Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #2 - Starogard Gd. 2018 - 1/2 IM

2018-06-16
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 PETELSKI Mateusz GVT BMC Triathlon Team 1 M2 1 00:34:03 02:12:22 01:17:10 04:08:47 00:00:00
2 ŚWIDERSKI Andrzej 2 M2 2 00:32:40 02:12:14 01:26:54 04:17:04 00:08:17
3 WOJNAR Robert 1 M3 3 00:36:24 00:00:00 00:00:00 04:17:11 00:08:24
4 MROCZEK Marcin Neon Team 2 M3 4 00:29:11 02:27:51 01:20:54 04:22:58 00:14:11
5 LEWANDOWSKI Maciej TRIDEA TEAM 3 M2 5 00:29:22 02:21:09 01:33:22 04:28:54 00:20:07
6 BUSZAN Radek K.S. Niemaninemoge 4 M2 6 00:30:35 02:28:31 01:26:18 04:29:15 00:20:28
7 FRUKACZ Kamil 1 M1 7 00:28:04 02:28:30 01:30:26 04:31:39 00:22:52
8 ROŻEJ Robert Dare2Tri Oroloko Team 3 M3 8 00:35:57 02:27:51 01:26:28 04:34:34 00:25:47
9 KORULCZYK Rafał Tri rodziny 5 M2 9 00:36:19 02:25:43 01:28:48 04:35:24 00:26:37
10 TRAPP Michał Torus Triathlon Team 6 M2 10 00:36:27 02:32:34 01:24:47 04:37:52 00:29:05
11 CIEPIELEWSKI Patryk Dovista Active Team 2 M1 11 00:36:07 02:33:31 01:28:55 04:43:04 00:34:17
12 RUTKOWSKI Paweł Tri NEGU/PersonalTriathlon.pl 7 M2 12 00:32:58 02:33:04 01:37:04 04:47:00 00:38:13
13 BLUJ Mikołaj 3 M1 13 00:35:39 02:24:02 01:44:05 04:48:11 00:39:24
14 CZERWIAK Robert TRI Team Polpharma 4 M3 14 00:36:02 02:37:08 01:31:31 04:49:32 00:40:45
15 KACZKOWSKA Katarzyna 1 K2 1 00:44:48 02:40:18 01:28:25 04:56:52 00:48:05
16 SIEKAN Grzegorz Polpharma TriTeam 8 M2 15 00:35:31 02:36:07 01:40:15 04:58:20 00:49:33
17 ADAMUSIAK Dawid BULLET TEAM 9 M2 16 00:39:47 02:39:12 01:35:53 04:59:14 00:50:27
18 DUSIŃSKI Krzysztof TriREM 10 M2 17 00:40:12 02:43:03 01:33:38 05:03:17 00:54:30
19 DUBIELLA Adam 5 M3 18 00:34:50 02:37:43 01:46:47 05:04:58 00:56:11
20 KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta PZU Sport Team/ BIKE U UP 2 K2 2 00:31:31 02:55:00 01:36:43 05:07:58 00:59:11
21 KARWATOWSKI Robert Polpharma TRI Team 6 M3 19 00:39:07 02:44:40 01:40:11 05:08:43 00:59:56
22 DYMERSKI Grzegorz TRI STAROGARD GDAŃSKI 11 M2 20 00:38:20 02:42:13 01:42:52 05:09:12 01:00:25
23 ZIELINSKI Aleksander Sony Pictures 7 M3 21 00:37:56 02:49:28 01:40:30 05:13:27 01:04:40
24 ZACHARIASZ Maciej TRISPACE 12 M2 22 00:33:24 02:56:17 01:39:24 05:14:11 01:05:24
25 SZPUNAR maciej Gdyńskie Morsy 8 M3 23 00:44:04 02:45:51 01:36:11 05:14:14 01:05:27
26 LEWANDOWSKI Jacek TKKF NON IRON 9 M3 24 00:45:27 02:46:29 01:37:08 05:15:48 01:07:01
27 SZWEDOWSKI Dawid TRI Polpharma Team 13 M2 25 00:35:09 02:43:59 01:52:33 05:16:38 01:07:51
28 ZAJĄC Arkadiusz TRI STG / IGLOTEX SKÓRCZ 10 M3 26 00:43:05 02:46:07 01:40:45 05:16:51 01:08:04
29 SZWEDOWSKI Błażej Polpharma TRI Team 4 M1 27 00:31:13 02:43:39 01:57:04 05:17:29 01:08:42
30 BARAN Jacek CWB S.A. 1 M4 28 00:45:54 02:48:40 01:39:19 05:18:40 01:09:53
31 MIKRUT Damian AZS WSL Poznań / Rossmann SDP 5 M1 29 00:37:31 02:48:16 01:49:33 05:20:36 01:11:49
32 GASZKOWSKI Lukasz Tri Satrogard 14 M2 30 00:43:45 02:42:02 01:50:51 05:22:17 01:13:30
33 GOSTOMSKI Mariusz TRI Starogard Gdański 11 M3 31 00:39:57 02:52:35 01:46:33 05:24:28 01:15:41
34 JELONEK mieczysław TRI STAROGARD 2 M4 32 00:40:14 02:50:38 01:46:49 05:24:45 01:15:58
35 KRZYSZTOF Pietrowicz BIG FAMILY 12 M3 33 00:41:07 02:46:37 01:53:01 05:25:50 01:17:03
36 URBANKIEWICZ Aleksandra TRIMACHINE 3 K2 3 00:40:07 02:57:34 01:41:36 05:27:23 01:18:36
37 JUSZCZYK Mirosław 6 M1 34 00:36:20 03:00:49 01:42:42 05:28:34 01:19:47
38 TURCZYNSKI Lukasz #niemaniemoge 15 M2 35 00:39:44 02:42:59 02:05:16 05:33:08 01:24:21
39 KUC Krzysztof TriREM 16 M2 36 00:44:48 02:43:52 02:02:14 05:37:49 01:29:02
40 KACYMIROW Tomasz 3 M4 37 00:45:21 02:56:09 01:47:29 05:39:08 01:30:21
41 ŁANIEC Marek 4 M4 38 00:49:10 03:04:10 01:43:37 05:43:41 01:34:54
42 LASKOWSKI Radosław KS Pidrina Gdynia 13 M3 39 00:48:31 02:59:47 01:48:12 05:44:48 01:36:01
43 BISAGA Sebastian 7 M1 40 00:45:28 03:10:16 01:41:55 05:49:02 01:40:15
44 PIEPER Daniel 17 M2 41 00:40:47 02:58:43 02:06:17 05:54:35 01:45:48
45 KRAKOWIAK Michal 8 M1 42 00:40:36 03:00:43 02:07:41 05:55:17 01:46:30
46 KAMINSKA-SZULC Joanna Klub Aktywnego Pelpliniaka 1 K3 4 00:44:12 03:06:45 01:58:41 05:56:42 01:47:55
47 SEMSCH Artur Nordea Triathlon Team 5 M4 43 00:45:14 03:06:35 01:58:12 06:01:40 01:52:53
48 LUCHOWSKI Rafał 12Tri.pl 6 M4 44 00:45:15 03:11:30 02:10:09 06:15:44 02:06:57
49 SEJ Maciej 12Tri.pl 14 M3 45 00:48:34 03:08:36 02:10:29 06:15:44 02:06:57
50 BĄKOWSKI Włodzimierz Totalizator 1 M5 46 00:46:36 03:13:30 02:17:10 06:25:11 02:16:24