Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #5 - Mrągowo 2017 - 1/8 IM

2017-08-27
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 SIÓDMIAK Igor MKP SZCZECINEK/ Triathon 1 M1 1 00:06:51 00:37:33 00:19:13 01:06:07 00:00:00
2 BARCZEWSKI Marek Bydgoszcz Triathlon Team 2 M1 2 00:08:57 00:36:02 00:19:35 01:07:01 00:00:54
3 BIEGAŁA Marek Bike U Up 1 M2 3 00:09:59 00:34:40 00:20:12 01:07:36 00:01:29
4 WOSTAL aleksander 3 M1 4 00:09:22 00:37:50 00:17:56 01:08:10 00:02:03
5 NOWAK Roman TRIDEA TEAM 2 M2 5 00:09:22 00:36:20 00:19:43 01:08:37 00:02:30
6 LEW-MIRSKI Janusz AKS Polonia Warszawa 1 M3 6 00:07:38 00:36:38 00:21:47 01:09:07 00:03:00
7 GRĄDZKI Wojciech dotsport.pl Triathlon Team 4 M1 7 00:09:46 00:36:29 00:19:39 01:09:07 00:03:00
8 KAZANECKI Tomasz Legion 2 M3 8 00:08:02 00:36:31 00:21:38 01:10:19 00:04:12
9 ZAJK Michał 5 M1 9 00:09:15 00:38:26 00:20:29 01:11:22 00:05:15
10 TOMASZEWICZ Marcin 6 M1 10 00:11:22 00:37:14 00:20:56 01:12:27 00:06:20
11 KWIATKOWSKI Daniel Klinika Triathlonu Bydgoszcz 7 M1 11 00:09:52 00:38:29 00:21:32 01:13:12 00:07:05
12 CZECH Mariusz UKS TRI-TEAM RUMIA 3 M2 12 00:09:02 00:38:58 00:21:41 01:13:17 00:07:10
13 SARBIEWSKI Dariusz 3 M3 13 00:09:35 00:39:21 00:21:18 01:13:35 00:07:28
14 RYMER Jakub KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 4 M2 14 00:09:16 00:37:46 00:23:06 01:13:42 00:07:35
15 WĘDZIK Łukasz 5 M2 15 00:09:07 00:38:56 00:21:10 01:13:59 00:07:52
16 JOACHIMIAK Dariusz Klinika Triathlonu Bydgoszcz 8 M1 16 00:10:23 00:37:01 00:22:57 01:14:07 00:08:00
17 SOBCZAK Marcin TRISPACE 4 M3 17 00:10:23 00:38:25 00:22:32 01:14:50 00:08:43
18 BANACH Jan KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 9 M1 18 00:08:05 00:39:15 00:24:43 01:14:52 00:08:45
19 PALMOWSKI Maciej KMP Łódź 5 M3 19 00:09:22 00:39:09 00:23:30 01:15:40 00:09:33
20 GADOMSKA Agnieszka 1 K1 1 00:09:02 00:42:38 00:20:37 01:15:42 00:09:35
21 KOZIELSKI Michał 6 M2 20 00:09:29 00:40:54 00:20:31 01:15:46 00:09:39
22 KAŁEK Artur KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 6 M3 21 00:09:41 00:39:17 00:23:15 01:15:53 00:09:46
23 RYNKO Pawel Startuję bo nie lubię. 7 M2 22 00:11:05 00:38:46 00:22:57 01:15:59 00:09:52
24 KOŁODZIEJSKI Marek Nieformalna Grupa Pędzących pod Wiatr 8 M2 23 00:09:36 00:39:00 00:23:34 01:16:01 00:09:54
25 BRZOZOWSKI Franciszek Brzozowski Team 10 M1 24 00:09:46 00:41:42 00:21:40 01:16:05 00:09:58
26 KAC Marek Tri-Team Rumia + Endure Team 7 M3 25 00:09:18 00:39:35 00:23:48 01:16:24 00:10:17
27 KACPERSKI Mirosław PARKRUN POLSKA 1 M4 26 00:10:09 00:38:58 00:24:15 01:16:56 00:10:49
28 KAWCZYŃSKI Paweł Tridea 9 M2 27 00:07:57 00:39:16 00:25:00 01:17:23 00:11:16
29 KRÓL Maciej TRISPACE 8 M3 28 00:10:30 00:39:48 00:23:43 01:17:24 00:11:17
30 ZAJK Rafał RAFAŁ ZAJK 10 M2 29 00:11:17 00:39:33 00:23:49 01:17:52 00:11:45
31 PODWYSOKCI Marcin Tri-Strefa 11 M1 30 00:08:17 00:41:50 00:24:14 01:17:56 00:11:49
32 BACHORSKI Bogdan Sun Race Rock Machin 9 M3 31 00:12:15 00:38:14 00:23:43 01:18:02 00:11:55
33 KOZŁOWSKI Piotr Father on the Run 11 M2 32 00:08:26 00:42:06 00:23:57 01:18:12 00:12:05
34 KRUCZKOWSKI Piotr FUJI KRYSPORT TEAM 2 M4 33 00:12:13 00:38:22 00:24:08 01:18:28 00:12:21
35 BOROWSKI Rafał Power Training / @MYRUNTOTRI / XTRI.pl 12 M2 34 00:12:14 00:41:35 00:22:14 01:18:58 00:12:51
36 ROZINSKI Przemek Gryf Tczew 13 M2 35 00:11:20 00:41:38 00:23:13 01:19:01 00:12:54
37 RUSAK Michal OnTheWok Energy Tri Team Gdynia 14 M2 36 00:10:19 00:40:47 00:23:40 01:19:11 00:13:04
38 ROGIŃSKI Łukasz LalaTri 12 M0 37 00:11:29 00:40:48 00:23:28 01:19:25 00:13:18
39 WOŁYNIEC Emilia rowerysportowy.pl Najmowicz Triathlon 1 K2 2 00:10:51 00:42:19 00:23:24 01:19:42 00:13:35
40 KRYCKI Mateusz 15 M2 38 00:12:32 00:41:42 00:21:53 01:20:05 00:13:58
41 LUBIŃSKI Kamil 13 M1 39 00:07:11 00:47:46 00:21:26 01:20:15 00:14:08
42 OLENDER Paweł Car 4 parts Mrągowo 10 M3 40 00:11:30 00:42:17 00:23:30 01:20:19 00:14:12
43 NIKEL Natalia UKS TRS SUSZ 2 K1 3 00:08:51 00:42:50 00:25:18 01:20:29 00:14:22
44 URBANOWICZ Rafał 16 M2 41 00:11:09 00:40:19 00:25:01 01:20:57 00:14:50
45 ZAJĄC Arkadiusz TRI STAROGARD GDAŃSKI 11 M3 42 00:12:19 00:41:39 00:23:28 01:21:15 00:15:08
46 BIANKOWSKI Piotr UKS Tri Team Rumia 12 M3 43 00:08:08 00:41:02 00:27:48 01:21:26 00:15:19
47 MAZUROWSKI Tomasz PszczółkowskiTeam 13 M1 44 00:12:57 00:43:30 00:20:46 01:21:54 00:15:47
48 KILIAŃCZYK Michał 17 M2 45 00:11:39 00:00:00 00:23:56 01:22:13 00:16:06
49 BŁAŻEJEWSKA-GOLIŃSKA Karolina TriSpace 2 K2 4 00:10:57 00:42:39 00:25:20 01:22:20 00:16:13
50 LANECKI Aleksander 1 M0 46 00:12:40 00:41:40 00:23:44 01:22:42 00:16:35
51 PAWŁOWSKI Przemek 18 M2 47 00:11:54 00:43:55 00:22:51 01:23:27 00:17:20
52 WOJCIECHOWSKA Maria Alexander Mann Solutions Tri Team 3 K1 5 00:12:40 00:43:10 00:23:54 01:23:34 00:17:27
53 MENDEL Magdalena TRISPACE 4 K1 6 00:11:35 00:00:00 00:23:27 01:23:35 00:17:28
54 ROGIŃSKI Marek MSR Mrągowo 14 M3 48 00:14:16 00:41:51 00:23:32 01:23:45 00:17:38
55 LANECKI Artur 15 M3 49 00:12:42 00:42:11 00:24:36 01:23:55 00:17:48
56 ZIELIŃSKA Anna 3life team 3 K2 7 00:10:42 00:43:12 00:25:32 01:24:07 00:18:00
57 GAWIN Krzysztof 14 M1 50 00:10:10 00:45:02 00:25:42 01:24:35 00:18:28
58 MAREK Stypka 19 M2 51 00:09:13 00:46:15 00:24:41 01:24:43 00:18:36
59 GUZIŃSKI Andrzej Skipol.pl TEAM 3 M4 52 00:11:53 00:41:48 00:25:38 01:24:48 00:18:41
60 DOWGIAŁŁO Tomasz Anders Group 20 M2 53 00:11:11 00:45:19 00:24:40 01:25:52 00:19:45
61 KUŁAK Piotr Biskupiec Biega THE BEST 16 M3 54 00:11:27 00:43:42 00:27:16 01:26:09 00:20:02
62 OTLOWSKI Szymon 15 M1 55 00:13:13 00:44:26 00:23:50 01:26:45 00:20:38
63 FILARECKA Agnieszka ASF byTrispace 4 K2 8 00:12:55 00:43:13 00:25:57 01:26:51 00:20:44
64 SOLIŃSKI Michał 21 M2 56 00:12:36 00:41:14 00:27:44 01:26:57 00:20:50
65 SALUSZEWSKI Kamil STEEL FACTORY 22 M2 57 00:14:40 00:42:49 00:25:15 01:27:01 00:20:54
66 KULIK Kamil KULIK&KUREK 2 M0 58 00:11:30 00:45:11 00:26:08 01:27:04 00:20:57
67 MATUSZEWSKI Mariusz 17 M3 59 00:11:23 00:43:32 00:27:00 01:27:07 00:21:00
68 ROSIŃSKI Marek 18 M3 60 00:12:46 00:43:43 00:26:28 01:27:33 00:21:26
69 SZABLIŃSKA Joanna Tri NEGU 5 K1 9 00:11:55 00:45:52 00:25:28 01:27:42 00:21:35
70 KOSTRZEWA Wojciech ww 23 M2 61 00:10:01 00:46:36 00:27:56 01:28:14 00:22:07
71 MAJKOWSKI Łukasz 24 M2 62 00:12:11 00:46:07 00:25:41 01:28:19 00:22:12
72 LISOWSKI Aleksy olsztyńska szkółka triathlonu 3 M0 63 00:13:26 00:46:24 00:25:14 01:28:52 00:22:45
73 GRECZYŁO Stasiu Complexsports 4 M0 64 00:11:43 00:49:22 00:25:41 01:30:27 00:24:20
74 PŁUCIENNICZAK Diana 5 K2 10 00:12:25 00:45:32 00:28:10 01:30:40 00:24:33
75 KOLASA Piotr 25 M2 65 00:10:34 00:48:22 00:28:16 01:30:49 00:24:42
76 STRZEŚNIEWSKI Marek IMPACT/AT Team 1 M5 66 00:13:01 00:46:44 00:26:22 01:31:02 00:24:55
77 STUKANOV Oleksii 16 M1 67 00:12:55 00:47:55 00:25:24 01:31:08 00:25:01
78 MARTYNOWICZ Maria Trispace 1 K3 11 00:14:47 00:44:41 00:27:25 01:31:37 00:25:30
79 WAWSZCZAK Hubert Wieliszew Heron Team 26 M2 68 00:11:27 00:00:00 00:28:13 01:31:56 00:25:49
80 ŻBIK Adrianna Tri NEGU 6 K1 12 00:10:34 00:50:01 00:26:45 01:31:58 00:25:51
81 BARTOSZEWICZ Łukasz Ostrołęka 27 M2 69 00:11:53 00:50:39 00:25:50 01:32:10 00:26:03
82 NAGELSKI Piotr Polpharma Run Team 28 M2 70 00:15:25 00:45:25 00:26:54 01:32:22 00:26:15
83 LISOWSKI Przemek CTMiR Spaszewski/ARTNEO 19 M3 71 00:13:32 00:46:43 00:27:19 01:32:26 00:26:19
84 STAŃCZYK Wojciech Biegający Tczew 4 M4 72 00:16:05 00:45:12 00:26:54 01:32:37 00:26:30
85 SZANOWSKI Maciej 17 M1 73 00:19:02 00:39:46 00:29:22 01:33:04 00:26:57
86 PAWLIK Dorota 2 K3 13 00:12:14 00:49:47 00:27:03 01:33:11 00:27:04
87 MAJCHER Natalia 6 K2 14 00:10:45 00:00:00 00:27:37 01:33:35 00:27:28
88 GODLEWSKI Kryspin SSR TEAM 29 M2 74 00:16:47 00:44:58 00:28:00 01:33:44 00:27:37
89 BELCZEWSKA Monika Szansa Start Gdańsk 7 K1 15 00:10:59 00:00:00 00:28:00 01:33:53 00:27:46
90 CZAPA Magdalena NEXUS Team 3 K3 16 00:14:45 00:45:42 00:29:00 01:34:11 00:28:04
91 WIŚNIEWSKI Krzysztof Rozbiegani-Żychlin 20 M3 75 00:15:40 00:49:36 00:24:35 01:34:18 00:28:11
92 JANUSZ Sonia 8 K1 17 00:11:08 00:00:00 00:26:58 01:34:29 00:28:22
93 SWARYCZEWSKI Tomasz 30 M2 76 00:11:15 00:00:00 00:29:08 01:34:43 00:28:36
94 SZYC - JUCHNOWICZ Ewa Smaruj na trening 4 K3 18 00:10:25 00:48:24 00:31:09 01:34:54 00:28:47
95 KONIECZKA Ala Ziaja Team 5 K3 19 00:13:38 00:48:50 00:28:14 01:34:56 00:28:49
96 CZECH Kamila 7 K2 20 00:12:03 00:49:10 00:28:52 01:35:03 00:28:56
97 GERVAIS Nicolas 31 M2 77 00:11:50 00:48:15 00:30:42 01:35:19 00:29:12
98 BEDNAREK Michal Centrum Komórek 32 M2 78 00:14:31 00:46:08 00:29:25 01:35:22 00:29:15
99 ORZOŁ Elżbieta CompleXsports Triathlon Team/ Tri Ladies 1 K4 21 00:13:34 00:46:32 00:30:55 01:35:47 00:29:40
100 KOZŁOWSKI Tomasz 21 M3 79 00:12:18 00:53:26 00:26:08 01:36:03 00:29:56
101 JABŁOŃSKA Marlena 8 K2 22 00:15:05 00:50:07 00:26:15 01:36:19 00:30:12
102 GALA Kamila Naprzód Młociny 9 K2 23 00:17:31 00:49:24 00:24:44 01:36:28 00:30:21
103 MAZUR Sławomir Ziaja Team 22 M3 80 00:14:56 00:50:20 00:27:52 01:36:45 00:30:38
104 GOEBEL Krzysztof 33 M2 81 00:16:34 00:50:36 00:25:18 01:36:59 00:30:52
105 WASZCZYK Marta ZiajaTeam 6 K3 24 00:13:38 00:48:14 00:30:28 01:37:09 00:31:02
106 MAKAREWICZ Piotr 34 M2 82 00:11:24 00:00:00 00:32:08 01:37:33 00:31:26
107 RÓŻYCKA Marlena 10 K2 25 00:13:12 00:51:23 00:28:39 01:37:33 00:31:26
108 CICHANOWICZ Piotr 18 M1 83 00:13:41 00:53:56 00:26:37 01:37:57 00:31:50
109 TOMALIK Łukasz 23 M3 84 00:17:30 00:47:08 00:29:10 01:38:32 00:32:25
110 MANISZEWSKI Zbigniew TRI UNI TEAM 2 M5 85 00:14:34 00:48:19 00:30:05 01:38:42 00:32:35
111 CHWEDYNA Katarzyna Ladies Tri 11 K2 26 00:12:24 00:52:56 00:30:04 01:40:16 00:34:09
112 MAKOWSKI Marcin 35 M2 86 00:14:33 00:55:28 00:25:48 01:40:53 00:34:46
113 LANDOWSKI Marek IGLOTEX SKÓRCZ 24 M3 87 00:15:53 00:47:54 00:33:16 01:41:06 00:34:59
114 GOLJASZ Cezary BREAK 5 M4 88 00:11:18 00:00:00 00:33:13 01:41:12 00:35:05
115 ZWOLINSKA Beata Ladies Tri 2 K4 27 00:15:42 00:50:25 00:29:54 01:41:14 00:35:07
116 WÓJCIK Marek 36 M2 89 00:11:49 00:53:40 00:31:21 01:41:24 00:35:17
117 LORENC-KAPALA Katarzyna AKS Polonia Warszawa 12 K2 28 00:12:52 00:53:40 00:30:58 01:41:26 00:35:19
118 KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena TRISPACE 7 K3 29 00:11:49 00:53:17 00:31:27 01:41:45 00:35:38
119 MARKOWSKI Michał 37 M2 90 00:14:35 00:50:50 00:30:36 01:42:17 00:36:10
120 KLINICKI Jacek 25 M3 91 00:13:38 00:51:49 00:32:34 01:42:22 00:36:15
121 KAŹMIERSKI Janusz DA SIĘ 3 M5 92 00:16:19 00:51:16 00:29:41 01:43:11 00:37:04
122 JAKUBOWSKA Monika Complexports 8 K3 30 00:11:43 00:00:00 00:34:36 01:43:24 00:37:17
123 PRUSZYŃSKA Marlena TRI Starogard Gdański 3 K4 31 00:12:16 00:53:08 00:33:16 01:43:33 00:37:26
124 RYLIK Anna 13 K2 32 00:14:38 00:54:53 00:28:55 01:44:01 00:37:54
125 KIEŁKUCKA Magdalena COMPLEXSPORT/NORWOOD 9 K1 33 00:09:58 00:52:49 00:35:18 01:44:10 00:38:03
126 JAWOROWSKA Anna 14 K2 34 00:13:01 00:53:09 00:32:25 01:44:30 00:38:23
127 KAWCZYŃSKI Marcin 26 M3 93 00:12:54 00:55:33 00:32:16 01:45:27 00:39:20
128 ŚWISTUŃ Tomasz 6 M4 94 00:13:58 00:51:22 00:35:43 01:46:03 00:39:56
129 BRUSKI Dariusz Autobus z napisem: koniec wyścigu. 7 M4 95 00:14:23 00:51:11 00:36:11 01:46:53 00:40:46
130 LOSKA Katarzyna 15 K2 35 00:19:10 00:52:28 00:29:41 01:46:58 00:40:51
131 TRZASKA Marek 38 M2 96 00:16:22 00:56:08 00:29:50 01:47:10 00:41:03
132 WODZIŃSKA Zuzanna 10 K1 36 00:16:00 00:58:05 00:27:55 01:47:16 00:41:09
133 WITKOWSKI Jarosław RMDC 8 M4 97 00:17:51 00:51:58 00:33:18 01:47:50 00:41:43
134 SIWIK Karol 39 M2 98 00:17:13 00:53:48 00:32:34 01:48:15 00:42:08
135 LANDOWSKI Mateusz IGLOTEX SKÓRCZ 5 M0 99 00:15:51 00:53:57 00:33:49 01:48:21 00:42:14
136 SCHLUETER Bernard 40 M2 100 00:12:14 00:52:20 00:37:52 01:48:43 00:42:36
137 NOWAK Andrzej 4 M5 101 00:12:07 00:52:40 00:38:41 01:49:20 00:43:13
138 DROBNIK Aleksandra 16 K2 37 00:14:16 00:54:07 00:37:54 01:50:22 00:44:15
139 GALL Artur 27 M3 102 00:13:22 01:04:11 00:28:25 01:51:45 00:45:38
140 MARIAŃSKI Marek 5 M5 103 00:17:08 01:00:07 00:31:09 01:53:05 00:46:58
141 KWIATKOWSKA Wiktoria Klub Wodny "Gdańskie Lwy" 1 K0 38 00:12:12 00:57:52 00:40:08 01:55:17 00:49:10
142 PIKORA-ANDRZEJCZAK Katarzyna 9 K3 39 00:16:02 00:57:48 00:37:43 01:56:32 00:50:25
143 GOEBEL Paulina FASADEX profile elewacyjne 17 K2 40 00:15:48 01:03:12 00:33:09 01:57:19 00:51:12
144 KOTFIS Ryszard Miziar-Sport 6 M5 104 00:15:13 00:58:00 00:43:17 02:02:07 00:56:00
145 LIGOCKA Barbara Mazury Fitness 10 K3 41 00:27:03 00:56:37 00:32:40 02:03:10 00:57:03
146 PSUTY Iwona Padł Na Ryj Team 11 K3 42 00:15:10 01:00:46 00:47:32 02:10:32 01:04:25
147 ŚWISTUŃ Anna 4 K4 43 00:19:37 01:12:36 00:47:40 02:24:24 01:18:17