Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #2 - Starogard Gd. - 1/8 IM

2018-06-16
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 RUCIŃSKI Jakub Bike U Up- Europell M3 1 1 00:07:39 00:37:40 00:18:21 01:07:09 00:00:00
2 BRONAKOWSKI Piotr personaltriathlon.pl/KS ANUNNAKI M2 1 2 00:07:59 00:40:59 00:20:02 01:11:52 00:04:43
3 PIERNICKI Krzysztof Endure Team M2 2 3 00:06:55 00:42:00 00:20:30 01:12:16 00:05:07
4 KRZEMIŃSKI Jakub Bike u up - europell M1 1 4 00:07:59 00:43:08 00:20:11 01:14:51 00:07:42
5 DOLEGA Szymon SPORT-EVO M2 3 5 00:06:54 00:45:02 00:20:10 01:14:54 00:07:45
6 SZCZEPANIAK Bartosz MaruszkaTeam M1 2 6 00:07:31 00:43:44 00:21:17 01:15:55 00:08:46
7 ŚLESICKI Rafał Ostre TEAM M2 4 7 00:08:10 00:45:34 00:20:52 01:17:55 00:10:46
8 CZECH Mariusz UKS TRI-TEAM RUMIA M2 5 8 00:07:57 00:45:21 00:21:02 01:18:01 00:10:52
9 HINZ Marcin Endure Team M2 6 9 00:09:45 00:43:41 00:20:52 01:18:13 00:11:04
10 KOLASA Lukasz M2 7 10 00:07:34 00:43:31 00:23:28 01:18:24 00:11:15
11 KULESZA Mariusz #CTS CzajaTrainingSystem/LIBERO Biuroserwis M3 2 11 00:08:06 00:47:17 00:19:47 01:18:45 00:11:36
12 SIECIŃSKI Emilian UKS TRS Susz M1 3 12 00:09:18 00:44:43 00:20:08 01:18:46 00:11:37
13 KOTOWSKI Krzysztof M2 8 13 00:08:30 00:45:14 00:20:47 01:19:02 00:11:53
14 PLUCINSK Michal Toruń Multisport Team M2 9 14 00:07:47 00:47:13 00:20:10 01:19:22 00:12:13
15 CHOLEWIŃSKI Dariusz Huragan Miedzyń M3 3 15 00:10:29 00:44:45 00:21:14 01:20:26 00:13:17
16 GORSKI Jakub Vegan Atheist M2 10 16 00:08:01 00:43:10 00:26:37 01:21:43 00:14:34
17 GIERASIMIUK Grzegorz Trigger Triathlon M2 11 17 00:10:18 00:46:51 00:20:21 01:22:05 00:14:56
18 LEMKE Leszek M3 4 18 00:10:23 00:45:02 00:21:57 01:22:07 00:14:58
19 WDOWIAK Kamil Klinika Triathlonu Bydgoszcz M1 4 19 00:08:31 00:46:32 00:23:35 01:22:14 00:15:05
20 RUSAK Łukasz JaTrenuje CzemuNie M2 12 20 00:08:37 00:47:39 00:22:08 01:22:26 00:15:17
21 KLAWITTER Leszek Torus M3 5 21 00:08:44 00:45:20 00:22:57 01:22:32 00:15:23
22 PRUSZAK Piotr Fizjo-Reactiv M2 13 22 00:08:19 00:48:15 00:22:26 01:22:41 00:15:32
23 SZCZĘSNA Małgorzata TRI Ladies/ CompleXsports Triathlon Team K2 1 1 00:09:15 00:46:33 00:22:48 01:22:47 00:15:38
24 DARDZIŃSKI Daniel BIKE U UP - EUROPELL M3 6 23 00:11:28 00:43:44 00:23:17 01:22:56 00:15:47
25 LUBIŃSKI Kamil M1 5 24 00:00:00 00:00:00 00:00:00 01:23:30 00:16:21
26 KAC Marek Endure Team M3 7 25 00:09:04 00:46:23 00:23:45 01:23:41 00:16:32
27 PRABUCKI Robert TRI Starogard Gdański M2 14 26 00:09:18 00:47:38 00:22:29 01:23:46 00:16:37
28 MATEJA Lukasz M2 15 27 00:09:23 00:46:53 00:21:51 01:23:53 00:16:44
29 SPRENGEL Grzegorz F3Team / Leśne Dziadki / Lufthansa Systems Poland Active! M2 16 28 00:08:57 00:47:32 00:23:06 01:24:08 00:16:59
30 CZUMIEL Maciej JF M2 17 29 00:10:45 00:46:56 00:22:30 01:24:10 00:17:01
31 ŁASKI Marek TRI Starogard Gdański M2 18 30 00:08:38 00:46:40 00:24:24 01:24:18 00:17:09
32 SZARMACH Krzysztof TRI Starogard Gd. M4 1 31 00:11:20 00:46:57 00:21:31 01:24:21 00:17:12
33 KUBIK Agnieszka BCT Team Gdynia/ Tri Ladies K2 2 2 00:08:16 00:45:21 00:26:51 01:24:33 00:17:24
34 KLEJNA Waldemar Orka Masters Iława M1 6 32 00:09:34 00:47:23 00:23:12 01:24:47 00:17:38
35 WŁODARCZAK Witold TriSpace M4 2 33 00:10:31 00:47:11 00:23:18 01:24:51 00:17:42
36 DZIENISZ Marta ASP GDAŃSK K2 1 3 00:09:42 00:47:31 00:24:27 01:25:11 00:18:02
37 BELLWON Paweł TeamBablo M2 19 34 00:10:20 00:49:01 00:22:10 01:25:45 00:18:36
38 IWICKI Paweł KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ M1 7 35 00:09:25 00:47:56 00:23:07 01:25:53 00:18:44
39 MAZIARCZYK Marek SPORTEVO M3 8 36 00:09:56 00:49:55 00:21:49 01:25:57 00:18:48
40 ŻYGENDA Robert "Brapol" Wiesz na czym stoisz! M4 3 37 00:10:51 00:47:22 00:22:40 01:26:11 00:19:02
41 KACPERSKI Mirosław PARKRUN POLSKA M4 4 38 00:09:35 00:47:19 00:24:59 01:26:15 00:19:06
42 AMBROZIAK Krzysztof Autopay Sports Team M2 20 39 00:09:34 00:49:19 00:23:05 01:26:23 00:19:14
43 GABRIEL Łukasz Gabriel Brothers / TRI Starogard Gdański M2 21 40 00:09:55 00:48:20 00:23:51 01:27:04 00:19:55
44 RUSAK Michal OnTheWok Energy Tri Team Gdynia M2 22 41 00:08:42 00:48:00 00:24:28 01:27:06 00:19:57
45 FURMANIK Mateusz LPP Team M1 8 42 00:07:35 00:50:15 00:24:45 01:27:13 00:20:04
46 KWIDZIŃSKI Oskar Sharks Gdynia M1 9 43 00:09:29 00:48:15 00:24:30 01:27:44 00:20:35
47 AJTEL Jaroslaw LETJA TEAM M3 9 44 00:09:42 00:47:16 00:26:42 01:28:01 00:20:52
48 PIETRUSZKA Magdalena Rozbiegane Działdowo K2 3 4 00:00:00 00:51:18 00:22:01 01:28:02 00:20:53
49 FLISIKOWSKI Łukasz Polpharma TRI Team M2 23 45 00:07:54 00:49:49 00:24:45 01:28:07 00:20:58
50 KUCIABA Jacek PG. AQUA M3 10 46 00:09:36 00:47:54 00:25:15 01:28:14 00:21:05
51 BIANKOWSKI Piotr BiankowskiTeam M3 11 47 00:07:28 00:48:47 00:27:47 01:28:50 00:21:41
52 EBERTOWSKI Michał TRI STAROGARD GDAŃSKI M1 10 48 00:13:22 00:48:00 00:22:49 01:28:55 00:21:46
53 TYLKOWSKI Marcin urwane śmigło M2 24 49 00:09:43 00:49:37 00:25:39 01:29:02 00:21:53
54 MENDEL Magdalena TRISPACE K2 2 5 00:10:04 00:50:22 00:24:10 01:29:09 00:22:00
55 HINC Kamil Tri Starogard Gdański M0 1 50 00:11:04 00:47:41 00:25:25 01:29:36 00:22:27
56 BLUJ Roman VO2max MTB Tem M4 5 51 00:11:14 00:47:40 00:25:42 01:30:01 00:22:52
57 GAZARKIEWICZ Antoni BHMW_GDYNIA M5 1 52 00:09:48 00:50:04 00:24:50 01:30:16 00:23:07
58 DZIUNKO Michał M2 25 53 00:08:25 00:52:52 00:25:40 01:30:36 00:23:27
59 ŻARDECKI Dawid M1 11 54 00:10:33 00:52:29 00:22:47 01:30:55 00:23:46
60 AMBROZIAK Lesław Sportevo M3 12 55 00:11:25 00:49:54 00:24:40 01:31:02 00:23:53
61 GABRIEL Patryk Gabriel Brothers / TRI Starogard Gdański M3 13 56 00:10:53 00:50:24 00:24:39 01:31:09 00:24:00
62 OWERCZUK Łukasz NOVEO Interactive M2 26 57 00:10:16 00:49:44 00:25:43 01:31:28 00:24:19
63 ROSIŃSKI Marek MORS Brodnica M3 14 58 00:11:55 00:48:47 00:26:05 01:31:30 00:24:21
64 BEDNAREK Michal Sambor Tczew M2 27 59 00:09:44 00:50:17 00:26:11 01:31:46 00:24:37
65 GOLAS Grażyna Tri Ladies K3 1 6 00:11:08 00:51:27 00:23:56 01:31:47 00:24:38
66 ZŁOCH Aleksander M1 12 60 00:10:52 00:49:19 00:28:11 01:33:02 00:25:53
67 JARZABEK Maciej CS Triathlon Team M3 15 61 00:09:41 00:49:57 00:28:41 01:33:28 00:26:19
68 LISTOSZ Aleksandra Complexsports/Tri Ladies K2 4 7 00:10:25 00:49:57 00:27:28 01:33:39 00:26:30
69 ALBRECHT Piotr Polpharma TRI Team M4 6 62 00:15:00 00:52:56 00:21:52 01:33:43 00:26:34
70 CHLEBOWSKI Jerzy Triclub M4 7 63 00:11:37 00:53:23 00:25:05 01:33:47 00:26:38
71 GOSZ Marcin POGOŃ LĘBORK M2 28 64 00:10:44 00:50:40 00:27:33 01:33:57 00:26:48
72 ZARĘBA Beata Niezrzeszona K3 2 8 00:09:30 00:53:16 00:27:24 01:34:15 00:27:06
73 KRAMARZ Agnieszka CompleXsports/Triladies K2 3 9 00:10:48 00:53:19 00:25:47 01:34:42 00:27:33
74 FROLIKÓW Aleksander TRICARGO M2 29 65 00:10:07 00:52:23 00:27:43 01:34:50 00:27:41
75 KULESZA Jolanta K2 5 10 00:11:43 00:55:24 00:23:05 01:35:06 00:27:57
76 POHL DUCZMAL Elzbieta Stowarzyszenie More Active K3 3 11 00:11:37 00:50:30 00:29:02 01:35:14 00:28:05
77 SYRYCA Natalia TeamBablo K2 6 12 00:10:50 00:50:44 00:26:54 01:35:26 00:28:17
78 PAWELLA Anna GK STG K2 7 13 00:14:29 00:50:18 00:25:06 01:35:59 00:28:50
79 PIOTRZKOWSKI Grzegorz PUMA Klub Fitness M4 8 66 00:12:00 00:51:37 00:27:24 01:36:04 00:28:55
80 KRAŚNIEWSKI Piotr M1 13 67 00:10:31 00:52:02 00:27:41 01:36:08 00:28:59
81 PŁUCIENNICZAK Diana PersonalTriathlon.pl K2 8 14 00:11:05 00:52:31 00:27:57 01:36:36 00:29:27
82 WRZÓD Maciej Leśne dziadki M2 30 68 00:10:57 00:50:07 00:31:01 01:37:07 00:29:58
83 SMYK Sławomir BigYellowFoot Adventure Team M2 31 69 00:10:51 00:53:53 00:26:18 01:37:29 00:30:20
84 TOMCZAK Sylwester Klinika Triathlonu Bydgoszcz M2 32 70 00:13:10 00:49:08 00:30:02 01:37:35 00:30:26
85 WASIEK Miroslaw M4 9 71 00:10:14 00:54:36 00:27:56 01:37:48 00:30:39
86 WAKUŁA Tadeusza GEO-CAMP M2 33 72 00:11:59 00:52:37 00:27:11 01:38:06 00:30:57
87 WILLMA Andrzej Decathlon Rumia Team M4 10 73 00:13:22 00:51:35 00:28:12 01:38:13 00:31:04
88 GACKA Katarzyna MEWA GDYNIA K3 4 15 00:10:22 00:54:09 00:27:05 01:38:13 00:31:04
89 BOGALECKI Marek SAFE Sport Team M5 2 74 00:10:38 00:50:15 00:29:24 01:38:21 00:31:12
90 MUZOLF Dorota Pruszcz Biega K3 5 16 00:13:39 00:54:41 00:25:37 01:38:52 00:31:43
91 JERZAK Bartosz COMPLEXSPORTS M2 34 75 00:11:28 00:53:26 00:29:23 01:38:59 00:31:50
92 KARABIN Paweł M3 16 76 00:12:41 00:54:37 00:26:10 01:39:00 00:31:51
93 PRUSZYŃSKA Lucyna TRI Ladies Complexsport K2 9 17 00:11:36 00:53:35 00:29:30 01:39:25 00:32:16
94 ROMANOWSKA Agnieszka FTI Racing Team K3 6 18 00:14:30 00:50:31 00:28:06 01:39:27 00:32:18
95 BOBER Łukasz Polpharma TRI Team M1 14 77 00:12:01 00:56:56 00:26:25 01:40:28 00:33:19
96 SKWIOT Jaroslaw M2 35 78 00:10:48 00:55:11 00:29:15 01:40:33 00:33:24
97 DĘBKOWSKI Michał FC BINGO M2 36 79 00:09:08 00:54:36 00:29:01 01:40:37 00:33:28
98 LENZ Krzysztof M4 11 80 00:14:30 00:52:44 00:27:48 01:40:51 00:33:42
99 CISKOWSKI Waldemar M5 3 81 00:12:17 00:53:27 00:29:21 01:40:59 00:33:50
100 NAGELSKI Piotr M2 37 82 00:12:39 00:53:30 00:29:22 01:41:16 00:34:07
101 KABACIŃSKA-JERZAK Anna ComplexSports K2 10 19 00:12:24 00:55:16 00:29:25 01:41:26 00:34:17
102 GAWIN Krzysztof M1 15 83 00:10:41 00:55:38 00:28:50 01:41:36 00:34:27
103 SOLEK Mieczysław NYPEL Reda M5 4 84 00:13:02 00:50:14 00:29:37 01:41:52 00:34:43
104 SOŁTYSIAK Paweł KS POLONIA M3 17 85 00:12:51 00:53:00 00:29:33 01:42:30 00:35:21
105 ZIELIŃSKA Magdalena Sony Pictures K2 11 20 00:12:20 00:57:55 00:28:31 01:42:31 00:35:22
106 PILACKI Dominik M2 38 86 00:11:18 00:55:40 00:28:20 01:42:35 00:35:26
107 GRABOWSKI Tomasz EDORADCA TEAM M3 18 87 00:11:58 00:55:38 00:26:37 01:42:41 00:35:32
108 OSSOWSKI Rafał M2 39 88 00:13:33 00:58:28 00:26:40 01:42:44 00:35:35
109 PAROL Tomasz Polpharma Tri Team M2 40 89 00:13:18 00:54:32 00:27:49 01:42:48 00:35:39
110 WÓJCIK Monika 3life team K2 12 21 00:09:29 00:55:20 00:32:24 01:43:34 00:36:25
111 MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ Marta Sienkiewicz K3 7 22 00:12:00 00:56:10 00:30:38 01:43:37 00:36:28
112 GALIŃSKI Marcin WYMIATACZE M3 19 90 00:12:09 00:53:43 00:31:36 01:43:54 00:36:45
113 ORMIANIN Marcin Metrix Running Team M1 16 91 00:12:15 00:55:01 00:30:43 01:44:00 00:36:51
114 KMIEC Karol Starogard M3 20 92 00:14:23 01:00:43 00:25:04 01:44:04 00:36:55
115 GRACZ Katarzyna K2 13 23 00:11:59 00:56:17 00:29:59 01:44:18 00:37:09
116 KREFT Katarzyna K2 4 24 00:11:41 00:57:18 00:28:37 01:44:40 00:37:31
117 ZWOLINSKA Beata BiankowskiTeam K4 1 25 00:12:36 00:56:29 00:29:52 01:44:44 00:37:35
118 ARENT Jarek Arent Team M5 5 93 00:13:23 00:55:40 00:28:59 01:44:47 00:37:38
119 POJAWA Paweł jeszcze nie wiem M1 17 94 00:14:13 00:54:43 00:29:21 01:45:12 00:38:03
120 KUREK Adam Polpharma TRI Team M3 21 95 00:10:27 00:56:28 00:31:53 01:45:28 00:38:19
121 KOLINSKI MATEUSZ Leśne Dziadki / KKB M2 41 96 00:18:02 00:54:46 00:24:21 01:45:47 00:38:38
122 BASARA Iwona K2 5 26 00:10:14 01:00:06 00:28:28 01:46:04 00:38:55
123 RAKIEL Bartosz Polpharma M2 42 97 00:12:22 00:57:16 00:29:43 01:46:23 00:39:14
124 MAKOWSKI Marcin M2 43 98 00:12:53 01:01:32 00:26:18 01:46:59 00:39:50
125 FARAN Agata GTSulmin K0 1 27 00:14:04 00:57:53 00:30:34 01:47:13 00:40:04
126 FARAN Grzegorz GTSulmin M3 22 99 00:14:06 00:57:51 00:29:50 01:47:14 00:40:05
127 WOJTASIK Wiktor Polpharma TRI Team M2 44 100 00:13:09 00:55:45 00:31:29 01:47:17 00:40:08
128 STANKOWSKI Jarosław M3 23 101 00:11:50 01:02:14 00:27:38 01:47:31 00:40:22
129 WŁODARCZAK Barbara TriSpace K4 2 28 00:14:08 00:57:07 00:30:34 01:48:07 00:40:58
130 JĘDRZEJEWSKA Nela TRI Starogard Gdański K0 2 29 00:08:59 01:02:48 00:31:43 01:49:08 00:41:59
131 OLLIK Wojciech M3 24 102 00:14:11 00:56:34 00:31:20 01:49:30 00:42:21
132 SZOPIŃSKI Wiktor Polpharma TRI Team M3 25 103 00:13:48 01:00:20 00:29:28 01:49:36 00:42:27
133 CZAPLEWSKA Anna Polpharma TRi Team K3 8 30 00:12:39 01:00:34 00:30:44 01:50:50 00:43:41
134 ADAMEK Małgorzata K2 14 31 00:12:38 01:00:13 00:30:52 01:51:01 00:43:52
135 KASZUBOWSKA Joanna Polpharma Tri Team K3 9 32 00:12:32 01:00:59 00:31:10 01:51:15 00:44:06
136 GROSZ Anna K3 10 33 00:10:54 00:58:06 00:35:35 01:51:17 00:44:08
137 ZAKRZEWSKA Aneta K2 6 34 00:13:42 01:00:23 00:31:46 01:52:42 00:45:33
138 MUCHA Aleksandra OCZADZIAŁA K2 15 35 00:13:28 01:05:14 00:28:57 01:52:50 00:45:41
139 MEGIER Maciej Metrix Running Team M1 18 104 00:16:12 00:59:45 00:29:42 01:53:59 00:46:50
140 JAKUBOWSKA Monika Complexports K3 11 36 00:10:42 01:00:43 00:37:18 01:54:08 00:46:59
141 BLUJ Elżbieta K2 16 37 00:14:53 01:01:44 00:33:07 01:54:19 00:47:10
142 MIAZGA Przemek HappySmile Team M4 12 105 00:11:35 01:00:19 00:34:41 01:54:26 00:47:17
143 PANCERZ-ŁOŚ Miłosława HappySmile Team K3 12 38 00:11:36 01:00:23 00:36:25 01:54:26 00:47:17
144 SZYMKUN Dariusz Wataha M4 13 106 00:12:18 00:54:34 00:36:45 01:54:36 00:47:27
145 PRZEWŁOCKI Sławomir Klinika Triathlonu Bydgoszcz M5 6 107 00:12:10 01:00:23 00:34:45 01:56:46 00:49:37
146 KUSKOWSKA Kira Polpharma TRI Team K2 7 39 00:14:27 01:04:10 00:33:24 01:58:25 00:51:16
147 SPRĘGA Aurelia SKL FILIPPIDES K3 13 40 00:15:44 01:13:37 00:26:19 02:02:52 00:55:43
148 WILLMA Karolina Decathlon Rumia Team K2 8 41 00:16:03 01:07:06 00:35:43 02:03:02 00:55:53
149 BRUSKI Dariusz Autobus z napisem: koniec wyścigu. M4 14 108 00:11:55 01:01:17 00:42:17 02:05:11 00:58:02
150 FUDALI Magdalena jeszcze nie wiem K2 9 42 00:12:20 01:12:56 00:35:08 02:08:10 01:01:01
151 KOTFIS Ryszard Miziar-Sport M5 7 109 00:13:32 01:06:37 00:48:31 02:20:24 01:13:15
152 PAŁASZ Edmund niepełnosprawny, 1 grupa, bieg o kulach M5 8 110 00:19:41 01:10:25 00:46:37 02:24:44 01:17:35
153 WESTA Irena K2 10 43 00:14:46 00:00:00 00:00:00 02:28:00 01:20:51