Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Bieg Farmera Przechlewo 2017

2017-09-16
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 ZBLEWSKI Tadeusz 1 M2 1 00:25:28 00:21:38
1 WIRKUS Łukasz Talex Bożytuchom 1 M1 1 00:47:06 00:00:00
2 SZOPIŃSKI Dariusz Urząd Gminy Przechlewo/#TRIpaka Przechlewo 1 M2 2 00:50:10 00:03:04
2 WUJTIUK Piotr Basket Szczecinek 1 M3 2 00:30:49 00:16:17
3 GUZOWSKI Dariusz Carry Petwood Trzebielino / Talex Borzytuchom 1 M3 3 00:50:46 00:03:40
3 KRYZEL Tomasz 1 M1 3 00:31:06 00:16:00
4 WIRKUS Antonina MKL Szczecinek 1 K2 1 00:52:49 00:05:43
4 KUKLINSKI Maciej ZKS CONTRA 2 M3 4 00:31:51 00:15:15
5 NAPIÓRKOWSKI Piotr 2 M2 4 00:53:42 00:06:36
5 NAPIÓRKOWSKI Sławomir superkajak.pl 2 M2 5 00:31:58 00:15:08
6 BLAS Krzysztof Biegające Śliwice 3 M2 5 00:54:44 00:07:38
6 SZULTKA Szymon #Tripaka Przechlewo Romgaz 3 M2 6 00:32:31 00:14:35
7 WOJTAS Stefan tripaka przechlewo 4 M2 6 00:56:03 00:08:57
7 KLOSKOWSKI Leszek PRIME FOOD 2 M1 7 00:32:48 00:14:18
8 SMĘTEK Rafał 4 M2 8 00:33:00 00:14:06
8 MANKIEWICZ Piotr Florian Chojnice 5 M2 7 00:56:06 00:09:00
9 STORCZYK-RAK Agnieszka 1 K2 1 00:32:56 00:14:10
9 NARLOCH Wojciech 6 M2 8 00:56:07 00:09:01
10 RYTLEWSKI Michał Biegające Śliwice 7 M2 9 00:56:10 00:09:04
10 KINDER Monika #Tripaka Przechlewo 2 K2 2 00:34:35 00:12:31
11 RUBASZNIAK Radosław 8 M2 10 00:56:32 00:09:26
11 BUCZKO Bartosz CMKL Człuchów 3 M1 9 00:34:50 00:12:16
12 KOWALSKI Jarosław 5 M2 10 00:34:50 00:12:16
12 KRÓL Krzysztof 1 M4 11 00:56:43 00:09:37
13 HORBA Adam 4 M1 11 00:35:24 00:11:42
13 BUCZKO Dariusz Tripaka Przechlewo 2 M1 12 00:57:47 00:10:41
14 PRZYSZLAK Maciej brak 6 M2 12 00:35:22 00:11:44
14 NOWAK Pawel TriPaka Przechlewo 2 M3 13 00:58:41 00:11:35
15 STACHYRA Krzysztof Biegające Śliwice 9 M2 14 00:59:01 00:11:55
15 KAMIŃSKA Aleksandra TRIpaka Przechlewo 3 K2 3 00:35:45 00:11:21
16 TAJCHERT Krzysztof 3 M3 13 00:36:00 00:11:06
16 OGRODZIŃSKI Dariusz 3 M3 15 00:59:10 00:12:04
17 SZABAŁOWSKA Adrianna 1 K1 4 00:36:57 00:10:09
17 RUTKOWSKI Wojciech Tripaka Przechlewo 3 M1 16 00:59:09 00:12:03
18 WILK Artur klub strzelecki chojnice 4 M3 14 00:37:08 00:09:58
18 KOCHAN Robert JW3775 Chojnice 4 M3 17 00:59:13 00:12:07
19 KRÓL Michał ZKS Contra, #Tripaka Przechlewo 10 M2 18 00:59:11 00:12:05
19 GWIŻDŻ Kamil 7 M2 15 00:37:26 00:09:40
20 GRUCHAŁA Robert Padł na Ryj Team 11 M2 19 00:59:16 00:12:10
20 MAŚLANKA Michał SUPERKAJAK 5 M3 16 00:37:27 00:09:39
21 NAPIÓRKOWSKI Przemysław 12 M2 20 00:59:19 00:12:13
21 FEDORCZYK Daniel Specjaliści 5 M1 17 00:37:34 00:09:32
22 BOSAKOWSKI Damian Ryngwelscy 8 M2 18 00:37:37 00:09:29
22 MIERNIK Szymon 4 M1 21 01:00:28 00:13:22
23 RYNGWELSKI Konrad Ryngwelscy 9 M2 19 00:37:37 00:09:29
23 KACZMARSKI Darek Tripaka Przechlewo 2 M4 22 01:00:36 00:13:30
24 KAMYSZEK Edward tripaka 13 M2 23 01:00:40 00:13:34
24 KASPRZAK Michał 10 M2 20 00:37:43 00:09:23
25 MIELCARZ Karol PSP Człuchów 14 M2 24 01:00:51 00:13:45
25 PIEPIORKA Wojciech Tygodnik Człuchowski 11 M2 21 00:38:04 00:09:02
26 DZIERŻYŃSKI Jakub 6 M1 22 00:38:42 00:08:24
26 BAJERSKI Andrzej 15 M2 25 01:00:59 00:13:53
27 RYTLEWSKI Robert Biegające Śliwice 16 M2 26 01:01:22 00:14:16
27 LEMANCZYK Marcin 12 M2 23 00:38:42 00:08:24
28 NAPIÓRKOWSKI Dariusz ZKS Contra -TRIPAKA 17 M2 27 01:01:28 00:14:22
28 SADOWSKA Aleksandra Tripaka Przechlewo 1 K0 5 00:38:52 00:08:14
29 CZARNOWSKI Łukasz TRIPAKA 18 M2 28 01:01:29 00:14:23
29 MRUGALSKI Stanisław 1 M4 24 00:39:10 00:07:56
30 KOCZOROWSKI Paweł Polni Wojownicy Ustka 5 M3 29 01:01:44 00:14:38
30 DROBIŃSKA Patrycja 2 K0 6 00:38:59 00:08:07
31 OWCZARSKI Marcin psp człuchów 19 M2 30 01:01:56 00:14:50
31 MISZTAL Joanna 2 K1 7 00:39:01 00:08:05
32 KOZIEJ Leszek Amator 13 M2 25 00:39:54 00:07:12
32 SADOWSKI Maciej Tripaka Przechlewo 6 M3 31 01:01:58 00:14:52
33 SZYCA Kazimierz Biegam bo mi żona każe! 6 M3 26 00:39:49 00:07:17
33 GRZYSTEK Marcin 20 M2 32 01:02:18 00:15:12
34 SZYCA Renata Biegam bo lubię 1 K3 8 00:39:49 00:07:17
34 RUDNIK Jerzy Florian 1 M5 33 01:02:49 00:15:43
35 SCHALKOWSKI Dawid CITY SECURITY 5 M1 34 01:03:01 00:15:55
35 MICHALSKA Ewa 1 K4 9 00:40:10 00:06:56
36 MACUGOWSKI Paweł 14 M2 27 00:40:21 00:06:45
36 WOJCIECHOWSKI Dariusz Kwatery u Wojciechowskich 7 M3 35 01:03:12 00:16:06
37 SZWAJKOWSKA Ewa Głęboczek 1 K3 2 01:03:18 00:16:12
37 NAGÓRSKA Agata 4 K2 10 00:40:23 00:06:43
38 FIŁONOWICZ Monika 2 K2 3 01:03:18 00:16:12
38 ZIELINSKI Piotr 7 M1 28 00:40:30 00:06:36
39 RYTLEWSKA Dorota Biegające Śliwice 5 K2 11 00:40:27 00:06:39
39 BRODZIAK Grzegorz Tripaka Przechlewo 8 M3 36 01:03:17 00:16:11
40 JABŁOŃSKA-KIERSZK Beata TRIpaka Przechlewo 2 K3 4 01:03:20 00:16:14
40 SZULTKA Natalia 6 K2 12 00:40:45 00:06:21
41 WOLNIKOWSKI Tomasz Jacek Wróbel Pirat z Karaibów:) 9 M3 37 01:03:34 00:16:28
41 MARCZEWSKA Małgorzata Chojnice JW 3775 7 K2 13 00:41:03 00:06:03
42 DRĄŻEK Piotr Poldanor 15 M2 29 00:41:14 00:05:52
42 NOWAK Jakub 21 M2 38 01:03:46 00:16:40
43 DUDA Rafał SCANDAGRA 7 M3 30 00:41:13 00:05:53
43 CZAPIEWSKI Łukasz 22 M2 39 01:04:02 00:16:56
44 DĄBROWSKI Bartosz sporthorizon 1 M0 40 01:04:45 00:17:39
44 NAGÓRSKI Marcin EIB S.A. 16 M2 31 00:41:21 00:05:45
45 NOWICKI Tomasz Tripaka Przechlewo 10 M3 41 01:04:47 00:17:41
45 STEC Katarzyna stec rally team 8 K2 14 00:41:34 00:05:32
46 OGRODZINSKI Tomek 6 M1 42 01:04:47 00:17:41
46 ŻMIJA Oskar Tripaka Przechlewo 1 M0 32 00:41:34 00:05:32
47 SZYMECKA Monika Charzykowskie Termo(r)sy 3 K2 5 01:05:08 00:18:02
47 ŻMIJA Julia Tripaka Przechlewo 3 K0 15 00:41:34 00:05:32
48 WERNER Krzysztof Charzykowskie Termo(r)sy 11 M3 43 01:05:08 00:18:02
48 JURA Kazimierz MTS HAMER 1 M5 33 00:41:49 00:05:17
49 BŁOCH Albert "BRZESZCZOTEM PO JAJACH " 7 M1 44 01:05:27 00:18:21
49 KOZOWSKI Filip 2 M0 34 00:41:49 00:05:17
50 GUENTZEL Elżbieta Tripaka Przechlewo 2 K4 16 00:41:49 00:05:17
50 HAPKA Dagmara TriPaka Przechlewo 1 K1 6 01:05:32 00:18:26
51 BECH Karolina 4 K2 7 01:06:18 00:19:12
51 PASTERNAK Martyna 3 K1 17 00:42:10 00:04:56
52 CZERWINSKI Zbigniew SZWAGRY 23 M2 45 01:06:38 00:19:32
52 LEMAŃCZYK Jolanta 2 K3 18 00:42:07 00:04:59
53 SIERGIEJ Jakub 17 M2 35 00:42:10 00:04:56
53 SZCZERBIAK Marian #TRIpaka Przechlewo 3 M4 46 01:07:11 00:20:05
54 WILK Jolanta Czarni Ostrowite 3 K3 19 00:42:12 00:04:54
54 DROZD Zygmunt 12 M3 47 01:07:29 00:20:23
55 TRUSZCZYŃSKA Joanna Padł Na Ryj Team 4 K3 20 00:42:26 00:04:40
55 IMIANOWSKI Łukasz 24 M2 48 01:07:37 00:20:31
56 KUJSZCZYK Wojtek StecRallyTeam 18 M2 36 00:42:34 00:04:32
56 SYDORENKO Oleksandr 8 M1 49 01:07:38 00:20:32
57 SAMPŁAWSKA Andrzej biegne ,biegne 19 M2 37 00:42:35 00:04:31
57 FRĄCZYK Mirosław 13 M3 50 01:07:44 00:20:38
58 SAWALA Aneta trance only 5 K3 21 00:42:42 00:04:24
58 JANUSZEWSKI Krystian wracamdozdrowia.pl 25 M2 51 01:08:07 00:21:01
59 WILCZYŃSKI Andrzej CONTRA PRZECHLEWO 2 M5 52 01:08:07 00:21:01
59 SAWALA Sławomir trance only 8 M3 38 00:42:42 00:04:24
60 RUTKOWSKI Artur #Tripaka Przechlewo 4 M4 53 01:09:07 00:22:01
60 KUJSZCZYK Wioletta StecRallyTeam 9 K2 22 00:42:34 00:04:32
61 MICHORZEWSKI Maciej ALKAMAMAJA 26 M2 54 01:09:21 00:22:15
61 BARTCZAK Jakub 8 M1 39 00:42:39 00:04:27
62 STAWIARZ Karolina 4 K1 23 00:42:40 00:04:26
62 LISOWSKI Radek 14 M3 55 01:09:29 00:22:23
63 POZNAŃ Łukasz Scandagra Polska 27 M2 56 01:09:35 00:22:29
63 BŁOCIŃSKA-WOLNIKOWSKA Katarzyna POLDANOR 6 K3 24 00:42:45 00:04:21
64 SZABAŁOWSKI Marek 5 M4 57 01:09:39 00:22:33
64 BOSAKOWSKA Magdalena Ryngwelscy 10 K2 25 00:42:52 00:04:14
65 MISIAK Maciej Scandagra 15 M3 58 01:09:46 00:22:40
65 BRZEZICKI Łukasz 20 M2 40 00:43:00 00:04:06
66 DOROŃ Zbigniew 2 M4 41 00:42:57 00:04:09
66 LEMANCZYK Damian ST RUNNERS 28 M2 59 01:09:56 00:22:50
67 PRUS Tomasz 21 M2 42 00:43:03 00:04:03
67 AUGUSTYŃSKA Mirosława 1 K4 8 01:12:25 00:25:19
68 MODRZEJEWSKI Wojciech JW 3775 Chojnice 16 M3 60 01:12:52 00:25:46
68 SKOTARCZYK Magdalena biegne ,biegne 5 K1 26 00:43:02 00:04:04
69 JABŁOŃSKA-BOROWIAK Monika #TRIPAKA 5 K2 9 01:13:36 00:26:30
69 BECH Lasse 22 M2 43 00:43:08 00:03:58
70 BORZYCH Zbigniew 3 M4 44 00:43:10 00:03:56
70 KRUSZYNSKI Stanislaw 6 M4 61 01:13:50 00:26:44
71 CHROBOCIŃSKI Patryk 29 M2 62 01:15:00 00:27:54
71 LUBIŃSKI Tomasz Nordpol Trees 23 M2 45 00:43:23 00:03:43
72 TREPKA Marek Chmiki Gate 130 M0 63 01:14:56 00:27:50
72 LUBIŃSKA Magdalena 6 K1 27 00:43:23 00:03:43
73 SIKORSKI Sebastian 24 M2 46 00:43:43 00:03:23
73 BRUDKA Jacek Poldanor 30 M2 64 01:15:02 00:27:56
74 GLIWKA Natalia biegne ,biegne 7 K1 28 00:43:46 00:03:20
74 ZAJĄC Andrzej Drużyna Szpiku 31 M2 65 01:15:34 00:28:28
75 SAMPŁAWSKA Ela biegne ,biegne 11 K2 29 00:43:46 00:03:20
75 REMPLAKOWSKI Krzysztof we run 17 M3 66 01:16:22 00:29:16
76 BELEWSKA Magdalena Przedstawicielka Glencore 8 K1 30 00:43:56 00:03:10
76 KARWOWSKI Wiesław WIPASZ S.A. 18 M3 67 01:16:46 00:29:40
77 ZMUDA - TRZEBIATOWSKI Andrzej Urząd Gminy Przechlewo 7 M4 68 01:17:30 00:30:24
77 GÓRKA Łukasz 9 M1 47 00:44:08 00:02:58
78 REMPLAKOWSKA Małgorzata WE RUN 6 K2 10 01:18:10 00:31:04
78 JAWORSKA Monika biegające ciacha 12 K2 31 00:44:26 00:02:40
79 JAWORSKI Tomasz biegające ciacha 25 M2 48 00:44:26 00:02:40
79 BIAŁEK Martyna 1 K0 11 01:19:57 00:32:51
80 BĘBENEK Roman 26 M2 49 00:44:49 00:02:17
80 BRZEZIŃSKI Rafał Tripaka Przechlewo 32 M2 69 01:20:35 00:33:29
81 DROZD Edyta 13 K2 32 00:44:41 00:02:25
81 TYBORSKI Seweryn 19 M1 70 01:22:54 00:35:48
82 BARTON Krystyna 2 K4 12 01:23:23 00:36:17
82 BĄK Zbigniew Runnerswalde Darłowo 27 M2 50 00:44:57 00:02:09
83 SZKATULSKI Tomasz Runnerswalde Darłowo 10 M1 51 00:44:58 00:02:08
83 JANUSZKIEWICZ Kornelia 7 K2 13 01:23:47 00:36:41
84 SZYMAŃSKI Marcin Team Biegowy Szczecinek 28 M2 52 00:44:53 00:02:13
84 DROZD Jakub 84 M0 71 01:25:29 00:38:23
85 SKACZKO Pawel Biomin Polska 20 M3 72 01:27:06 00:40:00
85 PIORCZYNSKA Kasia 14 K2 33 00:45:46 00:01:20
86 KOLBERG Krzysztof Szwagry 33 M2 73 01:30:19 00:43:13
86 DANIELSKA Monika Poldanor 7 K3 34 00:46:11 00:00:55
87 MEGGER-KAWCZYŃSKA Paulina 9 K1 35 00:46:40 00:00:26
87 JACHIMKOWSKA Monika El Pinguino 8 K2 14 01:33:13 00:46:07
88 SZCZEBLEWSKI Józef Niepełnosprawny 3 M5 74 01:34:23 00:47:17
88 ŻYGOWSKA Aneta 10 K1 36 00:46:40 00:00:26
89 NOWACKA Wioletta 15 K2 37 00:47:04 00:00:02
90 ZIELIŃSKA Anna 8 K3 38 00:47:04 00:00:02
91 NOWACCKI Rafał Tripaka Przechlewo 9 M3 53 00:47:05 00:00:01
92 ZIELIŃSKI Leszek Tripaka Przechlewo 10 M3 54 00:47:04 00:00:02
93 PIĄTKOWSKA Agnieszka 16 K2 39 00:47:05 00:00:01
94 RYNGWELSKA Izabela Ryngwelscy 17 K2 40 00:47:09 00:00:03
95 NAWROCKA Bogumiła 9 K3 41 00:47:22 00:00:16
96 SZULTKA Magdalena 11 K1 42 00:47:22 00:00:16
97 KOZAK Karolina Wipasz 12 K1 43 00:47:46 00:00:40
98 OKSIUTA Marta WIPASZ S.A 18 K2 44 00:47:46 00:00:40
99 SAWOŃSKI Przemysław Wipasz 29 M2 55 00:47:46 00:00:40
100 NOWAK Roma #TRIpaka Przechlewo 19 K2 45 00:47:44 00:00:38
101 TALAŚKA Katarzyna Biegające Śliwice 13 K1 46 00:49:10 00:02:04
102 GLIWKA Beata Dziennik Człuchowski 10 K3 47 00:49:20 00:02:14
103 MASZOTA Weronikja Padł na Ryj Team 20 K2 48 00:49:42 00:02:36
104 HEBANOWSKI Łukasz 30 M2 56 00:49:43 00:02:37
105 CHMIELECKA Paulina 14 K1 49 00:50:10 00:03:04
106 KURPISZ-SKWARCZAK Karolina 21 K2 50 00:50:10 00:03:04
107 TSIMBAL Marina 22 K2 51 00:51:26 00:04:20
108 SKRZYPEK Remigiusz Tripaka 2 M5 57 00:51:39 00:04:33
109 GRZYSTEK Madzia Wqurw Team 23 K2 52 00:52:14 00:05:08
110 WDOWIAK Kasia Akademia Piłkarska Reissa Szczecinek 24 K2 53 00:52:14 00:05:08
111 GRABOWSKA Anna POLDANOR 25 K2 54 00:53:26 00:06:20
112 HAABER Erik Scandagra Polska 4 M4 58 00:53:37 00:06:31
113 POULSEN Niels 5 M4 59 00:53:46 00:06:40
114 BOGACHEVSKA Luba Danosha 26 K2 55 00:53:48 00:06:42
115 JENSEN Aase scandagra 3 K4 56 00:54:01 00:06:55
116 BRYNDA Khrystyna Danosha 15 K1 57 00:54:12 00:07:06
117 KAMIŃSKA Maja 27 K2 58 00:55:08 00:08:02
118 SZOSTAK Katarzyna Poldanor 28 K2 59 00:55:08 00:08:02
119 GOLIŃSKA Anita TRIpaka Przechlewo 11 K3 60 00:55:08 00:08:02
120 RZĄSKA Magdalena 16 K1 61 00:55:41 00:08:35