Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #5 - Chełmża 2018 - 1/2 IM

2018-08-19
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 MROCZEK Marcin Neon Team M3 1 1 00:30:52 02:30:16 01:30:15 04:34:55 00:00:00
2 ROŻEJ Robert Oroloko Team M3 2 2 00:36:38 02:23:24 01:32:33 04:36:58 00:02:03
3 KOT Remigiusz RM Tri Team M3 3 3 00:34:13 02:23:08 01:45:12 04:45:31 00:10:36
4 IGIELSKI Armin Tancia team M3 4 4 00:34:05 02:28:24 01:44:44 04:50:34 00:15:39
5 OKUNIEWSKI Marcin www.POMAGAMYNATALII.pl M2 1 5 00:37:22 02:43:18 01:29:22 04:54:00 00:19:05
6 PLUCINSK Michal Toruń Multisport Team M2 2 6 00:33:35 02:41:54 01:35:58 04:55:23 00:20:28
7 NIENARTOWICZ Bartosz Toruński Klub Triathlonowy M3 5 7 00:33:51 02:34:09 01:44:53 04:55:55 00:21:00
8 LIGENZA Kamil M1 1 8 00:36:21 02:32:13 01:49:24 05:01:42 00:26:47
9 SZYMCZAK Piotr Malina M3 6 9 00:36:06 02:41:11 01:43:30 05:05:03 00:30:08
10 SOBCZAK Marcin TriWawa M3 7 10 00:40:53 02:41:24 01:45:23 05:11:12 00:36:17
11 RUTA Karolina Motiv Home Team K2 1 1 00:52:58 02:34:45 01:41:05 05:11:56 00:37:01
12 MALICKI Michał M1 2 11 00:34:00 02:43:43 01:50:38 05:12:27 00:37:32
13 RUTKOWSKI Paweł Tri NEGU/PersonalTriathlon.pl M2 3 12 00:35:17 02:37:06 01:57:20 05:12:59 00:38:04
14 KAMIŃSKI Jan Team Karaś M2 4 13 00:40:38 02:43:38 01:45:40 05:14:10 00:39:15
15 MIKRUT Damian AZS WSL Poznań / Rossmann SDP M1 3 14 00:37:07 02:46:02 01:48:34 05:15:52 00:40:57
16 SIKORA Aleksandra Neon Team K2 2 2 00:41:46 02:50:05 01:39:55 05:16:13 00:41:18
17 PEDRYCZ Hubert Euro Trade Toruń M1 4 15 00:37:24 02:46:45 01:47:50 05:16:27 00:41:32
18 SZTENDEREWICZ Rafał SPORTEVO M3 8 16 00:41:37 02:43:11 01:48:20 05:17:33 00:42:38
19 GRZYBOWSKI Michał TKT M2 5 17 00:39:26 02:50:15 01:44:33 05:19:48 00:44:53
20 PAJURA Robert M2 6 18 00:43:42 03:00:11 01:33:18 05:20:56 00:46:01
21 MAŻDZIARZ Michał NeonTeam M2 7 19 00:40:54 02:44:30 01:51:40 05:21:18 00:46:23
22 KALISZ Andrzej MAK Triathlon M4 1 20 00:40:02 02:42:56 01:57:07 05:24:05 00:49:10
23 BOROWSKI Artur Aktywny Kaszczorek M3 9 21 00:44:18 02:52:18 01:42:32 05:24:26 00:49:31
24 JACZEWSKI Robert M1 5 22 00:35:30 02:58:45 01:46:32 05:25:50 00:50:55
25 RZEPNICKI Łukasz Toruński Klub Triathlonowy M2 8 23 00:39:12 02:46:15 02:01:12 05:31:40 00:56:45
26 BLEW Marcin M1 6 24 00:40:35 02:54:34 01:52:31 05:32:00 00:57:05
27 GRYZEL Adam brak M2 9 25 00:36:50 03:09:14 01:48:54 05:38:55 01:04:00
28 NĘDZA Łukasz M1 7 26 00:41:27 03:20:36 01:35:40 05:42:57 01:08:02
29 SZWEDOWSKI Dawid TRI STAROGARD GDAŃSKI M2 10 27 00:37:03 02:52:01 02:12:23 05:45:15 01:10:20
30 DESSELBERGER Andrzej ENERGY TRI / LABOSPORT TEAM M3 10 28 00:39:50 02:43:10 02:17:54 05:45:16 01:10:21
31 ZAJĄC Arkadiusz TRI STG / IGLOTEX SKÓRCZ M3 11 29 00:44:29 02:52:13 02:09:17 05:52:46 01:17:51
32 MARCINIAK Pawel K.S. Celironman SA M2 11 30 00:40:38 02:53:02 02:21:22 06:00:00 01:25:05
33 WOJCIECHOWSKI Tomasz Toruński Klub Triathlonowy M3 12 31 00:37:00 02:54:41 02:25:25 06:02:20 01:27:25
34 PAWELEC Marek TTC M2 12 32 00:43:27 02:54:29 02:23:54 06:08:54 01:33:59
35 CHABASINSKI Grzegorz Biegnij Tata Biegnij! M3 13 33 00:43:54 03:04:25 02:18:17 06:15:07 01:40:12
36 MATEJCZUK Jarosław Ks Alaska M2 13 34 00:45:00 03:10:27 02:18:48 06:20:04 01:45:09
37 GAŁĄZKA Dariusz TTC M3 14 35 00:57:00 03:10:27 02:29:36 06:50:21 02:15:26
38 ZIĘBA Łukasz DZIERZGOŃ TEAM M1 8 36 00:51:25 03:42:38 02:18:15 07:02:18 02:27:23