Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #4 - Bełchatów 2017 - 1/8 IM

2017-07-23
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 BARCZEWSKI Marek Bydgoszcz Triathlon Team 1 M1 1 00:09:19 00:31:15 00:20:05 01:03:15 00:00:00
2 PAWLAK Ireneusz Triathlon Kalisz 1 M3 2 00:08:45 00:32:02 00:21:28 01:04:49 00:01:34
3 BIEGAŁA Marek Bike U Up 1 M2 3 00:11:05 00:30:10 00:21:00 01:04:54 00:01:39
4 WRONKA Cezary WTT / GT RAT 2 M2 4 00:09:56 00:32:34 00:19:29 01:04:56 00:01:41
5 KUCEJKO Tomasz TriDivision Triathlon Team 3 M2 5 00:08:41 00:32:41 00:21:28 01:05:57 00:02:42
6 SZCZEPANIAK Bartosz SZUKAM SPONSORA 2 M1 6 00:09:10 00:32:39 00:21:46 01:06:00 00:02:45
7 PELC Marcin ASF by Trispace 4 M2 7 00:08:54 00:32:11 00:22:19 01:06:18 00:03:03
8 KRAWCZYK Natalia Triathlon Kalisz 1 K1 1 00:07:39 00:34:06 00:22:13 01:06:39 00:03:24
9 NAWROCKI Kamil Endure Team 3 M1 8 00:09:37 00:33:22 00:20:49 01:06:55 00:03:40
10 NOWAK Roman TRIDEA TEAM 5 M2 9 00:10:21 00:32:44 00:21:38 01:07:16 00:04:01
11 KURCZEWSKI Kamil Puls Tri Team 4 M1 10 00:09:45 00:32:52 00:22:13 01:07:44 00:04:29
12 WRZESZCZ Mariusz Triathlon Mietków Team 5 M1 11 00:10:59 00:32:59 00:21:47 01:09:12 00:05:57
13 DZIUK Dariusz HECKSHER.PL 6 M2 12 00:10:08 00:34:26 00:22:10 01:09:21 00:06:06
14 KWAŚKIEWICZ Oliwia WLKS Kmicic Częstochowa 2 K1 2 00:08:51 00:34:39 00:23:17 01:09:22 00:06:07
15 NOWAK Dawid Ruch Kluch 7 M2 13 00:11:47 00:33:44 00:21:19 01:09:49 00:06:34
16 KAŹMIERCZAK Arkadiusz Ruch Kluch 8 M2 14 00:10:19 00:33:48 00:22:17 01:09:54 00:06:39
17 RYMER Jakub KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 9 M2 15 00:09:56 00:33:53 00:23:59 01:10:29 00:07:14
18 WDOWIAK Kamil Klinika Triathlonu Bydgoszcz 6 M1 16 00:09:55 00:33:40 00:24:02 01:10:37 00:07:22
19 WĘDZIK Łukasz ICS 10 M2 17 00:09:29 00:35:09 00:22:48 01:11:26 00:08:11
20 JOACHIMIAK Dariusz Klinika Triathlonu Bydgoszcz 7 M1 18 00:10:57 00:32:23 00:24:48 01:11:50 00:08:35
21 HOŁDA Piotr www.enervit.pl 2 M3 19 00:10:42 00:32:46 00:25:45 01:12:24 00:09:09
22 GACKOWSKI Jarek TRIstyle.pl 3 M3 20 00:11:01 00:34:42 00:23:32 01:12:25 00:09:10
23 BARUL Stanisław 4 M3 21 00:10:26 00:34:23 00:22:48 01:12:54 00:09:39
24 BISKUPSKA Rita Klinika Triathlonu Bydgoszcz 3 K1 3 00:10:54 00:33:56 00:25:20 01:12:56 00:09:41
25 PALMOWSKI Maciej KMP Łódź 5 M3 22 00:10:19 00:34:11 00:24:52 01:13:03 00:09:48
26 MIOTK Marcin Klub Wysokogórski Warszawa 6 M3 23 00:11:55 00:34:37 00:22:25 01:13:15 00:10:00
27 PALMOWSKI Łukasz Kontrolerski Team 7 M3 24 00:11:04 00:33:44 00:25:45 01:14:04 00:10:49
28 BOROWSKI Rafał Power Training / @MYRUNTOTRI / XTRI.pl 11 M2 25 00:12:48 00:35:33 00:22:54 01:14:24 00:11:09
29 DĄBROWSKI Tomasz TwisterTeam 8 M3 26 00:10:24 00:33:54 00:25:52 01:14:27 00:11:12
30 BASZTA Paweł 12 M2 27 00:11:26 00:34:16 00:25:39 01:15:04 00:11:49
31 BANACH Jan KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 8 M1 28 00:09:14 00:33:19 00:30:03 01:15:19 00:12:04
32 ZIENTAL Dariusz 1 M4 29 00:11:52 00:34:45 00:25:19 01:16:02 00:12:47
33 ARTUR Maliszewski FTI Racing Team 9 M3 30 00:11:48 00:35:47 00:25:01 01:16:22 00:13:07
34 SOBCZAK Marcin TRISPACE 10 M3 31 00:12:01 00:35:34 00:25:43 01:16:46 00:13:31
35 KRYCKI Mateusz 13 M2 32 00:13:12 00:36:48 00:23:54 01:16:49 00:13:34
36 KRUCZKOWSKI Piotr FUJI KRYSPORT TEAM 2 M4 33 00:13:26 00:34:15 00:26:28 01:17:09 00:13:54
37 PACANA Krzysztof 9 M1 34 00:11:11 00:35:22 00:26:25 01:17:12 00:13:57
38 BRÓDKA Paweł Biegiem Radom! 11 M3 35 00:11:24 00:37:08 00:25:03 01:17:20 00:14:05
39 GIERSZEWSKI Michał K.S. CELIRONMAN 14 M2 36 00:11:05 00:36:16 00:26:21 01:17:53 00:14:38
40 CIEŚLAK Mateusz Brt Wrocław 10 M1 37 00:10:47 00:37:26 00:25:27 01:17:57 00:14:42
41 KOŁATEK Tomek 3 M4 38 00:15:30 00:33:23 00:25:15 01:18:48 00:15:33
42 BOROWIECKI Krzysztof Radiowa Akademia Triathlonu 15 M2 39 00:13:10 00:36:30 00:26:41 01:19:00 00:15:45
43 KWIATKOWSKI Sławomir Kluczborska Grupa Biegowa 12 M3 40 00:12:07 00:35:48 00:27:06 01:19:48 00:16:33
44 STASIAK Wojciech 11 M1 41 00:13:20 00:37:13 00:26:30 01:20:10 00:16:55
45 NOWAK Andrzej Radiowa Akademia Triathlonu 16 M2 42 00:13:03 00:37:52 00:24:37 01:20:22 00:17:07
46 DUCHNOWSKI Dariusz LUC-S 13 M3 43 00:12:22 00:39:19 00:25:26 01:21:01 00:17:46
47 KOLASA Piotr 17 M2 44 00:11:45 00:39:30 00:26:52 01:21:05 00:17:50
48 KIEŁBASA Paweł Radiowa Akademia Triathlonu 18 M2 45 00:17:28 00:35:42 00:24:41 01:21:38 00:18:23
49 KACPRZAK Tadeusz 1 M5 46 00:14:19 00:35:52 00:26:55 01:21:45 00:18:30
50 FILARECKA Agnieszka ASF by Trispace 1 K2 4 00:13:47 00:37:19 00:26:54 01:21:55 00:18:40
51 KWIATKOWSKI Daniel Klinika Triathlonu Bydgoszcz 12 M1 47 00:10:31 00:33:55 00:33:59 01:22:09 00:18:54
52 WASILEWSKI Michał 19 M2 48 00:11:25 00:38:55 00:27:45 01:22:14 00:18:59
53 KLUF Zdzisław Amator 2 M5 49 00:15:02 00:38:35 00:22:35 01:22:31 00:19:16
54 DRUSZCZ Dawid 20 M2 50 00:14:20 00:37:54 00:25:45 01:22:48 00:19:33
55 BARTKOWIAK Paulina KB SUKCES ŻMIGRÓD 4 K1 5 00:12:04 00:39:36 00:27:15 01:22:56 00:19:41
56 KAŹMIERCZAK Piotr Ruch Kluch 21 M2 51 00:10:40 00:39:00 00:30:11 01:23:48 00:20:33
57 KOŁACZYK Katarzyna Triathlon Training Center 2 K2 6 00:13:25 00:40:10 00:26:47 01:24:01 00:20:46
58 BREWKA Wanda Radiowa Akademia Triathlonu 3 K2 7 00:14:41 00:38:24 00:27:20 01:24:16 00:21:01
59 KUROWSKI Jacek 14 M3 52 00:11:32 00:37:06 00:29:38 01:24:21 00:21:06
60 PIECZARA Michał Klinika Triathlonu Bydgoszcz 13 M1 53 00:09:10 00:40:41 00:30:01 01:24:30 00:21:15
61 KAŁEK Artur KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 15 M3 54 00:10:18 00:32:30 00:38:56 01:25:18 00:22:03
62 SOWIERSZENKO Tomasz 22 M2 55 00:13:45 00:39:26 00:28:04 01:25:20 00:22:05
63 MROZIK Maciek 16 M3 56 00:12:51 00:38:43 00:28:04 01:25:38 00:22:23
64 SOŚNIERZ Tomasz 23 M2 57 00:16:17 00:39:49 00:27:30 01:25:59 00:22:44
65 STRZELECKI Konrad Tour de Ochocice 14 M1 58 00:12:47 00:38:37 00:29:54 01:26:25 00:23:10
66 BARTKOWIAK Hubert Klub Biegacza SUKCES Żmigród 17 M3 59 00:12:18 00:41:21 00:28:01 01:26:36 00:23:21
67 TYLKOWSKI Marcin urwane śmigło 24 M2 60 00:12:22 00:37:54 00:31:12 01:26:54 00:23:39
68 ZIĘBA Marta TRISPACE 5 K1 8 00:11:03 00:37:04 00:35:16 01:27:17 00:24:02
69 CHMIELECKI Piotr UKS Orientuś Łódź 25 M2 61 00:14:26 00:42:27 00:27:03 01:27:41 00:24:26
70 KUKIEŁKA Jarosław 26 M2 62 00:12:21 00:41:46 00:29:55 01:28:10 00:24:55
71 WILANOWSKI Paweł 27 M2 63 00:16:25 00:38:26 00:28:19 01:28:27 00:25:12
72 ZATORSKI Maciej BemTri 18 M3 64 00:13:11 00:43:23 00:28:15 01:29:50 00:26:35
73 MARTYNOWICZ Maria Trispace 1 K3 9 00:16:32 00:39:31 00:30:01 01:30:42 00:27:27
74 SZYDŁO Agata Radiowa Akademia Triathlonu 2 K3 10 00:11:40 00:40:10 00:32:45 01:31:02 00:27:47
75 MANISZEWSKI Zbigniew TRI UNI TEAM 3 M5 65 00:16:06 00:39:34 00:30:10 01:31:13 00:27:58
76 NOGA Bartlomiej 28 M2 66 00:13:13 00:39:32 00:25:42 01:31:50 00:28:35
77 CZAPA Magdalena NEXUS Team 3 K3 11 00:16:03 00:39:03 00:31:51 01:32:02 00:28:47
78 KOŚCIELNY Artur YMCA 19 M3 67 00:14:43 00:39:10 00:30:52 01:32:26 00:29:11
79 STAŃCZYK Wojciech Biegający Tczew 4 M4 68 00:18:21 00:39:37 00:28:58 01:32:35 00:29:20
80 SKATULNIK Sławomir Piotrkowski Klub Biegacza Endrorfina 5 M4 69 00:17:06 00:38:20 00:31:58 01:33:04 00:29:49
81 TOMALIK Łukasz 20 M3 70 00:16:55 00:40:39 00:29:57 01:33:05 00:29:50
82 BYRDAK Monika GT RAT 6 K1 12 00:13:16 00:40:22 00:34:03 01:33:07 00:29:52
83 PRZYBYSZ Norbert indywidualnie 6 M4 71 00:13:56 00:39:22 00:35:52 01:33:14 00:29:59
84 KARKUS Damian brak 21 M3 72 00:14:35 00:47:35 00:25:42 01:33:30 00:30:15
85 WOJTALUK Arkadiusz MASOVIA 29 M2 73 00:13:36 00:41:43 00:31:34 01:33:49 00:30:34
86 RYBACZEK Cezary 22 M3 74 00:16:08 00:42:01 00:30:23 01:34:01 00:30:46
87 KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena TriSpace 4 K3 13 00:12:39 00:44:18 00:33:20 01:34:02 00:30:47
88 JANTOS Aleksandra Kluczborska Grupa Biegowa 7 K1 14 00:16:20 00:44:18 00:29:16 01:34:08 00:30:53
89 WŁODARCZAK Barbara TriSpace 1 K4 15 00:17:33 00:41:35 00:31:45 01:34:33 00:31:18
90 LIŚKIEWICZ Monika TRI-LISKI 5 K3 16 00:14:23 00:43:21 00:33:19 01:34:47 00:31:32
91 JABLONSKI Maciej 30 M2 75 00:13:37 00:42:26 00:32:37 01:34:52 00:31:37
92 BUCZKO Michal 31 M2 76 00:14:13 00:43:31 00:31:37 01:34:55 00:31:40
93 ŁUCZAK Gabriela 4 K2 17 00:14:32 00:46:01 00:30:58 01:35:29 00:32:14
94 ŻAK-PAMUŁA Paulina PGE Systemy 5 K2 18 00:10:28 00:45:24 00:36:07 01:36:43 00:33:28
95 JAŚKIEWICZ Justyna ShipCup 6 K2 19 00:14:28 00:42:07 00:33:47 01:37:32 00:34:17
96 GĄSIOR Cezary NIE ZRZESZONY 7 M4 77 00:14:51 00:39:29 00:37:43 01:37:56 00:34:41
97 STELMASIK Monika 7 K2 20 00:12:52 00:43:51 00:36:34 01:38:33 00:35:18
98 DUDEK Alfred 4 M5 78 00:16:13 00:46:52 00:30:19 01:38:42 00:35:27
99 TELĄŻKA Jarosław Iron Fighters 32 M2 79 00:14:40 00:41:54 00:36:44 01:39:10 00:35:55
100 DREKSLER Aleksandra Kluczborska Grupa Biegowa 8 K1 21 00:14:28 00:46:09 00:34:43 01:39:44 00:36:29
101 RESPONDEK Agnieszka Tri Ladies / CS 6 K3 22 00:17:15 00:42:06 00:36:04 01:40:13 00:36:58
102 PRZYBYSZ Malgorzata Radiowa Akademia Triathlonu 8 K2 23 00:17:37 00:44:29 00:32:50 01:41:24 00:38:09
103 KONCKA-OLEJNIK Agnieszka TriAktywny Piotrków 7 K3 24 00:14:59 00:44:58 00:36:26 01:41:40 00:38:25
104 KABZIŃSKA Izabela 9 K2 25 00:14:38 00:45:36 00:37:50 01:42:39 00:39:24
105 LANDOWSKI Marek 23 M3 80 00:15:59 00:40:52 00:42:06 01:43:54 00:40:39
106 BRUSKI Dariusz Autobus z napisem: koniec wyścigu. 8 M4 81 00:14:34 00:42:37 00:39:46 01:44:12 00:40:57
107 GRYCZKA Grzegorz 24 M3 82 00:17:55 00:42:34 00:39:22 01:45:13 00:41:58
108 ZWIERZ Ilona PGE SYSTEMY 10 K2 26 00:17:49 00:47:02 00:35:31 01:45:28 00:42:13
109 JABŁONKA Elżbieta 8 K3 27 00:16:49 00:49:22 00:36:35 01:47:14 00:43:59
110 SAKTURA Grzegorz 9 M4 83 00:14:32 00:37:51 00:46:26 01:47:30 00:44:15
111 GAWŁOWSKA Elżbieta 9 K1 28 00:12:50 00:49:26 00:42:31 01:48:47 00:45:32
112 NADAJEWSKA Aleksandra 1 K0 29 00:12:06 00:56:23 00:38:37 01:51:19 00:48:04
113 GRYCZKA Monika 9 K3 30 00:16:19 00:49:18 00:40:14 01:52:00 00:48:45
114 SZAŁWIŃSKA Ewa KB Spartakus Bełchatów 2 K4 31 00:18:50 00:51:07 00:35:31 01:52:51 00:49:36
115 BANASIK MARZENA 3 K4 32 00:16:54 00:48:45 00:43:43 01:56:39 00:53:24
116 POPIELSKA-NEMŚ Dorota 10 K3 33 00:19:38 00:47:03 00:42:05 01:56:49 00:53:34
117 DUDZIC Joanna 11 K2 34 00:18:09 00:56:38 00:36:05 01:58:01 00:54:46
118 JATCZAK Robert 33 M2 84 00:16:39 00:47:10 00:50:36 02:02:23 00:59:08