51 00:07:59
4 WĄSOWSKI Rafał 3 M1 4 00:14:57 01:12:19 00:41:25 02:12:16 00:09:24
5 WENGERSKI Jędrzej Rowery Kwiatkowski Team 4 M1 5 00:15:34 01:09:31 00:43:27 02:12:25 00:09:33
6 KOPER Mateusz GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM 5 M1 6 00:17:27 01:11:01 00:40:21 02:12:37 00:09:45
7 CHOROLEWSKI Paweł TRI DZIK 6 M1 7 00:15:03 01:11:45 00:42:33 02:12:42 00:09:50
8 SOBCZAK Marcin Endure Team 2 M3 8 00:17:03 01:11:12 00:42:36 02:15:12 00:12:20
9 STANISZEWSKI Krzysztof sportevo 1 M2 9 00:16:08 01:13:57 00:42:32 02:15:47 00:12:55
10 ZAWISTOWSKI Michał GT SULMIN 2 M2 10 00:16:52 01:10:19 00:46:10 02:17:01 00:14:09
11 WALKO Krzysztof 3 M2 11 00:16:26 01:13:06 00:44:14 02:17:51 00:14:59
12 IGIELSKI Armin Tancia team 3 M3 12 00:16:23 01:13:49 00:45:07 02:18:44 00:15:52
13 ZIENKIEWICZ Janusz Allianz Triathlon Team / TriSpace 4 M3 13 00:17:15 01:14:32 00:43:25 02:18:54 00:16:02
14 TOMASZEWICZ Damian 7 M1 14 00:16:29 01:11:21 00:49:06 02:20:26 00:17:34
15 WRÓBLEWSKI Wiktor MEWA Gdynia 4 M2 15 00:19:33 01:10:40 00:47:03 02:20:55 00:18:03
16 SZCZEPANIAK Bartosz SZUKAM SPONSORA 8 M1 16 00:17:10 01:14:49 00:45:50 02:21:06 00:18:14
17 LENZ Magdalena TRI Starogard Gdański 1 K1 1 00:17:45 01:14:35 00:45:59 02:21:49 00:18:57
18 ŁUGIEWICZ Przemysław Smaruj Na Trening 5 M2 17 00:17:12 01:14:23 00:47:46 02:23:24 00:20:32
19 BETCHER Adam Tri Starogard Gdański 6 M2 18 00:16:39 01:17:11 00:46:31 02:24:14 00:21:22
20 MINUTH Łukasz LOTOS Running Team / Smaruj na Trening 7 M2 19 00:17:21 01:15:47 00:46:54 02:24:21 00:21:29
21 SZCZĘSNA Małgorzata TRI Ladies/ CompleXsports Triathlon Team 1 K2 2 00:18:57 01:15:53 00:46:16 02:25:22 00:22:30
22 KRÓL Jakub UKS Cityzen/_BE3 inpulse.pl 8 M2 20 00:17:49 01:15:41 00:48:52 02:26:08 00:23:16
23 GOLCZ Piotr 5 M3 21 00:20:54 01:12:27 00:48:42 02:26:14 00:23:22
24 CZEPUKOJĆ Tadeusz TORUS TRIATHLON TEAM 1 M4 22 00:16:18 01:15:54 00:49:13 02:26:48 00:23:56
25 NOWAKOWSKI Jerzy Aktywni Kociewiacy 6 M3 23 00:19:44 01:18:18 00:44:21 02:26:49 00:23:57
26 GOŹDZIEWICZ Paweł BIEGAMYRAZEM.PL 7 M3 24 00:21:16 01:14:11 00:47:09 02:27:55 00:25:03
27 SZYTTENHOLM Oliwier Trispace 9 M2 25 00:20:26 01:15:56 00:47:49 02:27:56 00:25:04
28 STĘPIEŃ Maciej Akademia Triathlonu 8 M3 26 00:21:50 01:14:48 00:46:52 02:28:06 00:25:14
29 KACZKOWSKA Katarzyna Complexsports Trojmiasto 2 K2 3 00:21:29 01:15:26 00:46:43 02:28:20 00:25:28
30 GABRYEL Maciej TRI Starogard Gdański 10 M2 27 00:15:38 01:19:02 00:49:47 02:29:23 00:26:31
31 MAMCARZ Jarosław WOPR TCZEW 2 M4 28 00:16:20 01:16:27 00:51:51 02:29:32 00:26:40
32 CIEPIELEWSKI Patryk 9 M1 29 00:19:26 01:20:53 00:45:56 02:30:25 00:27:33
33 SZTAJKOWSKI Łukasz SMARUJ NA TRENING TEAM 11 M2 30 00:20:38 01:18:23 00:48:14 02:31:17 00:28:25
34 KRÓL Maciej TRISPACE 9 M3 31 00:20:06 01:16:04 00:50:53 02:31:25 00:28:33
35 KONIECZNY Mikolaj BBS 10 M3 32 00:20:31 01:16:21 00:48:18 02:31:25 00:28:33
36 GRABARSKI Paweł Banda GG 12 M2 33 00:19:41 01:19:53 00:47:23 02:31:32 00:28:40
37 CZERWIŃSKI Piotr Tours Triathlon Team 3 M4 34 00:17:47 01:18:15 00:49:45 02:31:33 00:28:41
38 ŻYCHSKI Wojciech BanachSportTeam 13 M2 35 00:18:21 01:17:11 00:50:46 02:31:58 00:29:06
39 ZIELIŃSKI Tomasz Grupa Wirtualna Polska Triathlon Team/Kuźnia Triathlonu 14 M2 36 00:20:43 01:18:05 00:49:05 02:32:56 00:30:04
40 ZUBOWICZ Piotr BST 10 M1 37 00:18:54 01:17:11 00:52:17 02:33:30 00:30:38
41 STAWIŃSKI Paweł Najmowicz Triathlon 15 M2 38 00:23:07 01:13:40 00:51:05 02:33:49 00:30:57
42 KARWACKI Paweł Trispace 16 M2 39 00:21:51 01:16:15 00:51:52 02:34:35 00:31:43
43 KREFT Arkadiusz 17 M2 40 00:19:26 01:20:01 00:50:19 02:35:01 00:32:09
44 SUCHOMSKA Ewelina LaboSport 3 K2 4 00:19:29 01:23:12 00:48:03 02:35:03 00:32:11
45 GELIŃSKI Karol 18 M2 41 00:22:39 01:19:26 00:47:41 02:35:06 00:32:14
46 GRZEBIENIEWSKI Bogdan 11 M1 42 00:20:24 01:18:31 00:51:16 02:35:11 00:32:19
47 KOŚCIESZA Piotr Tri NEGU 19 M2 43 00:22:17 01:19:20 00:48:05 02:35:44 00:32:52
48 CZAJA Leszek KOCIEWSKI KLUB BIEGACZ 11 M3 44 00:24:50 01:24:09 00:42:27 02:36:34 00:33:42
49 WOJCIECHOWSKI Piotr SS Drużyna Wilka 20 M2 45 00:22:43 01:23:22 00:45:49 02:36:42 00:33:50
50 GŁOWNIAK Julian Polpharma Tri Team 12 M3 46 00:19:00 01:17:01 00:53:51 02:36:46 00:33:54
51 SPRZĄCZKOWSKI Krzysztof Triathlon Trojmiasto 13 M3 47 00:21:04 01:19:55 00:49:31 02:36:48 00:33:56
52 KOWALIK Dominik Glutenfree Ebola 21 M2 48 00:21:10 01:18:51 00:50:04 02:36:56 00:34:04
53 ZDUNEK Maciej 14 M3 49 00:23:49 01:14:22 00:51:29 02:37:12 00:34:20
54 GRUCHAŁA Piotr MEWA Gdynia 15 M3 50 00:20:34 01:20:03 00:51:39 02:37:22 00:34:30
55 JEZUSEK Jarosław Movement arena 22 M2 51 00:21:48 01:19:36 00:50:06 02:37:34 00:34:42
56 LISIUS Tomasz 4 M4 52 00:21:43 01:18:55 00:50:12 02:37:38 00:34:46
57 KUBIK Agnieszka BCT Team Gdynia/ Bike u UP 4 K2 5 00:17:58 01:15:32 00:58:43 02:37:53 00:35:01
58 WOLFF-STEFANIAK Maria UKS CITYZEN_/BE3 2 K1 6 00:18:59 01:24:10 00:51:15 02:38:07 00:35:15
59 BETCHER Piotr TRI STAROGAR GDAŃSKI 23 M2 53 00:20:49 01:18:32 00:54:45 02:38:26 00:35:34
60 FILBRANDT Wojciech Sport-Evo 24 M2 54 00:20:55 01:21:23 00:50:10 02:38:31 00:35:39
61 WRÓBEL Darek 16 M3 55 00:22:31 01:17:14 00:53:21 02:38:54 00:36:02
62 BRODZIAK Grzegorz Tripaka Przechlewo 17 M3 56 00:22:15 01:18:27 00:53:43 02:39:10 00:36:18
63 CHRZANOWSKI Krzysztof F3 Team 25 M2 57 00:22:27 01:18:53 00:52:38 02:39:10 00:36:18
64 CZAUS Adam Turbinki.com.pl 26 M2 58 00:21:00 01:19:49 00:53:26 02:39:39 00:36:47
65 ROST Zbyszek 27 M2 59 00:22:07 01:17:05 00:55:10 02:39:59 00:37:07
66 STRYCHOWSKI Jakub Complexsports 18 M3 60 00:18:56 01:21:17 00:55:20 02:40:37 00:37:45
67 SIŁKOWSKI Radosław Heiztechnik 19 M3 61 00:24:34 01:20:57 00:49:00 02:40:37 00:37:45
68 OKUNIEWSKI Michał Bu haha tri team 12 M1 62 00:20:40 01:20:20 00:54:40 02:40:50 00:37:58
69 GRABOWSKI Bartosz Drin Team 13 M1 63 00:16:48 01:26:20 00:53:31 02:40:58 00:38:06
70 KARBOWSKI Grzegorz TRI Polpharma 20 M3 64 00:20:20 01:21:54 00:53:33 02:41:30 00:38:38
71 BARTKOWSKI Marek Polpharma Triathlon Team 21 M3 65 00:23:54 01:21:22 00:50:26 02:41:39 00:38:47
72 CIESZEWSKI Marcin KTS IRONMAN 22 M3 66 00:20:57 01:19:59 00:56:17 02:42:11 00:39:19
73 KŁOS Klaudiusz Aktywni Kociewiacy 28 M2 67 00:26:18 01:25:11 00:43:54 02:42:11 00:39:19
74 SIERADZKI Dawid Smurfit Kappa Adventure Team 14 M1 68 00:20:36 01:27:41 00:49:29 02:42:47 00:39:55
75 ZWIERZ Krzysztof 42.195 Wejherowo 29 M2 69 00:24:38 01:23:38 00:48:38 02:42:51 00:39:59
76 DARNOWSKA Karolina Akademia Morska Gdynia 3 K1 7 00:20:04 01:20:39 00:57:06 02:43:00 00:40:08
77 CZAJA Mateusz TRI STAROGARD GDAŃSKI 30 M2 70 00:20:44 01:22:34 00:54:34 02:44:01 00:41:09
78 KOMOROWSKA Katarzyna 5 K2 8 00:21:50 01:26:48 00:50:54 02:44:23 00:41:31
79 BRZOSTOWSKI Marek Polpharma TRI Team 31 M2 71 00:19:52 01:20:05 00:58:02 02:44:27 00:41:35
80 GOSTOMSKI Mariusz TRI Starogard Gdański 23 M3 72 00:21:52 01:21:08 00:56:51 02:44:46 00:41:54
81 WĘGLARZ Marek 24 M3 73 00:25:11 01:20:05 00:54:08 02:44:56 00:42:04
82 KAJETANOWICZ Maciej ATTeam 25 M3 74 00:22:11 01:19:46 00:57:32 02:45:22 00:42:30
83 KOZAK Tomasz Akademia Triathlonu 26 M3 75 00:18:11 01:30:28 00:50:49 02:45:22 00:42:30
84 GAZARKIEWICZ Michał INTER CARS 27 M3 76 00:20:17 01:24:58 00:53:41 02:45:27 00:42:35
85 FARAN Grzegorz GTSulmin 28 M3 77 00:18:51 01:23:06 00:58:02 02:45:34 00:42:42
86 SZAFRAŃSKI Marek Stary człowiek i może 5 M4 78 00:19:27 01:26:41 00:53:41 02:45:52 00:43:00
87 ŁOPACIŃSKI Tomasz SPORTEVO 32 M2 79 00:19:45 01:24:35 00:57:44 02:46:19 00:43:27
88 URBAN Marcin 29 M3 80 00:25:45 01:22:38 00:52:12 02:46:30 00:43:38
89 WAŁĘSA Wojciech Lotos Running Team 33 M2 81 00:23:45 01:20:57 00:55:29 02:46:34 00:43:42
90 ANHALT Michał 30 M3 82 00:21:28 01:27:28 00:51:19 02:46:41 00:43:49
91 WŁÓDARCZAK Agata TRISPACE 4 K1 9 00:20:45 01:28:36 00:53:02 02:46:42 00:43:50
92 TOPOROWSKI Mariusz MRKS 6 M4 83 00:24:42 01:23:15 00:52:33 02:46:44 00:43:52
93 KUNKEL Mariusz 31 M3 84 00:22:28 01:25:28 00:53:16 02:46:46 00:43:54
94 KOWALSKI Michał KSR Team 32 M3 85 00:20:52 01:21:33 01:00:26 02:47:33 00:44:41
95 ŻABOWSKI Marek TriSpace 34 M2 86 00:21:38 01:21:20 00:59:16 02:47:44 00:44:52
96 KMIECIK Jacek CompleXsports 15 M1 87 00:21:30 01:27:37 00:52:24 02:47:52 00:45:00
97 GACKI Zdobysław MEWA GDYNIA 33 M3 88 00:20:03 01:26:15 00:53:31 02:47:56 00:45:04
98 KWIDZIŃSKI Krzysztof Eltorbud Team 34 M3 89 00:19:12 01:25:41 00:57:13 02:48:07 00:45:15
99 USTOWSKI Przemysław USTeam 35 M3 90 00:24:22 01:22:47 00:55:22 02:48:09 00:45:17
100 SZARAFIŃSKI Jaromir Polpharma TRI Team 35 M2 91 00:21:23 01:26:46 00:54:48 02:48:17 00:45:25
101 LAMEK Wojciech Metrix Running Team 16 M1 92 00:21:05 01:24:57 00:57:31 02:49:13 00:46:21
102 ROSENKRANC Mariusz Tri Team Rumia 36 M2 93 00:22:25 01:23:48 00:56:31 02:49:41 00:46:49
103 SZCZEPAŃSKI Marcin OSR Gdynia 37 M2 94 00:25:03 01:22:36 00:58:11 02:50:20 00:47:28
104 MAZIARCZYK Marek SportEvo 36 M3 95 00:22:32 01:31:39 00:50:53 02:50:44 00:47:52
105 JAWORSKI Adrian TRI Starogard Gdański 17 M1 96 00:19:45 01:28:11 00:53:44 02:50:53 00:48:01
106 BEDNAREK Patrycja TriSpace 6 K2 10 00:21:26 01:25:24 00:59:40 02:51:09 00:48:17
107 KURDEK Marcin CompleXsports 38 M2 97 00:21:34 01:29:36 00:54:51 02:51:33 00:48:41
108 KOMOROWSKI Kamil TRI STG 39 M2 98 00:21:36 01:30:23 00:53:20 02:51:41 00:48:49
109 SCHODOWSKI Przemysław 37 M3 99 00:27:08 01:23:56 00:53:48 02:51:54 00:49:02
110 GUTOWSKI Damian 40 M2 100 00:20:58 01:25:25 00:58:07 02:51:57 00:49:05
111 GRUCHAŁA Agnieszka MEWA Gdynia 1 K3 11 00:23:57 01:31:28 00:50:38 02:51:58 00:49:06
112 RAFALAK Grzegorz SAMSUNG 41 M2 101 00:20:20 01:26:51 00:58:25 02:52:24 00:49:32
113 BRAUN Roman TRI Starogard Gdanski 42 M2 102 00:23:37 01:19:52 01:02:08 02:52:46 00:49:54
114 PUCHALSKA Anna POLPHARMA TEAM 7 K2 12 00:27:21 01:23:48 00:55:46 02:52:50 00:49:58
115 PEPLIŃSKI Tomasz 38 M3 103 00:24:58 01:31:34 00:50:43 02:53:13 00:50:21
116 KOŚCIESZA Robert Tri NEGU 39 M3 104 00:19:17 01:28:05 00:58:02 02:53:32 00:50:40
117 GIZICKI Paweł 40 M3 105 00:21:25 01:21:16 01:02:39 02:53:53 00:51:01
118 PIEPER Daniel Complexsport 43 M2 106 00:24:16 01:22:51 00:57:45 02:54:15 00:51:23
119 MOLIN Bartosz TRI Starogard Gdański 44 M2 107 00:20:07 01:25:46 01:02:55 02:54:26 00:51:34
120 GAŁECKI Piotr TRI Starogard Gdański 41 M3 108 00:22:41 01:25:13 00:58:56 02:54:26 00:51:34
121 OWCZAREK Grzegorz FENESTRAM Team 45 M2 109 00:24:14 01:26:52 00:58:07 02:54:35 00:51:43
122 MELLER Mariusz Polpharma TRI Team 42 M3 110 00:27:38 01:28:51 00:51:26 02:54:43 00:51:51
123 BURSKI Michał Polpharma TRI Team 46 M2 111 00:28:02 01:26:58 00:51:18 02:55:09 00:52:17
124 JAROCKI Grzegorz lpp team 43 M3 112 00:18:52 01:28:16 00:58:05 02:55:17 00:52:25
125 WIRWICKI Łukasz Boks Polmet / TRI Starogard Gdański 47 M2 113 00:27:33 01:30:44 00:50:21 02:55:47 00:52:55
126 KONKOL Waldemar 44 M3 114 00:24:48 01:25:42 00:56:55 02:56:37 00:53:45
127 SKROBACZ Przemysław 18 M1 115 00:25:36 01:27:48 00:57:50 02:57:36 00:54:44
128 CYLKOWSKI Grzegorz TRISTG 48 M2 116 00:22:47 01:30:31 00:59:15 02:59:02 00:56:10
129 SZUBERT KATARZYNA 8 K2 13 00:23:13 01:34:09 00:55:00 02:59:17 00:56:25
130 GÓRECKI Rafał 45 M3 117 00:24:31 01:30:30 00:59:28 03:00:36 00:57:44
131 OBŁUSKI Rafał 7 M4 118 00:22:35 01:32:26 01:00:49 03:01:47 00:58:55
132 ROZMUS Wiktor 49 M2 119 00:24:39 01:30:17 01:01:20 03:02:06 00:59:14
133 OSIPOWICZ Pawel 46 M3 120 00:24:39 01:30:59 01:00:53 03:04:17 01:01:25
134 BOGALECKI Marek SAFE Sport Team 1 M5 121 00:22:39 01:29:14 01:03:43 03:04:37 01:01:45
135 LANDOWSKI Krzysztof TRI STAROGARD GDAŃSKI 47 M3 122 00:20:41 01:26:24 01:12:07 03:04:53 01:02:01
136 BIEŁOUS Arkadiusz ComplexSports 48 M3 123 00:24:45 01:28:02 01:07:00 03:05:12 01:02:20
137 PREUSS Daniel 49 M3 124 00:21:57 01:30:37 01:02:49 03:05:35 01:02:43
138 PAWLAK Dezyderia 9 K2 14 00:21:20 01:35:40 01:00:32 03:05:53 01:03:01
139 JERZAK Bartosz COMPLEXSPORTS 50 M2 125 00:25:14 01:32:13 01:02:51 03:06:02 01:03:10
140 SZUSTAK Tomasz BLUE MEDIA TEAM 51 M2 126 00:28:26 01:29:40 01:01:36 03:06:18 01:03:26
141 SLISEWSKI Tomasz Polpharma TRI Team 50 M3 127 00:28:31 01:32:38 01:00:11 03:06:33 01:03:41
142 STOSIK Artur 51 M3 128 00:32:22 01:34:28 00:54:07 03:07:35 01:04:43
143 GACKA Katarzyna MEWA GDYNIA 2 K3 15 00:21:55 01:35:02 01:03:31 03:07:54 01:05:02
144 OLSZTA Marek Polpharma TRI Team 52 M2 129 00:22:01 01:30:08 01:09:42 03:08:04 01:05:12
145 LIS Sebastian oklejanie-auta.pl 52 M3 130 00:24:05 01:30:55 01:08:26 03:09:52 01:07:00
146 SADOWSKI Piotr 53 M2 131 00:24:10 01:27:37 01:10:04 03:10:30 01:07:38
147 BIALY Sebastian Airbike.pl / PoliczmySie.pl 53 M3 132 00:28:28 01:26:39 01:08:30 03:11:04 01:08:12
148 ALBRECHT Piotr Polpharma TRI Team 54 M3 133 00:32:19 01:37:06 00:58:36 03:14:01 01:11:09
149 NIERZWICKA Agnieszka TRI STAROGARD GDAŃSKI 10 K2 16 00:24:40 01:37:47 01:05:01 03:14:06 01:11:14
150 ŚLIZEWSKI Kamil tri Starogard Gdański 19 M1 134 00:25:36 01:38:48 01:01:42 03:14:45 01:11:53
151 ORZOŁ Elżbieta CompleXsports Triathlon Team/ Tri Ladies 1 K4 17 00:25:57 01:30:51 01:11:00 03:16:19 01:13:27
152 KACZMAREK Sławomir NO RISK NO FUN 55 M3 135 00:25:52 01:35:05 01:08:19 03:17:53 01:15:01
153 SPŁAWIŃSKI Paweł Tczew 54 M2 136 00:27:44 01:40:39 01:04:15 03:19:02 01:16:10
154 WINNA Olga Kuźnia Triathlonu 5 K1 18 00:26:19 01:41:29 01:05:18 03:20:23 01:17:31
155 WALASZCZYK Miron 56 M3 137 00:26:22 01:43:47 01:00:33 03:20:52 01:18:00
156 KIEŁKUCKA Alicja NORWOOD TEAM / COMPLEXSPORT 3 K3 19 00:25:10 01:40:04 01:09:37 03:21:56 01:19:04
157 MAGURA Daniel AIC TEAM 55 M2 138 00:30:00 01:40:53 01:06:39 03:23:44 01:20:52
158 ŻABIŃSKA Dominika Klub aktywnego człowieka ocypel 6 K1 20 00:27:32 01:43:40 01:07:23 03:26:04 01:23:12
159 JAKUBOWSKA Monika Complexports 4 K3 21 00:22:50 01:38:52 01:20:00 03:28:50 01:25:58
160 SIEWIOR Monika 11 K2 22 00:28:16 01:43:21 01:10:46 03:29:01 01:26:09
161 MAŁKIEWICZ Jarosław 8 M4 139 00:26:08 01:40:03 01:12:28 03:29:11 01:26:19
162 PRUSZYŃSKA Marlena TRI Starogard Gdański 2 K4 23 00:25:00 01:41:56 01:17:32 03:31:18 01:28:26
163 SZPUNAR maciej Gdyńskie Morsy 57 M3 140 00:22:26 01:51:24 01:11:44 03:35:25 01:32:33
164 ANDRYSZAK Piotr SZYKOWNIA Butik Odzieżowy 58 M3 141 00:27:18 01:01:05 02:02:24 03:39:14 01:36:22
165 ZENGTELER Andrzej 2 M5 142 00:27:52 01:48:00 01:25:02 03:52:19 01:49:27
166 KOLINSKI MATEUSZ Leśne Dziadki / KKB 56 M2 143 00:41:25 01:59:03 01:01:20 03:53:20 01:50:28
167 KASZUBOWSKA Joanna Polpharma Tri Team 5 K3 24 00:27:31 02:04:18 01:18:07 03:58:28 01:55:36