Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #2 - Starogard Gd. 2018 - 1/4 IM

2018-06-16
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 SPALENIAK Tomasz Endure Team 1 M1 1 00:16:00 01:06:05 00:34:24 01:59:36 00:00:00
2 RESZKE Paweł UKS Tri-Team Rumia 1 M2 2 00:16:16 01:08:19 00:37:25 02:05:03 00:05:27
3 BIEGAŁA Marek BIKE U UP - EUROPELL 2 M2 3 00:17:54 01:05:31 00:39:48 02:05:59 00:06:23
4 SWINARSKI Maciej MotoSyberia.com Bike U Up 1 M3 4 00:18:38 01:03:42 00:40:18 02:06:11 00:06:35
5 SOBCZAK Marcin espressoman.pl 2 M3 5 00:16:59 01:07:52 00:39:05 02:07:26 00:07:50
6 ZALEWSKI Karol JAtrenuje 3 M2 6 00:16:41 01:07:53 00:39:49 02:07:35 00:07:59
7 KOPER Mateusz GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM 4 M2 7 00:18:32 01:09:29 00:36:19 02:07:44 00:08:08
8 GRODZKI Marek CTS Czaja Training System 3 M3 8 00:17:02 01:07:05 00:40:26 02:08:48 00:09:12
9 CZAPIŃSKI Michał EUROPELL - BIKE U UP 5 M2 9 00:18:49 01:10:36 00:34:33 02:09:20 00:09:44
10 WRONKA Cezary Bike U Up / Torus Triathlon Team 6 M2 10 00:17:05 01:13:50 00:36:54 02:10:38 00:11:02
11 KLUSZCZYŃSKI Robert Toruń Multisport Team 4 M3 11 00:20:16 01:08:43 00:37:47 02:10:48 00:11:12
12 RADCZUK Marcin Endure Team 7 M2 12 00:16:15 01:09:00 00:42:15 02:10:55 00:11:19
13 ZAWISTOWSKI Michał SNT/GT Sulmin 5 M3 13 00:16:20 01:12:13 00:41:48 02:13:43 00:14:07
14 JEDOWSKI Maciej Uks trs susz 8 M2 14 00:18:30 01:08:36 00:43:32 02:14:42 00:15:06
15 NOWAK Krzysztof Warach-Rowery 9 M2 15 00:20:25 01:10:48 00:40:42 02:16:29 00:16:53
16 LEWANDOWSKI Marcin TRIDEA TEAM 10 M2 16 00:16:39 01:13:54 00:42:42 02:16:40 00:17:04
17 CZAJKOWSKI Piotr AGROLOK SPORT TEAM/BCT TEAM 2 M1 17 00:19:01 01:13:39 00:40:44 02:16:55 00:17:19
18 BORZYSZKOWSKI Michał 11 M2 18 00:17:11 01:11:26 00:44:56 02:17:07 00:17:31
19 WIATROWSKI Krzysztof TriWiatraki / IronTeam3City 6 M3 19 00:20:12 01:12:06 00:40:57 02:17:42 00:18:06
20 KWIATKOWSKI Daniel Klinika Triathlonu Bydgoszcz 3 M1 20 00:19:13 01:12:53 00:42:28 02:18:29 00:18:53
21 RYMER Jakub KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 12 M2 21 00:18:56 01:11:14 00:44:39 02:18:45 00:19:09
22 ORŁOWSKI Piotr TRI-Dunajek 7 M3 22 00:19:03 01:13:49 00:44:00 02:20:18 00:20:42
23 JEZEWSKI Michał MAG Von Igel Team... i trochę jednak NieMaNieMoge 13 M2 23 00:20:07 01:13:49 00:41:44 02:20:21 00:20:45
24 PAWLIN Mateusz OD ZERA DO IRONMAN'A 4 M1 24 00:20:35 01:15:24 00:41:11 02:20:55 00:21:19
25 MAJEWSKI Roman Toruński Klub Triathlonowy 8 M3 25 00:15:58 01:13:48 00:47:13 02:21:12 00:21:36
26 DUKACZEWSKI Michał 14 M2 26 00:21:06 01:12:05 00:44:29 02:21:23 00:21:47
27 SZTAJKOWSKI Łukasz SMARUJ NA TRENING TEAM 9 M3 27 00:19:38 01:13:29 00:45:22 02:21:31 00:21:55
28 STĘPIEŃ Maciej Akademia Triathlonu 10 M3 28 00:22:18 01:12:09 00:42:37 02:21:38 00:22:02
29 SIENKIEWICZ Patryk Dream Tri Team 11 M3 29 00:21:57 01:10:09 00:45:52 02:21:53 00:22:17
30 KACPERSKI Wojtek 15 M2 30 00:19:16 01:16:13 00:43:02 02:22:20 00:22:44
31 MAMCARZ Jarosław TCSIR 1 M4 31 00:16:27 01:17:03 00:45:28 02:22:30 00:22:54
32 ŁUGIEWICZ Przemysław Smaruj Na Trening 16 M2 32 00:18:06 01:15:22 00:45:33 02:22:42 00:23:06
33 ZAKURZEWSKI Tomasz Brzoza biega 12 M3 33 00:19:35 01:16:04 00:43:24 02:22:49 00:23:13
34 KAŁEK Artur KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 13 M3 34 00:19:02 01:14:00 00:45:39 02:22:59 00:23:23
35 SZOT Dawid Tri NEGU / NeON Team 5 M1 35 00:22:51 01:11:54 00:44:57 02:23:11 00:23:35
36 KALISKI Kamil AGROLOK SPORT TEAM 17 M2 36 00:19:53 01:13:36 00:45:53 02:23:59 00:24:23
37 SZULC Piotr 14 M3 37 00:18:04 01:18:51 00:42:46 02:24:19 00:24:43
38 KOWALSKI Jarosław TRI STAROGARD GDAŃSKI 15 M3 38 00:21:04 01:14:53 00:44:10 02:24:30 00:24:54
39 ZASADA Grzegorz 16 M3 39 00:22:05 01:11:12 00:46:26 02:24:32 00:24:56
40 KOMOROWSKI Kamil TRI STG 18 M2 40 00:21:52 01:14:30 00:42:26 02:24:36 00:25:00
41 GÓRZYŃSKI Tomasz Toruński Klub Triathlonowy 17 M3 41 00:17:46 01:13:08 00:47:48 02:24:52 00:25:16
42 PRUCHNICKI Rafał Toruński Klub Triathlonowy 19 M2 42 00:17:55 01:15:46 00:46:25 02:24:53 00:25:17
43 JĘDRZEJEWSKI Daniel Polpharma TRI Team 18 M3 43 00:20:54 01:16:21 00:43:42 02:24:57 00:25:21
44 BETCHER Adam Tri Starogard Gdański 20 M2 44 00:18:27 01:19:22 00:43:51 02:25:34 00:25:58
45 WNUK Maciej PROSTO do celu 21 M2 45 00:18:52 01:19:26 00:42:18 02:25:37 00:26:01
46 GRZYBOWSKI Michał TKT 22 M2 46 00:20:24 01:17:37 00:41:53 02:25:39 00:26:03
47 LEWNDOWSKI Karol Toruński Klub Triathlonowy 23 M2 47 00:21:13 01:15:05 00:44:48 02:25:40 00:26:04
48 JARMOSZEWICZ Łukasz Toruński Klub Triathlonowy 19 M3 48 00:20:25 01:14:08 00:46:52 02:25:52 00:26:16
49 SALINSKI Michal TRAKTOR TEAM 24 M2 49 00:20:19 01:14:02 00:47:45 02:26:03 00:26:27
50 SZTENDEREWICZ Rafał SPORTEVO 20 M3 50 00:20:18 01:16:35 00:45:21 02:26:31 00:26:55
51 MŁYNARCZYK Zbigniew CPSP Ustka 25 M2 51 00:20:20 01:14:20 00:47:51 02:26:41 00:27:05
52 SZARMACHER Sebastian SzarmacherTriathlonTeam 26 M2 52 00:20:27 01:16:45 00:44:47 02:26:52 00:27:16
53 GABRYEL Maciej TRI Starogard Gdański 27 M2 53 00:16:08 01:19:51 00:47:07 02:26:54 00:27:18
54 SIŁKOWSKI Radosław Heiztechnik 21 M3 54 00:22:48 01:14:08 00:45:38 02:27:23 00:27:47
55 BISKUPSKA Rita Klinika Triathlonu Bydgoszcz 1 K2 1 00:19:29 01:14:32 00:49:28 02:27:35 00:27:59
56 PIĘTA Sylwester Radio Gdańsk 28 M2 55 00:18:58 01:18:44 00:45:22 02:27:38 00:28:02
57 SPRZĄCZKOWSKI Krzysztof Triathlon Trojmiasto 22 M3 56 00:20:34 01:17:07 00:45:46 02:27:58 00:28:22
58 ZIELIŃSKI Tomasz Wirtualna Polska Media Triathlon Team 29 M2 57 00:19:41 01:17:04 00:46:45 02:28:01 00:28:25
59 WRÓBLEWSKI Wiktor MEWA Gdynia 23 M3 58 00:23:39 01:13:26 00:45:02 02:28:30 00:28:54
60 KAŁĘCKI Piotr Bike U Up , Torus Gdańsk 30 M2 59 00:17:01 01:20:03 00:45:49 02:28:34 00:28:58
61 SOBIECH Tomasz KrissCoaching 24 M3 60 00:19:53 01:17:28 00:46:45 02:28:45 00:29:09
62 PIESIK Dominik PRESA PROJEKT 31 M2 61 00:20:00 01:17:17 00:46:51 02:29:20 00:29:44
63 RACHWALIK Kamil Mrągowskie Dziki 6 M1 62 00:19:24 01:17:27 00:48:02 02:29:47 00:30:11
64 SEROKA Łukasz Pelplin 32 M2 63 00:20:04 01:19:17 00:47:06 02:30:15 00:30:39
65 CZAUS Adam Turbinki.com.pl 33 M2 64 00:19:49 01:16:44 00:49:00 02:30:37 00:31:01
66 GIZICKI Marek 25 M3 65 00:15:56 01:17:50 00:47:57 02:30:45 00:31:09
67 KUCAL Maciej 3athlete 34 M2 66 00:21:16 01:16:31 00:48:41 02:30:48 00:31:12
68 WYRWICKI Rafał 35 M2 67 00:21:29 01:14:43 00:50:01 02:31:05 00:31:29
69 PAWELCZYK Marcin 7 M1 68 00:16:56 01:21:58 00:48:45 02:31:19 00:31:43
70 DUDANIEC-TARKOWSKA Agnieszka ATM GDAŃSK/ Tri Ladies/F3TEAM 1 K2 2 00:18:08 01:20:29 00:48:38 02:31:21 00:31:45
71 WITCZAK Arkadiusz IronTeam3City 26 M3 69 00:21:47 01:17:06 00:48:11 02:32:28 00:32:52
72 BENDIG Michał 8 M1 70 00:23:13 01:20:33 00:44:34 02:32:42 00:33:06
73 CZAJA Leszek KOCIEWSKI KLUB BIEGACZ 27 M3 71 00:23:29 01:21:48 00:42:55 02:32:59 00:33:23
74 WŁÓDARCZAK Agata TriSpace 2 K2 3 00:19:45 01:19:06 00:50:00 02:33:04 00:33:28
75 TOMASIUK Karol 28 M3 72 00:24:08 01:15:17 00:48:18 02:33:14 00:33:38
76 LESZKOWICZ Kornel PBC BUDOWNICTWO 9 M1 73 00:24:57 01:18:31 00:46:14 02:33:42 00:34:06
77 JEZIERSKI Tomasz 29 M3 74 00:22:59 01:22:18 00:43:57 02:34:07 00:34:31
78 TYBURA Paweł Polpharma 30 M3 75 00:21:36 01:16:36 00:50:16 02:34:11 00:34:35
79 ORŁOWSKI Artur 31 M3 76 00:21:10 01:17:33 00:50:17 02:34:23 00:34:47
80 GÓRSKI Bartosz toruński klub triathlonowy 36 M2 77 00:20:42 01:13:45 00:54:10 02:34:30 00:34:54
81 STRYCHOWSKI Jakub Complexsports 32 M3 78 00:19:38 01:18:04 00:52:57 02:34:47 00:35:11
82 TOPOREK Joanna EKOCENY 1 K3 4 00:20:06 01:18:19 00:52:03 02:34:50 00:35:14
83 MARCINIAK Izabela K.S. Celironman SA 2 K2 5 00:19:18 01:19:50 00:51:13 02:34:56 00:35:20
84 BOROWSKI Rafał MY RUN TO TRI 37 M2 79 00:24:17 01:22:02 00:44:11 02:34:57 00:35:21
85 KARWACKI Paweł Trispace 38 M2 80 00:23:05 01:15:57 00:52:20 02:35:04 00:35:28
86 CZYŻ Gabriela Od-dech.pl Tri-sea Władysławowo 2 K3 6 00:16:29 01:26:59 00:47:59 02:35:18 00:35:42
87 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata Lifeguard Gdynia 3 K3 7 00:22:13 01:21:05 00:47:31 02:35:22 00:35:46
88 MUCZYŃSKI Bartosz 33 M3 81 00:20:36 01:15:36 00:54:45 02:35:31 00:35:55
89 KOZAK Tomasz Akademia Triathlonu 34 M3 82 00:19:43 01:19:48 00:48:52 02:36:05 00:36:29
90 KRUPA Tomasz Traktor Team Gmina Kwidzyn 39 M2 83 00:23:08 01:17:40 00:48:35 02:36:28 00:36:52
91 OLLER Grzegorz TRI Starogard Gdański 35 M3 84 00:22:03 01:21:21 00:49:10 02:36:42 00:37:06
92 GACKI Zdobysław MEWA GDYNIA 36 M3 85 00:21:09 01:20:31 00:47:59 02:36:49 00:37:13
93 KRZYŻANOWSKI Piotr 10 M1 86 00:20:14 01:19:25 00:53:20 02:36:52 00:37:16
94 KAJETANOWICZ Maciej ATTeam 37 M3 87 00:21:55 01:17:28 00:53:34 02:37:15 00:37:39
95 RACHWALIK Andrzej Mrągowskie Dziki 11 M1 88 00:20:08 01:21:55 00:50:30 02:37:42 00:38:06
96 KUC Szymon TRI starogard gdański 40 M2 89 00:21:52 01:17:52 00:53:07 02:37:56 00:38:20
97 KOMOROWSKA Katarzyna 3 K2 8 00:22:50 01:26:44 00:43:46 02:38:11 00:38:35
98 CZAJA Mateusz TRI STAROGARD GDAŃSKI 41 M2 90 00:20:45 01:22:02 00:50:45 02:38:41 00:39:05
99 LASKOWSKI Leszek ciesz się życiem! 42 M2 91 00:21:05 01:21:32 00:48:35 02:38:50 00:39:14
100 GUTOWSKI Damian 43 M2 92 00:20:10 01:21:32 00:50:47 02:39:04 00:39:28
101 LISIUS Tomasz 2 M4 93 00:22:37 01:19:25 00:51:23 02:39:30 00:39:54
102 SROKA Jerzy TRI Starogard Gd. 3 M4 94 00:23:31 01:22:47 00:49:48 02:39:32 00:39:56
103 RĄCZKOWSKI Dariusz 38 M3 95 00:24:01 01:17:28 00:53:21 02:39:43 00:40:07
104 SZCZEPAŃSKI Marcin OSR Gdynia 44 M2 96 00:22:53 01:18:47 00:52:38 02:39:43 00:40:07
105 SOKOŁOWSKI Tomasz Klinika Triathlonu 45 M2 97 00:25:08 01:24:36 00:46:45 02:39:54 00:40:18
106 SOSNOWSKI Jarosław BIEGAJĄCY TCZEW 39 M3 98 00:22:14 01:26:51 00:44:17 02:39:58 00:40:22
107 SZAFRAŃSKI Marek BBL AWF Gdańsk 4 M4 99 00:19:57 01:25:58 00:48:44 02:40:00 00:40:24
108 KARWACKI Grzegorz ja 40 M3 100 00:20:03 01:29:38 00:45:05 02:40:39 00:41:03
109 ZIELIŃSKI Henryk Degest 1 M5 101 00:24:47 01:22:03 00:48:11 02:40:43 00:41:07
110 KARBOWSKI Grzegorz TRI Polpharma 41 M3 102 00:21:28 01:20:54 00:53:28 02:41:09 00:41:33
111 SZYMKUN Marek 12 M1 103 00:21:06 01:22:00 00:52:21 02:41:36 00:42:00
112 LAMEK Wojciech Apator Metrix 46 M2 104 00:20:34 01:21:46 00:54:59 02:42:01 00:42:25
113 OLSZTA Marek Polpharma TRI Team 47 M2 105 00:21:55 01:21:32 00:53:40 02:42:02 00:42:26
114 PIOTROWSKI Krzysztof Twister Team / Bike-sport Działdowo 42 M3 106 00:27:21 01:20:18 00:48:42 02:42:17 00:42:41
115 BETCHER Piotr Tri Starogard Gdański 48 M2 107 00:22:10 01:19:50 00:54:22 02:42:25 00:42:49
116 MOLIN Bartosz TRI Starogard Gdański 49 M2 108 00:22:26 01:22:44 00:52:07 02:42:25 00:42:49
117 GAZARKIEWICZ Michał DREAM TRI TEAM 43 M3 109 00:21:16 01:23:12 00:52:52 02:42:39 00:43:03
118 KWIDZIŃSKI Krzysztof Eltorbud Team 44 M3 110 00:21:02 01:22:47 00:53:04 02:43:21 00:43:45
119 ZALEWSKI Łukasz 13 M1 111 00:24:27 01:28:11 00:46:33 02:43:43 00:44:07
120 JELIŃSKI Arkadiusz IronTeam3City 45 M3 112 00:23:00 01:24:49 00:49:18 02:43:59 00:44:23
121 GIZICKI Paweł 46 M3 113 00:20:31 01:20:23 00:56:08 02:44:10 00:44:34
122 CHOJNOWSKI Tomasz Toruński Klub Triathlonowy 50 M2 114 00:21:12 01:27:15 00:49:38 02:44:27 00:44:51
123 LANDOWSKI Krzysztof TRI STAROGARD GDAŃSKI 47 M3 115 00:21:10 01:20:23 00:58:29 02:45:05 00:45:29
124 WIRWICKI Łukasz TRI Starogard Gdański 51 M2 116 00:24:12 01:27:08 00:48:48 02:45:05 00:45:29
125 BUBER-BUBROWIECKI Robert Victoria Sztum 48 M3 117 00:22:41 01:26:32 00:50:13 02:45:25 00:45:49
126 BAREWSKI Bogdan 2 M5 118 00:25:37 01:29:24 00:43:15 02:45:40 00:46:04
127 CYLKOWSKI Grzegorz TRI Starogard Gdański 52 M2 119 00:22:25 01:26:34 00:52:35 02:46:04 00:46:28
128 ŻYŁKA Łukasz 53 M2 120 00:21:26 01:23:49 00:55:38 02:46:11 00:46:35
129 PIOTROWSKI Paweł Ja Trenuje 54 M2 121 00:22:46 01:28:07 00:48:35 02:46:42 00:47:06
130 MIKLIKOWSKI Marek 49 M3 122 00:22:07 01:21:54 00:55:47 02:46:52 00:47:16
131 GAŁECKI Piotr TRI Starogard Gdański 50 M3 123 00:22:41 01:25:59 00:53:01 02:47:40 00:48:04
132 DOBOSZ Michal Complexsports 51 M3 124 00:22:24 01:26:32 00:54:04 02:48:15 00:48:39
133 SPŁAWIŃSKI Paweł Tczew 52 M3 125 00:22:39 01:24:54 00:55:32 02:48:18 00:48:42
134 SZUBERT KATARZYNA SKL Filippides starograd gdański 4 K2 9 00:23:54 01:29:50 00:48:47 02:48:30 00:48:54
135 JAROCKI Grzegorz lpp team 53 M3 126 00:19:49 01:29:42 00:51:23 02:48:31 00:48:55
136 MICHNA Daniel Klub Aktywnego Pelpliniaka 55 M2 127 00:27:02 01:28:46 00:45:19 02:48:49 00:49:13
137 ZAWADOWSKI Marek TRISPACE 5 M4 128 00:22:24 01:21:04 00:57:40 02:49:21 00:49:45
138 SLISEWSKI Tomasz Polpharma TRI Team 54 M3 129 00:25:17 01:28:47 00:49:00 02:49:42 00:50:06
139 MELLER Mariusz Polpharma TRI Team 55 M3 130 00:29:57 01:28:19 00:46:20 02:49:47 00:50:11
140 MROCZEK Patryk 14 M1 131 00:23:14 01:28:59 00:53:00 02:49:52 00:50:16
141 ARENT Alan Arent Team 56 M2 132 00:20:51 01:26:12 00:55:55 02:50:19 00:50:43
142 RYNKOWSKI Adam TRI Starogard Gdański 57 M2 133 00:21:18 01:28:20 00:55:29 02:50:54 00:51:18
143 LISOWSKI Przemek CTMiR Spaszewski 56 M3 134 00:25:08 01:27:49 00:53:27 02:51:24 00:51:48
144 LEWANDOWSKI Jacek TKKF NON IRON 57 M3 135 00:23:41 01:26:15 00:56:51 02:51:25 00:51:49
145 KULAS Jakub Masakra Champions 58 M2 136 00:23:04 01:23:56 00:57:40 02:51:37 00:52:01
146 SOSIŃSKI Rafał Sportevo 59 M2 137 00:23:08 01:28:28 00:54:21 02:51:55 00:52:19
147 PERTKIEWICZ Michal 60 M2 138 00:24:11 01:30:13 00:51:24 02:52:05 00:52:29
148 DĄBROWSKI Paweł Beniaminek 03 15 M1 139 00:33:46 01:28:18 00:44:53 02:52:23 00:52:47
149 PREUSS Daniel Atos 58 M3 140 00:20:23 01:27:13 00:57:05 02:52:41 00:53:05
150 PAWLAK Dezyderia CTS 5 K2 10 00:21:00 01:32:09 00:55:19 02:54:02 00:54:26
151 DOROSZ Damian TRIPAKA 16 M1 141 00:26:15 01:30:16 00:53:11 02:54:17 00:54:41
152 BIELSKI Bartek Torus Triathlon Team 59 M3 142 00:19:51 01:25:02 01:02:15 02:54:29 00:54:53
153 WINCZURA Piotr 61 M2 143 00:24:20 01:31:20 00:49:53 02:55:04 00:55:28
154 NIERZWICKA Agnieszka TRI STAROGARD GDAŃSKI 6 K2 11 00:27:18 01:31:25 00:52:14 02:56:06 00:56:30
155 RAPACKI Szymon Warsaw Sharks 62 M2 144 00:28:28 01:27:48 00:54:18 02:57:15 00:57:39
156 DOMINIK Wiesław PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWO 6 M4 145 00:23:57 01:30:00 00:55:05 02:57:23 00:57:47
157 GRZĄDKA Monika SPORTEVO 7 K2 12 00:22:14 01:32:48 00:57:21 02:58:27 00:58:51
158 GRABOWSKA Anna Odłam Rozrywkowy 8 K2 13 00:22:23 01:23:56 01:05:50 02:59:27 00:59:51
159 WALASZCZYK Miron 60 M3 146 00:23:21 01:34:55 00:54:08 03:01:14 01:01:38
160 JĘDRZEJCZYK Kasia Odłam Rozrywkowy 3 K2 14 00:24:08 01:33:51 00:57:30 03:02:13 01:02:37
161 NOWOSIELSKI Sławomir 61 M3 147 00:26:38 01:28:42 01:03:29 03:04:16 01:04:40
162 OLLER Joachim TRI Starogard Gdański 17 M1 148 00:25:21 01:43:46 00:50:51 03:05:03 01:05:27
163 SIEDLECKI Artur Morsy Gdyńskie 62 M3 149 00:28:56 01:33:14 00:57:46 03:05:45 01:06:09
164 JABLONSKA Marlena Traktor Team Gmina Kwidzyn 9 K2 15 00:28:15 01:34:35 00:58:49 03:06:51 01:07:15
165 STOSIK Artur 63 M3 150 00:30:53 01:37:03 00:52:27 03:07:33 01:07:57
166 ORZOŁ Elżbieta CompleXsports Tri Ladies 1 K4 16 00:26:09 01:28:21 01:05:32 03:07:58 01:08:22
167 BOLLIN Ilona CTS 4 K3 17 00:26:31 01:35:52 01:00:08 03:08:04 01:08:28
168 BASARA Mateusz Stary Las Team 63 M2 151 00:28:26 01:39:51 00:58:49 03:14:16 01:14:40
169 CHMIELEWSKI Arkadiusz 7 M4 152 00:26:32 01:37:53 01:00:44 03:14:18 01:14:42
170 MIASOJEDOW Bożena AKS POLONIA WARSZAWA 1 K5 18 00:26:23 01:48:21 00:56:27 03:18:00 01:18:24
171 PRUSZYŃSKA Marlena TRI Starogard Gdański 2 K4 19 00:25:47 01:44:10 01:09:56 03:27:22 01:27:46
172 NIEDŹWIECKI Mateusz RugbySklep.pl 64 M2 153 00:28:32 02:14:55 01:00:56 03:50:59 01:51:23