Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #3 - Lidzbark Welski 2018 - 1/4 IM

2018-07-01
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 CHMURA Maciej GVT BMC 1 M2 1 00:12:31 01:06:57 00:36:50 01:58:33 00:00:00
2 KOPER Mateusz GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM 2 M2 2 00:16:51 01:09:30 00:37:28 02:06:18 00:07:45
3 SAWICKI Patryk Complexsports Triathlon Team 1 M1 3 00:13:36 01:09:44 00:41:21 02:06:29 00:07:56
4 NOWAK Roman ENDURE TEAM 3 M2 4 00:17:10 01:08:44 00:39:47 02:07:52 00:09:19
5 JUŚKIW Paweł 4 M2 5 00:00:00 01:11:45 00:41:41 02:09:00 00:10:27
6 KLUSZCZYŃSKI Robert Toruń Multisport Team 1 M3 6 00:17:54 01:09:16 00:39:16 02:09:10 00:10:37
7 SZOPIŃSKI Tomasz Trispace 5 M2 7 00:15:37 01:10:41 00:42:16 02:10:44 00:12:11
8 POTAPCZUK Łukasz 2 M1 8 00:13:53 01:15:26 00:38:55 02:10:54 00:12:21
9 ZAWISTOWSKI Michał SNT/GT Sulmin 2 M3 9 00:15:32 01:10:49 00:43:01 02:11:21 00:12:48
10 RAKUS Kornel Humansport 3 M3 10 00:16:11 01:12:52 00:40:39 02:11:58 00:13:25
11 TOPCZEWSKI Gracjan Bydgoszcz Triathlon Team / Trispace 4 M3 11 00:16:31 01:11:23 00:42:15 02:12:22 00:13:49
12 WRONKA Cezary GT RAT 6 M2 12 00:16:29 01:15:55 00:38:20 02:12:41 00:14:08
13 JEDOWSKI Maciej Uks trs susz 7 M2 13 00:17:30 01:09:16 00:43:58 02:13:17 00:14:44
14 LEWANDOWSKI Marcin TRIDEA 8 M2 14 00:15:39 01:15:31 00:41:46 02:15:12 00:16:39
15 URBAŃSKI Michał TRISPACE 3 M1 15 00:12:48 01:15:23 00:44:26 02:15:16 00:16:43
16 SOLAN Radosław 5 M3 16 00:16:50 01:10:52 00:45:32 02:15:56 00:17:23
17 FRUKACZ Kamil 4 M1 17 00:13:38 01:15:07 00:44:26 02:16:13 00:17:40
18 SZUL Daniel UKS TRS SUSZ KWP OLSZTYN 9 M2 18 00:18:15 01:13:03 00:42:49 02:16:52 00:18:19
19 NOWAK Krzysztof Warach-Rowery 10 M2 19 00:18:10 01:12:04 00:43:29 02:17:42 00:19:09
20 ORŁOWSKI Piotr TRI-Dunajek 6 M3 20 00:17:35 01:14:21 00:44:22 02:18:47 00:20:14
21 CZERWIAK Robert TRI Starogard Gdański 7 M3 21 00:16:59 01:17:54 00:40:56 02:18:52 00:20:19
22 PADUSZYŃSKI Piotr edustacyjka.pl triathlon team 8 M3 22 00:18:01 01:15:48 00:42:51 02:19:08 00:20:35
23 CHOLEWIŃSKI Dariusz Huragan Miedzyń 9 M3 23 00:20:55 01:14:04 00:42:41 02:20:26 00:21:53
24 MALICKI Michał 5 M1 24 00:15:30 01:17:03 00:45:07 02:21:10 00:22:37
25 KULIK Jacek KULIK&KUREK 10 M3 25 00:16:03 01:14:46 00:47:02 02:21:19 00:22:46
26 ŁAWSKI Filip Endure Team 6 M1 26 00:16:41 01:17:37 00:44:00 02:21:47 00:23:14
27 ZASADA Grzegorz 11 M3 27 00:20:34 01:11:39 00:46:43 02:21:57 00:23:24
28 KASZPER Krzysztof Humansport 7 M1 28 00:16:46 01:19:15 00:43:35 02:22:11 00:23:38
29 ABRAMCZYK Rafał Yanushe TT 11 M2 29 00:18:53 01:13:58 00:47:47 02:22:54 00:24:21
30 JEZEWSKI Michał MAG Von Igel Team... i trochę jednak NieMaNieMoge 12 M2 30 00:18:52 01:18:12 00:42:43 02:23:00 00:24:27
31 SIENKIEWICZ Patryk Dream Tri Team 12 M3 31 00:22:16 01:12:22 00:46:09 02:23:18 00:24:45
32 AMBROZIAK Artur 13 M2 32 00:18:02 01:14:31 00:47:15 02:24:10 00:25:37
33 SZYMAŃSKI Łukasz PersonalTriathlon.pl 14 M2 33 00:18:06 01:14:34 00:49:02 02:24:13 00:25:40
34 CHODYNA Monika 3life team 1 K2 1 00:14:11 01:17:38 00:49:47 02:24:20 00:25:47
35 WICIK Zbigniew Kwidzyn 13 M3 34 00:16:40 01:16:35 00:48:21 02:24:41 00:26:08
36 ZAKURZEWSKI Tomasz Brzoza biega 14 M3 35 00:18:14 01:19:47 00:44:34 02:24:47 00:26:14
37 RZEPECKI Dariusz Triathlon x -team 15 M2 36 00:17:39 01:21:31 00:44:22 02:26:18 00:27:45
38 SALINSKI Michal TRAKTOR TEAM 16 M2 37 00:18:32 01:16:46 00:48:10 02:26:20 00:27:47
39 HALSKA Ania Endure Team 1 K2 2 00:17:12 01:22:53 00:42:42 02:26:22 00:27:49
40 RACHWALIK Kamil Mrągowskie Dziki 8 M1 38 00:18:04 01:18:09 00:48:43 02:28:04 00:29:31
41 KAMIŃSKA Daniela 2 K2 3 00:15:34 01:21:29 00:49:15 02:28:31 00:29:58
42 JĘDRZEJEWSKI Daniel TRI Starogard Gdański 15 M3 39 00:19:22 01:20:19 00:45:36 02:28:34 00:30:01
43 OSIECKI Edwin Kuźnia Triathlonu 16 M3 40 00:17:30 01:19:09 00:48:41 02:29:18 00:30:45
44 KAMIŃSKI Artur KrissCoaching.pl 17 M2 41 00:20:23 01:20:17 00:45:05 02:29:51 00:31:18
45 SZKLARCZYK Michał 9 M1 42 00:16:49 01:18:53 00:50:29 02:29:54 00:31:21
46 KULKA Sergiusz sk 18 M2 43 00:18:24 01:19:28 00:48:43 02:29:54 00:31:21
47 MARKIEWICZ Maciej TriSpace 19 M2 44 00:18:12 01:20:58 00:45:41 02:30:21 00:31:48
48 MIZERIA Przemysław 10 M1 45 00:18:03 01:21:42 00:47:34 02:30:32 00:31:59
49 SOBIECH Tomasz KrissCoaching 17 M3 46 00:18:35 01:21:12 00:47:16 02:30:33 00:32:00
50 SŁAWIŃSKI Jakub 20 M2 47 00:21:25 01:16:36 00:48:49 02:30:53 00:32:20
51 KOBZIAKOWSKI Klaudiusz TRISPACE 11 M1 48 00:18:19 01:20:41 00:49:24 02:30:56 00:32:23
52 NIGOT Krzysztof AirBike 18 M3 49 00:19:42 01:21:30 00:46:54 02:30:57 00:32:24
53 KŁUBA Sławomir 20 Brygada Zmechanizowana 12 M1 50 00:21:20 01:21:28 00:44:54 02:31:18 00:32:45
54 KOWALSKA Angelika TRISPACE 2 K2 4 00:19:33 01:20:31 00:48:19 02:31:23 00:32:50
55 KUCAL Maciej 3athlete 21 M2 51 00:19:50 01:19:20 00:49:29 02:31:24 00:32:51
56 GÓRSKI Bartosz toruński klub triathlonowy 22 M2 52 00:19:28 01:16:36 00:52:11 02:31:29 00:32:56
57 ZARZYCKI Jakub 19 M3 53 00:20:03 01:20:51 00:47:27 02:32:18 00:33:45
58 KRZESAK Adam NEON TEAM 20 M3 54 00:19:06 01:23:08 00:46:36 02:32:27 00:33:54
59 OLENDER Paweł Car 4 parts Mrągowo 21 M3 55 00:18:58 01:24:59 00:46:44 02:33:11 00:34:38
60 SZULC Wojtek KOCHAM DARIĘ 1 M4 56 00:22:12 01:18:34 00:49:51 02:33:39 00:35:06
61 STASZEWSKI Tomasz Biegacz Nowosolna 22 M3 57 00:19:42 01:21:50 00:47:54 02:33:47 00:35:14
62 MARUT Radosław TYGODNIK CIECHANOWSKI 23 M2 58 00:19:46 01:21:53 00:48:43 02:33:53 00:35:20
63 WERENGOWSKI Krzysztof 23 M3 59 00:21:03 01:22:52 00:47:18 02:34:44 00:36:11
64 ZIELIŃSKA Anna 3life team 3 K2 5 00:18:08 01:22:44 00:51:22 02:34:53 00:36:20
65 WROTNY Mariusz 13 M1 60 00:19:33 01:22:15 00:49:37 02:35:01 00:36:28
66 OPŁOTNY Andrzej TriMachine 24 M3 61 00:20:44 01:21:09 00:49:26 02:35:06 00:36:33
67 NAGÓRSKA Elżbieta TRISPACE 1 K3 6 00:18:11 01:23:54 00:49:58 02:35:14 00:36:41
68 RAFALAK Grzegorz SAMSUNG 24 M2 62 00:18:27 01:23:02 00:49:53 02:35:29 00:36:56
69 WOJCIECHOWSKI Tomasz Toruński Klub Triathlonowy 25 M3 63 00:17:42 01:19:33 00:55:11 02:36:14 00:37:41
70 JEGLIŃSKI jan bd 2 M4 64 00:22:20 01:21:02 00:48:06 02:36:27 00:37:54
71 SZYMAŃSKI Marcin Ciechanów 25 M2 65 00:20:29 01:26:16 00:47:20 02:37:57 00:39:24
72 MARCINIAK Pawel K.S. Celironman SA 26 M2 66 00:19:00 01:21:58 00:54:19 02:38:50 00:40:17
73 MARCINIAK Izabela K.S. Celironman SA 4 K2 7 00:17:57 01:26:21 00:51:42 02:39:27 00:40:54
74 LISIUS Tomasz 3 M4 67 00:20:55 01:22:53 00:50:45 02:39:50 00:41:17
75 GRZYMKOWSKI Adam 26 M3 68 00:19:57 01:27:32 00:46:19 02:39:56 00:41:23
76 ABRAMCZYK Marcin Yanushe Triathlon Team 27 M3 69 00:20:00 01:26:38 00:49:00 02:40:17 00:41:44
77 PIOTROWSKI Krzysztof Twister Team / Bike-sport Działdowo 28 M3 70 00:25:12 01:21:14 00:50:40 02:40:29 00:41:56
78 KORCZYK Rafał 29 M3 71 00:21:50 01:22:26 00:51:50 02:40:36 00:42:03
79 RACHWALIK Andrzej Mrągowskie Dziki 14 M1 72 00:18:43 01:27:43 00:50:55 02:41:10 00:42:37
80 KANIEWSKI Jarek 27 M2 73 00:20:12 01:25:41 00:51:50 02:41:15 00:42:42
81 GAWKOWSKI Robert GAWKOWSKI TEAM 30 M3 74 00:19:55 01:23:16 00:53:55 02:41:36 00:43:03
82 KABAT Błażej TriSpace 28 M2 75 00:21:39 01:25:19 00:51:32 02:41:47 00:43:14
83 TUNIEWICZ Tomasz Team Mustang Pasłęk 31 M3 76 00:25:23 01:23:56 00:47:20 02:42:07 00:43:34
84 WOJCIECHOWSKI Piotr Drużyna Wilka 29 M2 77 00:23:46 01:26:30 00:48:25 02:42:12 00:43:39
85 RĄCZKOWSKI Dariusz 32 M3 78 00:20:56 01:24:58 00:52:23 02:42:15 00:43:42
86 RACINOWSKI Filip CB 163 33 M3 79 00:21:03 01:25:01 00:50:22 02:42:18 00:43:45
87 DANIK Piotr 34 M3 80 00:23:42 01:22:52 00:51:40 02:43:04 00:44:31
88 OSOWSKI Adam Rozbiegane Działdowo 30 M2 81 00:22:10 01:23:03 00:54:23 02:43:47 00:45:14
89 SZCZESNA - RZEPECKA Klaudia 5 K2 8 00:00:00 01:29:08 00:44:07 02:43:55 00:45:22
90 BEDNAREK Patrycja TRISPACE 6 K2 9 00:19:10 01:26:56 00:55:44 02:44:09 00:45:36
91 SZAMOTULSKI Tomasz Lechia Gdańsk 35 M3 82 00:19:01 01:28:21 00:52:38 02:44:30 00:45:57
92 RATALEWSKI Slawomir Piotrkowskie Kolarstwo 4 M4 83 00:23:50 01:23:34 00:52:27 02:45:02 00:46:29
93 KRUPA Tomasz Traktor Team Gmina Kwidzyn 31 M2 84 00:22:35 01:23:46 00:53:21 02:45:27 00:46:54
94 SZCZEPŁEK Jasiek Kaczmar Project 32 M2 85 00:21:23 01:33:32 00:45:24 02:45:31 00:46:58
95 DYLĘGOWSKI Krzysztof Kuźnia Triathlonu 33 M2 86 00:19:17 01:28:27 00:54:39 02:45:55 00:47:22
96 STRÓŻAK Tomasz Java Team 15 M1 87 00:19:31 01:30:56 00:52:56 02:47:10 00:48:37
97 NOWAK Andrzej Tempo Mława 5 M4 88 00:21:56 01:27:21 00:52:20 02:47:50 00:49:17
98 LACKORZYŃSKI Krzysztof 34 M2 89 00:19:47 01:30:59 00:54:15 02:48:22 00:49:49
99 ILJIN Jacek mBank 35 M2 90 00:19:49 01:32:41 00:50:34 02:48:38 00:50:05
100 KAPLIŃSKI Kamil InterCars IT 36 M2 91 00:21:06 01:30:01 00:52:25 02:48:55 00:50:22
101 BLEW Wojciech 6 M4 92 00:20:24 01:30:46 00:55:01 02:50:10 00:51:37
102 BAREWSKI Bogdan 1 M5 93 00:24:26 01:34:25 00:45:43 02:50:15 00:51:42
103 ŻAREK Danuta 1 K4 10 00:22:34 01:27:42 00:54:45 02:50:25 00:51:52
104 IDZIAK Grzegorz 37 M2 94 00:21:40 01:32:30 00:51:28 02:51:07 00:52:34
105 KOBUS Krzysztof oprychy team 7 M4 95 00:23:56 01:27:21 00:54:35 02:51:21 00:52:48
106 SKATULNIK Sławomir Piotrkowski Klub Biegacza Endrorfina 8 M4 96 00:24:26 01:29:38 00:53:46 02:52:50 00:54:17
107 BURZACKI Wiesław KL 2 M5 97 00:22:51 01:31:27 00:51:28 02:53:28 00:54:55
108 ANTCZAK Agnieszka Biegacz Nowosolna 2 K3 11 00:22:05 01:35:05 00:50:59 02:53:34 00:55:01
109 GRESZCZUK Jarosław WOPR LIDZBARK 38 M2 98 00:20:55 01:31:49 00:56:23 02:54:04 00:55:31
110 BĄKOWSKI Włodzimierz Totalizator 3 M5 99 00:21:57 01:27:03 01:00:24 02:54:40 00:56:07
111 KRZYŻANOWSKI Piotr 16 M1 100 00:19:45 01:37:44 00:55:42 02:56:00 00:57:27
112 DŁUŻNIEWSKI Sławomir Runners Team Ciechanów 39 M2 101 00:21:30 01:38:34 00:50:54 02:56:12 00:57:39
113 TOMASZEWICZ Piotr 9 M4 102 00:22:48 01:31:50 00:57:20 02:57:39 00:59:06
114 PALCZEWSKI Marcin FUNDAMENTAL GROUP 36 M3 103 00:23:53 01:32:23 00:55:45 03:00:04 01:01:31
115 KALISZ Arkadiusz Wrota Mazur 37 M3 104 00:22:23 01:28:07 01:06:38 03:01:04 01:02:31
116 MAŚKIEWICZ Justyna OrkaMasters Iława 7 K2 12 00:20:19 01:41:04 00:58:46 03:03:27 01:04:54
117 PAŁYSA Joanna Tri NEGU 3 K3 13 00:23:45 01:44:13 00:52:44 03:05:38 01:07:05
118 SIENKIEWICZ Sławomir Olecko Biega 38 M3 105 00:21:23 01:38:54 00:59:38 03:06:46 01:08:13
119 KORDALA Marzena Archie Team 8 K2 14 00:23:57 02:09:48 00:40:18 03:16:26 01:17:53
120 FURTAK Adam 39 M3 106 00:25:53 01:46:55 00:58:23 03:17:01 01:18:28
121 SZULAKOWSKI Tomasz KURCZE JAK DALEKO 40 M3 107 00:23:25 01:44:12 01:01:32 03:21:12 01:22:39
122 MIASOJEDOW Bożena AKS POLONIA WARSZAWA 1 K5 15 00:25:29 01:53:20 00:58:22 03:24:08 01:25:35
123 IWICKI Paweł KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 17 M1 108 00:19:23 02:16:37 02:25:05 03:24:53 01:26:20
124 SMOLUK Sebastian RDLP OLSZTYN 41 M3 109 00:29:04 01:41:35 01:13:11 03:29:13 01:30:40
125 JANISZEWSKI Piotr 40 M2 110 00:24:57 00:00:00 00:00:00 03:35:40 01:37:07