Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #5 - Mrągowo 2017 - 1/4 IM

2017-08-27
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 SPALENIAK Tomasz Endure Team 1 M1 1 00:14:54 01:11:23 00:36:13 02:05:10 00:00:00
2 SWINARSKI Maciej MotoSyberia.com Bike U Up 1 M2 2 00:19:02 01:06:04 00:41:49 02:10:00 00:04:50
3 ZAPALSKI Marek Kuźnia Triathlonu 2 M2 3 00:15:43 01:11:22 00:42:26 02:12:04 00:06:54
4 ZAWADZKI Artur TRINERGY 3 M2 4 00:16:16 01:10:53 00:41:55 02:12:43 00:07:33
5 TOMASZEWICZ Damian 2 M1 5 00:15:58 01:10:59 00:42:44 02:12:52 00:07:42
6 GĄSIOROWSKI Piotr eFaktor Tri Team 1 M3 6 00:16:39 01:12:13 00:40:18 02:13:01 00:07:51
7 SIKORSKI Leszek 4 M2 7 00:17:06 01:14:45 00:37:42 02:13:11 00:08:01
8 KOPER Mateusz GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM 3 M1 8 00:17:21 01:13:34 00:39:03 02:13:22 00:08:12
9 KĘPKA Marcin Dream Tri Team 5 M2 9 00:16:39 01:10:46 00:43:17 02:13:56 00:08:46
10 SOSNOWSKI Lukasz TKKF Wodnik 6 M2 10 00:17:57 01:12:35 00:40:22 02:14:00 00:08:50
11 POMORSKI Rafał TriFamily 7 M2 11 00:15:47 01:14:01 00:41:22 02:14:06 00:08:56
12 NIZIO Adam 4 M1 12 00:17:01 01:14:25 00:41:28 02:16:03 00:10:53
13 MACIESZ Piotr 2 M3 13 00:16:33 01:11:14 00:45:03 02:17:05 00:11:55
14 WILIŃSKI Tomasz Labosport 3 M3 14 00:17:18 01:14:08 00:42:49 02:17:33 00:12:23
15 ZALEWSKI Karol JAtrenuje/CITYZEN 8 M2 15 00:15:59 01:16:00 00:43:00 02:18:17 00:13:07
16 GOLCZ Piotr 4 M3 16 00:18:54 01:14:23 00:43:19 02:20:20 00:15:10
17 ZIENKIEWICZ Janusz TRISPACE /Allianz Triathlon Team 5 M3 17 00:16:27 01:17:48 00:42:55 02:20:53 00:15:43
18 SZABELSKA Ewelina GVT 1 K2 1 00:17:08 01:16:55 00:44:16 02:21:22 00:16:12
19 MINUTH Łukasz LOTOS Running Team / Smaruj na Trening 9 M2 18 00:17:59 01:16:31 00:44:23 02:21:59 00:16:49
20 CZAJKOWSKI Piotr AGROLOK SPORT TEAM/BCT TEAM 5 M1 19 00:20:07 01:15:17 00:44:40 02:23:25 00:18:15
21 PAŁYSA Marek Tri NEGU 6 M3 20 00:15:31 01:15:06 00:50:31 02:24:42 00:19:32
22 GIERASIMCZYK Rafał Biernat Rehabilitacja + Sport 6 M1 21 00:15:49 01:20:18 00:45:30 02:25:22 00:20:12
23 DEBERT Jarek Trinergy Team 10 M2 22 00:18:37 01:17:50 00:45:38 02:25:25 00:20:15
24 GOŹDZIEWICZ Paweł BIEGAMYRAZEM.PL 7 M3 23 00:19:55 01:16:01 00:45:33 02:25:49 00:20:39
25 ŁUGIEWICZ Przemysław Smaruj Na Trening 11 M2 24 00:16:44 01:20:43 00:45:55 02:27:38 00:22:28
26 KONIECZNY Mikolaj SMARUJ NA TRENING 8 M3 25 00:19:43 01:17:52 00:46:48 02:28:17 00:23:07
27 HINZ Marcin IronFactory.pl 12 M2 26 00:19:52 01:18:43 00:46:10 02:29:11 00:24:01
28 POWAŻYŃSKI Arek NeON Team 13 M2 27 00:18:55 01:16:42 00:50:07 02:29:21 00:24:11
29 PAWELCZYK Marcin 7 M1 28 00:15:09 01:22:10 00:49:17 02:29:56 00:24:46
30 LEJMAN Adam 9 M3 29 00:18:31 01:20:07 00:47:28 02:30:05 00:24:55
31 POPŁAWSKI Michał TRI-MAMA TRI-TATA 14 M2 30 00:20:28 01:20:22 00:45:19 02:31:00 00:25:50
32 FOGIEL Michał brak 8 M1 31 00:18:42 01:25:04 00:43:47 02:31:37 00:26:27
33 KRUPA Jan Tortuga Triathlon Team 9 M1 32 00:15:45 01:19:51 00:52:16 02:32:25 00:27:15
34 JUCHNOWICZ Radosław Smaruj na Trening 10 M3 33 00:21:43 01:19:27 00:46:46 02:32:34 00:27:24
35 GRYGORUK Tomasz Hajnówka Biega 10 M1 34 00:19:51 01:21:07 00:48:21 02:32:57 00:27:47
36 SZKLARCZYK Michał 11 M1 35 00:17:03 01:20:32 00:50:58 02:33:01 00:27:51
37 NOWAK Paweł Tri NEGU 11 M3 36 00:19:15 01:20:35 00:47:50 02:33:10 00:28:00
38 SANIGÓRSKI Krzysztof Neverland 15 M2 37 00:21:29 01:22:21 00:44:42 02:33:15 00:28:05
39 OKON Michal Yachtoo Sports Club 16 M2 38 00:17:26 01:21:56 00:49:58 02:34:29 00:29:19
40 OPŁOTNY Andrzej TriMachine 12 M3 39 00:21:19 01:19:18 00:49:31 02:34:56 00:29:46
41 KOŚCIESZA Piotr Tri NEGU 17 M2 40 00:20:34 01:22:38 00:47:27 02:34:57 00:29:47
42 LISIUS Tomasz 1 M4 41 00:21:10 01:20:59 00:48:23 02:35:59 00:30:49
43 KAŁUŻNY Mikołaj TRINERGY 13 M3 42 00:20:22 01:21:44 00:49:33 02:36:02 00:30:52
44 WOJCIECHOWSKI Piotr SS Drużyna Wilka 18 M2 43 00:22:16 01:23:26 00:45:40 02:36:04 00:30:54
45 PAWLIK Piotr Kuźnia Triathlonu 14 M3 44 00:19:27 01:21:48 00:49:44 02:36:07 00:30:57
46 HALSKA Ania 2 K2 2 00:18:28 01:28:33 00:44:49 02:36:07 00:30:57
47 KAMIŃSKI Dariusz TEAM ELEKTRYK 19 M2 45 00:21:45 01:20:35 00:50:07 02:36:31 00:31:21
48 RACHWALIK Kamil Mrągowskie Dziki 12 M1 46 00:18:08 01:18:13 00:55:54 02:36:32 00:31:22
49 BARAŃSKI Grzegorz Kolarski Klub Sportowy "Masters Brodnica" 15 M3 47 00:16:57 01:24:00 00:50:09 02:36:43 00:31:33
50 SOBIECH Tomasz Ania Sobiech TriTiM 20 M2 48 00:20:04 01:23:13 00:49:12 02:36:48 00:31:38
51 FILBRANDT Wojciech Sport-Evo 21 M2 49 00:20:18 01:26:59 00:44:02 02:36:57 00:31:47
52 GROCHOWSKI Slawek 16 M3 50 00:17:55 01:20:55 00:51:59 02:37:01 00:31:51
53 DELEGACZ Sławomir MBC TEAM 2 M4 51 00:22:47 01:16:28 00:51:20 02:37:22 00:32:12
54 KLEJNA Waldemar LZS LUBAWA 13 M1 52 00:23:29 01:21:21 00:48:32 02:37:29 00:32:19
55 KWIATKOWSKI Rafał 17 M3 53 00:19:44 01:20:06 00:52:54 02:38:01 00:32:51
56 RACHWALIK Andrzej Mrągowskie Dziki 14 M1 54 00:18:06 01:23:43 00:51:16 02:38:02 00:32:52
57 KLEJZEROWICZ Roman SBR TEAM EŁK 18 M3 55 00:21:39 01:23:58 00:48:16 02:38:06 00:32:56
58 POMORSKA Joanna 3 K2 3 00:20:07 01:28:25 00:45:28 02:38:06 00:32:56
59 GASZKOWSKI Lukasz Tri Satrogard 22 M2 56 00:20:15 01:20:59 00:53:26 02:39:12 00:34:02
60 WÓJCIK Grzegorz 23 M2 57 00:22:38 01:24:42 00:47:01 02:39:43 00:34:33
61 CUBER Piotr ECOBIEGI 24 M2 58 00:21:01 01:24:45 00:48:55 02:39:49 00:34:39
62 BARANOWSKI Mateusz 15 M1 59 00:23:11 01:22:43 00:50:14 02:40:07 00:34:57
63 LISTWOŃ Bartłomiej 25 M2 60 00:21:30 01:20:53 00:51:46 02:40:31 00:35:21
64 PIOTROWICZ Ewa Sport-evo 4 K2 4 00:19:45 01:27:14 00:49:48 02:40:31 00:35:21
65 WÓJCIK Marcin Rant Bartoszyce 26 M2 61 00:21:23 01:28:54 00:47:43 02:41:25 00:36:15
66 DOBRZYŃSKI Przemysław #szukam_sponsora_team 27 M2 62 00:21:07 01:26:50 00:48:48 02:41:35 00:36:25
67 PLICHTA Andrzej Team Bonanza 28 M2 63 00:23:48 01:20:58 00:49:44 02:41:38 00:36:28
68 KOMOROWSKA Katarzyna 5 K2 5 00:21:55 01:28:02 00:47:20 02:41:45 00:36:35
69 KUCZ Mateusz 29 M2 64 00:17:45 01:28:07 00:49:26 02:42:00 00:36:50
70 NIEBORAK Grzegorz GUKS Modliborzyce 3 M4 65 00:20:55 01:20:23 00:56:48 02:42:15 00:37:05
71 WRÓBLEWSKI Rafal CWT SZ Monteria.pl 30 M2 66 00:24:17 01:18:01 00:52:12 02:42:32 00:37:22
72 PAZERA Tomasz 31 M2 67 00:23:10 01:27:55 00:47:02 02:43:18 00:38:08
73 HOŁOBUT Marcin 32 M2 68 00:20:30 01:28:44 00:49:57 02:43:21 00:38:11
74 KAMIŃSKI Artur 33 M2 69 00:23:20 01:27:17 00:48:16 02:43:55 00:38:45
75 PLICHTA Jacek Bonanza Team 16 M1 70 00:20:43 01:31:41 00:46:02 02:43:57 00:38:47
76 WIECH Roman 19 M3 71 00:16:50 01:25:05 00:57:27 02:44:10 00:39:00
77 JAWORSKI Adrian TRI Starogard Gdański 17 M1 72 00:19:00 01:28:47 00:51:27 02:44:11 00:39:01
78 NIEMCZYK Rafał 20 M3 73 00:23:20 01:25:12 00:51:00 02:44:14 00:39:04
79 KHAN David Ewelsport / Dystans Leszno 34 M2 74 00:22:24 01:30:31 00:46:12 02:44:16 00:39:06
80 BARTKOWSKI Marek YOLO 21 M3 75 00:23:05 01:27:22 00:48:01 02:44:18 00:39:08
81 GÓRECKI Rafał 22 M3 76 00:23:17 01:28:21 00:48:46 02:45:24 00:40:14
82 KUBIK Agnieszka BCT Team Gdynia/ Bike u UP 6 K2 6 00:20:14 01:24:41 00:55:01 02:45:54 00:40:44
83 BRÓZDA Katarzyna MKS BRODNICA 7 K2 7 00:22:17 01:28:47 00:49:43 02:45:56 00:40:46
84 DUNOWSKI Jacek EFL 23 M3 77 00:22:29 01:19:12 01:00:12 02:46:08 00:40:58
85 ŻÓŁTOWSKI Maciej Górzno Biega 18 M1 78 00:24:14 01:26:15 00:51:27 02:46:42 00:41:32
86 SADOWSKI Piotr DISINN Club 35 M2 79 00:23:08 01:21:25 00:55:57 02:46:50 00:41:40
87 ABRACHAM Piotr ZWT HURAGAN 36 M2 80 00:19:52 01:27:05 00:54:25 02:47:00 00:41:50
88 MARKOWSKI Marcin Luz Grupa Mrągowo 24 M3 81 00:21:01 01:27:29 00:52:41 02:47:04 00:41:54
89 ŻYLEWICZ Mateusz Dream Tri Team 19 M1 82 00:15:55 01:32:15 00:54:32 02:47:15 00:42:05
90 GÓRSKI Andrzej OrkaMasters Iława 20 M1 83 00:18:55 01:33:02 00:51:03 02:48:09 00:42:59
91 BOGORODZ Mateusz 37 M2 84 00:22:39 01:31:07 00:49:23 02:48:12 00:43:02
92 CZAJA Mateusz TRI STAROGARD GDAŃSKI 38 M2 85 00:23:13 01:27:33 00:52:30 02:48:19 00:43:09
93 KŁODZIŃSKI Robert 25 M3 86 00:24:44 01:28:13 00:49:28 02:48:19 00:43:09
94 WYPYCH Kamil 39 M2 87 00:24:12 01:33:21 00:46:32 02:49:19 00:44:09
95 LENART Miłosz Runners Team Kętrzyn 4 M4 88 00:25:16 01:28:34 00:49:39 02:49:30 00:44:20
96 BEDNAREK Patrycja TRISPACE 8 K2 8 00:20:08 01:26:49 00:58:36 02:49:36 00:44:26
97 RATALEWSKI Slawomir Piotrkowskie Kolarstwo 5 M4 89 00:27:55 01:18:40 00:55:29 02:49:39 00:44:29
98 WYSOTA Paweł 40 M2 90 00:21:07 01:28:17 00:55:49 02:49:44 00:44:34
99 LUBOMSKI Mateusz On My Own! 41 M2 91 00:25:15 01:26:51 00:52:20 02:49:48 00:44:38
100 ŚMIECIŃSKI Krzysztof sójka 26 M3 92 00:21:09 01:26:19 00:55:50 02:50:02 00:44:52
101 SMUŚ Karol 27 M3 93 00:19:23 01:31:41 00:53:50 02:50:08 00:44:58
102 KOŚCIESZA Robert Tri NEGU 28 M3 94 00:18:24 01:32:28 00:53:26 02:50:11 00:45:01
103 SOLECKI Łukasz Soltrade 4 Runner 42 M2 95 00:21:57 01:24:51 00:58:13 02:50:47 00:45:37
104 TROCIŃSKI Arkadiusz 6 M4 96 00:25:56 01:28:02 00:51:47 02:51:03 00:45:53
105 BLEW Wojciech LOTOS Running Team 7 M4 97 00:20:23 01:28:07 00:58:27 02:51:50 00:46:40
106 SZYMAŃSKI Marcin 43 M2 98 00:21:14 01:32:40 00:50:21 02:51:55 00:46:45
107 ANTCZAK Agnieszka 1 K3 9 00:22:27 01:34:17 00:48:57 02:53:18 00:48:08
108 NARUSZEWICZ Łukasz Akademia Pływania Niegocin 21 M1 99 00:19:44 01:31:44 00:56:56 02:53:40 00:48:30
109 PĘKOWSKI Krzysztof 44 M2 100 00:22:51 01:31:44 00:53:51 02:53:56 00:48:46
110 CACEK Darek brak 29 M3 101 00:20:46 01:29:12 00:55:18 02:54:27 00:49:17
111 RĄCZKOWSKI Dariusz 30 M3 102 00:25:31 01:20:58 01:02:19 02:54:40 00:49:30
112 KAPIARZ Julia KS Obidowa Obidowiec 1 K1 10 00:21:01 01:33:58 00:53:34 02:54:41 00:49:31
113 LISTWOŃ Piotr Kasia Listwoń Personal Trainer 45 M2 103 00:17:17 01:29:02 01:00:24 02:54:44 00:49:34
114 SZCZEPAŃSKI Marcin 46 M2 104 00:21:48 01:29:06 00:57:12 02:54:55 00:49:45
115 MIKSA Cezary Asseco Active Team 47 M2 105 00:20:43 01:27:19 01:02:14 02:55:47 00:50:37
116 SZAFRANIEC Marcin 31 M3 106 00:22:07 01:31:14 00:57:29 02:57:17 00:52:07
117 PRUSZYŃSKA Lucyna TRI Ladies Complexsport 9 K2 11 00:23:37 01:29:46 00:58:59 02:57:30 00:52:20
118 ZAWADZKI Artur ZaDyszka 32 M3 107 00:18:36 01:34:42 00:59:32 02:57:48 00:52:38
119 ZDOBYLAK Krzysztof 48 M2 108 00:25:00 01:33:44 00:53:32 02:58:17 00:53:07
120 KOSSAKOWSKI Arkadiusz 49 M2 109 00:22:24 01:33:23 00:56:05 02:58:39 00:53:29
121 BURŻACKA-TYC Agnieszka PTT DELTA 2 K3 12 00:22:25 01:35:13 00:57:16 02:59:05 00:53:55
122 WOJTALUK Arkadiusz MASOVIA 50 M2 110 00:22:18 01:37:08 00:53:39 02:59:12 00:54:02
123 BYZDRA Krzysztof BBL Gdańsk 33 M3 111 00:23:01 01:32:53 00:57:14 02:59:28 00:54:18
124 TOMASZEWICZ Piotr 34 M3 112 00:22:01 01:29:20 00:58:50 02:59:50 00:54:40
125 PRZEDBORA Jakub -- 51 M2 113 00:21:38 01:29:29 01:02:20 02:59:51 00:54:41
126 TUSIŃSKI Łukasz AKS Polonia Warszawa 52 M2 114 00:20:40 01:32:02 01:00:55 02:59:59 00:54:49
127 BARTOSZEWICZ Jerzy TRI UNLIMITED OSTROŁĘKA 1 M5 115 00:26:29 01:30:03 00:57:07 03:01:31 00:56:21
128 BĘDKOWSKI Kamil Adwokatura Opole 53 M2 116 00:19:58 01:30:07 00:50:19 03:03:45 00:58:35
129 WIECH Ewa 3 K3 13 00:27:23 01:37:07 00:52:53 03:04:01 00:58:51
130 FELCZYNSKI Bartlomiej 54 M2 117 00:23:38 01:29:36 01:03:23 03:04:27 00:59:17
131 STREMEL Katarzyna Decatlon Rumia 10 K2 14 00:25:22 01:37:48 00:55:29 03:04:54 00:59:44
132 VUCO Ivo Marathon Brothers 35 M3 118 00:22:33 01:33:04 01:03:53 03:05:23 01:00:13
133 FISZER Agnieszka TEAM BRZOZIE 11 K2 15 00:22:02 01:29:41 01:09:17 03:05:30 01:00:20
134 SOSNOWSKI Miłosz Naprzód Młociny 36 M3 119 00:23:28 01:41:08 00:54:45 03:05:31 01:00:21
135 MAKOWSKA Maja Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim 2 K1 16 00:22:47 01:37:14 01:01:45 03:06:24 01:01:14
136 PALCZEWSKI Marcin FUNDAMENTAL GROUP 37 M3 120 00:24:20 01:37:34 00:54:08 03:06:45 01:01:35
137 SZCZĘSNY Marcin 38 M3 121 00:26:09 01:37:07 00:59:38 03:07:23 01:02:13
138 PIECUSKI Pawel 22 M1 122 00:27:53 01:31:25 01:02:37 03:07:29 01:02:19
139 ROGOZIŃSKI Grzegorz ARTURKUREK.PRO 39 M3 123 00:26:50 01:34:49 00:59:46 03:07:35 01:02:25
140 GUDRA Mateusz 55 M2 124 00:25:24 01:35:56 00:56:34 03:08:31 01:03:21
141 SOBAŃSKI Wojciech 40 M3 125 00:20:20 01:41:57 00:57:58 03:09:03 01:03:53
142 WIŚNIEWSKI Michał Biotini 56 M2 126 00:25:23 01:44:01 00:53:21 03:09:05 01:03:55
143 DUSIŃSKI Mateusz 23 M1 127 00:18:49 01:37:26 01:02:07 03:09:58 01:04:48
144 RAPACKI Szymon Warsaw Sharks 57 M2 128 00:23:55 01:39:10 01:02:20 03:11:57 01:06:47
145 BUSZCZYK Paweł 24 M1 129 00:23:19 01:27:46 01:18:33 03:15:02 01:09:52
146 PAŁYSA Joanna Tri NEGU 12 K2 17 00:26:13 01:45:42 00:56:43 03:15:29 01:10:19
147 ROZEN Krzysztof MOKOPOWSKA 8 M4 130 00:23:08 01:30:45 01:12:05 03:16:33 01:11:23
148 RUSOWICZ Grzegorz 41 M3 131 00:23:41 01:35:10 01:11:23 03:16:41 01:11:31
149 STRASZAK Marek 42 M3 132 00:24:14 01:46:25 01:00:24 03:17:28 01:12:18
150 TRZASKOŚ Liliana Adwokatura Opole 13 K2 18 00:26:20 01:44:50 01:01:18 03:17:29 01:12:19
151 KIERSNOWSKA Nicole 14 K2 19 00:23:39 01:50:48 00:57:06 03:17:42 01:12:32
152 SAŁAJ Mariusz 43 M3 133 00:24:56 01:43:59 01:03:22 03:18:12 01:13:02
153 WÓJCIAK Jacek 44 M3 134 00:24:37 01:42:31 00:54:07 03:18:21 01:13:11
154 KIEŁKUCKA Alicja NORWOOD TEAM / COMPLEXSPORT 4 K3 20 00:23:29 01:48:33 01:02:22 03:19:59 01:14:49
155 NYKAZA Adam 9 M4 135 00:33:51 01:32:40 01:06:19 03:20:50 01:15:40
156 PASZEK Dawid 25 M1 136 00:21:42 01:53:44 00:59:01 03:21:11 01:16:01
157 TERKA Piotr 58 M2 137 00:27:51 01:48:18 01:01:02 03:24:03 01:18:53
158 KOSTRZEWA Mateusz 26 M1 138 00:25:59 01:45:14 01:03:32 03:24:08 01:18:58
159 STASZCZYK Pawel 59 M2 139 00:27:53 01:39:19 01:13:23 03:27:36 01:22:26
160 OŁDAKOWSKI Leszek Rybka 60 M2 140 00:24:47 01:45:50 01:09:09 03:27:57 01:22:47
161 LISTWOŃ Kasia Kasia Listwoń Personal Trainer 15 K2 21 00:25:08 01:48:36 01:04:34 03:28:35 01:23:25
162 LASKOWSKI Sebastian Complexsports 61 M2 141 00:30:49 01:40:03 01:12:53 03:32:45 01:27:35
163 ROGOZINSKI Bartlomiej 62 M2 142 00:31:30 01:58:52 00:57:28 03:33:29 01:28:19
164 PUCHALSKI Paweł AKS POLONIA WARSZAWA 10 M4 143 00:24:49 01:43:11 01:28:54 03:45:46 01:40:36
165 BOGUSŁAWSKI Marcin 63 M2 144 00:40:02 01:52:14 01:16:08 03:57:39 01:52:29