Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #3 - Lidzbark Welski 2018 - 1/2 IM

2018-07-01
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 WĄSOWSKI Rafał Tri My Passion 1 M1 1 00:27:09 02:25:16 01:28:45 04:25:17 00:00:00
2 ŚWIDERSKI Andrzej 1 M2 2 00:32:46 02:19:35 01:29:51 04:25:41 00:00:24
3 BIELECKI Jakub NeON Team 2 M2 3 00:29:37 02:29:46 01:26:49 04:28:30 00:03:13
4 ZIĘBA Adam TRISPACE 1 M3 4 00:35:43 02:30:24 01:29:45 04:38:14 00:12:57
5 GRYCZ Kamil neon team 2 M1 5 00:32:36 02:37:17 01:31:02 04:43:56 00:18:39
6 ROŻEJ Robert Dare2Tri Oroloko Team 2 M3 6 00:36:15 02:33:55 01:31:39 04:45:40 00:20:23
7 IGIELSKI Armin Tancia team 3 M3 7 00:32:42 02:38:02 01:37:19 04:50:36 00:25:19
8 BLUJ Mikołaj 3 M1 8 00:34:58 02:33:15 01:39:52 04:51:11 00:25:54
9 JEGLIŃSKI Łukasz WTT Warszawa 3 M2 9 00:36:47 02:37:30 01:34:08 04:51:19 00:26:02
10 CIEPIELEWSKI Patryk 4 M1 10 00:35:10 02:42:43 01:30:25 04:51:30 00:26:13
11 NIEMCZUK Kamil Team Dare2Tri / Fizjoterapia Mateusz Derlecki 4 M2 11 00:33:14 02:43:32 01:32:16 04:51:41 00:26:24
12 GRYBER Piotr 5 M2 12 00:36:10 02:39:56 01:32:36 04:53:01 00:27:44
13 ALCHIMOWICZ Krzysztof pmcg 1 M4 13 00:40:49 02:40:51 01:27:38 04:53:42 00:28:25
14 MURAWSKI Łukasz STOLKAR Brodnica 6 M2 14 00:39:43 02:46:34 01:28:03 04:57:24 00:32:07
15 NIENARTOWICZ Bartosz Toruński Klub Triathlonowy 4 M3 15 00:31:01 02:39:30 01:45:35 04:58:35 00:33:18
16 PRUCHNIEWSKI Sławomir ZIELUŃ TRI 7 M2 16 00:33:00 02:39:20 01:45:33 05:00:10 00:34:53
17 MAJEWSKI Roman Toruński Klub Triathlonowy 5 M3 17 00:29:49 02:39:48 01:47:01 05:00:20 00:35:03
18 GÓRZYŃSKI Tomasz Toruński Klub Triathlonowy 6 M3 18 00:33:24 02:35:53 01:47:07 05:00:44 00:35:27
19 RUTKOWSKI Paweł Tri NEGU/PersonalTriathlon.pl 8 M2 19 00:32:29 02:43:55 01:41:22 05:00:52 00:35:35
20 PROTAS Krzysztof Huawei 7 M3 20 00:35:22 02:44:56 01:37:00 05:01:24 00:36:07
21 PAWLAK Marek 9 M2 21 00:36:19 02:53:44 01:28:23 05:02:15 00:36:58
22 TRAWCZYŃSKI Jacek TRISPACE 8 M3 22 00:36:35 02:45:04 01:42:45 05:07:45 00:42:28
23 MAMCARZ Jarosław TCSIR 2 M4 23 00:31:04 02:48:04 01:46:09 05:08:11 00:42:54
24 PIOTROWSKI Michał PEGAZ TRI TEAM 9 M3 24 00:45:03 02:41:52 01:39:59 05:10:23 00:45:06
25 PAGÓRSKI Jakub Akademia Marynarki Wojennej 5 M1 25 00:39:07 02:53:28 01:33:57 05:12:23 00:47:06
26 DANIELEWSKI Michał PMCG Piaseczno 3 M4 26 00:35:19 02:40:07 01:52:26 05:12:43 00:47:26
27 ZIMNY Bartosz 10 M2 27 00:36:08 02:49:54 01:45:38 05:13:51 00:48:34
28 JANKOWSKI Damian TriClub 11 M2 28 00:36:14 02:56:30 01:37:24 05:14:18 00:49:01
29 SOKÓŁ Adam PersonalTriathlon.pl 10 M3 29 00:31:11 02:52:03 01:44:34 05:14:55 00:49:38
30 NOWAK Artur Tri Level Nieporęt 11 M3 30 00:31:58 02:54:20 01:44:56 05:15:21 00:50:04
31 JARMOSZEWICZ Łukasz Toruński Klub Triathlonowy 12 M3 31 00:40:05 02:46:35 01:46:54 05:17:31 00:52:14
32 JURKIEWICZ Konrad Ring Raiders 6 M1 32 00:39:01 02:49:55 01:45:18 05:17:50 00:52:33
33 BARWINSKI Piotr NEON TEAM 13 M3 33 00:38:54 02:57:50 01:37:38 05:18:13 00:52:56
34 JUDA Piotr 12 M2 34 00:30:03 02:56:13 01:48:28 05:18:43 00:53:26
35 NIEMCZUK Waldemar 4 M4 35 00:39:20 02:51:21 01:47:32 05:21:55 00:56:38
36 SZTENDEREWICZ Rafał SPORTEVO 14 M3 36 00:37:27 02:58:49 01:42:52 05:24:47 00:59:30
37 BARTKOWSKI Marek EndureTeam 15 M3 37 00:42:04 02:48:43 01:49:53 05:25:17 01:00:00
38 LACKORZYŃSKA Małgorzata TRISPACE 1 K3 1 00:35:34 02:56:47 01:50:12 05:25:27 01:00:10
39 SADOWSKI Piotr PMCG Piaseczno 5 M4 38 00:38:43 02:51:53 01:50:43 05:27:50 01:02:33
40 MIKRUT Damian AZS WSL Poznań / Rossmann SDP 7 M1 39 00:35:06 03:03:03 01:46:03 05:28:29 01:03:12
41 URBANKIEWICZ Aleksandra TRIMACHINE 1 K2 2 00:38:57 03:05:53 01:39:02 05:28:39 01:03:22
42 PRUCHNIEWSKI Krzysztof Lubowidz 16 M3 40 00:40:52 02:59:21 01:49:14 05:32:26 01:07:09
43 PEDRYCZ Hubert 8 M1 41 00:35:51 03:06:06 01:48:45 05:37:07 01:11:50
44 CYBULSKI Konrad K.S.Celironman S.A. / AMZ-KUTNO 17 M3 42 00:41:36 03:06:54 01:40:41 05:39:10 01:13:53
45 KALISZ Andrzej MAK Triathlon 6 M4 43 00:38:53 02:56:03 02:07:13 05:46:09 01:20:52
46 JELONEK mieczysław TRI STAROGARD 7 M4 44 00:39:58 03:10:10 01:53:11 05:47:15 01:21:58
47 ZAJĄC Arkadiusz TRI STG / IGLOTEX SKÓRCZ 18 M3 45 00:40:38 03:13:21 01:46:10 05:47:16 01:21:59
48 IHNATOWICZ Arkadiusz 8 M4 46 00:37:13 03:00:25 02:07:54 05:49:53 01:24:36
49 OLSZEWSKI Łukasz Rozbiegane Działdowo 19 M3 47 00:38:47 03:12:14 01:59:05 05:53:55 01:28:38
50 JÓZEFOWICZ Dawid Beztlenowi Malbork 13 M2 48 00:41:59 03:19:41 01:51:29 06:00:34 01:35:17
51 PAZDRĄG Karolina KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 2 K2 3 00:49:34 04:04:53 02:03:11 07:02:15 02:36:58