Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #3 - Lidzbark Welski 2017 - 1/8 IM

2017-07-02
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 SIÓDMIAK Igor MKP SZCZECINEK Triathon 1 M1 1 00:06:19 00:36:40 00:18:19 01:04:12 00:00:00
2 BIEGAŁA Marek Bike U Up 1 M2 2 00:08:37 00:34:58 00:20:19 01:07:21 00:03:09
3 NOWAK Roman TRIDEA TEAM 2 M2 3 00:08:32 00:36:24 00:19:45 01:07:41 00:03:29
4 WRONKA Cezary GT RAT 3 M2 4 00:08:40 00:37:12 00:18:47 01:07:45 00:03:33
5 SIEMIENIUK Przemysław STREFA RUCHU MULTISPORT - MALBORK 4 M2 5 00:07:26 00:37:44 00:20:24 01:09:09 00:04:57
6 IGIELSKI Armin Tancia team 1 M3 6 00:07:22 00:37:36 00:20:47 01:09:17 00:05:05
7 BRONAKOWSKI Piotr Tri NEGU/www.no-tax.olsztyn.pl 5 M2 7 00:08:07 00:38:26 00:20:25 01:10:19 00:06:07
8 BEDNAREK Krzysztof Toruń Multisport Team 6 M2 8 00:09:16 00:37:19 00:20:53 01:10:58 00:06:46
9 CICHOCKI Marcin TRI NEGU/www.no-tax.olsztyn.pl 2 M3 9 00:08:25 00:38:19 00:21:25 01:11:31 00:07:19
10 ZAJK Michał 2 M1 10 00:08:44 00:38:38 00:20:20 01:11:44 00:07:32
11 ZALEWSKI Karol JAtrenuje/CITYZEN 7 M2 11 00:07:42 00:40:36 00:20:33 01:12:45 00:08:33
12 SARBIEWSKI Dariusz 3 M3 12 00:08:45 00:38:57 00:21:21 01:12:49 00:08:37
13 ZAJK Radosław 8 M2 13 00:09:48 00:40:04 00:18:58 01:12:55 00:08:43
14 BRZOZOWSKI Piotr www.brzozowskipiotr.pl 9 M2 14 00:08:20 00:40:30 00:21:03 01:13:09 00:08:57
15 KACHNIARZ Artur 10 M2 15 00:06:49 00:40:33 00:22:53 01:13:35 00:09:23
16 RYMER Jakub KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 11 M2 16 00:08:32 00:38:33 00:22:29 01:13:51 00:09:39
17 KRUCZKOWSKI Jakub Klinika Triathlonu Bydgoszcz / MKS EMDEK BYDGOSZCZ 3 M1 17 00:07:17 00:41:19 00:21:42 01:14:07 00:09:55
18 WILCZĘGA Marcin 12 M2 18 00:07:25 00:40:21 00:23:08 01:14:27 00:10:15
19 KOZŁOWSKI Piotr Father on the Run 13 M2 19 00:07:45 00:40:45 00:22:13 01:14:30 00:10:18
20 KWIATKOWSKI Daniel Klinika Triathlonu Bydgoszcz 4 M1 20 00:09:50 00:40:26 00:20:43 01:15:12 00:11:00
21 BANACH Jan KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 5 M1 21 00:07:44 00:39:10 00:25:10 01:15:22 00:11:10
22 ABRAMCZYK Rafał Yanushe TT 14 M2 22 00:09:53 00:38:01 00:23:59 01:16:08 00:11:56
23 WEGIER Arkadiusz 4 M3 23 00:11:14 00:39:49 00:21:31 01:16:20 00:12:08
24 JOACHIMIAK Dariusz Klinika Triathlonu Bydgoszcz 6 M1 24 00:10:00 00:38:01 00:23:41 01:16:21 00:12:09
25 KOŁODZIEJSKI Marek Nieformalna Grupa Pędzących pod Wiatr 15 M2 25 00:09:01 00:40:55 00:22:47 01:16:36 00:12:24
26 BISKUPSKA Rita Klinika Triathlonu Bydgoszcz 1 K1 1 00:09:24 00:39:19 00:24:28 01:17:21 00:13:09
27 ZAJK Rafał RAFAŁ ZAJK 16 M2 26 00:09:47 00:39:50 00:24:41 01:18:22 00:14:10
28 MIOTK Marcin Klub Wysokogórski Warszawa 5 M3 27 00:11:27 00:40:47 00:21:42 01:18:30 00:14:18
29 BARAŃSKI Grzegorz Kolarski Klub Sportowy "Masters Brodnica" 6 M3 28 00:08:12 00:41:11 00:24:45 01:18:43 00:14:31
30 PALMOWSKI Łukasz Kontrolerski Team 7 M3 29 00:09:55 00:39:37 00:24:43 01:18:43 00:14:31
31 DARDZIŃSKI Daniel BIKE U UP 8 M3 30 00:10:40 00:38:22 00:25:33 01:18:54 00:14:42
32 WŁODARCZAK Witold TriSpace 1 M4 31 00:10:50 00:41:15 00:23:12 01:19:03 00:14:51
33 KRUCZKOWSKI Piotr FUJI KRYSPORT TEAM 2 M4 32 00:11:28 00:39:38 00:24:30 01:19:17 00:15:05
34 PALMOWSKI Maciej KMP Łódź 9 M3 33 00:09:07 00:41:05 00:24:22 01:19:50 00:15:38
35 SOBCZAK Marcin TRISPACE 10 M3 34 00:09:26 00:43:59 00:22:54 01:19:58 00:15:46
36 GAZARKIEWICZ Michał INTER CARS 11 M3 35 00:09:25 00:42:15 00:24:05 01:20:44 00:16:32
37 SŁOWIŃSKI Michał 7 M1 36 00:10:04 00:42:57 00:24:01 01:21:03 00:16:51
38 DARNOWSKA Karolina Akademia Morska Gdynia 2 K1 2 00:09:29 00:42:36 00:24:50 01:21:11 00:16:59
39 BOROWSKI Rafał Power Training / @MYRUNTOTRI / XTRI.pl 17 M2 37 00:12:29 00:42:36 00:22:12 01:21:12 00:17:00
40 KACPERSKI Mirosław PARKRUN POLSKA 3 M4 38 00:09:52 00:42:24 00:24:49 01:21:17 00:17:05
41 KAŁEK Artur KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 12 M3 39 00:08:59 00:43:40 00:24:50 01:21:29 00:17:17
42 BŁAŻEJEWSKA-GOLIŃSKA Karolina TriSpace 1 K2 3 00:10:07 00:42:20 00:24:48 01:21:32 00:17:20
43 MALINOWSKI Piotr MTP WZGÓRZE TUMSKIE 13 M3 40 00:12:21 00:44:04 00:21:03 01:22:28 00:18:16
44 TYLICKI Marek GÓRZNO BIEGA 18 M2 41 00:10:54 00:42:45 00:24:05 01:23:10 00:18:58
45 SZARMACHER Artur SzarmacherTriathlonTeam 19 M2 42 00:09:33 00:43:22 00:25:25 01:24:07 00:19:55
46 GRABARA Jakub RDLP Olsztyn Team 20 M2 43 00:08:16 00:45:40 00:24:43 01:24:11 00:19:59
47 ŻÓŁTOWSKI Maciej Górzno Biega 8 M1 44 00:12:31 00:45:00 00:22:47 01:24:17 00:20:05
48 MALEC Jarosław Kuźnia Triathlonu 4 M4 45 00:09:59 00:41:24 00:27:07 01:24:22 00:20:10
49 LIPIŃSKI Kamil UKS TRI TEAM RUMIA 9 M1 46 00:10:55 00:46:37 00:23:43 01:24:27 00:20:15
50 BIANKOWSKI Piotr UKS Tri Team Rumia 14 M3 47 00:07:20 00:45:10 00:29:51 01:25:51 00:21:39
51 PIETRUSZKA Magdalena Działdowo 2 K2 4 00:11:29 00:46:10 00:23:37 01:26:03 00:21:51
52 GAWIN Krzysztof 10 M1 48 00:10:00 00:45:59 00:25:52 01:26:27 00:22:15
53 SCHULZ ŁUKASZ 2HD Sp. z o.o. DECOR/DZIAŁDOWO/POLAND 21 M2 49 00:12:07 00:47:39 00:21:25 01:26:27 00:22:15
54 KILIAŃCZYK Michał 22 M2 50 00:11:02 00:43:40 00:25:54 01:26:58 00:22:46
55 DANIK Piotr 15 M3 51 00:12:26 00:44:46 00:24:28 01:26:58 00:22:46
56 FISZER Agnieszka TEAM BRZOZIE 3 K2 5 00:10:42 00:45:37 00:25:42 01:27:04 00:22:52
57 KRYCKI Mateusz 23 M2 52 00:15:21 00:43:48 00:23:17 01:27:34 00:23:22
58 STAŃKO Robert 16 M3 53 00:10:15 00:42:58 00:31:41 01:28:07 00:23:55
59 PIECZARA Michał Klinika Triathlonu Bydgoszcz 11 M1 54 00:07:48 00:49:51 00:26:57 01:28:39 00:24:27
60 ROSIŃSKI Marek 17 M3 55 00:12:20 00:43:09 00:27:34 01:28:57 00:24:45
61 CUBER Piotr ECOBIEGI 24 M2 56 00:11:16 00:45:06 00:25:15 01:29:18 00:25:06
62 BURCHART Dawid Brzozowski Team 12 M1 57 00:12:22 00:45:39 00:27:02 01:29:25 00:25:13
63 STASIŃSKI Rafał Yanushe Triathlon Team 18 M3 58 00:12:15 00:43:42 00:27:55 01:29:28 00:25:16
64 BRÓZDA Katarzyna 4 K2 6 00:12:19 00:45:32 00:25:04 01:29:32 00:25:20
65 STAŃCZYK Wojciech Biegający Tczew 5 M4 59 00:13:36 00:44:27 00:26:04 01:30:22 00:26:10
66 POŁOM Patryk Klub Orienteeringu KOPERNIK Olsztyn PTTK 13 M1 60 00:14:02 00:46:51 00:23:26 01:30:25 00:26:13
67 BURZACKI Wiesław 1 M5 61 00:13:08 00:44:20 00:25:48 01:30:27 00:26:15
68 RESPONDEK Wojciech Complexsports 19 M3 62 00:09:57 00:47:49 00:28:08 01:31:21 00:27:09
69 MORAWSKI Przemysław 20 M3 63 00:13:46 00:42:30 00:28:07 01:31:33 00:27:21
70 STAWIARSKI Grzegorz Yanushe Triathlon Team Olsztyn 21 M3 64 00:09:56 00:47:22 00:31:29 01:32:51 00:28:39
71 CHMIELEWSKI Jakub 1 M0 65 00:09:27 00:49:07 00:29:39 01:33:03 00:28:51
72 SZANOWSKI Maciej 14 M1 66 00:15:23 00:41:33 00:29:47 01:33:08 00:28:56
73 ŚWISTUŃ Michał 2 M0 67 00:12:08 00:51:50 00:22:44 01:33:25 00:29:13
74 KASPROWICZ Wioletta Rozbiegane Działdowo 3 K1 7 00:12:53 00:48:03 00:26:40 01:33:29 00:29:17
75 KOTYRBA Daniel 25 M2 68 00:12:27 00:49:21 00:27:07 01:35:18 00:31:06
76 ANTOLAK Piotr YANUSHE WARSZAWA 22 M3 69 00:12:33 00:47:45 00:29:38 01:36:16 00:32:04
77 ZATORSKI Maciej 23 M3 70 00:11:49 00:48:21 00:28:40 01:36:31 00:32:19
78 ADAMOWICZ Wioleta 5 K2 8 00:15:20 00:47:11 00:28:24 01:36:32 00:32:20
79 ŻYŁA Bartłomiej 26 M2 71 00:12:01 00:48:39 00:29:34 01:36:37 00:32:25
80 ABRAMCZYK Marcin Yanushe Triathlon Team 24 M3 72 00:10:58 00:56:50 00:24:24 01:36:57 00:32:45
81 MANISZEWSKI Zbigniew TRI UNI TEAM 2 M5 73 00:15:17 00:47:42 00:29:05 01:37:54 00:33:42
82 GRECZYŁO Stasiu Complexsports 3 M0 74 00:10:58 00:55:29 00:27:07 01:37:54 00:33:42
83 ŚWISTUŃ Grzegorz 25 M3 75 00:13:23 00:46:42 00:31:02 01:37:59 00:33:47
84 KABACIŃSKA-JERZAK Anna CompleXsport 6 K2 9 00:12:42 00:48:45 00:31:35 01:38:12 00:34:00
85 LISOWSKI Aleksy olsztyńska szkółka triathlonu 4 M0 76 00:13:41 00:48:47 00:28:08 01:38:12 00:34:00
86 LISOWSKI Przemek CTMiR Spaszewski 26 M3 77 00:13:33 00:48:55 00:26:40 01:38:12 00:34:00
87 JASIŃSKI Piotr 27 M3 78 00:14:01 00:52:54 00:25:21 01:39:30 00:35:18
88 PERKOWSKI Jakub 15 M1 79 00:17:54 00:48:26 00:29:51 01:40:51 00:36:39
89 WALASZCZYK Agata 7 K2 10 00:10:17 00:50:39 00:33:31 01:40:52 00:36:40
90 ZWOLINSKA Beata TriLADIES 1 K4 11 00:15:17 00:49:10 00:33:03 01:42:46 00:38:34
91 ZIEMIŃSKA Magda Szkoła jogi 12 asan 8 K2 12 00:11:43 00:50:37 00:33:04 01:43:25 00:39:13
92 TEOFILAK Agata Apiko 9 K2 13 00:11:43 00:52:38 00:32:23 01:43:25 00:39:13
93 LANDOWSKI Mateusz -- 5 M0 80 00:13:42 00:48:14 00:33:03 01:43:27 00:39:15
94 ZDANOWICZ Anna 10 K2 14 00:17:50 00:51:55 00:29:52 01:44:20 00:40:08
95 ŚWISTUŃ Tomasz 6 M4 81 00:13:25 00:48:26 00:35:27 01:44:45 00:40:33
96 LANDOWSKI Marek 28 M3 82 00:15:00 00:48:17 00:34:55 01:45:20 00:41:08
97 POJAWA Paweł 16 M1 83 00:23:06 00:47:43 00:29:45 01:46:27 00:42:15
98 WŁODARCZAK Barbara TriSpace 2 K4 15 00:18:36 00:51:44 00:31:16 01:47:57 00:43:45
99 CZAPLIŃSKI Marek 7 M4 84 00:12:33 00:54:44 00:36:18 01:50:03 00:45:51
100 GOLJASZ Cezary BREAK 8 M4 85 00:13:28 00:52:00 00:38:14 01:51:02 00:46:50
101 ORLINSKI Filip 17 M1 86 00:12:13 00:56:46 00:36:24 01:52:59 00:48:47
102 BRUSKI Dariusz Autobus z napisem: koniec wyścigu. 9 M4 87 00:14:15 00:54:15 00:36:17 01:54:08 00:49:56
103 JAWOROWSKA Anna 11 K2 16 00:12:36 01:04:21 00:34:24 01:59:41 00:55:29
104 FUDALI Magdalena 4 K1 17 00:13:31 01:07:09 00:35:12 02:04:48 01:00:36
105 ŚWISTUŃ Anna 3 K4 18 00:19:36 01:10:46 00:48:06 02:24:39 01:20:27