Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #4 - Bełchatów - 1/8 IM

2018-07-22
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 SAWICKI Patryk Complexsports Triathlon Team M1 1 1 00:07:54 00:34:06 00:20:57 01:05:30 00:00:00
2 PIEKARSKI Rafał HUROM TRI TEAM M1 2 2 00:08:12 00:36:32 00:18:09 01:05:37 00:00:07
3 OLEJNICZAK Segiusz TheRace3Club M3 1 3 00:08:01 00:35:19 00:19:16 01:05:52 00:00:22
4 FILIPIAK Robert K.S. CELIRONMAN M1 3 4 00:07:14 00:37:33 00:19:06 01:06:01 00:00:31
5 KRAWCZYK Kacper Miejskie Centrum Sport Bełchatów M1 4 5 00:09:07 00:35:47 00:19:47 01:07:38 00:02:08
6 LEWANDOWSKI Igor CTS / K.S. CELIRONMAN M1 5 6 00:08:52 00:37:06 00:20:21 01:08:49 00:03:19
7 BARCZEWSKI Marek Romet Factory Team M1 6 7 00:09:15 00:37:21 00:20:09 01:09:23 00:03:53
8 JASION Robert Only You M1 7 8 00:09:37 00:39:06 00:20:33 01:12:55 00:07:25
9 SZCZEPANIAK Bartosz MaruszkaTeam M1 8 9 00:08:33 00:40:23 00:21:28 01:13:05 00:07:35
10 PADUSZYŃSKI Piotr edustacyjka.pl triathlon team M3 2 10 00:10:11 00:39:05 00:20:49 01:13:13 00:07:43
11 KULESZA Sebastian SIR-HA Sieradz M3 3 11 00:09:30 00:37:01 00:23:34 01:13:35 00:08:05
12 KOWALEWSKI Maciej Endure Team M3 4 12 00:08:15 00:40:00 00:22:08 01:13:52 00:08:22
13 JONIO Tomasz Kuźnia Triathlonu M2 1 13 00:09:24 00:37:54 00:23:53 01:14:02 00:08:32
14 PLUCINSK Michal Toruń Multisport Team M2 2 14 00:08:49 00:41:37 00:20:10 01:14:06 00:08:36
15 GNIOT Jacek Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. M3 5 15 00:11:17 00:37:34 00:23:53 01:15:27 00:09:57
16 BARUL Stanisław M3 6 16 00:10:17 00:40:54 00:21:27 01:16:08 00:10:38
17 NOWAK Dawid Ruch Kluch M2 3 17 00:11:48 00:40:09 00:21:07 01:16:30 00:11:00
18 KRÓL Maciej TRISPACE M4 1 18 00:10:12 00:40:10 00:23:12 01:16:44 00:11:14
19 ŻYGENDA Robert "Brapol" Wiesz na czym stoisz! M4 2 19 00:12:01 00:41:05 00:21:57 01:18:15 00:12:45
20 PRAŁAT Dawid PZU Sport Team M3 7 20 00:09:38 00:41:49 00:24:22 01:19:20 00:13:50
21 KUBIK Agnieszka BCT Team Gdynia/ Tri Ladies K2 1 1 00:09:26 00:40:10 00:26:36 01:19:31 00:14:01
22 KACPRZAK Przemysław M2 4 21 00:10:14 00:42:55 00:23:11 01:19:45 00:14:15
23 DRUSZCZ Dawid M2 5 22 00:13:15 00:41:15 00:22:02 01:20:02 00:14:32
24 SIATKOWSKI Paweł Open Brokers M2 6 23 00:09:35 00:43:00 00:23:47 01:20:04 00:14:34
25 SZARMACH Krzysztof TRI Starogard Gd. M4 3 24 00:13:02 00:41:08 00:22:31 01:20:15 00:14:45
26 KOŁATEK Tomek M4 4 25 00:14:45 00:37:45 00:24:15 01:20:27 00:14:57
27 MICHALSKI Grzegorz niezrzeszony M3 8 26 00:11:28 00:42:20 00:23:37 01:21:02 00:15:32
28 KULIK Kamil KULIK&KUREK M0 1 27 00:11:42 00:43:40 00:22:36 01:21:03 00:15:33
29 GAJASZEK Grzegorz M3 9 28 00:08:55 00:45:07 00:23:06 01:21:08 00:15:38
30 MIELCAREK Dawid M1 9 29 00:12:00 00:42:17 00:24:30 01:22:04 00:16:34
31 ARENTEWICZ Grzegorz Toruń Multisport Team M2 7 30 00:08:49 00:43:52 00:26:11 01:22:14 00:16:44
32 DUŁA Marcin Euroglas M2 8 31 00:14:14 00:43:21 00:21:47 01:22:25 00:16:55
33 MENDEL Magdalena TRISPACE K2 1 2 00:11:38 00:42:15 00:25:37 01:22:44 00:17:14
34 ŻYŁA Magdalena SNG WILD DUCKS K2 2 3 00:11:02 00:43:15 00:26:05 01:23:07 00:17:37
35 ŁASKI Marek TRI Starogard Gdański M2 9 32 00:10:32 00:42:18 00:26:59 01:23:31 00:18:01
36 FIJAŁKOWSKI Arkadiusz Tri Aktywny Piotrków M2 10 33 00:12:29 00:42:07 00:25:12 01:23:42 00:18:12
37 PACANA Krzysztof M2 11 34 00:10:44 00:43:29 00:26:39 01:24:22 00:18:52
38 TYLKOWSKI Marcin urwane śmigło M2 12 35 00:10:23 00:43:51 00:26:57 01:24:34 00:19:04
39 WIŚNIEWSKI Krzysztof Rozbiegani-Żychlin M3 10 36 00:13:15 00:43:50 00:24:16 01:24:35 00:19:05
40 PIOTROWSKI Andrzej Ortoreh team M3 11 37 00:12:44 00:45:02 00:23:20 01:24:44 00:19:14
41 JANYGA-KULIK Karolina KULIK&KUREK K3 1 4 00:10:22 00:42:57 00:27:31 01:24:57 00:19:27
42 KIERUZEL Michał M2 13 38 00:12:54 00:43:28 00:24:28 01:25:17 00:19:47
43 MATYSIAK Łukasz M2 14 39 00:10:48 00:43:09 00:27:15 01:25:40 00:20:10
44 KOŁATEK Paulina K2 2 5 00:14:55 00:45:13 00:23:29 01:26:34 00:21:04
45 BALCERZAK Martyna Akademia Biegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź K2 3 6 00:12:14 00:50:50 00:20:57 01:26:59 00:21:29
46 KACPRZAK Tadeusz M5 1 40 00:13:14 00:43:37 00:27:25 01:27:06 00:21:36
47 GOSŁAWSKI Krzysztof M3 12 41 00:13:51 00:43:30 00:26:29 01:27:42 00:22:12
48 MAKOWSKI Marcin M2 15 42 00:13:29 00:43:23 00:26:50 01:27:59 00:22:29
49 SMUGA Patryk M1 10 43 00:11:40 00:48:17 00:24:14 01:28:01 00:22:31
50 PĘKOWSKI Krzysztof M2 16 44 00:11:36 00:44:54 00:27:53 01:28:07 00:22:37
51 GRZEGORCZYK Adam Ks. Celironman M3 13 45 00:12:11 00:44:26 00:27:52 01:28:12 00:22:42
52 KRAMARZ Agnieszka CompleXsports/Triladies K2 4 7 00:11:26 00:46:06 00:27:16 01:28:18 00:22:48
53 GORAJEK Mikołaj trenujtriathlon.pl M0 2 46 00:10:38 00:46:53 00:26:58 01:28:40 00:23:10
54 KASZUBA Robert Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zagnańsku M3 14 47 00:14:24 00:45:59 00:25:02 01:28:55 00:23:25
55 WIERCINSKI Łukasz TRIGGER TRIATHLON M2 17 48 00:12:42 00:48:58 00:24:40 01:29:01 00:23:31
56 POHL DUCZMAL Elzbieta Stowarzyszenie More Active K3 2 8 00:14:17 00:43:33 00:27:46 01:29:24 00:23:54
57 SALWA Tomasz Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe "Pod Bartkiem" M3 15 49 00:14:25 00:47:46 00:24:23 01:30:38 00:25:08
58 JABLONSKI Maciej M2 18 50 00:13:23 00:45:34 00:28:20 01:30:56 00:25:26
59 JASEK Adrian TEAM ŹRÓDLANA M2 19 51 00:16:24 00:47:23 00:24:23 01:31:32 00:26:02
60 JAROSZ Michał M3 16 52 00:13:28 00:51:03 00:24:06 01:31:33 00:26:03
61 JANIK Piotr M3 17 53 00:11:08 00:48:06 00:28:03 01:31:39 00:26:09
62 WASZCZYKOWSKI Janusz M3 18 54 00:11:19 00:48:05 00:27:45 01:31:45 00:26:15
63 KARKUS Damian brak M3 19 55 00:14:23 00:49:53 00:24:01 01:31:52 00:26:22
64 WRÓBEL Marcin M1 11 56 00:14:29 00:47:27 00:27:35 01:32:03 00:26:33
65 SZYMCZYK Marcin Miejskie Centrum Sportu Bełchatów M2 20 57 00:14:05 00:46:22 00:28:29 01:32:24 00:26:54
66 GAWIN Krzysztof M1 12 58 00:11:35 00:47:47 00:30:29 01:33:09 00:27:39
67 KREFT Katarzyna K2 5 9 00:13:39 00:47:29 00:28:05 01:33:26 00:27:56
68 KIEŚ Damian auto serwis kescar M3 20 59 00:12:44 00:47:31 00:29:13 01:33:35 00:28:05
69 ADAMCZYK Jakub M1 13 60 00:11:56 00:50:07 00:28:32 01:33:41 00:28:11
70 RYBACZEK Cezary EPTM/EPLL M3 21 61 00:15:18 00:48:34 00:27:03 01:33:44 00:28:14
71 KUKIEŁKA Jarosław EPTM M2 21 62 00:12:29 00:51:23 00:27:42 01:34:04 00:28:34
72 ZAMOYSKI Piotr M1 14 63 00:14:50 00:49:47 00:26:45 01:34:25 00:28:55
73 MIKA-HOFFMANN Magdalena K3 3 10 00:14:46 00:49:17 00:26:49 01:34:41 00:29:11
74 CIESIELSKI Łukasz M3 22 64 00:12:38 00:49:44 00:27:56 01:34:53 00:29:23
75 KOŁAKOWSKI Krzysztof M2 22 65 00:13:21 00:49:16 00:27:37 01:35:07 00:29:37
76 NOWAK Bartłomiej M2 23 66 00:14:29 00:45:15 00:31:01 01:35:19 00:29:49
77 WÓJCIK Monika 3life team K2 3 11 00:11:00 00:49:52 00:30:32 01:35:24 00:29:54
78 FRONCZAK Aneta K2 6 12 00:15:06 00:47:35 00:29:33 01:35:37 00:30:07
79 STAWOWCZYK Waldemar Waldemar Stawowczyk Team M3 23 67 00:17:59 00:49:01 00:25:30 01:35:53 00:30:23
80 JANAS Karolina K2 4 13 00:10:17 00:53:36 00:28:28 01:36:33 00:31:03
81 PARADECKI Sylwester M3 24 68 00:13:19 00:54:12 00:26:20 01:36:42 00:31:12
82 MYŚKOW Elżbieta TriMission K3 4 14 00:12:53 00:49:47 00:29:15 01:36:45 00:31:15
83 PERZ Agata Banana Team K2 7 15 00:12:40 00:52:01 00:29:49 01:38:25 00:32:55
84 DUCHNOWSKA Julita D-Team Biała Podlaska K2 8 16 00:10:04 00:54:01 00:31:21 01:38:43 00:33:13
85 GALANT Waldemar M3 25 69 00:11:37 00:52:12 00:31:35 01:39:29 00:33:59
86 TELĄŻKA Jarosław Iron Fighters M2 24 70 00:12:21 00:53:33 00:30:48 01:39:37 00:34:07
87 MUSIAŁ Rafał PMF M1 15 71 00:18:32 00:51:38 00:27:24 01:40:10 00:34:40
88 STELMASIK Monika K2 5 17 00:11:58 00:50:16 00:35:30 01:40:36 00:35:06
89 METZGER Laurent M3 26 72 00:15:05 00:49:25 00:30:50 01:40:38 00:35:08
90 STEFANEK Arkadiusz Brak M3 27 73 00:16:43 00:51:09 00:30:19 01:40:59 00:35:29
91 KOŁODZIEJCZYK Jakub M2 25 74 00:17:54 00:53:07 00:27:53 01:42:06 00:36:36
92 NEHRING-GUGULSKA Magdalena K4 1 18 00:15:11 00:52:28 00:31:06 01:43:11 00:37:41
93 TUZIKIEWICZ Tomasz M2 26 75 00:11:39 00:51:30 00:37:09 01:44:33 00:39:03
94 ORŁOWSKI Sebastian Aspi24 Magaplex Team M2 27 76 00:19:39 00:50:12 00:31:22 01:44:51 00:39:21
95 PIETYRA Karolina K3 5 19 00:16:15 00:51:28 00:33:43 01:45:43 00:40:13
96 WANKE Piotr M2 28 77 00:14:25 00:56:34 00:31:28 01:46:29 00:40:59
97 GROCHAL Barbara Kuźnia Triathlonu K2 9 20 00:13:57 00:54:38 00:34:32 01:46:34 00:41:04
98 JABŁONKA Elżbieta KB Bełchatów K3 6 21 00:16:40 00:54:58 00:32:51 01:47:14 00:41:44
99 BATOR Katarzyna Ks. Celironman K2 6 22 00:14:40 00:54:34 00:34:04 01:48:06 00:42:36
100 LIDAK Klaudia K2 10 23 00:16:33 01:02:31 00:25:31 01:48:24 00:42:54
101 SZAŁWIŃSKA Ewa KB Spartakus Bełchatów K4 2 24 00:14:36 00:58:09 00:32:15 01:48:50 00:43:20
102 KOWALEWSKA Marta Słupskie Towarzystwo Triathlonowe K3 7 25 00:14:51 00:58:31 00:32:56 01:49:39 00:44:09
103 VERDIER Fabrice Cherbourg Triathlon M3 28 78 00:18:21 00:57:10 00:29:40 01:49:41 00:44:11
104 GAWŁOWSKA-STASIAK Elżbieta K2 11 26 00:12:08 00:57:22 00:39:22 01:51:54 00:46:24
105 DURKA Anna K2 7 27 00:12:35 00:57:52 00:38:17 01:53:12 00:47:42
106 DUDZIC Joanna KB Spartakus Bełchatów K2 8 28 00:16:29 01:01:02 00:33:14 01:54:27 00:48:57
107 POPIELSKA-NEMŚ Dorota STARiS Staszów K3 8 29 00:18:18 00:53:09 00:40:04 01:56:40 00:51:10
108 JACKOWSKI Grzxegorz TSiR JUPITER przy Elektrowni Bełchatów M5 2 79 00:15:02 01:00:53 00:36:56 01:56:48 00:51:18
109 KACZMAREK Malgosia K3 9 30 00:16:37 01:05:23 00:32:59 01:58:09 00:52:39
110 OBSZYŃSKA Izabela K3 10 31 00:17:46 00:59:41 00:42:34 02:03:31 00:58:01
111 NOWAK Kazimierz M5 3 80 00:22:04 01:06:16 00:36:21 02:09:48 01:04:18