Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #1 - Gniewino 2018 - 1/8 IM

2018-05-27
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 KUBIAK Maciej Endure Team / Zoeller Tech 1 M2 1 00:07:43 00:36:10 00:18:01 01:03:35 00:00:00
2 STANISZEWSKI Krzysztof SPORTEVO 2 M2 2 00:07:56 00:37:24 00:19:50 01:07:05 00:03:30
3 NOWAK Roman ENDURE TEAM 3 M2 3 00:08:54 00:36:14 00:20:29 01:07:28 00:03:53
4 PACHOLCZYK Krzysztof ;) 4 M2 4 00:08:51 00:36:32 00:20:07 01:07:35 00:04:00
5 PIERNICKI Krzysztof Endure Team 5 M2 5 00:07:44 00:36:28 00:22:22 01:08:41 00:05:06
6 RÓŻALSKI Piotr ETT - Elbląg Triathlon Team 6 M2 6 00:08:20 00:36:48 00:21:21 01:08:51 00:05:16
7 ŚLESICKI Rafał Ostre TEAM 7 M2 7 00:08:34 00:37:39 00:20:57 01:09:14 00:05:39
8 BEDNARCZYK Tomasz 8 M2 8 00:08:21 00:37:55 00:20:43 01:09:25 00:05:50
9 JĘDRYCZKA Piotr TopActive 1 M1 9 00:07:36 00:38:36 00:21:15 01:09:44 00:06:09
10 SZCZEPANIAK Bartosz SZUKAM SPONSORA 2 M1 10 00:07:56 00:38:30 00:22:04 01:10:33 00:06:58
11 TOPCZEWSKI Gracjan Bydgoszcz Triathlon Team / Trispace 1 M3 11 00:08:41 00:37:39 00:22:06 01:10:38 00:07:03
12 ZAJK Michał 3 M1 12 00:08:52 00:38:35 00:20:47 01:11:06 00:07:31
13 LEMKE Krzysztof Gdyński Triathlon 2 M3 13 00:10:03 00:37:44 00:21:28 01:11:22 00:07:47
14 TEKIELI Dominik Energy Club Triathlon Team 3 M3 14 00:07:11 00:39:38 00:22:12 01:11:44 00:08:09
15 SOCHA Tomasz 9 M2 15 00:10:29 00:37:41 00:20:58 01:11:48 00:08:13
16 KWIATKOWSKI Daniel Klinika Triathlonu Bydgoszcz 4 M1 16 00:09:10 00:38:57 00:21:02 01:11:52 00:08:17
17 MAJOROWSKI Damian DREAM TRI TEAM 5 M1 17 00:08:44 00:39:30 00:21:09 01:11:59 00:08:24
18 SIECIŃSKI Emilian UKS TRS Susz 6 M1 18 00:10:20 00:38:15 00:21:10 01:12:16 00:08:41
19 GORSKI Jakub Vegan Atheist 10 M2 19 00:08:57 00:37:40 00:24:24 01:13:37 00:10:02
20 SZREDER Dawid Rowery Davebikes / Tripaka Przechlewo 4 M3 20 00:10:15 00:38:40 00:22:18 01:13:47 00:10:12
21 ZAJK Radosław 11 M2 21 00:10:44 00:40:40 00:20:17 01:14:19 00:10:44
22 GRYGORCZYK Krystian Bike U Up , Torus Triathlon Team 7 M1 22 00:09:36 00:39:11 00:22:30 01:14:25 00:10:50
23 PLUCINSK Michal Toruń Multisport Team 12 M2 23 00:08:37 00:00:00 00:00:00 01:14:28 00:10:53
24 PIECIUKIEWICZ Paweł F3Team / Lufthansa Systems Poland Active! 13 M2 24 00:10:49 00:38:22 00:21:01 01:14:31 00:10:56
25 MAKSYMIUK Marta ETT- Elbląg Triathlon Team 1 K2 1 00:09:34 00:00:00 00:00:00 01:14:44 00:11:09
26 WACHOWSKI Łukasz Shooting Drill Academy 14 M2 25 00:11:17 00:38:43 00:21:39 01:14:52 00:11:17
27 ŁAWSKI Filip Refreshment of Humanity Racing Team 8 M1 26 00:08:54 00:40:01 00:22:28 01:15:12 00:11:37
28 KAŁEK Artur KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 5 M3 27 00:09:14 00:40:06 00:22:42 01:15:21 00:11:46
29 GÓRSKI Sławomir 6 M3 28 00:08:58 00:41:40 00:22:24 01:15:38 00:12:03
30 GNIOT Jacek Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. / Akademia Biegania Grudziądz 7 M3 29 00:11:06 00:39:24 00:22:56 01:15:45 00:12:10
31 GIERASIMIUK Grzegorz Trigger Triathlon 15 M2 30 00:11:08 00:40:43 00:21:02 01:15:50 00:12:15
32 HINZ Marcin Endure Team / IronFactory.pl 16 M2 31 00:11:03 00:39:22 00:23:01 01:16:00 00:12:25
33 SKROBACZ Przemysław 17 M2 32 00:09:25 00:39:59 00:23:50 01:16:15 00:12:40
34 BRYL Jakub 9 M1 33 00:08:50 00:39:01 00:25:55 01:16:39 00:13:04
35 GRUCHAŁA Piotr MEWA Gdynia 8 M3 34 00:09:45 00:40:24 00:23:34 01:16:39 00:13:04
36 DRAPELLA Dariusz CTS 1 M5 35 00:09:47 00:39:50 00:24:56 01:17:03 00:13:28
37 KAC Marek Endure Team 9 M3 36 00:09:48 00:40:58 00:23:46 01:17:08 00:13:33
38 SOCHA Grzegorz 18 M2 37 00:11:24 00:41:08 00:21:37 01:17:09 00:13:34
39 SZWEDOWSKI Dawid TRI STAROGARD GDAŃSKI 19 M2 38 00:09:01 00:41:10 00:24:33 01:17:40 00:14:05
40 STUKAN Maciej 20 M2 39 00:08:56 00:39:30 00:25:18 01:17:43 00:14:08
41 NOWAK Pawel #TRIpaka Przechlewo 10 M3 40 00:10:30 00:39:13 00:25:37 01:17:52 00:14:17
42 LEMKE Leszek 11 M3 41 00:11:22 00:40:48 00:22:52 01:18:00 00:14:25
43 ZAJĄC Maciej Dream Tri Team 21 M2 42 00:09:04 00:40:29 00:25:34 01:18:21 00:14:46
44 KRÓL Maciej TRISPACE 1 M4 43 00:11:05 00:41:11 00:24:08 01:19:00 00:15:25
45 ŻYGENDA Robert "Brapol" Wiesz, na czym stoisz! 2 M4 44 00:10:58 00:40:55 00:23:37 01:19:07 00:15:32
46 BLEW Marcin 10 M1 45 00:10:36 00:42:17 00:23:48 01:19:23 00:15:48
47 KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta PZU Sport Team 2 K2 2 00:08:10 00:44:46 00:23:24 01:19:26 00:15:51
48 PAJURA Robert 22 M2 46 00:11:04 00:00:00 00:00:00 01:19:58 00:16:23
49 SZARMACH Krzysztof TRI Starogard Gd. 3 M4 47 00:11:40 00:41:36 00:23:13 01:20:06 00:16:31
50 MAZIARCZYK Marek SportEvo 12 M3 48 00:10:50 00:43:30 00:22:58 01:20:10 00:16:35
51 KREFT Aleksander ARTOM 23 M2 49 00:11:35 00:41:39 00:22:19 01:20:10 00:16:35
52 TOMASZEWICZ Marcin 11 M1 50 00:11:10 00:41:45 00:24:37 01:20:15 00:16:40
53 KACPERSKI Mirosław PARKRUN POLSKA 4 M4 51 00:11:04 00:41:08 00:25:44 01:20:31 00:16:56
54 KOWALSKA Angelika TRISPACE 3 K2 3 00:10:57 00:42:06 00:24:41 01:20:35 00:17:00
55 IWICKI Paweł Klinika Triathlonu 12 M1 52 00:11:07 00:43:14 00:22:37 01:20:40 00:17:05
56 LUBIŃSKI Kamil 13 M1 53 00:07:20 00:45:38 00:24:28 01:20:45 00:17:10
57 NIKEL Natalia UKS TRS SUSZ 1 K2 4 00:08:27 00:43:40 00:26:30 01:21:18 00:17:43
58 KALINOWSKI Juliusz TRI Starogard Gdański 24 M2 54 00:11:33 00:43:01 00:24:11 01:21:40 00:18:05
59 ADAMOWICZ Piotr Dream Tri Team 13 M3 55 00:10:28 00:42:44 00:25:26 01:22:07 00:18:32
60 PAWELCZYK Marcin 14 M1 56 00:08:40 00:44:03 00:26:39 01:22:16 00:18:41
61 NALEŻYTY Piotr Klinika Triathlonu 25 M2 57 00:10:39 00:41:25 00:26:57 01:22:25 00:18:50
62 SPYCHALSKI Tomasz Grupa Woda www.wozkimotocyklowe.pl 26 M2 58 00:08:01 00:44:06 00:27:23 01:22:34 00:18:59
63 ZIELIŃSKI Tomasz Wirtualna Polska Media Triathlon Team 27 M2 59 00:10:39 00:43:35 00:25:23 01:22:43 00:19:08
64 ROMAN Krzysztof Przecinak77 14 M3 60 00:11:41 00:41:54 00:25:03 01:22:54 00:19:19
65 DRAWC Mieczysław Sportevo 5 M4 61 00:12:58 00:43:05 00:22:42 01:23:03 00:19:28
66 DZIENISZ Marta ASP GDAŃSK 2 K2 5 00:09:59 00:43:22 00:26:55 01:23:08 00:19:33
67 LESZKOWICZ Kornel Gacopyz Team 15 M1 62 00:11:18 00:43:01 00:25:37 01:23:17 00:19:42
68 GRUCHAŁA Agnieszka MEWA Gdynia 1 K3 6 00:10:50 00:45:11 00:23:37 01:23:20 00:19:45
69 MATEJA Januszmichal AccorHotels 2 M5 63 00:11:21 00:42:44 00:25:13 01:23:37 00:20:02
70 KRZYŻANOWSKI Piotr 16 M1 64 00:09:41 00:45:03 00:26:09 01:23:39 00:20:04
71 WELUSZ Łukasz 28 M2 65 00:11:36 00:44:54 00:24:07 01:23:44 00:20:09
72 HINC Kamil 1 M0 66 00:11:53 00:41:10 00:26:49 01:23:46 00:20:11
73 BEDNAREK Krzysztof SportEvo 6 M4 67 00:12:29 00:42:54 00:24:51 01:24:02 00:20:27
74 GAZARKIEWICZ Michał DREAM TRI TEAM 15 M3 68 00:09:24 00:45:11 00:25:36 01:24:06 00:20:31
75 KABAT Błażej TriSpace 29 M2 69 00:10:16 00:45:29 00:25:05 01:24:11 00:20:36
76 KRÓL Michał Tripaka Przechlewo 30 M2 70 00:11:25 00:42:33 00:26:16 01:24:13 00:20:38
77 KOTASIŃSKI Filip plywanietrojmiasto.pl 31 M2 71 00:12:43 00:42:51 00:25:34 01:24:22 00:20:47
78 ŁASKI Marek TRI Starogard Gdański / Leśne Dziadki 32 M2 72 00:09:30 00:42:55 00:27:05 01:24:34 00:20:59
79 OGRODNIK Michał 33 M2 73 00:10:51 00:45:07 00:24:38 01:24:35 00:21:00
80 KAJETANOWICZ Maciej ATTeam 16 M3 74 00:11:25 00:42:29 00:27:23 01:24:43 00:21:08
81 ARENTEWICZ Grzegorz Toruń Multisport Team 34 M2 75 00:08:43 00:44:38 00:28:27 01:25:07 00:21:32
82 SOKOŁOWSKI Tomasz Klinika Triathlonu 35 M2 76 00:10:40 00:46:42 00:24:50 01:25:11 00:21:36
83 WOŹNIAK Tomasz Tridea 17 M3 77 00:11:47 00:45:40 00:23:18 01:25:38 00:22:03
84 MENDEL Magdalena TRISPACE 3 K2 7 00:11:23 00:43:38 00:27:47 01:25:48 00:22:13
85 RYBICKI Artur Toruń Multisport Team 36 M2 78 00:08:50 00:48:42 00:25:32 01:25:54 00:22:19
86 ALBECKI Witold AKKUS 18 M3 79 00:13:11 00:45:36 00:22:41 01:26:03 00:22:28
87 BUCHERT Piotr Gdynia Mewa 37 M2 80 00:00:00 00:40:36 00:25:32 01:26:04 00:22:29
88 KUCIABA Jacek PG. AQUA 19 M3 81 00:10:27 00:45:45 00:26:59 01:26:09 00:22:34
89 BEJM Łukasz 38 M2 82 00:10:48 00:46:37 00:24:04 01:26:16 00:22:41
90 NAPIÓRKOWSKA Joanna TRIpaka Przechlewo 4 K2 8 00:10:34 00:45:16 00:26:37 01:26:21 00:22:46
91 CZAJKOWSKA Magdalena BCT Team Gdynia 4 K2 9 00:11:01 00:45:34 00:26:47 01:26:24 00:22:49
92 BUDNIK Maciej BvB 39 M2 83 00:12:44 00:44:25 00:26:23 01:26:24 00:22:49
93 BLUJ Roman VO2max MTB Tem 7 M4 84 00:12:11 00:43:21 00:27:07 01:26:30 00:22:55
94 LISTKIEWICZ Monika AKS POLONIA WARSZAWA 2 K3 10 00:11:45 00:44:05 00:26:53 01:26:33 00:22:58
95 WAŃCZYK Jacek CompleXsports Team 20 M3 85 00:09:38 00:45:16 00:26:54 01:26:38 00:23:03
96 GROCHOWSKI Tomasz 40 M2 86 00:12:12 00:44:51 00:26:21 01:26:41 00:23:06
97 GAJOWNIK Karolina Tridea 5 K2 11 00:09:55 00:00:00 00:00:00 01:26:42 00:23:07
98 OBRAŁ Jolanta www.prawo-porady.pl 6 K2 12 00:11:17 00:45:57 00:25:23 01:27:00 00:23:25
99 BIANKOWSKI Piotr UKS Tri Team Rumia 21 M3 87 00:07:48 00:00:00 00:00:00 01:27:10 00:23:35
100 KOŁODZIEJCZYK-KOTASIŃSKA Milena plywanietrojmiasto.pl 5 K2 13 00:10:40 00:46:26 00:25:55 01:27:21 00:23:46
101 BUDNIK Jacek BvB 41 M2 88 00:11:42 00:46:06 00:26:36 01:27:23 00:23:48
102 BEDNAREK Michal Centrum Komórek Team Tczew 42 M2 89 00:10:12 00:46:07 00:27:40 01:27:34 00:23:59
103 JABŁOŃSKA-KIERSZK Beata TRIpaka Przechlewo 3 K3 14 00:13:23 00:44:58 00:25:53 01:27:37 00:24:02
104 PRZEWODOWSKI Piotr Lpp Team 22 M3 90 00:11:16 00:45:11 00:27:25 01:27:46 00:24:11
105 KULIK Kamil KULIK&KUREK 2 M0 91 00:11:28 00:45:13 00:27:13 01:27:47 00:24:12
106 ZALEWSKI Łukasz 17 M1 92 00:12:36 00:46:43 00:23:59 01:27:49 00:24:14
107 NAGELSKI Piotr 43 M2 93 00:13:21 00:44:03 00:27:05 01:27:51 00:24:16
108 SZYMANIUK Maciej 18 M1 94 00:11:18 00:45:29 00:26:40 01:28:16 00:24:41
109 TULIE Krzysztof Góral Police 23 M3 95 00:10:48 00:45:20 00:27:43 01:28:23 00:24:48
110 DZIUNKO Michał 44 M2 96 00:08:43 00:46:45 00:28:21 01:28:33 00:24:58
111 TRUSKOLAWSKA Ola 4 K3 15 00:12:46 00:44:25 00:27:31 01:28:49 00:25:14
112 BIEŁOUS Arkadiusz ComplexSports 24 M3 97 00:12:00 00:44:53 00:28:08 01:28:58 00:25:23
113 MROCZEK Patryk 19 M1 98 00:11:07 00:47:19 00:27:02 01:29:06 00:25:31
114 SANOCKA Magdalena 3athlete 7 K2 16 00:12:24 00:47:27 00:26:18 01:29:07 00:25:32
115 ZAWADOWSKI Marek TRISPACE 8 M4 99 00:11:11 00:43:43 00:30:30 01:29:32 00:25:57
116 MARTYNOWICZ Maria TRISPACE 5 K3 17 00:13:57 00:44:10 00:28:04 01:29:37 00:26:02
117 ZELEWSKA Marta MEWA Gdynia 6 K3 18 00:12:22 00:46:21 00:26:42 01:29:59 00:26:24
118 GROCHOWSKI Rafał 20 M1 100 00:13:42 00:45:07 00:27:55 01:30:06 00:26:31
119 JANYGA-KULIK Karolina KULIK&KUREK 7 K3 19 00:12:34 00:44:03 00:29:26 01:30:07 00:26:32
120 BUNK Daria 8 K2 20 00:11:05 00:47:51 00:27:52 01:30:18 00:26:43
121 POHL DUCZMAL Elzbieta Stowarzyszenie More Active 8 K3 21 00:11:56 00:45:29 00:30:06 01:30:19 00:26:44
122 LADEMAN-WĘSIERSKA Sylwia 3athlete 9 K2 22 00:13:41 00:45:39 00:27:35 01:30:19 00:26:44
123 BERENDT Mariusz Toruński Klub Triathlonowy 25 M3 101 00:12:28 00:46:28 00:26:59 01:30:29 00:26:54
124 OLLER Joachim TRI Starogard Gdański 21 M1 102 00:11:29 00:47:34 00:27:05 01:30:39 00:27:04
125 OSTROWSKI Łukasz Invictus 3City 22 M1 103 00:14:49 00:00:00 00:00:00 01:30:39 00:27:04
126 MIOTK Michał 45 M2 104 00:12:06 00:48:38 00:26:41 01:30:52 00:27:17
127 CYNOWSKI Krzysztof Cyna 46 M2 105 00:11:20 00:45:21 00:30:00 01:30:59 00:27:24
128 KUC Mirosław 26 M3 106 00:12:02 00:46:58 00:28:36 01:31:19 00:27:44
129 HAPKA Dagmara Tripaka Przechlewo 6 K2 23 00:11:50 00:49:43 00:26:13 01:31:19 00:27:44
130 NOWICKI Tomasz #tripaka Przechlewo 27 M3 107 00:10:38 00:46:58 00:29:35 01:31:21 00:27:46
131 FROLIKÓW Aleksander TRICARGO 47 M2 108 00:10:47 00:47:10 00:29:19 01:31:29 00:27:54
132 DOROSZ Damian TRIPAKA 23 M1 109 00:11:33 00:48:05 00:28:33 01:31:35 00:28:00
133 TYLKOWSKI Marcin urwane śmigło 48 M2 110 00:11:20 00:46:36 00:30:14 01:31:50 00:28:15
134 SUŁEK Łukasz 49 M2 111 00:11:54 00:48:41 00:28:28 01:31:56 00:28:21
135 ZINKEL Jacek GKS Kaszubi Luzino 9 M4 112 00:00:00 00:00:00 00:00:00 01:32:08 00:28:33
136 SZCZESNA - RZEPECKA Klaudia 10 K2 24 00:12:27 00:47:27 00:28:09 01:32:17 00:28:42
137 SZADEJKO Adam 50 M2 113 00:12:30 00:47:15 00:28:10 01:32:25 00:28:50
138 STASIAK Krzysztof Hellmann 28 M3 114 00:09:24 00:45:18 00:33:16 01:32:42 00:29:07
139 JASKOWSKA Balbina NeON Team 11 K2 25 00:11:41 00:51:06 00:27:03 01:32:58 00:29:23
140 NIEWIADOMY Bożena Domoprofi Swim Team 9 K3 26 00:12:07 00:49:29 00:27:24 01:33:05 00:29:30
141 STĘPIEŃ Marta TRIpaka Przechlewo 7 K2 27 00:13:48 00:00:00 00:00:00 01:33:07 00:29:32
142 PILIUKH Marharyta TRISPACE 8 K2 28 00:10:55 00:47:07 00:31:35 01:33:27 00:29:52
143 TOMCZAK Sylwester Klinika Triathlonu Bydgoszcz 51 M2 115 00:13:20 00:44:46 00:31:09 01:33:37 00:30:02
144 DOBOSZ Michal 29 M3 116 00:12:47 00:49:47 00:27:31 01:33:52 00:30:17
145 KALUKIN Krzysztof 30 M3 117 00:12:27 00:00:00 00:00:00 01:34:18 00:30:43
146 CHOLEWICKA Katarzyna 9 K2 29 00:12:31 00:00:00 00:00:00 01:34:45 00:31:10
147 KAMIŃSKA Aleksandra TRIpaka Przechlewo 12 K2 30 00:12:37 00:00:00 00:00:00 01:34:48 00:31:13
148 OLLER Jakub Tri Starogard 24 M1 118 00:11:28 00:49:30 00:30:19 01:35:13 00:31:38
149 KREFT Katarzyna TriSide Team 10 K2 31 00:11:57 00:49:04 00:29:18 01:35:17 00:31:42
150 TURSKI Mariusz 31 M3 119 00:11:59 00:46:50 00:31:40 01:35:20 00:31:45
151 SIENKIEWICZ Wiktor Sienkiewicz 25 M1 120 00:11:39 00:48:19 00:30:59 01:35:27 00:31:52
152 MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ Marta sienkiewicz 10 K3 32 00:11:38 00:49:29 00:31:58 01:36:26 00:32:51
153 RAUT Wiesław Trispace 3 M5 121 00:11:34 00:49:58 00:30:16 01:36:39 00:33:04
154 JAROSIEWICZ-POSZEWIECKA Ewa TRI MAMA 11 K3 33 00:00:00 00:00:00 00:00:00 01:37:11 00:33:36
155 GŁAZIK Tomasz Redalica 32 M3 122 00:12:42 00:00:00 00:00:00 01:37:23 00:33:48
156 ROZINSKI Marcin 52 M2 123 00:00:00 00:51:04 00:26:43 01:37:24 00:33:49
157 INTEREWICZ Dorota I ALO Gdynia 1 K4 34 00:12:02 00:00:00 00:00:00 01:37:35 00:34:00
158 STANISZEWSKI Jacek ALGECO 10 M4 124 00:12:38 00:45:10 00:34:42 01:37:41 00:34:06
159 MAKOWSKI Marcin 53 M2 125 00:13:00 00:53:37 00:26:41 01:37:51 00:34:16
160 DZIWORSKI Kornel SAINT-GOBAIN SQUAD 33 M3 126 00:11:20 00:45:58 00:36:06 01:37:53 00:34:18
161 PIOTROWSKI Daniel DREAM TRI TEAM 26 M1 127 00:07:29 00:58:35 00:28:23 01:38:06 00:34:31
162 WASZCZYKOWSKI Janusz 34 M3 128 00:11:15 00:00:00 00:00:00 01:38:07 00:34:32
163 DEPTULSKI Mateusz TSRS 27 M1 129 00:11:30 00:00:00 00:00:00 01:38:09 00:34:34
164 GACKA Katarzyna MEWA GDYNIA 12 K3 35 00:13:07 00:00:00 00:00:00 01:38:14 00:34:39
165 CISKOWSKI Waldemar 4 M5 130 00:11:56 00:49:25 00:31:56 01:38:15 00:34:40
166 ZUBOWICZ Marek Drink Team 11 M4 131 00:11:12 00:45:25 00:36:09 01:38:26 00:34:51
167 LEPA-ROMAN Magdalena Przecinak77 13 K3 36 00:13:34 00:00:00 00:00:00 01:38:38 00:35:03
168 FLOREK Michal CompleXsports 54 M2 132 00:12:06 00:51:41 00:28:27 01:38:39 00:35:04
169 SZARSKI Maciej 28 M1 133 00:10:31 00:00:00 00:00:00 01:38:46 00:35:11
170 KUJAWA Ewa 14 K3 37 00:12:13 00:49:23 00:32:38 01:38:48 00:35:13
171 CZERNIAK Gracjan 55 M2 134 00:11:26 00:00:00 00:00:00 01:39:30 00:35:55
172 TOMASZEK Sebastian Klinika Triathlonu Bydgoszcz 56 M2 135 00:12:56 00:00:00 00:00:00 01:39:36 00:36:01
173 BRZUCHALSKI Paweł 57 M2 136 00:12:57 00:00:00 00:00:00 01:39:51 00:36:16
174 PLAZUK Matylda 15 K3 38 00:12:42 00:00:00 00:00:00 01:39:58 00:36:23
175 ADAMCZYK Maciej TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO 35 M3 137 00:11:32 00:48:19 00:36:25 01:40:01 00:36:26
176 GAZARKIEWICZ Antoni BHMW_GDYNIA 5 M5 138 00:13:21 00:00:00 00:00:00 01:40:01 00:36:26
177 SOLEK Mieczysław NYPEL Reda 6 M5 139 00:14:30 00:00:00 00:00:00 01:40:12 00:36:37
178 CIESIELSKA Sylwia Warsaw Masters Team 11 K2 39 00:13:37 00:00:00 00:00:00 01:40:17 00:36:42
179 CZAPA Magdalena NEXUS Team 16 K3 40 00:14:26 00:00:00 00:00:00 01:40:43 00:37:08
180 JĘDRZEJCZYK Kasia Odłam Rozrywkowy 12 K2 41 00:11:53 00:52:09 00:30:49 01:41:42 00:38:07
181 KARABIN Paweł 36 M3 140 00:11:46 00:53:35 00:32:14 01:41:58 00:38:23
182 MAZUR Sławomir Ziaja Team 37 M3 141 00:13:40 00:52:07 00:32:38 01:42:20 00:38:45
183 RUTKOWSKA Virginia Klinika Triathlonu Bydgoszcz 13 K2 42 00:12:45 00:55:22 00:30:39 01:42:20 00:38:45
184 MALECKA Agata 13 K2 43 00:12:14 00:54:21 00:31:35 01:42:59 00:39:24
185 ZWOLINSKA Beata 2 K4 44 00:13:47 00:53:11 00:31:46 01:43:07 00:39:32
186 TOMECKI Jakub 58 M2 142 00:10:56 00:57:33 00:29:05 01:44:20 00:40:45
187 KOLCZYŃSKI Paweł Decathlon Ustowo 29 M1 143 00:14:53 00:54:41 00:31:18 01:45:21 00:41:46
188 PRZEWŁOCKI Sławomir Klinika Triathlonu Bydgoszcz 7 M5 144 00:12:42 00:51:00 00:34:59 01:45:31 00:41:56
189 GRABOWSKA Anna Odłam Rozrywkowy 14 K2 45 00:11:44 00:52:22 00:36:07 01:46:43 00:43:08
190 PŁOTKA Grzegorz 59 M2 145 00:13:53 00:54:36 00:34:52 01:47:24 00:43:49
191 JAKUBOWSKI Piotr SCALAR 38 M3 146 00:12:25 00:55:53 00:32:47 01:47:56 00:44:21
192 OSIECKA Beata Kużnia Triatlonu 3 K4 46 00:14:17 00:52:24 00:35:02 01:48:39 00:45:04
193 KONIECZKA Ala Ziaja Team 17 K3 47 00:00:00 00:58:00 00:32:23 01:50:37 00:47:02
194 JAŚKIEWICZ Justyna ShipCup 15 K2 48 00:12:19 00:56:11 00:38:59 01:52:52 00:49:17
195 SZUMLAS Anna #SZUMITEAM 16 K2 49 00:12:58 00:53:57 00:40:36 01:53:34 00:49:59
196 KIEŁKUCKA Magdalena COMPLEXSPORT/NORWOOD 14 K2 50 00:09:54 00:58:10 00:44:09 01:58:15 00:54:40
197 KUPTZ Daniel 8 M5 147 00:00:00 01:01:30 00:39:03 02:01:34 00:57:59
198 BRUSKI Dariusz Autobus z napisem: koniec wyścigu. 12 M4 148 00:12:25 00:55:38 00:45:38 02:01:43 00:58:08
199 DUDA Piotr 30 M1 149 00:14:43 01:05:14 00:39:54 02:04:25 01:00:50
200 KURCIN Tomasz CompleXsports Team 39 M3 150 00:13:26 00:56:19 00:47:11 02:06:27 01:02:52