Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #3 - Lidzbark Welski 2018 - 1/8 IM

2018-07-01
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 NAJMOWICZ Paweł Tri NEGU M1 1 1 00:06:48 00:34:57 00:17:28 01:01:03 00:00:00
2 CEKLARZ Michal UKS Tri Team Rumia M1 2 2 00:06:53 00:36:47 00:18:13 01:03:28 00:02:25
3 SUGIER Dawid M1 3 3 00:08:14 00:36:34 00:19:08 01:06:29 00:05:26
4 BRONAKOWSKI Piotr personaltriathlon.pl/KS ANUNNAKI M2 1 4 00:08:00 00:37:11 00:20:13 01:07:13 00:06:10
5 CZAJKOWSKI Paweł BCT TEAM Gdynia M2 2 5 00:08:20 00:36:58 00:21:10 01:08:06 00:07:03
6 KAZANECKI Tomasz M3 1 6 00:07:54 00:37:26 00:21:16 01:08:40 00:07:37
7 SARBIEWSKI Dariusz M3 2 7 00:08:29 00:38:02 00:21:25 01:10:14 00:09:11
8 ŚLESICKI Rafał Ostre TEAM M2 3 8 00:08:56 00:38:49 00:20:34 01:10:21 00:09:18
9 KWIATKOWSKI Daniel Klinika Triathlonu Bydgoszcz M1 4 9 00:09:42 00:38:34 00:20:14 01:11:00 00:09:57
10 HINZ Marcin Endure Team M2 4 10 00:09:56 00:37:47 00:21:12 01:11:30 00:10:27
11 GARBIEC Tomasz Varso Warszawa Targówek M3 3 11 00:09:00 00:38:36 00:22:11 01:12:00 00:10:57
12 SIECIŃSKI Emilian UKS TRS Susz M1 5 12 00:09:54 00:38:14 00:22:03 01:12:20 00:11:17
13 WIĘCKOWSKI Dariusz AMS Triathlon M2 5 13 00:07:41 00:41:21 00:20:26 01:12:26 00:11:23
14 PLUCINSK Michal Toruń Multisport Team M2 6 14 00:08:07 00:41:09 00:20:21 01:12:26 00:11:23
15 BACHORSKI Bogdan Sun Race Rock Machin M3 4 15 00:10:44 00:37:02 00:22:14 01:12:27 00:11:24
16 OKRĄGŁY Emil TRIZARZA TEAM M2 7 16 00:08:53 00:41:14 00:21:40 01:14:10 00:13:07
17 WILCZĘGA Marcin I-sport M2 8 17 00:07:52 00:00:00 01:04:47 01:14:19 00:13:16
18 KLUSZCZYŃSKI Mariusz TORUŃ MULTISPORT TEAM M2 9 18 00:09:35 00:37:39 00:24:32 01:14:27 00:13:24
19 KAŁEK Artur KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ M3 5 19 00:08:45 00:40:18 00:22:24 01:14:32 00:13:29
20 BRZOZOWSKI Piotr www.brzozowskipiotr.pl M2 10 20 00:08:33 00:41:37 00:22:15 01:14:46 00:13:43
21 DOBRZYŃSKI Przemysław Klub Sportowy "szukam_sponsora_team" M3 6 21 00:09:16 00:41:17 00:22:06 01:15:28 00:14:25
22 KRÓL Maciej TRISPACE M4 1 22 00:09:39 00:40:48 00:23:18 01:16:21 00:15:18
23 PALMOWSKI Maciej M3 7 23 00:09:04 00:41:33 00:23:56 01:17:27 00:16:24
24 BEDNAREK Krzysztof Toruń Multisport Team M2 11 24 00:09:13 00:43:05 00:22:17 01:17:46 00:16:43
25 BISKUPSKA Rita Klinika Triathlonu Bydgoszcz K2 1 1 00:09:52 00:41:27 00:24:14 01:18:24 00:17:21
26 POLASZYK Radek RBE Team M0 1 25 00:07:07 00:44:15 00:23:45 01:18:34 00:17:31
27 ŻYGENDA Robert "Brapol" Wiesz na czym stoisz! M4 2 26 00:11:25 00:41:26 00:22:22 01:18:36 00:17:33
28 KRUCZKOWSKI Piotr FUJI KRYSPORT TEAM M4 3 27 00:11:27 00:40:52 00:24:32 01:18:56 00:17:53
29 KACPERSKI Mirosław PARKRUN POLSKA M4 4 28 00:09:46 00:42:38 00:24:25 01:19:38 00:18:35
30 SZYMAŃSKI Bartosz Impuls M2 12 29 00:10:58 00:42:01 00:23:31 01:19:43 00:18:40
31 ZUREL Michał Cykliści Rypin M2 13 30 00:11:24 00:42:36 00:22:57 01:19:48 00:18:45
32 LIPIŃSKI Krzysztof Nie Ma Lipy M2 14 31 00:11:32 00:43:29 00:22:20 01:20:04 00:19:01
33 KUBIK Agnieszka BCT Team Gdynia/ Tri Ladies K2 1 2 00:08:57 00:41:42 00:26:34 01:20:27 00:19:24
34 PIETRUSZKA Magdalena Rozbiegane Działdowo K2 2 3 00:10:36 00:45:17 00:21:52 01:20:46 00:19:43
35 SZARMACH Krzysztof TRI Starogard Gd. M4 5 32 00:11:49 00:43:34 00:22:29 01:20:54 00:19:51
36 LUBIŃSKI Kamil M1 6 33 00:07:07 00:48:30 00:22:23 01:21:11 00:20:08
37 PANKIWICZ Bartosz M2 15 34 00:10:56 00:42:21 00:24:16 01:21:42 00:20:39
38 KULIK Kamil KULIK&KUREK M0 2 35 00:10:47 00:44:54 00:23:15 01:22:17 00:21:14
39 AMBROZIAK Krzysztof Autopay Sports Team M2 16 36 00:11:23 00:43:37 00:24:24 01:22:19 00:21:16
40 ŚLEDZIŃSKI Leszek Jednoślad.pl M2 17 37 00:12:25 00:40:33 00:25:12 01:22:21 00:21:18
41 GRABARA Jakub RDLP Olsztyn Team M2 18 38 00:08:51 00:00:00 01:11:31 01:22:38 00:21:35
42 AMBROZIAK Lesław Sportevo M3 8 39 00:00:00 00:43:40 00:25:02 01:22:50 00:21:47
43 CIEŚLAK Konrad M2 19 40 00:09:53 00:41:16 00:28:06 01:22:57 00:21:54
44 PŁUCIENNICZAK Jacek M2 20 41 00:10:14 00:44:15 00:26:06 01:23:30 00:22:27
45 SZARMACHER Artur SzarmacherTriathlonTeam M2 21 42 00:08:39 00:45:54 00:25:24 01:24:13 00:23:10
46 CZAJKOWSKA Magdalena BCT Team Gdynia K2 3 4 00:10:21 00:45:56 00:25:24 01:24:14 00:23:11
47 BURANDT Magdalena 3 life team K2 4 5 00:10:46 00:45:12 00:24:54 01:24:30 00:23:27
48 BIESIEKIERSKI Krzysztof Drużyna Wilka M3 9 43 00:10:38 00:46:48 00:23:03 01:24:31 00:23:28
49 DOBOSZ Michal CompleXsports M3 10 44 00:10:21 00:46:26 00:24:38 01:24:43 00:23:40
50 LISTKIEWICZ Monika AKS POLONIA WARSZAWA K3 1 6 00:10:09 00:45:11 00:26:22 01:25:14 00:24:11
51 JANYGA-KULIK Karolina KULIK&KUREK K3 2 7 00:09:58 00:44:31 00:27:13 01:25:31 00:24:28
52 PIECZKOWSKA Agnieszka TriNEGU K3 3 8 00:12:40 00:45:16 00:24:25 01:25:56 00:24:53
53 MAZIARCZYK Marek SPORTEVO M3 11 45 00:10:44 00:48:41 00:24:10 01:26:25 00:25:22
54 KRYSPOWICKI Kamil krisscoaching.pl M2 22 46 00:10:49 00:46:22 00:25:10 01:27:02 00:25:59
55 ROSIŃSKI Marek MORS Brodnica M3 12 47 00:11:18 00:44:26 00:27:02 01:27:05 00:26:02
56 GŁOWACKI Sebastian Cisowianka Team M2 23 48 00:10:01 00:47:13 00:27:05 01:27:32 00:26:29
57 KRAMARZ Agnieszka CompleXsports/Triladies K2 2 9 00:10:50 00:47:58 00:25:44 01:27:58 00:26:55
58 BIANKOWSKI Piotr BiankowskiTeam M3 13 49 00:07:48 00:46:28 00:30:24 01:28:02 00:26:59
59 MOMOT Olga K2 3 10 00:09:34 00:47:53 00:26:35 01:28:10 00:27:07
60 NAGELSKI Piotr M2 24 50 00:12:41 00:46:47 00:25:33 01:28:12 00:27:09
61 PŁUCIENNICZAK Diana PersonalTriathlon.pl K2 5 11 00:11:21 00:46:31 00:26:51 01:28:20 00:27:17
62 SOWIŃSKI Mateusz M1 7 51 00:12:14 00:46:13 00:26:26 01:28:22 00:27:19
63 STRZEŚNIEWSKI Marek PGR Skajzgiry M5 1 52 00:12:10 00:46:40 00:25:43 01:28:42 00:27:39
64 LISOWSKI Przemek CTMiR Spaszewski M3 14 53 00:12:52 00:47:03 00:26:01 01:28:51 00:27:48
65 KASPROWICZ Wioletta Rozbiegane Działdowo K2 4 12 00:12:13 00:48:34 00:25:08 01:29:44 00:28:41
66 BURZACKI Mateusz M1 8 54 00:11:12 00:48:46 00:24:23 01:29:45 00:28:42
67 CICHANOWICZ Piotr M1 9 55 00:12:12 00:50:05 00:24:57 01:30:00 00:28:57
68 LISOWSKI Aleksy M0 3 56 00:12:53 00:49:04 00:25:31 01:30:07 00:29:04
69 MARTYNOWICZ Maria TRISPACE K3 4 13 00:13:22 00:47:03 00:26:58 01:30:11 00:29:08
70 KARABIN Paweł M3 15 57 00:12:47 00:46:03 00:28:43 01:30:28 00:29:25
71 KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena TRISPACE K3 5 14 00:11:03 00:47:38 00:28:34 01:30:41 00:29:38
72 BRONAKOWSKI Andrzej www.czasrelaksu.olsztyn.pl M3 16 58 00:10:17 00:49:59 00:26:42 01:30:45 00:29:42
73 STAŃKO Robert M3 17 59 00:10:24 00:46:38 00:30:28 01:30:54 00:29:51
74 ZATORSKI Maciej BemTri M3 18 60 00:10:35 00:48:13 00:26:56 01:32:01 00:30:58
75 GAWIN Krzysztof M1 10 61 00:10:22 00:49:49 00:28:15 01:32:11 00:31:08
76 POHL DUCZMAL Elzbieta Stowarzyszenie More Active K3 6 15 00:12:34 00:48:47 00:28:08 01:32:42 00:31:39
77 RESPONDEK Wojciech Complexsports M3 19 62 00:10:39 00:49:43 00:28:23 01:32:51 00:31:48
78 RUTKOWSKI Adam Olender M1 11 63 00:11:09 00:52:28 00:25:57 01:33:12 00:32:09
79 KARŁOWICZ Joanna K3 7 16 00:11:18 00:52:10 00:26:06 01:34:02 00:32:59
80 OLSZEWSKI Mariusz BBL Mława M2 25 64 00:10:45 00:54:23 00:24:25 01:34:12 00:33:09
81 RAUT Wiesław Trispace M5 2 65 00:10:35 00:52:11 00:27:10 01:34:39 00:33:36
82 SOLEK Mieczysław NYPEL Reda M5 3 66 00:13:29 00:45:22 00:30:22 01:34:43 00:33:40
83 MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ Marta Sienkiewicz K3 8 17 00:12:57 00:50:28 00:29:20 01:35:43 00:34:40
84 KOZŁOWSKI Tomasz M3 20 67 00:11:59 00:52:10 00:25:49 01:35:44 00:34:41
85 KREFT Katarzyna K2 5 18 00:12:07 00:50:46 00:28:09 01:35:48 00:34:45
86 KRUPA Paweł wybierz M4 6 68 00:12:58 00:49:45 00:29:43 01:36:30 00:35:27
87 ZIELIŃSKA Magdalena Sony Pictures K2 6 19 00:12:53 00:52:01 00:28:32 01:37:09 00:36:06
88 KARCZEWSKI Sławomir M4 7 69 00:12:17 00:49:06 00:31:05 01:38:06 00:37:03
89 SIENKIEWICZ Wiktor Sienkiewicz M1 12 70 00:12:19 00:50:20 00:32:50 01:39:41 00:38:38
90 MAKOWSKI Marcin M2 26 71 00:13:11 00:54:56 00:26:12 01:39:49 00:38:46
91 ZWOLINSKA Beata BiankowskiTeam K4 1 20 00:13:24 00:00:00 01:25:24 01:41:14 00:40:11
92 GOLJASZ Cezary BREAK M4 8 72 00:11:04 00:52:20 00:31:45 01:41:36 00:40:33
93 OSIECKA Beata Kużnia Triatlonu K4 2 21 00:13:38 00:51:21 00:30:45 01:41:55 00:40:52
94 LASKOWSKI Sebastian Complexsports M3 21 73 00:15:06 00:50:50 00:33:19 01:46:13 00:45:10
95 WOJCIECHOWSKI Zbigniew M2 4 74 00:21:42 00:52:11 00:28:15 01:47:20 00:46:17
96 CZAPLIŃSKI Marek M4 9 75 00:13:17 00:54:45 00:34:59 01:47:46 00:46:43
97 RESPONDEK Agnieszka Complexsports K3 9 22 00:15:58 00:56:10 00:32:20 01:48:43 00:47:40
98 WIRKUS Mateusz M2 27 76 00:11:28 00:54:56 00:37:18 01:49:33 00:48:30
99 GÓRKA Emilia K2 6 23 00:19:10 00:54:57 00:30:30 01:50:00 00:48:57
100 JAWOROWSKA Anna K3 10 24 00:12:23 00:58:07 00:33:57 01:50:23 00:49:20
101 TWARDOWSKI Artur M1 13 77 00:11:54 00:00:00 00:00:00 01:53:50 00:52:47
102 KURCIN Tomasz CompleXsports Team M3 22 78 00:12:29 00:53:58 00:40:44 01:57:09 00:56:06
103 SARNASZEK Monika K2 7 25 00:14:53 01:12:58 00:38:33 02:12:19 01:11:16
104 KOTFIS Ryszard SP40-Gdynia M5 5 79 00:15:37 01:00:43 00:49:20 02:12:40 01:11:37