Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #5 - Chełmża 2018 - 1/4 IM

2018-08-19
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 JUŚKIW Paweł 3athlete 1 M2 1 00:15:40 01:10:26 00:43:21 02:12:05 00:00:00
2 KOPER Mateusz GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM 2 M2 2 00:20:47 01:09:39 00:39:34 02:12:33 00:00:28
3 POLANSKI Piotr Endure 3 M2 3 00:19:32 01:08:50 00:43:34 02:14:31 00:02:26
4 WRONKA Cezary GT RAT 4 M2 4 00:19:10 01:12:33 00:40:25 02:14:33 00:02:28
5 ZAWISTOWSKI Michał SNT/GT Sulmin 1 M3 5 00:17:16 01:10:20 00:46:46 02:16:40 00:04:35
6 NOWAK Krzysztof Warach-Rowery 5 M2 6 00:21:46 01:09:09 00:43:13 02:17:23 00:05:18
7 KLUSZCZYŃSKI Robert Toruń Multisport Team 2 M3 7 00:22:28 01:08:31 00:43:14 02:17:33 00:05:28
8 NIEMCZUK Kamil Team Dare2Tri / Fizjoterapia Mateusz Derlecki 6 M2 8 00:19:25 01:13:26 00:44:19 02:19:54 00:07:49
9 CZAJKOWSKI Piotr AGROLOK SPORT TEAM/BCT TEAM 1 M1 9 00:20:42 01:12:44 00:44:06 02:20:04 00:07:59
10 CHODYNA Monika 3life team 1 K2 1 00:14:49 01:13:16 00:50:42 02:21:40 00:09:35
11 PAWLAK Marek 7 M2 10 00:20:54 01:16:54 00:42:13 02:23:14 00:11:09
12 TOMASZEWSKI Michał 8 M2 11 00:20:51 01:12:36 00:46:41 02:23:48 00:11:43
13 MACIEJEWSKI Karol GT RAT 9 M2 12 00:21:39 01:09:49 00:50:08 02:24:23 00:12:18
14 ORŁOWSKI Piotr TRI-Dunajek 3 M3 13 00:22:17 01:14:14 00:47:00 02:26:17 00:14:12
15 BUCHACZ Radek FLEXIDEA 4 M3 14 00:19:15 01:17:44 00:46:11 02:26:18 00:14:13
16 JEZEWSKI Michał MAG Von Igel Team... i trochę jednak NieMaNieMoge 10 M2 15 00:21:53 01:14:24 00:47:06 02:26:33 00:14:28
17 KUJAWA Ewa 5 K3 16 00:25:22 01:10:30 00:48:22 02:26:46 00:14:41
18 SZYMAŃSKI Łukasz PersonalTriathlon.pl 11 M2 17 00:20:43 01:10:30 00:53:11 02:27:15 00:15:10
19 KWIATKOWSKI Rafał 6 M3 18 00:24:26 01:09:48 00:49:21 02:28:00 00:15:55
20 SIENKIEWICZ Patryk Dream Tri Team 7 M3 19 00:25:39 01:09:51 00:50:32 02:28:58 00:16:53
21 HALSKA Ania Endure Team 1 K2 2 00:20:13 01:19:50 00:45:41 02:29:01 00:16:56
22 CIEMIELEWSKI Piotr Toruń Multisport Team 12 M2 20 00:20:32 01:18:23 00:46:44 02:29:06 00:17:01
23 WIŚNIEWSKI Szymon Space Team 13 M2 21 00:22:05 01:16:26 00:47:21 02:29:07 00:17:02
24 SZKLARCZYK Michał 2 M1 22 00:19:48 01:15:02 00:51:03 02:29:37 00:17:32
25 KAMIŃSKI Tomasz Kowalewo Biega 14 M2 23 00:19:02 01:17:26 00:50:03 02:29:52 00:17:47
26 ŚLEFARSKI Jacek TriFriends 15 M2 24 00:21:24 01:17:43 00:47:19 02:29:58 00:17:53
27 MICKIEWICZ Konrad Fabryka Czekolady Bałtyk/ Smaruj Na Trening 8 M3 25 00:19:27 01:17:57 00:50:00 02:30:38 00:18:33
28 JĘDRZEJEWSKI Daniel TRI Starogard Gdański 9 M3 26 00:23:42 01:17:11 00:47:37 02:31:49 00:19:44
29 SALINSKI Michal TRAKTOR TEAM 16 M2 27 00:21:22 01:14:33 00:53:35 02:32:30 00:20:25
30 KOWALSKA Michalina Sport Zdrowie Kondycja Piotr Szewczuk Świecie 2 K2 3 00:22:12 01:14:25 00:53:10 02:32:50 00:20:45
31 KOŚCIESZA Piotr Tri NEGU 17 M2 28 00:23:51 01:16:47 00:48:50 02:33:08 00:21:03
32 KULIK Jacek KULIK&KUREK 10 M3 29 00:19:13 01:14:20 00:56:06 02:33:10 00:21:05
33 ŁUKASIEWICZ Michał 18 M2 30 00:23:19 01:17:14 00:48:42 02:33:51 00:21:46
34 KAMIŃSKI Artur Krisscoaching.pl 19 M2 31 00:23:03 01:15:50 00:50:12 02:33:53 00:21:48
35 KŁUBA Sławomir 20 Brygada Zmechanizowana 3 M1 32 00:26:02 01:17:08 00:47:33 02:33:54 00:21:49
36 LESZKOWICZ Kornel Gacopyz Team 4 M1 33 00:22:33 01:17:13 00:51:01 02:33:55 00:21:50
37 KOMOROWSKA Katarzyna 2 K2 4 00:21:36 01:22:21 00:46:40 02:34:00 00:21:55
38 KAMINSKI Bartosz 20 M2 34 00:23:07 01:17:10 00:50:07 02:34:20 00:22:15
39 GRUSZCZYŃSKI Mateusz MOCNO W PRAWO TEAM 21 M2 35 00:21:52 01:13:03 00:57:00 02:35:23 00:23:18
40 MAZUR Piotr brak 22 M2 36 00:21:48 01:16:09 00:53:28 02:35:25 00:23:20
41 KAŁASKA Krzysztof CHETOR TEAM 23 M2 37 00:23:31 01:24:20 00:43:56 02:35:49 00:23:44
42 WASZKIEWICZ Dariusz SPORT4LIFE 11 M3 38 00:25:14 01:16:24 00:51:31 02:36:39 00:24:34
43 ZATORSKI Konard 5 M1 39 00:19:19 01:18:38 00:55:55 02:37:22 00:25:17
44 DAWIDOWICZ Maciej Brzoza Biega 12 M3 40 00:21:58 01:15:02 00:56:59 02:37:25 00:25:20
45 KOLANKOWSKI Waldemar 1 M4 41 00:21:49 01:19:32 00:52:28 02:38:00 00:25:55
46 GÓRSKI Bartosz toruński klub triathlonowy 24 M2 42 00:21:51 01:14:54 00:57:56 02:38:38 00:26:33
47 DEREK Maciej KMD Triathlon 6 M1 43 00:22:48 01:25:30 00:47:08 02:38:45 00:26:40
48 WIŚNIEWSKI Jakub 25 M2 44 00:24:53 01:18:22 00:50:48 02:38:46 00:26:41
49 ZAKURZEWSKI Tomasz Brzoza biega 13 M3 45 00:22:19 01:20:13 00:53:26 02:38:47 00:26:42
50 POMASTOWSKI Dariusz 14 M3 46 00:25:30 01:19:40 00:48:49 02:38:48 00:26:43
51 SOBIECH Tomasz KrissCoaching 15 M3 47 00:22:01 01:19:21 00:54:08 02:38:50 00:26:45
52 SŁOMKA Mateusz 7 M1 48 00:18:44 01:23:34 00:53:26 02:39:16 00:27:11
53 BOROWSKI Rafał MY RUN TO TRI 26 M2 49 00:26:05 01:21:21 00:50:35 02:40:59 00:28:54
54 RAFALAK Grzegorz SAMSUNG 27 M2 50 00:21:34 01:21:26 00:53:09 02:41:00 00:28:55
55 KOWALSKA Monika No Limit Fitness Chełmża 3 K2 5 00:21:56 01:24:04 00:51:46 02:41:28 00:29:23
56 ZARZYCKI Jakub 16 M3 51 00:28:50 01:17:09 00:51:01 02:41:32 00:29:27
57 POPŁAWSKI Michał Kuźnia Triathlonu 28 M2 52 00:23:12 01:20:46 00:53:11 02:41:49 00:29:44
58 CHMIELEWSKI Łukasz MOCNO W PRAWO TEAM 29 M2 53 00:23:08 01:16:43 00:57:27 02:41:57 00:29:52
59 ZIELIŃSKA Anna 3life team 3 K2 6 00:20:42 01:22:26 00:55:56 02:42:02 00:29:57
60 PALUSZKIEWICZ Lukasz 8 M1 54 00:20:55 01:29:35 00:48:02 02:42:05 00:30:00
61 CIASTO Sebastian 30 M2 55 00:19:00 01:17:37 01:01:19 02:42:27 00:30:22
62 MARCINIAK Izabela K.S. Celironman SA 4 K2 7 00:20:41 01:24:12 00:54:16 02:42:34 00:30:29
63 KRZYŻANOWSKI Piotr 9 M1 56 00:20:45 01:21:20 00:57:56 02:43:10 00:31:05
64 ŚLEFARSKI Rafal VC 17 M3 57 00:22:36 01:20:35 00:56:22 02:43:17 00:31:12
65 KARWACKI Grzegorz ja 18 M3 58 00:21:22 01:29:27 00:48:44 02:43:41 00:31:36
66 GRZYWIŃSKI Wojtek 31 M2 59 00:20:29 01:25:06 00:53:46 02:43:42 00:31:37
67 FARAN Grzegorz GTSulmin 19 M3 60 00:21:04 01:22:34 00:56:26 02:43:48 00:31:43
68 RYBICKI Artur Toruń Multisport Team 32 M2 61 00:18:56 01:27:08 00:54:02 02:43:49 00:31:44
69 SZAKOŁA Marcin MOCNO W PRAWO TEAM 33 M2 62 00:21:40 01:21:09 00:57:44 02:43:56 00:31:51
70 LISIUS Tomasz 2 M4 63 00:26:42 01:21:10 00:51:52 02:44:20 00:32:15
71 KOSTAŃSKI Adam Brodnica Biega 34 M2 64 00:25:45 01:24:26 00:48:09 02:44:25 00:32:20
72 OPŁOTNY Andrzej TriMachine 20 M3 65 00:23:00 01:19:42 00:58:13 02:44:33 00:32:28
73 TOMASIUK Karol 21 M3 66 00:28:28 01:19:21 00:52:45 02:45:01 00:32:56
74 KRUPA Tomasz Traktor Team Gmina Kwidzyn 35 M2 67 00:25:57 01:20:04 00:54:28 02:45:22 00:33:17
75 KWIDZIŃSKI Krzysztof Eltorbud Team 22 M3 68 00:22:39 01:23:33 00:55:01 02:45:29 00:33:24
76 RZEŹNIK Adam 10 M1 69 00:25:21 01:25:46 00:50:53 02:45:32 00:33:27
77 TOMASZEWSKI Jordan TriFriends 36 M2 70 00:21:17 01:25:26 00:55:43 02:45:42 00:33:37
78 WRÓBLEWSKI Sławomir SKINLINE 23 M3 71 00:23:34 01:17:34 00:59:23 02:45:48 00:33:43
79 RUTKOWSKI Michał Kujawsko-Pomorskie 37 M2 72 00:19:22 01:28:05 00:54:39 02:46:07 00:34:02
80 SZKLARCZYK Artur 38 M2 73 00:25:54 01:18:19 00:57:07 02:47:06 00:35:01
81 SZARMACH Krzysztof TRI Starogard Gd. 3 M4 74 00:30:53 01:20:50 00:49:32 02:48:16 00:36:11
82 LUBOMSKI Mateusz On My Own! 39 M2 75 00:28:39 01:23:07 00:53:45 02:48:22 00:36:17
83 MADZIĄG Marcin I-ROMAN 24 M3 76 00:24:46 01:20:54 00:58:12 02:48:27 00:36:22
84 KOLASA Piotr 40 M2 77 00:21:49 01:29:47 00:55:35 02:50:20 00:38:15
85 MALICKI Jacek Hurtap 1 M5 78 00:30:42 01:15:46 00:59:31 02:50:29 00:38:24
86 MIĘKINA Mateusz BERG Sp. z o.o. MATERIAŁY ŚCIERNE 41 M2 79 00:25:52 01:22:05 00:59:26 02:51:27 00:39:22
87 BERENDT Mariusz Toruński Klub Triathlonowy 25 M3 80 00:23:59 01:26:26 00:55:59 02:51:34 00:39:29
88 WRÓBLEWSKI Tomasz POLKRYS TEAM 42 M2 81 00:23:35 01:28:46 00:52:15 02:51:51 00:39:46
89 BRZESKI Sebastian 43 M2 82 00:26:27 01:25:21 00:57:02 02:52:20 00:40:15
90 KNAP Przemyslaw Klub Wysokogórski Kraków 26 M3 83 00:30:26 01:20:24 00:57:23 02:53:21 00:41:16
91 CZARNECKI Jakub 44 M2 84 00:21:36 01:26:02 00:58:37 02:53:59 00:41:54
92 RATALEWSKI Slawomir Piotrkowskie Kolarstwo 4 M4 85 00:28:21 01:18:42 00:58:48 02:54:08 00:42:03
93 SADOWSKI Piotr DISINN Club 45 M2 86 00:21:21 01:21:32 01:06:50 02:54:20 00:42:15
94 WINTOCH Marcin 27 M3 87 00:23:02 01:21:55 01:05:34 02:54:58 00:42:53
95 BEDNAREK Zbigniew 46 M2 88 00:23:18 01:25:53 01:01:02 02:55:21 00:43:16
96 JAKUBOWSKI Marcin 28 M3 89 00:21:08 01:24:39 01:06:09 02:55:37 00:43:32
97 RUTKOWSKI Konrad CrossBoxPro 11 M1 90 00:23:38 01:27:22 00:59:29 02:55:44 00:43:39
98 BLEW Wojciech 5 M4 91 00:22:16 01:24:07 01:05:10 02:56:02 00:43:57
99 JAWOR Marcin 47 M2 92 00:26:36 01:23:22 00:58:30 02:56:04 00:43:59
100 SOŚNIERZ Tomasz 48 M2 93 00:27:46 01:29:32 00:56:18 02:56:27 00:44:22
101 GŁĘBOCKI Przemysław e-przemek.pl 29 M3 94 00:28:42 01:28:45 00:55:01 02:56:35 00:44:30
102 ANTCZAK Agnieszka Biegacz Nowosolna 1 K3 8 00:28:17 01:29:51 00:53:21 02:57:02 00:44:57
103 CIESIUN Rafał PODGÓRZ TORUŃ 30 M3 95 00:22:47 01:33:43 00:55:57 02:58:08 00:46:03
104 BASARA Iwona 4 K2 9 00:21:47 01:29:29 01:02:19 02:58:10 00:46:05
105 RAPACKI Szymon Warsaw Sharks 49 M2 96 00:27:45 01:27:17 00:58:34 02:58:38 00:46:33
106 GŁODOWSKI Adam Żórawski Team 50 M1 97 00:20:11 01:29:09 01:06:19 03:00:05 00:48:00
107 STACHOWSKI Jarosław MIASTOAKTYWNI.PL 31 M3 98 00:31:28 01:20:27 01:04:49 03:00:51 00:48:46
108 BUNK Daria 5 K2 10 00:23:14 01:30:03 01:03:56 03:01:06 00:49:01
109 KRUGER Bartosz 12 M1 99 00:27:57 01:29:05 00:59:50 03:01:26 00:49:21
110 GERKE Marcin KKP Chełmża 51 M2 100 00:20:03 01:25:23 01:09:35 03:01:38 00:49:33
111 KOWALLEK Marek 52 M2 101 00:26:35 01:24:05 01:07:00 03:02:26 00:50:21
112 ZAWADOWSKI Marek TRISPACE 6 M4 102 00:27:44 01:23:45 01:07:50 03:04:42 00:52:37
113 JASIŃSKI Marek KUJAWSKO-POMORSKIE.PL 52 M2 103 00:27:24 01:26:46 01:05:53 03:04:44 00:52:39
114 JĘDRZEJCZYK Kasia Odłam Rozrywkowy 5 K2 11 00:22:13 01:31:36 01:05:55 03:04:58 00:52:53
115 WIRWICKI Łukasz TRI Starogard Gdański 53 M2 104 00:29:24 01:33:45 00:59:05 03:06:18 00:54:13
116 LISOWSKI Przemek CTMiR Spaszewski 32 M3 105 00:27:50 01:30:33 01:04:45 03:06:49 00:54:44
117 GAJEWSKI Przemek SyberianHamster 33 M3 106 00:29:52 01:32:28 01:00:30 03:08:23 00:56:18
118 WRÓBLEWSKA Joanna SKINLINE 2 K3 12 00:28:13 01:29:15 01:05:16 03:09:08 00:57:03
119 GRABOWSKA Anna Odłam Rozrywkowy 6 K2 13 00:22:27 01:26:26 01:16:09 03:10:19 00:58:14
120 PIOTROWSKI Maciej EDC Runners 54 M2 107 00:24:02 01:37:21 01:07:14 03:13:06 01:01:01
121 KALUKIN Krzysztof Complexsports Triathlon Team 34 M3 108 00:28:12 01:25:21 01:13:52 03:14:43 01:02:38
122 CIEŚLIK Dariusz 7 M4 109 00:28:58 01:35:13 01:04:51 03:15:21 01:03:16
123 WOŹNIAK Sebastian 55 M2 110 00:29:04 01:30:02 01:13:16 03:17:22 01:05:17
124 ZIELIŃSKI Marcin 13 M1 111 00:31:05 01:37:37 01:04:48 03:18:59 01:06:54
125 KONIECZNY Dawid 14 M1 112 00:27:32 01:43:45 01:07:47 03:24:46 01:12:41
126 BUTNY Rafał paulinabyks.pl 35 M3 113 00:18:29 01:59:37 01:04:53 03:32:20 01:20:15
127 GRUCHAŁA Piotr MEWA Gdynia 36 M3 114 00:18:30 01:59:37 01:04:58 03:32:26 01:20:21
128 GNIOT Dawid 56 M2 115 00:33:38 01:39:44 01:14:32 03:34:50 01:22:45
129 WASILEWSKA Luiza TMT 7 K2 14 00:31:20 01:41:56 01:20:11 03:38:04 01:25:59