Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #4 - Bełchatów 2017 - 1/2 IM

2017-07-23
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 KIMMER Jakub Bieging Team Zelów 1 M1 1 00:32:52 02:20:25 01:24:09 04:20:17 00:00:00
2 MROCZEK Marcin Neon Team 1 M3 2 00:31:36 02:23:09 01:27:10 04:25:39 00:05:22
3 ŻYDKIEWICZ Sylwester biegacz Nowosolna 2 M3 3 00:35:03 02:24:24 01:23:04 04:26:15 00:05:58
4 JANIAK Paweł Triathlon Siedlce Club / Team Poland 1 M2 4 00:35:47 02:20:58 01:28:53 04:28:36 00:08:19
5 KRAWCZYK Maciej 2 M2 5 00:35:46 02:21:36 01:29:52 04:30:58 00:10:41
6 STANISZEWSKI Krzysztof SPORTEVO 3 M2 6 00:32:53 02:26:51 01:30:03 04:32:11 00:11:54
7 FABISZEWSKI Rafał TriWawa 4 M2 7 00:37:01 02:26:03 01:28:35 04:35:03 00:14:46
8 NOWAK Krzysztof -- 5 M2 8 00:39:30 02:20:20 01:32:08 04:36:27 00:16:10
9 BRZYSKI Maciej KSOS Kraków 6 M2 9 00:31:38 02:19:38 01:43:56 04:38:35 00:18:18
10 BARAN Tomasz TRI NEGU/ MTB MOSIR DUKLA 7 M2 10 00:40:18 02:24:19 01:32:48 04:40:56 00:20:39
11 STRZELECKI Grzegorz GVT 8 M2 11 00:39:09 02:20:24 01:39:03 04:41:40 00:21:23
12 MALISZEWSKI Mieszko CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 9 M2 12 00:39:12 02:27:38 01:32:46 04:43:37 00:23:20
13 ZWIERZCHOWSKI Andrzej Triathlon Siedlce Club 10 M2 13 00:36:41 02:25:03 01:39:15 04:44:45 00:24:28
14 HOFFMANN Wojciech Korona Masters 3 M3 14 00:29:37 02:20:43 01:54:09 04:48:11 00:27:54
15 STODÓLKA Szymon Leniwiec 11 M2 15 00:41:48 02:24:11 01:41:34 04:50:27 00:30:10
16 KALINOWSKI Paweł OSW TRI TEAM 4 M3 16 00:39:11 02:34:05 01:36:03 04:53:09 00:32:52
17 CIEŚLIK Piotr PGE jupiter 5 M3 17 00:38:36 02:24:23 01:47:01 04:53:25 00:33:08
18 JĘDRZEJKO Tomasz SIDOR TEAM 12 M2 18 00:43:06 02:35:58 01:31:16 04:53:51 00:33:34
19 SOBAŃSKA Izabela 1 K1 1 00:33:52 02:32:52 01:44:02 04:54:04 00:33:47
20 PIETRZAK Błażej GVT 13 M2 19 00:34:03 02:38:40 01:40:29 04:56:13 00:35:56
21 BIELICKI Bartosz Running Team Milicz 14 M2 20 00:43:41 02:28:24 01:41:16 04:56:49 00:36:32
22 KRZYSZTOFIK Kacper Tri Aktywny Piotrków 6 M3 21 00:40:25 02:37:05 01:36:23 04:57:28 00:37:11
23 SZELIGA Wojciech 7 M3 22 00:36:35 02:30:21 01:49:25 04:59:57 00:39:40
24 CHABASIŃSKI Rafał RA-V 8 M3 23 00:37:04 02:33:17 01:46:09 05:00:37 00:40:20
25 DAJCZ Michał TriAktywny Piotrków 15 M2 24 00:35:22 02:28:07 01:56:05 05:03:20 00:43:03
26 OLENDER Grzegorz GT RAT 16 M2 25 00:39:54 02:38:25 01:42:53 05:05:19 00:45:02
27 FIJAŁKOWSKI Mateusz AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 2 M1 26 00:32:50 02:40:44 01:48:25 05:05:41 00:45:24
28 MILDNER Hubert Tri NEGU 17 M2 27 00:39:21 02:41:38 01:43:07 05:08:32 00:48:15
29 MARUSIAK Piotr Jarosławska Grupa Triathlonowa 18 M2 28 00:45:32 02:31:57 01:51:05 05:12:04 00:51:47
30 KOWALCZYK Marcin Triathlon Team Września 9 M3 29 00:39:37 02:35:38 01:52:29 05:13:13 00:52:56
31 MACIEJEWSKI Grzegorz Akademia Triathlonu 19 M2 30 00:43:59 02:51:28 01:33:31 05:15:07 00:54:50
32 PÓŹNIEWSKI Paweł Wroclaw Triathlon Team 20 M2 31 00:40:04 02:35:55 01:55:57 05:15:44 00:55:27
33 ANDRZEJCZAK Adam 21 M2 32 00:39:28 02:44:03 01:47:32 05:15:44 00:55:27
34 ROMANOW Marcin Centrum Rowerowe Olsztyn 10 M3 33 00:39:29 02:36:02 01:57:02 05:16:12 00:55:55
35 FILIPOWSKI Zdzisław K.S Celironman 11 M3 34 00:36:59 02:45:52 01:50:22 05:16:44 00:56:27
36 SKUPIEŃ Konrad 12 M3 35 00:47:59 02:35:50 01:49:25 05:17:02 00:56:45
37 WACHOWSKI Łukasz Shooting Drill Academy 22 M2 36 00:40:47 02:33:04 02:02:28 05:21:13 01:00:56
38 RATAJEK Dawid Łódź Kocha Sport 23 M2 37 00:40:28 02:37:49 01:54:51 05:21:24 01:01:07
39 ŻMICH-FÓRMANIAK Joanna TRISPACE 1 K3 2 00:39:11 02:44:39 01:55:04 05:22:05 01:01:48
40 SZUKAŁA Mateusz KB MANIAC POZNAŃ 24 M2 38 00:42:47 02:45:42 01:48:42 05:22:29 01:02:12
41 KRÓL Maciej TRISPACE 13 M3 39 00:43:18 02:39:17 01:57:37 05:23:48 01:03:31
42 MALISZEWSKA Anna FTI Racing Team 2 K3 3 00:42:05 02:50:02 01:47:52 05:24:02 01:03:45
43 MISZTAL Adam TRI4FUN 1 M4 40 00:40:16 02:47:03 01:49:57 05:25:28 01:05:11
44 MAZUR Piotr 25 M2 41 00:40:53 02:46:15 01:53:54 05:26:08 01:05:51
45 WILIJEWICZ Konrad CellIronman 14 M3 42 00:39:05 02:32:23 02:11:01 05:27:40 01:07:23
46 CZŁONKOWSKI Krzysztof Olimpijczyk Szczekociny 15 M1 43 00:49:03 02:44:05 01:51:06 05:29:22 01:09:05
47 SUŁKOWSKI Maciej 16 M3 44 00:38:22 02:41:50 02:05:16 05:30:43 01:10:26
48 POTOCZNY Piotr KCIUKOWSKI 26 M2 45 00:44:43 02:42:02 01:59:22 05:30:43 01:10:26
49 ZAJĄC Arkadiusz TRI STAROGARD GDAŃSKI 17 M3 46 00:46:13 02:49:25 01:49:36 05:32:16 01:11:59
50 STOBIERSKI Przemek KT Water Knights 18 M3 47 00:43:10 02:41:37 02:03:37 05:33:27 01:13:10
51 LEŚNIEWSKI Tomasz 2 M4 48 00:49:26 02:52:32 01:46:37 05:33:56 01:13:39
52 WOJTUŃ Tomasz Kluczborska Grupa Biegowa 3 M1 49 00:41:02 02:44:59 02:03:04 05:35:05 01:14:48
53 JANKOWSKI Łukasz Schibsted Runners 27 M2 50 00:37:34 02:49:38 02:01:20 05:37:26 01:17:09
54 JÓZEFOWICZ Krzysztof trucht sklep dla biegaczy i triathlonistów 3 M4 51 00:48:14 02:49:51 01:54:00 05:38:11 01:17:54
55 STUCHLIK Tadeusz 19 M3 52 00:31:19 02:57:31 02:04:07 05:38:57 01:18:40
56 WYPYCH Arkadiusz Tri Aktywny Piotrków 28 M2 53 00:47:58 02:51:20 01:54:43 05:40:14 01:19:57
57 BEDNARCZYK Arkadiusz 20 M3 54 00:46:40 02:45:11 02:02:53 05:40:39 01:20:22
58 JASZCZUK Robert 21 M3 55 00:48:53 02:46:45 01:59:20 05:41:32 01:21:15
59 PYFEL Łukasz 29 M2 56 00:49:25 02:46:13 02:01:12 05:45:39 01:25:22
60 CURYŁO Wacław niezrzeszony 4 M4 57 00:48:51 02:52:06 01:59:07 05:45:53 01:25:36
61 ŚWIĄTEK Wojciech 4 M1 58 00:38:15 02:49:51 02:13:03 05:46:17 01:26:00
62 WŁODARCZAK Witold TriSpace 5 M4 59 00:47:45 02:47:19 02:08:07 05:46:40 01:26:23
63 GABRYSZEWSKI Tomasz 22 M3 60 00:52:08 02:43:45 02:03:27 05:46:45 01:26:28
64 KĘPIŃSKI Henryk KB Spartakus 1 M5 61 00:51:57 02:55:10 01:52:24 05:48:11 01:27:54
65 KUBIAK Michał ProTri 30 M2 62 00:43:39 03:01:47 01:59:14 05:50:30 01:30:13
66 KOWALSKI Jacek 23 M3 63 00:45:17 02:53:32 02:07:16 05:52:17 01:32:00
67 RENIEC Kamil Warsaw Triathlon Team 5 M1 64 00:39:58 02:47:15 02:29:33 06:01:54 01:41:37
68 KRAKOWIAK Michal 6 M1 65 00:43:05 03:01:09 02:15:35 06:05:21 01:45:04
69 RATALEWSKI Paweł Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe 7 M1 66 01:00:19 02:48:34 02:04:17 06:08:08 01:47:51
70 TOMAS Dariusz 24 M3 67 00:48:25 02:55:03 02:16:06 06:09:52 01:49:35
71 MICHALSKI Tomasz 25 M1 68 00:41:15 02:55:05 02:28:07 06:10:09 01:49:52
72 SZWEDA Jacek 26 M3 69 00:48:37 02:58:52 02:25:07 06:19:28 01:59:11
73 KONECKO Izabela SGS Poland Team 1 K4 4 00:54:25 03:20:55 02:03:08 06:23:50 02:03:33
74 SWIATKOWSKI Dawid 31 M2 70 00:51:28 03:09:43 02:09:45 06:24:27 02:04:10
75 MACIEJOWSKA-BĄCZEK Katarzyna 3 K3 5 00:59:42 03:17:41 02:08:26 06:31:40 02:11:23
76 OGIŃSKI Artur 32 M2 71 00:49:19 03:28:45 02:07:25 06:34:59 02:14:42
77 OLEJNICZAK Witold ks Maraton Ostrow Wlkp 2 M5 72 01:03:40 03:10:06 02:18:06 06:40:19 02:20:02
78 KOZŁOWSKI Maciej Roadbike.pl / Triathlon Siedlce Club 8 M1 73 01:00:12 03:02:22 02:39:59 06:49:35 02:29:18
79 PIASECKI Piotr T.G SOKÓŁ ZAKOPANE 33 M2 74 00:57:17 03:10:13 02:41:14 07:02:37 02:42:20
80 KRAJEWSKA Natalia K.S. Celironman S.A. 1 K2 6 01:02:29 03:26:22 02:28:56 07:03:08 02:42:51