Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #4 - Bełchatów - 1/4 IM

2018-07-22
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 NAJMOWICZ Sebastian Najmowicz Triathlon M1 1 1 00:13:31 01:06:57 00:37:49 02:01:47 00:00:00
2 KARAŚ Sebastian Team Karaś M1 2 2 00:12:14 01:04:47 00:41:59 02:02:28 00:00:41
3 JUŚKIW Paweł M2 1 3 00:14:33 01:10:42 00:41:13 02:10:01 00:08:14
4 BRZYSKI Maciej Trener triathlonu M2 2 4 00:14:57 01:10:16 00:41:13 02:10:13 00:08:26
5 OWCZAREK Krzysztof M1 3 5 00:15:03 01:10:05 00:42:31 02:11:18 00:09:31
6 MAZURKIEWICZ Darek goralka.com.pl M3 1 6 00:17:35 01:11:06 00:42:12 02:14:40 00:12:53
7 NOWAK Krzysztof Warach-Rowery M2 3 7 00:20:04 01:11:45 00:42:19 02:18:29 00:16:42
8 LEWANDOWSKI Maciej Kluczborska Grupa Biegowa M1 4 8 00:17:56 01:14:44 00:42:02 02:18:32 00:16:45
9 BARAN Tomasz TRI NEGU/ MTB MOSIR DUKLA M2 4 9 00:20:22 01:13:47 00:42:13 02:19:54 00:18:07
10 ZIÓŁKOWSKI Marek Europa Ubezpieczenia M3 2 10 00:16:51 01:13:14 00:46:01 02:20:09 00:18:22
11 SOBAŃSKA Izabela trIZAthlon K2 1 1 00:16:35 01:12:21 00:47:52 02:20:13 00:18:26
12 CIEŚLIK Piotr Warach-rowery M3 3 11 00:18:10 01:10:33 00:47:51 02:20:37 00:18:50
13 MALICKI Michał M1 5 12 00:16:32 01:16:55 00:45:26 02:22:37 00:20:50
14 HOŁDA Piotr goralka.com.pl M3 4 13 00:18:11 01:15:02 00:46:36 02:23:56 00:22:09
15 CHODYNA Monika 3life team K2 2 2 00:14:50 01:16:22 00:48:52 02:24:21 00:22:34
16 JEZEWSKI Michał Von Igel Team NieMaNieMoge M2 5 14 00:20:28 01:16:34 00:44:24 02:24:48 00:23:01
17 DAJCZ Michał TriAktywny Piotrków M2 6 15 00:17:30 01:15:08 00:48:59 02:25:45 00:23:58
18 ZABORNIAK Michał Puls Tri Team M1 6 16 00:17:28 01:20:05 00:46:21 02:28:06 00:26:19
19 DUK Janusz LABOSPORT TEAM M4 1 17 00:19:22 01:17:01 00:49:27 02:29:43 00:27:56
20 MŁYNARCZYK Zbigniew Centralny Poligon Sił Powietrznych Ustka M2 7 18 00:21:16 01:18:52 00:45:57 02:29:48 00:28:01
21 KORULCZYK Ola Biegajaca Bio Mama K2 1 3 00:16:50 01:18:37 00:50:50 02:30:03 00:28:16
22 SKOREK Magda Val di sport M2 2 4 00:18:38 01:16:52 00:50:55 02:30:06 00:28:19
23 HADRYŚ Tomasz TMTeam M2 8 19 00:21:24 01:20:23 00:44:01 02:30:30 00:28:43
24 KULKA Sergiusz TriNEGU M2 9 20 00:19:13 01:17:06 00:50:47 02:31:56 00:30:09
25 GŁOWACKI Jarosław M3 5 21 00:19:14 01:18:00 00:50:31 02:32:00 00:30:13
26 WITKOWSKI Łukasz TeamKaraś M2 10 22 00:21:39 01:19:27 00:46:49 02:32:19 00:30:32
27 PAŁYSA Marek Tri NEGU M3 6 23 00:16:26 01:12:59 00:58:58 02:32:45 00:30:58
28 KUCHARSKI Łukasz Celironman M2 11 24 00:19:55 01:19:06 00:50:04 02:32:53 00:31:06
29 LESIAK Tomasz M2 12 25 00:20:54 01:18:02 00:49:09 02:32:55 00:31:08
30 KULESZA Piotr SIR-HA Sieradz M2 13 26 00:17:19 01:16:51 00:55:20 02:33:23 00:31:36
31 PRUCHNIEWSKI Krzysztof Lubowidz M3 7 27 00:21:45 01:19:26 00:48:26 02:33:31 00:31:44
32 KULIŃSKI Piotr Iron Fighters M1 7 28 00:22:04 01:18:01 00:49:54 02:33:37 00:31:50
33 KOMOROWSKA Katarzyna K2 3 5 00:21:40 01:23:41 00:44:30 02:33:47 00:32:00
34 MALICKI Adam 25 BKpow kompania rozpoznawcza M1 8 29 00:19:23 01:26:31 00:43:34 02:33:47 00:32:00
35 SZKLARCZYK Michał M1 9 30 00:17:56 01:16:59 00:54:57 02:33:56 00:32:09
36 MATERNA Roman SPAR POLSKA M4 2 31 00:20:03 01:19:34 00:50:25 02:34:20 00:32:33
37 DUKACZEWSKI Michał M2 14 32 00:21:13 01:16:56 00:52:21 02:34:34 00:32:47
38 BOROWSKI Rafał MY RUN TO TRI M2 15 33 00:22:54 01:21:35 00:45:58 02:34:36 00:32:49
39 MAŻDZIARZ Michał NeonTeam M2 16 34 00:20:35 01:22:16 00:47:26 02:34:45 00:32:58
40 RĄCZKOWSKI Dariusz M3 8 35 00:21:04 01:19:55 00:49:51 02:35:27 00:33:40
41 ZDANOWSKI Tomasz TRI ZARZA M1 10 36 00:21:28 01:18:45 00:51:11 02:35:30 00:33:43
42 KAPICA Marek M2 17 37 00:22:27 01:22:06 00:47:19 02:35:39 00:33:52
43 ZARZYCKI Jakub M3 9 38 00:22:05 01:21:15 00:48:13 02:35:50 00:34:03
44 FOJCIK Klaudiusz M3 10 39 00:19:03 01:21:21 00:51:30 02:35:59 00:34:12
45 WROTEK Mirosław ENDURE Team M4 3 40 00:22:01 01:20:00 00:49:13 02:36:04 00:34:17
46 CHOJNACKI Dominik KS Start Pułaski Warka M1 11 41 00:21:52 01:24:22 00:45:36 02:36:10 00:34:23
47 PŁÓCIENNIK Dominik M1 12 42 00:20:07 01:19:41 00:53:23 02:37:08 00:35:21
48 KULIK Jacek KULIK&KUREK M3 11 43 00:17:35 01:15:09 01:00:19 02:37:18 00:35:31
49 KAMIŃSKI Artur Krisscoaching.pl PIT Olsztyn M2 18 44 00:22:28 01:21:12 00:49:32 02:37:47 00:36:00
50 MASŁOWSKI Marcin M2 19 45 00:19:15 01:24:43 00:49:40 02:37:58 00:36:11
51 GÓRSKI Łukasz M2 20 46 00:18:58 01:23:17 00:51:35 02:38:12 00:36:25
52 STRÓŻAK Tomasz Java Team M1 13 47 00:19:50 01:24:12 00:50:48 02:38:56 00:37:09
53 ZIELIŃSKA Anna 3life team K2 4 6 00:19:36 01:21:35 00:53:33 02:39:01 00:37:14
54 ABRAMOWICZ Agata K2 3 7 00:17:21 01:29:17 00:49:34 02:39:51 00:38:04
55 POPŁAWSKI Michał Kuźnia Triathlonu M2 21 48 00:21:22 01:23:14 00:51:19 02:40:03 00:38:16
56 RACHWALIK Kamil M1 14 49 00:19:08 01:21:49 00:55:12 02:40:35 00:38:48
57 BEDNAREK Patrycja TRISPACE K2 5 8 00:20:16 01:21:17 00:55:43 02:40:47 00:39:00
58 KOWALCZUK Tomasz IRON FIGHTERS M1 15 50 00:17:31 01:19:50 00:59:26 02:40:54 00:39:07
59 PLICH Anna K2 6 9 00:20:15 01:26:35 00:50:56 02:41:43 00:39:56
60 SZYMONEK Mirosław TRIDEA M4 4 51 00:23:13 01:20:42 00:53:34 02:42:10 00:40:23
61 KOWALSKI Szymon CelIronman M3 12 52 00:22:09 01:23:32 00:52:23 02:42:26 00:40:39
62 KIELNIEROWSKI Paweł O Co Biega M3 13 53 00:24:33 01:31:35 00:43:11 02:43:09 00:41:22
63 MYŚKOW Leszek Tri Mission M3 14 54 00:20:45 01:24:00 00:54:12 02:43:15 00:41:28
64 MARCINIAK Izabela K.S. Celironman SA K2 7 10 00:19:15 01:26:01 00:53:40 02:43:16 00:41:29
65 ROSZUK Jakub GT Kona M2 22 55 00:18:50 01:30:34 00:50:17 02:43:54 00:42:07
66 GRYŚ Piotr M2 23 56 00:22:34 01:27:16 00:50:18 02:44:42 00:42:55
67 WOJDA Stanisław COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM M3 15 57 00:22:14 01:23:55 00:54:04 02:44:58 00:43:11
68 KARWACKI Grzegorz ja M3 16 58 00:20:26 01:32:01 00:47:59 02:45:05 00:43:18
69 GORAJEK Robert M4 5 59 00:21:34 01:24:12 00:55:04 02:45:25 00:43:38
70 SZAFRANEK Paweł Artom Team M3 17 60 00:23:40 01:20:50 00:57:15 02:45:47 00:44:00
71 KRZYŻANOWSKI Piotr M1 16 61 00:21:21 01:24:07 00:56:23 02:46:16 00:44:29
72 KUROWSKI Rafał Banda z Placu M3 18 62 00:18:03 01:31:27 00:53:08 02:46:55 00:45:08
73 BAREWSKI Bogdan M5 1 63 00:24:24 01:31:57 00:45:46 02:46:56 00:45:09
74 KRZEMINSKI Tomasz M2 24 64 00:21:36 01:28:09 00:52:11 02:46:59 00:45:12
75 TYCZYNSKI Adrian M2 25 65 00:23:05 01:26:40 00:52:40 02:47:00 00:45:13
76 LEPKA Arkadiusz Iron Fighters M1 17 66 00:19:27 01:26:13 00:57:51 02:47:12 00:45:25
77 PIKUL Piotr ING Running Club M2 26 67 00:20:42 01:27:50 00:54:56 02:48:00 00:46:13
78 KOLASA Piotr M2 27 68 00:21:30 01:33:04 00:50:40 02:48:15 00:46:28
79 OWCZAREK Tomasz M4 6 69 00:19:18 01:25:54 00:59:01 02:48:20 00:46:33
80 GĄSIŃSKI Karol M2 28 70 00:22:58 01:22:55 00:58:29 02:48:32 00:46:45
81 DĄBROWSKI Robert Iron warriors M2 29 71 00:21:09 01:30:39 00:53:05 02:48:34 00:46:47
82 KARWACKI Bartłomiej Sam M1 18 72 00:21:29 01:26:10 00:57:35 02:48:42 00:46:55
83 MATUSZAK Mariusz Triathlon Lublin Team M1 19 73 00:22:47 01:31:43 00:49:40 02:48:43 00:46:56
84 STĘPSKA Małgosia K.T.O. z Krakowa K3 1 11 00:22:57 01:23:08 00:58:14 02:48:53 00:47:06
85 SUPERSON Wojtek K.T.O. z Krakowa M3 19 74 00:22:56 01:23:20 00:58:13 02:48:53 00:47:06
86 OLSZTA Marek Polpharma TRI Team M2 30 75 00:19:41 01:26:43 00:57:53 02:49:02 00:47:15
87 GRUDA Piotr M2 31 76 00:18:22 01:26:00 00:59:21 02:49:18 00:47:31
88 BINCZARSKI Michał Iron warriors M2 32 77 00:22:36 01:26:25 00:55:57 02:49:38 00:47:51
89 KLĘKA Marcin LSKK BEŁCHATÓW M3 20 78 00:19:45 01:23:53 01:01:26 02:49:45 00:47:58
90 RATALEWSKI Slawomir Piotrkowskie Kolarstwo M4 7 79 00:25:48 01:22:10 00:58:01 02:50:42 00:48:55
91 KOCHANOWSKI Michał M1 20 80 00:24:53 01:33:06 00:49:26 02:52:01 00:50:14
92 CZESŁAWSKI Andrzej M2 33 81 00:21:50 01:30:06 00:55:36 02:52:03 00:50:16
93 ZBIERAŃSKI Michał M2 34 82 00:23:54 01:24:46 00:58:43 02:52:27 00:50:40
94 ANTCZAK Agnieszka Biegacz Nowosolna K3 2 12 00:21:48 01:37:12 00:49:22 02:53:26 00:51:39
95 AŁASZEWSKI Daniel 25Bkpow rozpoznanie M2 35 83 00:24:06 01:30:39 00:54:11 02:54:00 00:52:13
96 RACHWALIK Andrzej Mrągowskie Dziki M1 21 84 00:20:51 01:29:30 00:59:23 02:54:15 00:52:28
97 POPLAWSKA Anna Kuźnia Triathlonu K2 8 13 00:22:21 01:32:01 00:56:02 02:55:10 00:53:23
98 WÓJCIAK Jacek M3 21 85 00:25:20 01:28:18 00:56:27 02:55:19 00:53:32
99 SKATULNIK Sławomir Piotrkowski Klub Biegacza Endrorfina M4 8 86 00:25:16 01:30:42 00:54:50 02:55:29 00:53:42
100 MIROSZ Artur Nortrade M3 22 87 00:22:12 01:31:02 00:58:08 02:55:35 00:53:48
101 KLUF Zdzisław Amator M5 2 88 00:32:51 01:30:19 00:48:39 02:56:00 00:54:13
102 PIASECKI Piotr T.G SOKÓŁ ZAKOPANE M2 36 89 00:25:21 01:31:16 00:53:27 02:56:09 00:54:22
103 PYTLAK Piotr M3 23 90 00:19:07 01:32:26 00:59:59 02:56:20 00:54:33
104 BEDNARSKI Michał M1 22 91 00:23:12 01:28:19 01:00:16 02:56:53 00:55:06
105 SWIDERSKI Michal M3 24 92 00:22:21 01:27:39 01:02:45 02:57:00 00:55:13
106 KORNATKA Karol Kornatka M2 37 93 00:21:58 01:27:57 01:02:23 02:57:10 00:55:23
107 SOŚNIERZ Tomasz M2 38 94 00:29:23 01:30:58 00:53:40 02:57:43 00:55:56
108 STRZELECKI Konrad Tour de Ochocice M1 23 95 00:21:57 01:28:57 01:02:45 02:58:14 00:56:27
109 KALETA Piotr Banda z Placu M3 25 96 00:21:59 01:26:20 01:05:03 02:59:00 00:57:13
110 LISOWSKI Przemek CTMiR Spaszewski M3 26 97 00:24:03 01:31:45 00:59:32 02:59:14 00:57:27
111 PIETRASZKO Dariusz M4 9 98 00:21:03 01:29:40 01:03:08 02:59:15 00:57:28
112 MIKULSKI Dawid M1 24 99 00:19:23 01:43:17 00:52:11 02:59:50 00:58:03
113 ZATORSKI Maciej BemTri M3 27 100 00:21:40 01:35:06 00:59:43 03:01:43 00:59:56
114 WALASZCZYK Marcin Iron Fighters M2 39 101 00:22:04 01:22:02 01:14:11 03:01:49 01:00:02
115 PALCZEWSKI Marcin m.inżynieria M3 28 102 00:26:16 01:33:22 00:56:36 03:01:52 01:00:05
116 MILER-WALCZAK Monika Brak K3 3 14 00:23:10 01:38:20 00:58:53 03:04:42 01:02:55
117 MALEC Aneta K2 9 15 00:24:12 01:43:32 00:54:17 03:06:44 01:04:57
118 JĘDRZEJCZYK Kasia Odłam Rozrywkowy K2 4 16 00:23:16 01:36:07 01:02:46 03:06:56 01:05:09
119 MIROWSKI Maciej M3 29 103 00:22:58 01:34:20 01:04:16 03:07:30 01:05:43
120 CECHOWSKI Piotr M2 40 104 00:31:55 01:33:25 00:58:57 03:08:59 01:07:12
121 DUCHNOWSKI Dariusz D-Team Biała Podlaska M3 30 105 00:23:15 01:35:15 01:05:59 03:09:26 01:07:39
122 ZIMOWSKI Dariusz M3 31 106 00:23:31 01:33:05 01:09:12 03:09:56 01:08:09
123 KĘSY-KOWALSKA Hanna SzczawnoRun K4 1 17 00:23:22 01:40:16 01:01:30 03:10:16 01:08:29
124 WNĘK Katarzyna Kluczborska Grupa Biegowa K2 5 18 00:18:17 01:41:43 01:06:46 03:11:28 01:09:41
125 GIMZIŃSKI Szymon xx M2 41 107 00:29:50 01:39:39 00:59:02 03:13:03 01:11:16
126 GRABOWSKA Anna Odłam Rozrywkowy K2 10 19 00:22:43 01:32:15 01:13:12 03:13:06 01:11:19
127 MISZCZAK Marek M4 10 108 00:29:27 01:31:44 01:05:49 03:13:08 01:11:21
128 PYTEL Jerzy Warach rowery M4 11 109 00:24:51 01:29:26 01:12:53 03:13:20 01:11:33
129 MIKOŁAJCZYK Mateusz M2 42 110 00:21:24 01:36:03 01:11:25 03:14:02 01:12:15
130 KRÓLICZAK Rafał M3 32 111 00:24:54 01:36:06 01:08:23 03:14:27 01:12:40
131 LANGE Genowefa JUVENA Bełchatów K3 4 20 00:23:12 01:44:23 01:04:34 03:17:04 01:15:17
132 MIASOJEDOW Bożena AKS POLONIA WARSZAWA K5 1 21 00:25:46 01:49:59 00:59:34 03:19:39 01:17:52
133 PYTEL Mikołaj Airbike Team M2 43 112 00:23:22 01:48:42 01:04:31 03:21:09 01:19:22
134 KAŁUŻNA Aneta Kuźnia Triathlonu K2 11 22 00:22:50 01:53:35 01:00:16 03:21:49 01:20:02
135 LASOŃ Krzysztof UKS "Dziesiątka" Radomsko M4 12 113 00:26:10 01:38:21 01:16:36 03:26:49 01:25:02
136 MICHALSKA Marta K2 6 23 00:22:12 01:49:23 01:13:21 03:29:36 01:27:49
137 SAŁAJ Mariusz M3 33 114 00:24:26 01:47:11 01:21:25 03:37:53 01:36:06
138 PATYK Joanna K3 5 24 00:29:59 01:56:34 01:15:38 03:45:26 01:43:39