Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #1 - Gniewino 2018 - 1/4 IM

2018-05-27
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 RUCIŃSKI Jakub Bike U Up- Europell 1 M3 1 00:17:10 01:06:10 00:41:29 02:07:15 00:00:00
2 WĄSOWSKI Rafał Najmowicz Triathlon Team 1 M1 2 00:14:36 01:13:24 00:40:39 02:10:51 00:03:36
3 SWINARSKI Maciej MotoSyberia.com Bike U Up 2 M3 3 00:18:56 01:07:28 00:44:11 02:13:00 00:05:45
4 ZIĘBA Adam TRISPACE 3 M3 4 00:21:21 01:12:21 00:37:37 02:13:15 00:06:00
5 SOSNOWSKI Lukasz Kujavia3Team / Endure Team 1 M2 5 00:17:30 01:12:35 00:42:21 02:15:00 00:07:45
6 KĘPKA Marcin Dream Tri Team 2 M2 6 00:17:40 01:10:38 00:44:58 02:15:27 00:08:12
7 JUŚKIW Paweł 3 M2 7 00:14:40 01:15:28 00:44:02 02:16:11 00:08:56
8 MISZEWSKI Krzysztof Dream Tri Team / CTS 4 M2 8 00:20:05 00:00:00 00:00:00 02:16:42 00:09:27
9 SOBCZAK Marcin Sobczak Team 4 M3 9 00:18:29 01:13:44 00:42:09 02:16:50 00:09:35
10 MAZUR Paweł AGROLOK SPORT TEAM/UKS TRS SUSZ 2 M1 10 00:16:44 01:15:20 00:43:05 02:17:47 00:10:32
11 POLANSKI Piotr Endure 5 M2 11 00:17:37 01:12:50 00:45:13 02:17:55 00:10:40
12 KALINOWSKI Paweł REXONA MEN/TRIZARZA TEAM 6 M2 12 00:16:23 01:13:35 00:45:22 02:18:02 00:10:47
13 ZALEWSKI Karol JAtrenuje 7 M2 13 00:17:25 01:13:34 00:44:33 02:18:08 00:10:53
14 JURKIEWICZ Mariusz kobylarnia/bikeboys 8 M2 14 00:19:31 01:12:24 00:43:44 02:18:47 00:11:32
15 ZAWISTOWSKI Michał SNT/GT Sulmin 5 M3 15 00:16:43 01:14:45 00:45:39 02:19:22 00:12:07
16 GORGOŃ Cezary CTS 9 M2 16 00:19:57 01:15:49 00:41:18 02:19:31 00:12:16
17 KLUSZCZYŃSKI Robert Toruń Multisport Team 6 M3 17 00:20:59 01:12:36 00:43:41 02:19:57 00:12:42
18 KRZEMIŃSKI Jakub Bikeuup/dream tri team 3 M1 18 00:17:12 01:13:27 00:46:37 02:20:47 00:13:32
19 DAMPC Karol Bike U Up 10 M2 19 00:22:34 01:15:28 00:40:18 02:20:59 00:13:44
20 NOWAK Krzysztof Warach-Rowery 11 M2 20 00:19:46 01:13:50 00:44:09 02:21:09 00:13:54
21 GRODZKI Marek CTS Czaja Training System 7 M3 21 00:17:05 01:16:23 00:44:28 02:21:10 00:13:55
22 IGIELSKI Armin Tancia team 8 M3 22 00:17:35 01:16:49 00:44:39 02:21:19 00:14:04
23 ZAŁUCKA Paulina KM Sport Pro Team 1 K2 1 00:16:53 01:19:31 00:43:30 02:22:09 00:14:54
24 JEDOWSKI Maciej Uks trs susz 12 M2 23 00:18:33 01:14:19 00:47:01 02:22:41 00:15:26
25 CZAJKOWSKI Piotr AGROLOK SPORT TEAM/BCT TEAM 4 M1 24 00:20:20 01:16:25 00:44:15 02:23:52 00:16:37
26 LEW-MIRSKI Janusz AKS Polonia Warszawa 9 M3 25 00:15:31 01:17:00 00:48:13 02:24:05 00:16:50
27 BONIKOWSKI Jakub TRISPACE 10 M3 26 00:19:53 01:14:21 00:47:23 02:24:23 00:17:08
28 LENZ Magdalena TRI Starogard Gdański 1 K2 2 00:19:09 01:19:12 00:44:48 02:25:53 00:18:38
29 LEWANDOWSKI Marcin TRIDEA TEAM 13 M2 27 00:16:51 01:18:26 00:48:24 02:26:09 00:18:54
30 RYMER Jakub KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 14 M2 28 00:18:54 01:16:05 00:48:32 02:26:39 00:19:24
31 ROSIŃSKI Przemysław TRISPACE / SISU TEAM 11 M3 29 00:21:36 01:15:50 00:46:39 02:26:54 00:19:39
32 RADCZUK Marcin Endure Team 15 M2 30 00:16:51 01:17:25 00:50:28 02:27:09 00:19:54
33 PUCH Robert CTS 12 M3 31 00:19:25 01:15:19 00:49:57 02:27:46 00:20:31
34 CIEPIELEWSKI Patryk 5 M1 32 00:20:12 01:19:14 00:45:26 02:28:10 00:20:55
35 MISZEWSKI Mateusz CTS - Czaja Training System 6 M1 33 00:16:12 01:21:21 00:47:06 02:28:12 00:20:57
36 ANDROSZ Krzysztof CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM 7 M1 34 00:16:22 01:24:00 00:46:14 02:29:06 00:21:51
37 ZIENKIEWICZ Janusz TRISPACE /Allianz Triathlon Team 13 M3 35 00:18:39 01:21:04 00:47:15 02:29:31 00:22:16
38 CYBULSKI Jacek Szczecin 16 M2 36 00:20:06 00:00:00 00:00:00 02:29:39 00:22:24
39 KŁOS Marcin 17 M2 37 00:19:20 01:18:44 00:48:15 02:30:17 00:23:02
40 KULESZA Mariusz #CTS CzajaTrainingSystem/LIBERO Biuroserwis 14 M3 38 00:19:23 01:24:23 00:43:30 02:30:21 00:23:06
41 PIETRASIK Przemysław 18 M2 39 00:19:19 01:19:22 00:49:04 02:30:36 00:23:21
42 SAFRANOW Marcin Bike U Up 15 M3 40 00:21:25 01:19:44 00:45:54 02:30:45 00:23:30
43 TRAWCZYŃSKI Jacek TRISPACE 16 M3 41 00:20:09 01:18:23 00:49:48 02:31:01 00:23:46
44 BIELIŃSKI Piotr Waniewski Coaching 17 M3 42 00:21:34 01:19:51 00:47:26 02:31:42 00:24:27
45 JEZEWSKI Michał MAG Von Igel Team... i trochę jednak NieMaNieMoge 19 M2 43 00:22:42 01:19:46 00:45:45 02:31:52 00:24:37
46 GÓRTOWSKI Maciej 20 M2 44 00:16:18 01:23:50 00:49:07 02:32:02 00:24:47
47 MOWINSKI Filip dreamtriteam 8 M1 45 00:20:37 01:17:18 00:50:55 02:32:17 00:25:02
48 MARTYNOWICZ Michał TriSpace 18 M3 46 00:17:09 01:21:45 00:51:00 02:32:24 00:25:09
49 KACZKOWSKA Katarzyna Complexsports Trojmiasto 2 K2 3 00:22:07 01:21:33 00:45:14 02:32:27 00:25:12
50 ŁUGIEWICZ Przemysław Smaruj Na Trening 21 M2 47 00:18:42 01:21:53 00:49:27 02:32:39 00:25:24
51 ŚLIWKA Piotr Sportevo 22 M2 48 00:21:26 01:22:06 00:46:17 02:33:22 00:26:07
52 MAMCARZ Jarosław TCSIR 1 M4 49 00:18:01 01:23:07 00:49:21 02:33:38 00:26:23
53 ŻYWICKI Bartosz Dziki Koszalin 23 M2 50 00:21:06 01:20:16 00:49:09 02:33:54 00:26:39
54 BACZEWSKI Daniel LOTOS Team 24 M2 51 00:20:50 01:20:26 00:49:15 02:34:01 00:26:46
55 KLUSZCZYŃSKI Mariusz TORUŃ MULTISPORT TEAM 25 M2 52 00:20:43 01:16:56 00:53:42 02:34:36 00:27:21
56 SOBCZAK Marcin TRISPACE 19 M3 53 00:19:37 01:24:30 00:48:02 02:34:48 00:27:33
57 OSOWSKI Kamil 26 M2 54 00:19:18 01:19:57 00:52:40 02:35:18 00:28:03
58 HALSKA Ania Endure Team 3 K2 4 00:19:56 01:27:40 00:44:16 02:35:21 00:28:06
59 SIENKIEWICZ Patryk Dream Tri Team 20 M3 55 00:25:09 01:16:05 00:50:51 02:35:23 00:28:08
60 BARANOWSKI Daniel 9 M1 56 00:19:27 01:20:43 00:51:59 02:35:39 00:28:24
61 IGNACZAK Piotr TriSpace 21 M3 57 00:21:29 01:21:49 00:49:52 02:35:51 00:28:36
62 ZAKURZEWSKI Tomasz Brzoza biega 22 M3 58 00:21:17 01:25:08 00:46:35 02:36:01 00:28:46
63 BUCZKO Dariusz Tripaka Przechlewo 10 M1 59 00:21:38 00:00:00 00:00:00 02:36:10 00:28:55
64 KWIATKOWSKI Grzegorz F3Team Gdańsk 23 M3 60 00:18:46 01:25:10 00:48:46 02:36:21 00:29:06
65 ROZINSKI Przemek Gryf Tczew 27 M2 61 00:22:04 01:21:46 00:49:53 02:36:38 00:29:23
66 ZRZELSKI Michał ZRZ Team 24 M3 62 00:21:53 01:20:59 00:50:39 02:36:45 00:29:30
67 WILMONT Krzysztof Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce 28 M2 63 00:21:30 01:25:53 00:46:41 02:36:50 00:29:35
68 OLSZEWSKI Adam 25 M3 64 00:23:55 01:22:12 00:47:12 02:37:08 00:29:53
69 WINCZEWSKI Krzysztof F3team 29 M2 65 00:22:11 00:00:00 00:00:00 02:37:20 00:30:05
70 KULIK Jacek KULIK&KUREK 26 M3 66 00:19:22 01:22:40 00:51:31 02:37:23 00:30:08
71 KOBZIAKOWSKI Klaudiusz TRISPACE 11 M1 67 00:21:05 01:23:25 00:50:26 02:37:36 00:30:21
72 PRUCHNICKI Rafał Toruński Klub Triathlonowy 30 M2 68 00:20:17 00:00:00 00:00:00 02:37:39 00:30:24
73 JAKOBSCHY Łukasz F3Team 27 M3 69 00:19:42 01:19:46 00:54:11 02:37:40 00:30:25
74 WRÓBEL Darek BRU Biuro Rachunkowo-Ubezpieczeniowe Katarzyna Wróbel 28 M3 70 00:21:53 01:21:10 00:50:45 02:37:42 00:30:27
75 SKOWROŃSKI Rafał 31 M2 71 00:15:29 01:26:12 00:53:38 02:37:52 00:30:37
76 RUTKOWSKI Piotr F3Team 29 M3 72 00:21:35 00:00:00 00:00:00 02:38:06 00:30:51
77 ZASADA Grzegorz 30 M3 73 00:24:25 01:16:17 00:53:22 02:38:06 00:30:51
78 DUSIŃSKI Krzysztof TriREM 32 M2 74 00:21:42 01:24:49 00:46:23 02:38:19 00:31:04
79 TOMASZEWICZ Damian 12 M1 75 00:18:50 01:25:35 00:50:42 02:38:21 00:31:06
80 MAJEWSKI Roman Toruński Klub Triathlonowy 31 M3 76 00:17:24 01:21:13 00:55:30 02:38:22 00:31:07
81 GOŹDZIEWICZ Paweł BIEGAMYRAZEM.PL 32 M3 77 00:21:22 01:22:46 00:51:18 02:38:27 00:31:12
82 POGORZELSKI Daniel 33 M2 78 00:20:37 01:27:17 00:47:54 02:38:34 00:31:19
83 KANIA Jakub F3Team 34 M2 79 00:20:41 01:24:09 00:49:42 02:39:05 00:31:50
84 KREFT Arkadiusz 35 M2 80 00:22:07 01:20:20 00:52:23 02:39:10 00:31:55
85 DUBIELLA Adam 33 M3 81 00:19:52 01:25:04 00:50:23 02:39:24 00:32:09
86 SIKORA Dariusz ETT 34 M3 82 00:23:09 01:22:41 00:49:45 02:39:28 00:32:13
87 PODGÓRSKI Witold F3Team 35 M3 83 00:19:18 01:23:01 00:53:55 02:40:04 00:32:49
88 TROŚNIAK Piotr 36 M3 84 00:18:58 01:25:14 00:51:52 02:40:19 00:33:04
89 HOJNOWSKI Paweł F3team 37 M3 85 00:25:05 01:23:07 00:47:15 02:40:21 00:33:06
90 JANKOWSKI Tomasz TRISPACE 38 M3 86 00:21:44 01:25:52 00:49:24 02:40:24 00:33:09
91 BIAŁEK Tomasz GT Rat 36 M2 87 00:21:04 01:22:41 00:53:24 02:40:37 00:33:22
92 PORTEE Wojciech 39 M3 88 00:19:32 01:22:39 00:54:23 02:40:46 00:33:31
93 KOWALIK Dominik Glutenfree Ebola 37 M2 89 00:21:52 01:22:01 00:52:36 02:41:06 00:33:51
94 ZWIERZ Krzysztof 42.195 Wejherowo 38 M2 90 00:23:57 01:25:13 00:47:30 02:41:08 00:33:53
95 FIEDOROW Mateusz 13 M1 91 00:17:48 01:28:40 00:50:44 02:41:09 00:33:54
96 SALINSKI Michal TRAKTOR TEAM 39 M2 92 00:21:21 01:21:36 00:55:44 02:42:04 00:34:49
97 SANIGÓRSKI Krzysztof Neverland 40 M3 93 00:22:11 01:23:38 00:51:16 02:42:22 00:35:07
98 SUCHOCKI Michal 14 M1 94 00:19:27 01:27:52 00:51:31 02:42:23 00:35:08
99 GRZEBYTA Mateusz MTB START KARTUZY 40 M2 95 00:22:30 01:21:05 00:55:31 02:42:28 00:35:13
100 ZACHARIASZ Maciej TRISPACE 41 M2 96 00:18:34 01:28:17 00:51:10 02:42:38 00:35:23
101 ELMINOWSKI Wojciech ELAKTYWNI 2 M4 97 00:20:12 01:28:05 00:50:50 02:43:14 00:35:59
102 BISKUPSKA Rita Klinika Triathlonu Bydgoszcz 2 K2 5 00:20:37 00:00:00 00:56:10 02:43:32 00:36:17
103 MUCZYŃSKI Bartosz 41 M3 98 00:21:19 01:21:58 00:57:16 02:43:34 00:36:19
104 CZERWIŃSKI Piotr Tours Triathlon Team 3 M4 99 00:19:29 01:24:38 00:55:48 02:43:42 00:36:27
105 LEWIŃSKI Andrzej biegamyrazem.pl / CTS 42 M3 100 00:25:02 01:27:08 00:48:50 02:43:54 00:36:39
106 OSIECKI Edwin Kuźnia Triathlonu 43 M3 101 00:41:24 01:05:47 00:53:39 02:43:55 00:36:40
107 JOSZ Piotr 4 M4 102 00:16:36 01:28:00 00:53:59 02:43:59 00:36:44
108 KARWACKI Paweł Trispace 42 M2 103 00:23:47 01:24:19 00:52:13 02:44:03 00:36:48
109 GÓRSKI Bartosz toruński klub triathlonowy 43 M2 104 00:20:42 01:20:58 00:58:34 02:44:07 00:36:52
110 SIŁKOWSKI Radosław Heiztechnik 44 M3 105 00:26:08 01:24:20 00:48:39 02:44:33 00:37:18
111 CHMIELEWSKI Łukasz AGROLOK SPORT TEAM 44 M2 106 00:22:55 01:21:54 00:55:43 02:44:54 00:37:39
112 FLISIKOWSKI Szymon SPORTEVO 45 M2 107 00:21:48 01:25:25 00:54:25 02:44:56 00:37:41
113 CZAUS Adam Turbinki.com.pl 46 M2 108 00:21:28 01:25:22 00:54:26 02:45:08 00:37:53
114 MATUSZEWSKI Mariusz Goldhol 45 M3 109 00:20:12 01:25:11 00:55:50 02:45:09 00:37:54
115 DROST Robert 47 M2 110 00:21:41 01:25:42 00:53:01 02:45:09 00:37:54
116 KUCAL Maciej 3athlete 48 M2 111 00:21:24 01:25:50 00:54:37 02:45:14 00:37:59
117 ŻMICH-FÓRMANIAK Joanna TRISPACE 1 K3 6 00:21:02 01:25:11 00:56:03 02:45:23 00:38:08
118 KAMIŃSKI Artur Krisscoaching.pl 49 M2 112 00:23:53 01:28:37 00:49:09 02:45:40 00:38:25
119 SKRZYCKI Lukasz Bike U Up 50 M2 113 00:23:32 01:23:47 00:54:07 02:45:54 00:38:39
120 KOMOROWSKA Katarzyna 4 K2 7 00:23:37 01:31:14 00:47:52 02:45:55 00:38:40
121 PIĘTA Sylwester Radio Gdańsk 51 M2 114 00:20:20 01:28:34 00:52:53 02:46:10 00:38:55
122 DUDANIEC-TARKOWSKA Agnieszka ATM GDAŃSK/ Tri Ladies/F3TEAM 5 K2 8 00:19:30 01:30:13 00:53:29 02:46:14 00:38:59
123 RACHWALIK Kamil Mrągowskie Dziki 15 M1 115 00:21:20 01:25:39 00:55:33 02:46:16 00:39:01
124 SZNAZA Tadeusz Elbląg Triathlon Team 5 M4 116 00:22:13 01:29:26 00:50:00 02:46:30 00:39:15
125 DEJNAROWICZ Piotr biegamyrazem.pl 52 M2 117 00:21:14 01:29:34 00:49:25 02:46:54 00:39:39
126 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata CTS Czaja Training System 2 K3 9 00:23:52 01:27:11 00:52:32 02:47:18 00:40:03
127 PIOTROWICZ Ewa Sportevo 6 K2 10 00:21:47 01:29:36 00:53:46 02:48:10 00:40:55
128 WICIK Zbigniew Kwidzyn 46 M3 118 00:19:46 01:26:34 00:57:49 02:48:24 00:41:09
129 BEDNARCZYK Arkadiusz JKLA JAWOR 47 M3 119 00:24:13 01:28:41 00:51:25 02:48:34 00:41:19
130 ANDRULEWICZ Piotrek 16 M1 120 00:23:03 01:27:54 00:52:59 02:48:39 00:41:24
131 STRYCHOWSKI Jakub Complexsports 48 M3 121 00:21:17 01:28:13 00:55:20 02:49:03 00:41:48
132 POREDA Piotr F3Team 53 M2 122 00:23:41 01:21:48 00:58:53 02:49:09 00:41:54
133 MULARCZYK Jacek Rowing Running Club 49 M3 123 00:23:06 01:26:16 00:55:19 02:49:12 00:41:57
134 WARSZAWSKI Filip biegamyrazem.pl 50 M3 124 00:22:29 01:28:20 00:53:56 02:49:13 00:41:58
135 CEJKO Wojciech Dead on Arrival 51 M3 125 00:22:26 01:27:41 00:53:56 02:49:16 00:42:01
136 MASŁOWSKI Marcin 54 M2 126 00:19:59 01:32:32 00:52:04 02:49:17 00:42:02
137 ROST Zbyszek 55 M2 127 00:22:58 01:25:30 00:57:01 02:49:29 00:42:14
138 RACINOWSKI Filip CB 163 52 M3 128 00:23:17 01:25:22 00:57:07 02:49:30 00:42:15
139 GUMIŃSKI Piotr 56 M2 129 00:20:26 01:30:39 00:55:12 02:50:20 00:43:05
140 LISIUS Tomasz 6 M4 130 00:23:40 01:25:25 00:56:56 02:50:36 00:43:21
141 NIGOT Krzysztof AirBike 53 M3 131 00:22:48 01:29:54 00:53:55 02:50:40 00:43:25
142 RĄCZKOWSKI Dariusz 54 M3 132 00:24:32 01:24:56 00:56:37 02:50:41 00:43:26
143 TYSZKIEWICZ Ela F3Team 7 K2 11 00:23:28 01:29:46 00:52:18 02:50:43 00:43:28
144 SPRZĄCZKOWSKI Krzysztof Triathlon Trojmiasto 55 M3 133 00:23:48 01:29:59 00:52:23 02:50:50 00:43:35
145 JANTA Marek Smaruj Na Trening 57 M2 134 00:23:21 01:30:27 00:53:22 02:50:52 00:43:37
146 MATUSEWICZ Michał Labo Sport Team 58 M2 135 00:18:56 01:28:41 00:59:31 02:51:03 00:43:48
147 USTOWSKI Przemysław USTeam 56 M3 136 00:25:30 01:26:14 00:55:23 02:51:13 00:43:58
148 PSTRĄGOWSKI Marcin DZIKI KOSZALIN 59 M2 137 00:27:05 01:25:03 00:53:57 02:51:30 00:44:15
149 KWIDZIŃSKI Oskar 17 M1 138 00:21:50 01:30:29 00:54:47 02:51:43 00:44:28
150 CZYŻ Gabriela Od-dech.pl Tri-sea Władysławowo 3 K3 12 00:18:09 01:34:56 00:55:11 02:52:05 00:44:50
151 GUTOWSKI Damian 60 M2 139 00:21:20 01:30:11 00:56:09 02:52:15 00:45:00
152 CEYROWSKI Łukasz Gdynia Sport Team / WSNT 18 M1 140 00:19:50 01:36:58 00:51:19 02:52:18 00:45:03
153 PIEPER Daniel 61 M2 141 00:22:08 01:25:59 01:00:06 02:52:19 00:45:04
154 WIKIERA Marek F3TEAM 7 M4 142 00:29:46 01:27:36 00:51:35 02:52:48 00:45:33
155 STOLAREK Weronika ComplexSports/ Tri Ladies 8 K2 13 00:23:27 01:30:48 00:55:08 02:53:17 00:46:02
156 MAJKOWSKI Karol Biobbud / Luk-Connect Racing Team 62 M2 143 00:25:16 01:28:56 00:54:05 02:53:17 00:46:02
157 KUDREWICZ Mirek silco 8 M4 144 00:23:02 01:29:02 00:57:58 02:53:37 00:46:22
158 JÓŹWIAK Łukasz 57 M3 145 00:22:22 01:27:42 00:59:42 02:54:08 00:46:53
159 ŻYŁOWSKI Dawid Izerska Grupa Biegowa 19 M1 146 00:21:39 01:32:25 00:56:51 02:54:19 00:47:04
160 PIOTROWSKI Krzysztof Twister Team / Bike-sport Działdowo 58 M3 147 00:28:43 01:27:04 00:54:18 02:54:49 00:47:34
161 RAFALAK Grzegorz SAMSUNG 63 M2 148 00:21:38 01:29:19 00:58:14 02:54:51 00:47:36
162 WALKOWICZ Bartłomiej 59 M3 149 00:23:08 01:26:53 00:59:08 02:54:53 00:47:38
163 JÓZEFOWICZ Krzysztof trucht sklep dla biegaczy i triathlonistów 9 M4 150 00:25:10 01:29:33 00:56:33 02:54:58 00:47:43
164 KOŁTONOWSKI Krzysztof Kolti Team 60 M3 151 00:28:44 01:32:30 00:48:30 02:55:14 00:47:59
165 MANIKAŁO Dariusz New Energy Team 61 M3 152 00:25:12 01:28:20 00:57:48 02:55:22 00:48:07
166 CISZAK Dominik 20 M1 153 00:24:02 01:31:57 00:54:22 02:55:33 00:48:18
167 GABRIEL Łukasz Gabriel Brothers / TRI Starogard Gdański 64 M2 154 00:24:23 01:35:55 00:51:33 02:55:42 00:48:27
168 MŁYNARCZYK Filip EZA 62 M3 155 00:18:50 01:31:12 01:00:39 02:56:08 00:48:53
169 BEDNAREK Patrycja TRISPACE 9 K2 14 00:22:18 01:30:09 01:01:13 02:56:45 00:49:30
170 GORZEŃSKI Piotr 10 M4 156 00:24:25 01:28:37 00:58:17 02:57:01 00:49:46
171 GÓRSKI Roman 65 M2 157 00:24:43 01:35:03 00:53:11 02:57:04 00:49:49
172 ABRACHAM Piotr ZWT HURAGAN 66 M2 158 00:21:01 01:31:42 00:58:46 02:57:12 00:49:57
173 GOLAS Grażyna Tri Ladies 4 K3 15 00:25:13 01:34:57 00:52:51 02:57:14 00:49:59
174 MATEJA Bożena 1 K4 16 00:25:32 01:30:50 00:57:03 02:57:37 00:50:22
175 HOGA Fryderyk 67 M2 159 00:22:10 01:37:20 00:53:16 02:57:56 00:50:41
176 RATALEWSKI Slawomir Piotrkowskie Kolarstwo 11 M4 160 00:27:11 01:24:03 01:00:42 02:58:16 00:51:01
177 ZACHWIEJA Piotr 68 M2 161 00:26:12 01:30:31 00:57:17 02:58:27 00:51:12
178 KARWACKI Grzegorz ja 63 M3 162 00:22:52 00:00:00 00:00:00 02:58:29 00:51:14
179 CNOTA Janusz Papunis Team Gdynia 1 M5 163 00:23:45 01:29:46 00:59:21 02:58:50 00:51:35
180 KOZAK Karol Energy Club Triathlon Team 69 M2 164 00:20:03 01:36:04 00:57:18 02:59:09 00:51:54
181 PAWLICKI Krzysztof Kosmiczne Dziady 70 M2 165 00:00:00 01:28:21 00:59:29 02:59:12 00:51:57
182 GÓRZYŃSKI Tomasz Toruński Klub Triathlonowy 64 M3 166 00:19:45 00:00:00 00:00:00 02:59:36 00:52:21
183 WĘGLARZ Marek 65 M3 167 00:29:43 01:29:58 00:54:22 02:59:42 00:52:27
184 PIOTROWSKI Paweł JaTRENUJE 71 M2 168 00:23:50 01:35:03 00:55:01 02:59:48 00:52:33
185 SZYSZKO Przemysław 66 M3 169 00:24:30 01:31:34 00:58:38 02:59:54 00:52:39
186 JANICKI Sebastian 67 M3 170 00:22:02 01:35:25 00:56:34 03:00:17 00:53:02
187 KWIDZIŃSKI Krzysztof Eltorbud Team 68 M3 171 00:21:15 01:38:04 00:55:55 03:00:25 00:53:10
188 FILARECKA Agnieszka Trispace 10 K2 17 00:28:53 01:32:38 00:56:02 03:00:56 00:53:41
189 SZYMCZAK Jakub 72 M2 172 00:21:39 01:34:11 00:59:53 03:01:03 00:53:48
190 SADOWSKI Piotr DISINN Club 73 M2 173 00:22:01 01:26:46 01:07:18 03:01:11 00:53:56
191 ŻYLEWICZ Mateusz Dream Tri Team 21 M1 174 00:17:22 01:35:34 01:06:08 03:03:06 00:55:51
192 MARCINIAK Joanna CompleXsports Triathlon Team 11 K2 18 00:25:34 01:38:42 00:56:11 03:03:31 00:56:16
193 ŁANIEC Marek 12 M4 175 00:26:57 01:36:25 00:53:49 03:03:41 00:56:26
194 BIZEWSKI Marcin TriBizon 74 M2 176 00:23:41 01:33:02 01:02:02 03:04:05 00:56:50
195 LIS Sebastian oklejanie-auta.pl/Trimama 69 M3 177 00:22:09 01:36:04 01:00:59 03:04:14 00:56:59
196 RUTKOWSKI Wojciech #Tripaka Przechlewo 22 M1 178 00:33:14 01:27:51 01:00:31 03:04:34 00:57:19
197 ADAMCZAK Krzysztof 13 M4 179 00:21:09 01:33:58 01:03:41 03:04:38 00:57:23
198 RACHWALIK Andrzej Mrągowskie Dziki 23 M1 180 00:22:34 01:34:27 01:03:09 03:04:39 00:57:24
199 CIERPISZ-SKOWROŃSKA Dagmara 12 K2 19 00:22:33 01:37:10 01:01:34 03:05:32 00:58:17
200 STASIEWSKI Mariusz TriSpace 70 M3 181 00:21:49 01:32:36 01:06:01 03:05:43 00:58:28
201 WIRWICKI Łukasz TRI Starogard Gdański 75 M2 182 00:26:35 01:39:46 00:55:37 03:06:40 00:59:25
202 TOPOROWSKI Mariusz MRKS 14 M4 183 00:29:15 01:34:38 00:55:56 03:06:53 00:59:38
203 BLEW Wojciech 15 M4 184 00:23:15 01:35:22 01:04:17 03:07:06 00:59:51
204 SZCZUCKI Piotr LOTOS Running Team 76 M2 185 00:27:59 01:30:33 01:02:08 03:07:23 01:00:08
205 WIELGUS Janusz SportEvo 71 M3 186 00:29:17 01:36:53 00:56:00 03:07:53 01:00:38
206 PULTOWICZ Łukasz 77 M2 187 00:24:26 01:39:10 00:59:54 03:08:00 01:00:45
207 ŁUKASIEWICZ Aleksandra DZIKI KOSZALIN 13 K2 20 00:20:12 01:36:08 01:06:16 03:08:56 01:01:41
208 WNUK Leszek TRI SEA WŁADYSŁAWOWO 24 M1 188 00:24:39 01:39:33 00:59:01 03:09:30 01:02:15
209 NIEWOLSKI Wojtek 72 M3 189 00:19:37 01:37:24 01:08:40 03:09:56 01:02:41
210 DOMINIK Wiesław PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWO 16 M4 190 00:26:56 00:00:00 00:00:00 03:10:13 01:02:58
211 SEMSCH Artur Nordea Triathlon Team 17 M4 191 00:23:18 01:38:58 01:01:09 03:10:36 01:03:21
212 LISTOSZ Aleksandra Complexsports/Tri Ladies 14 K2 21 00:22:39 00:00:00 00:00:00 03:11:03 01:03:48
213 POGORZELSKI Tomek 25 M1 192 00:26:33 01:38:56 01:01:47 03:11:18 01:04:03
214 KALISZ Paweł F3Team 78 M2 193 00:21:57 01:39:31 01:04:25 03:11:21 01:04:06
215 DŁUTKOWSKI Jakub AZS Akademia Morska w Gdyni 26 M1 194 00:19:47 01:36:45 01:10:28 03:12:24 01:05:09
216 SOLECKI Łukasz Soltrade 4 Runner 73 M3 195 00:27:01 00:00:00 00:00:00 03:13:09 01:05:54
217 GABRIEL Patryk Gabriel Brothers / TRI Starogard Gdański 74 M3 196 00:25:48 01:42:40 00:59:43 03:13:43 01:06:28
218 BEHMKE Bartłomiej TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO 75 M3 197 00:25:49 01:40:46 01:02:52 03:14:34 01:07:19
219 BRZUSZKIEWICZ Zuzanna 3 K2 22 00:22:11 00:00:00 00:00:00 03:15:13 01:07:58
220 DOBRZYNSKI Marek 79 M2 198 00:26:50 01:34:08 01:08:39 03:15:32 01:08:17
221 PRZEDBORA Jakub -- 80 M2 199 00:24:31 01:30:38 01:15:56 03:16:10 01:08:55
222 MRÓZ Marek Pasja Czyni Wolnym / Biuro Obsługi Firm PIO - MAR s.c. 76 M3 200 00:26:00 01:39:42 01:05:43 03:16:15 01:09:00
223 KOWALCZYK Tomasz Słupsk 77 M3 201 00:23:26 01:35:30 01:11:44 03:17:18 01:10:03
224 GAJEWSKI Przemek SyberianHamster 78 M3 202 00:26:53 01:40:02 00:59:31 03:17:40 01:10:25
225 OLSZEWSKA Karina 5 K3 23 00:29:37 01:37:38 01:06:13 03:17:50 01:10:35
226 PRUSZYŃSKA Lucyna TRI Ladies Complexsport 15 K2 24 00:26:24 01:40:31 01:06:57 03:18:21 01:11:06
227 KRZEMIŃSKI Paweł Hilary 79 M3 203 00:27:56 00:00:00 00:00:00 03:18:22 01:11:07
228 JASKUŁKE Irek 80 M3 204 00:24:56 01:40:49 01:08:13 03:20:31 01:13:16
229 LAUBE Janusz 81 M3 205 00:28:46 01:50:06 00:57:08 03:20:54 01:13:39
230 WENTA Waldemar Honda Team 82 M3 206 00:29:36 01:43:53 00:59:17 03:20:57 01:13:42
231 BIEDRZYCKA Agnieszka TRI-SEA Władysławowo 4 K2 25 00:24:29 01:40:17 01:09:00 03:22:06 01:14:51
232 TOMASZEWICZ Piotr 18 M4 207 00:26:53 01:39:55 01:08:58 03:23:06 01:15:51
233 BŁASZKOWSKI Andrzej 19 M4 208 00:24:19 01:40:38 01:09:51 03:23:48 01:16:33
234 KOKOSZCZYŃSKI Marcin Rumska Metka Przełajowa 83 M3 209 00:37:32 01:42:03 00:57:17 03:23:51 01:16:36
235 PAWLIKOWSKI Radosław 81 M2 210 00:24:30 01:43:02 01:07:42 03:24:38 01:17:23
236 BELEWICZ Jarosław 82 M2 211 00:32:38 01:42:04 01:07:53 03:27:23 01:20:08
237 KOKOSZCZYŃSKA Agnieszka Rumska Metka Przełajowa 6 K3 26 00:34:36 01:44:18 01:01:09 03:27:34 01:20:19
238 GNIECH Maciej ELTORBUD 83 M2 212 00:28:48 01:43:49 01:09:30 03:28:09 01:20:54
239 KIEŁKUCKA Alicja NORWOOD TEAM / COMPLEXSPORT 7 K3 27 00:26:49 01:51:41 01:05:20 03:28:36 01:21:21
240 RÓŻALSKI Maciej OKP 84 M3 213 00:23:38 00:00:00 00:00:00 03:31:51 01:24:36
241 WILCZYŃSKI Andrzej #Tripaka Przechlewo 2 M5 214 00:25:56 01:49:11 01:09:41 03:34:48 01:27:33
242 BRYTAN Krzysztof TRI-SEA Władysławowo 85 M3 215 00:25:01 01:44:38 01:23:13 03:39:26 01:32:11
243 JAŚKIEWICZ Paweł ShipCup 86 M3 216 00:24:01 01:52:38 01:20:46 03:42:14 01:34:59
244 FELCZYNSKI Bartlomiej 84 M2 217 00:25:36 01:51:47 01:19:48 03:44:55 01:37:40
245 WOJCIECHOWSKI Patryk 85 M2 218 00:32:00 01:45:57 01:18:38 03:45:46 01:38:31
246 BYSTRAM Aleksandra TRI-SEA Władysławowo 2 K4 28 00:27:10 01:54:28 01:23:17 03:52:52 01:45:37
247 CYSEWSKA-BRYTAN Jowita TRI-SEA Władysławowo 8 K3 29 00:27:04 01:54:22 01:25:44 03:54:34 01:47:19
248 KRUPKO Szymon szatoteam 86 M2 219 00:37:22 01:59:46 01:39:53 04:23:34 02:16:19