Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #3 - Lidzbark Welski 2017 - 1/2 IM

2017-07-02
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 MIZIARSKI Paweł TORUS TRIATHLON TEAM 1 M1 1 00:26:28 02:22:36 01:24:29 04:16:39 00:00:00
2 KONIECZNY Marcin niemaniemoge.pl 1 M3 2 00:29:56 02:22:33 01:21:59 04:17:38 00:00:59
3 ŚWIDERSKI Andrzej 1 M2 3 00:31:50 02:25:38 01:28:20 04:29:54 00:13:15
4 JANIAK Paweł Triathlon Siedlce Club / Team Poland 2 M2 4 00:29:59 02:35:16 01:26:37 04:35:59 00:19:20
5 SOBCZAK Marcin Endure Team 2 M3 5 00:30:29 02:32:42 01:30:06 04:37:21 00:20:42
6 SZELIGA Wojciech 3 M3 6 00:32:51 02:31:05 01:31:48 04:40:41 00:24:02
7 BUKOWY Maciej LSKK Bełchatów/ BCTP 3 M2 7 00:33:15 02:28:49 01:35:35 04:42:33 00:25:54
8 NOWAK Krzysztof -- 4 M2 8 00:33:07 02:32:49 01:33:09 04:46:28 00:29:49
9 SZYMCZAK Marek Nasza Era 4 M3 9 00:30:03 02:35:07 01:40:24 04:49:55 00:33:16
10 STROJEK Bartosz Kuźnia triathlonu 5 M2 10 00:29:42 02:38:14 01:41:39 04:55:44 00:39:05
11 MIKRUT Damian AZS WSL Poznań 2 M1 11 00:32:22 02:39:00 01:41:30 04:57:09 00:40:30
12 MURAWSKI Łukasz brodniczaninbiega.pl 6 M2 12 00:39:04 02:49:11 01:25:02 04:58:15 00:41:36
13 NIEMCZUK Kamil Fizjoterapia Mateusz Derlecki 7 M2 13 00:32:32 02:47:09 01:36:23 05:00:09 00:43:30
14 GORAJ Pawel Thomson Reuters Triathlon Club 8 M2 14 00:35:28 02:45:23 01:37:55 05:02:14 00:45:35
15 MIECZNICKI Michal 9 M2 15 00:40:28 02:37:46 01:39:24 05:02:33 00:45:54
16 GRYBER Piotr 10 M2 16 00:36:44 02:41:08 01:39:15 05:02:56 00:46:17
17 TYSZKA Dariusz AKS Polonia Warszawa 5 M3 17 00:39:39 02:38:21 01:39:05 05:03:02 00:46:23
18 PROTAS Krzysztof Huawei 6 M3 18 00:37:36 02:42:33 01:39:32 05:03:22 00:46:43
19 PRUCHNIEWSKI Sławomir ZIELUŃ TRI 11 M2 19 00:32:49 02:41:51 01:45:56 05:04:21 00:47:42
20 OSTROWSKI Grzegorz 7 M3 20 00:37:04 02:54:30 01:31:24 05:10:37 00:53:58
21 ROMANOW Marcin Centrum Rowerowe Olsztyn 8 M3 21 00:34:23 02:42:04 01:49:17 05:10:44 00:54:05
22 WCISLO Wojtek Trinergy 12 M2 22 00:37:45 02:41:48 01:47:44 05:11:29 00:54:50
23 MALICKI Michał 3 M1 23 00:30:05 02:46:43 01:52:09 05:14:01 00:57:22
24 RYBKOWSKI Grzegorz WTP 9 M3 24 00:47:21 02:40:40 01:39:46 05:14:41 00:58:02
25 NIEMCZUK Waldemar 1 M4 25 00:38:06 02:51:14 01:42:46 05:17:44 01:01:05
26 SZTENDEREWICZ Rafał 10 M3 26 00:38:10 02:49:58 01:49:26 05:23:33 01:06:54
27 ŚWIDERSKI Konrad 11 M3 27 00:33:42 02:50:31 01:53:46 05:25:25 01:08:46
28 PRUCHNIEWSKI Krzysztof Lubowidz 12 M3 28 00:38:23 02:54:45 01:48:01 05:25:38 01:08:59
29 KOŚCIESZA Piotr Tri NEGU 13 M2 29 00:39:43 02:55:16 01:45:31 05:25:55 01:09:16
30 GÓRNISIEWICZ Piotr 13 M3 30 00:39:34 02:55:06 01:45:57 05:26:54 01:10:15
31 ZAJĄC Arkadiusz TRI STAROGARD GDAŃSKI 14 M3 31 00:38:37 02:58:25 01:44:11 05:28:17 01:11:38
32 MISZTAL Adam TRI4FUN 2 M4 32 00:00:00 02:58:36 01:46:05 05:29:03 01:12:24
33 JEGLIŃSKI jan TWISTER TEAM 3 M4 33 00:41:21 02:42:35 01:57:07 05:29:56 01:13:17
34 TYBURA Paweł 15 M3 34 00:37:57 02:53:56 01:51:19 05:30:52 01:14:13
35 SENGER Robert LTT Lipusz 14 M2 35 00:36:19 02:54:45 01:54:40 05:31:59 01:15:20
36 STACHOWICZ Maciej TriMachine 16 M3 36 00:32:22 02:59:25 01:55:18 05:33:12 01:16:33
37 WĘGLARZ Marek 17 M3 37 00:44:18 02:53:21 01:52:12 05:36:37 01:19:58
38 URBANKIEWICZ Aleksandra TRIMACHINE 1 K2 1 00:39:06 03:07:05 01:42:55 05:37:30 01:20:51
39 SULKA Paweł AZAGO 18 M3 38 00:38:19 03:09:10 01:51:27 05:46:07 01:29:28
40 KAZUBOWSKI Jacek 50Plus 4 M4 39 00:48:31 03:01:35 01:49:01 05:46:31 01:29:52
41 BOGDAŃSKI Łukasz Thomson Reuters Triathlon Team/ComplexSport 15 M2 40 00:38:17 03:08:09 01:54:07 05:46:45 01:30:06
42 REZA Marek 19 M3 41 00:44:29 02:57:43 01:58:03 05:46:51 01:30:12
43 BORYNA Jarek 5 M4 42 00:42:48 02:55:30 02:04:25 05:51:25 01:34:46
44 LUDWINIAK Bogdan hurtinex 50 plus 6 M4 43 00:38:33 02:58:44 02:08:13 05:52:03 01:35:24
45 SZYPNIK Maciej NIHNIC 20 M3 44 00:40:01 03:20:20 01:48:36 05:54:10 01:37:31
46 STASIEWSKI Mariusz TriSpace 21 M3 45 00:37:24 03:01:21 02:12:08 05:57:31 01:40:52
47 PACANA Krzysztof 4 M1 46 00:37:35 03:17:29 02:00:41 06:00:37 01:43:58
48 BYCHOWSKI Piotr 16 M2 47 00:31:58 03:12:14 02:10:16 06:03:59 01:47:20
49 FAVEEUW David 22 M3 48 00:41:12 03:15:42 02:00:44 06:04:55 01:48:16
50 HERBER Arek 23 M3 49 00:49:47 03:24:30 01:57:04 06:22:44 02:06:05
51 BEDNAREK Zbigniew 17 M2 50 00:40:42 03:20:03 02:13:08 06:23:13 02:06:34
52 LUBOMSKI Mateusz On My Own! 18 M2 51 00:47:06 03:09:17 02:22:12 06:25:21 02:08:42
53 MIASOJEDOW Bożena AKS POLONIA WARSZAWA 1 K5 2 00:50:06 03:53:12 02:04:07 06:55:51 02:39:12