Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #5 - Chełmża 2018 - 1/8 IM

2018-08-19
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 BOGDANOWICZ Dominik DECATHLON TEAM 1 M1 1 00:07:24 00:34:34 00:20:23 01:04:49 00:00:00
2 SUGIER Dawid Dziki z lasu 2 M1 2 00:08:35 00:34:05 00:20:48 01:05:37 00:00:48
3 RÓŻALSKI Piotr ETT - Elbląg Triathlon Team 1 M2 3 00:07:50 00:33:41 00:22:00 01:06:00 00:01:11
4 SOWA Michał Decathlon Triathlon Team 2 M2 4 00:08:29 00:35:15 00:20:01 01:06:10 00:01:21
5 KRAWCZYK Kacper Miejskie Centrum Sport Bełchatów 3 M1 5 00:08:20 00:34:24 00:21:08 01:06:25 00:01:36
6 BRONAKOWSKI Piotr Klub Sportowy ANUNNAKI/personaltriathlon.pl 3 M2 6 00:08:29 00:34:03 00:22:12 01:06:53 00:02:04
7 BARCZEWSKI Marek Bydgoszcz Triathlon Team 4 M1 7 00:09:20 00:35:05 00:20:56 01:07:38 00:02:49
8 SZUBA Eryk DECATHLON TEAM 5 M1 8 00:07:38 00:36:40 00:21:53 01:07:53 00:03:04
9 ŚLESICKI Rafał Ostre TEAM 4 M2 9 00:08:38 00:37:11 00:21:29 01:09:28 00:04:39
10 GĘBARA Rafał DECATHLON TEAM 5 M2 10 00:09:00 00:36:32 00:21:03 01:09:43 00:04:54
11 PAŁYSA Marek Tri NEGU 1 M3 11 00:07:45 00:35:13 00:25:32 01:11:12 00:06:23
12 CZECH Mariusz UKS TRI-TEAM RUMIA 6 M2 12 00:08:47 00:36:19 00:23:03 01:11:21 00:06:32
13 KRAJEWSKI Tomasz 7 M2 13 00:09:17 00:39:00 00:21:42 01:12:23 00:07:34
14 ZAŁUBSKI Jacek Jelcz Triathlon Project 8 M2 14 00:11:00 00:38:02 00:20:26 01:12:32 00:07:43
15 HINZ Marcin Endure Team / IronFactory.pl 9 M2 15 00:11:21 00:35:21 00:23:40 01:13:08 00:08:19
16 MASIAK Piotr KhuoOŃ Team 6 M1 16 00:08:10 00:41:24 00:22:17 01:14:07 00:09:18
17 SZCZEPANIAK Bartosz SZUKAM SPONSORA 7 M1 17 00:08:14 00:38:27 00:23:18 01:14:53 00:10:04
18 CZUMIEL Maciej JF 10 M2 18 00:11:19 00:37:45 00:23:09 01:14:55 00:10:06
19 BACHORSKI Bogdan Sun Race Rock Machin 2 M3 19 00:12:55 00:35:26 00:24:29 01:15:24 00:10:35
20 KOZŁOWSKI Michał Decathlon Team 11 M2 20 00:10:35 00:39:59 00:22:14 01:15:47 00:10:58
21 RUSAK Michal OnTheWok Energy Tri Team Gdynia 12 M2 21 00:08:50 00:38:42 00:25:07 01:16:11 00:11:22
22 ZIELIŃSKI Tomasz Wirtualna Polska Triathlon Team / Kuźnia Trathlonu 13 M2 22 00:10:09 00:38:43 00:24:26 01:16:19 00:11:30
23 LUBIŃSKI Kamil 8 M1 23 00:07:22 00:42:35 00:23:52 01:16:21 00:11:32
24 RUSAK Łukasz JaTrenuje CzemuNie 14 M2 24 00:08:54 00:40:21 00:23:41 01:16:24 00:11:35
25 KAC Marek Endure Team 3 M3 25 00:10:16 00:38:52 00:25:05 01:17:03 00:12:14
26 ŻYGENDA Robert "Brapol" Wiesz na czym stoisz! 1 M4 26 00:12:43 00:37:53 00:24:16 01:18:22 00:13:33
27 AMBROZIAK Krzysztof Autopay Sports Team 15 M2 27 00:10:59 00:38:38 00:25:50 01:18:25 00:13:36
28 KUBIK Agnieszka BCT Team Gdynia/ Tri Ladies 1 K2 1 00:08:57 00:37:10 00:28:54 01:18:27 00:13:38
29 DOBOSZ Michal Complexsports 4 M3 28 00:10:20 00:40:29 00:24:31 01:18:32 00:13:43
30 KULIK Kamil KULIK&KUREK 1 M0 29 00:10:31 00:41:09 00:23:53 01:18:51 00:14:02
31 TYWANEK Maciej 16 M2 30 00:11:33 00:41:08 00:23:49 01:19:26 00:14:37
32 DZIENISZ Marta ASP GDAŃSK 1 K2 2 00:10:52 00:40:49 00:25:17 01:19:39 00:14:50
33 NIEMCZUK Waldemar 2 M4 31 00:12:39 00:38:27 00:25:07 01:19:44 00:14:55
34 KIERUZEL Michał 17 M2 32 00:10:58 00:40:20 00:24:52 01:19:55 00:15:06
35 FORNALSKI Damian Decathlon Team 9 M1 33 00:16:42 00:34:49 00:24:36 01:19:59 00:15:10
36 MAZIARCZYK Marek SPORTEVO 5 M3 34 00:11:16 00:42:00 00:23:45 01:20:01 00:15:12
37 ARENTEWICZ Grzegorz Toruń Multisport Team 18 M2 35 00:08:00 00:41:14 00:27:24 01:20:15 00:15:26
38 PIETRUSZKA Magdalena Rozbiegane Działdowo 2 K2 3 00:11:14 00:42:34 00:23:28 01:20:19 00:15:30
39 GRYLAK Piotr MKS Koń Malbork 10 M1 36 00:08:18 00:42:57 00:26:26 01:20:25 00:15:36
40 BARTKOWSKI Marek EndureTeam 6 M3 37 00:13:42 00:37:48 00:25:19 01:20:45 00:15:56
41 ŁASKI Marek TRI Starogard Gdański 19 M2 38 00:11:20 00:39:15 00:27:29 01:20:59 00:16:10
42 MAZLOUM Amir Decathlon Team 20 M2 39 00:10:43 00:40:53 00:26:54 01:21:49 00:17:00
43 PŁUCIENNICZAK Jacek 21 M2 40 00:11:08 00:40:04 00:27:39 01:21:50 00:17:01
44 DYLĘGOWSKI Krzysztof Kuźnia Triathlonu 22 M2 41 00:10:31 00:41:32 00:27:12 01:22:07 00:17:18
45 CHOJNOWSKI Tomasz Toruński Klub Triathlonowy 23 M2 42 00:10:27 00:42:28 00:25:29 01:22:32 00:17:43
46 PIOTRKOWSKI Tomasz Mrówka Bhp 24 M2 43 00:12:14 00:39:20 00:27:29 01:22:37 00:17:48
47 HOGA Fryderyk 25 M2 44 00:11:25 00:42:30 00:24:17 01:22:38 00:17:49
48 BIANKOWSKI Piotr PiotrBiankowski Winterswimming 7 M3 45 00:07:19 00:41:16 00:30:29 01:22:45 00:17:56
49 KOWALSKI Sławomir 8 M3 46 00:08:11 00:42:14 00:28:52 01:23:07 00:18:18
50 JUSZCZYSZYN Krzysztof DECATHLON TEAM 26 M2 47 00:12:20 00:39:52 00:25:44 01:23:20 00:18:31
51 KUNIK Ewa Decathlon Team 2 K2 4 00:10:17 00:44:06 00:25:30 01:23:33 00:18:44
52 BEDNAREK Michal Centrum Komórek Team Tczew 27 M2 48 00:11:31 00:40:06 00:27:57 01:23:37 00:18:48
53 NAGELSKI Piotr 28 M2 49 00:13:05 00:39:43 00:27:55 01:24:27 00:19:38
54 TRĘDA Adam DECATHLON TEAM 11 M1 50 00:13:02 00:40:50 00:26:42 01:24:32 00:19:43
55 JANOWSKI Przemysław 29 M2 51 00:13:23 00:38:54 00:28:08 01:24:37 00:19:48
56 ZIÓŁKOWSKI Filip DECATHLON TEAM 12 M1 52 00:09:46 00:42:38 00:29:37 01:25:03 00:20:14
57 DOMAGALSKI Łukasz 30 M2 53 00:12:55 00:41:56 00:27:18 01:26:04 00:21:15
58 KSIĄŻEK Michał 13 M1 54 00:14:29 00:40:17 00:27:51 01:26:08 00:21:19
59 ZAWADZKI Mateusz 14 M1 55 00:11:09 00:43:22 00:27:44 01:26:10 00:21:21
60 MAKOWSKI Marcin 31 M2 56 00:12:41 00:42:03 00:27:34 01:26:42 00:21:53
61 JANYGA-KULIK Karolina KULIK&KUREK 1 K3 5 00:11:35 00:40:48 00:30:10 01:27:00 00:22:11
62 MOTYL Bartosz Rywal RHC 32 M2 57 00:10:57 00:41:57 00:29:15 01:27:04 00:22:15
63 TYLKOWSKI Marcin urwane śmigło 33 M2 58 00:10:40 00:42:33 00:30:55 01:27:17 00:22:28
64 MALAGOWSKI Łukasz TRI MALAGA 34 M2 59 00:10:44 00:44:27 00:27:42 01:27:22 00:22:33
65 ZATORSKI Ryszard 3 M4 60 00:11:45 00:42:21 00:28:26 01:27:24 00:22:35
66 FAŁKOWSKI Piotr 15 M1 61 00:11:20 00:42:54 00:27:57 01:27:25 00:22:36
67 PŁUCIENNICZAK Diana PersonalTraithlon.pl 3 K2 6 00:12:10 00:42:43 00:29:07 01:27:26 00:22:37
68 WALENTA Katarzyna Toruń Multisport Team 4 K2 7 00:08:26 00:43:47 00:31:03 01:27:32 00:22:43
69 GAWIN Krzysztof 16 M1 62 00:10:53 00:44:17 00:29:08 01:27:38 00:22:49
70 PLEWA Bartosz 9 M3 63 00:11:04 00:44:13 00:28:07 01:27:45 00:22:56
71 SZYMCZYK Marcin Miejskie Centrum Sportu Bełchatów 35 M2 64 00:11:29 00:43:17 00:29:16 01:27:48 00:22:59
72 ZIELIŃSKI Henryk Degest 1 M5 65 00:15:57 00:41:08 00:26:59 01:28:08 00:23:19
73 WASIEK Miroslaw 4 M4 66 00:10:56 00:45:34 00:27:59 01:28:30 00:23:41
74 JANIK Piotr 10 M3 67 00:10:23 00:43:30 00:30:56 01:28:54 00:24:05
75 HEYKA Piotr 17 M1 68 00:12:08 00:46:15 00:25:57 01:28:57 00:24:08
76 JAWORSKI Bartosz 11 M3 69 00:13:56 00:43:11 00:26:01 01:29:04 00:24:15
77 RUTKOWSKI Adam 18 M1 70 00:11:13 00:45:58 00:26:58 01:29:12 00:24:23
78 BOROS Wojciech 19 M1 71 00:14:39 00:43:56 00:25:55 01:29:33 00:24:44
79 PALMA Mirosław Podgórz Toruń 5 M4 72 00:14:42 00:42:24 00:27:39 01:29:50 00:25:01
80 KARŁOWICZ Joanna 2 K3 8 00:12:48 00:45:04 00:27:51 01:30:02 00:25:13
81 POHL DUCZMAL Elzbieta Stowarzyszenie More Active 3 K3 9 00:14:34 00:42:38 00:30:25 01:30:35 00:25:46
82 GAJDA Łukasz 20 M1 73 00:12:06 00:44:28 00:30:15 01:31:02 00:26:13
83 SIENKIEWICZ Wiktor Sienkiewicz 21 M1 74 00:13:46 00:42:42 00:31:15 01:31:09 00:26:20
84 KREFT Katarzyna 3 K2 10 00:12:30 00:43:19 00:31:15 01:31:19 00:26:30
85 SZYNALIK Sławomir 12 M3 75 00:11:55 00:44:31 00:30:52 01:31:52 00:27:03
86 KURYŁO Jędrzej WITC 36 M2 76 00:13:12 00:46:03 00:27:47 01:31:55 00:27:06
87 JARUSZEWSKI Krzysztof 13 M3 77 00:14:38 00:41:35 00:32:05 01:32:03 00:27:14
88 TURNO Szymon Turbo Team 14 M3 78 00:12:41 00:43:52 00:31:29 01:32:08 00:27:19
89 RYBACKI Paweł 15 M3 79 00:11:48 00:45:33 00:31:21 01:32:13 00:27:24
90 JANKOWSKI Łukasz 37 M2 80 00:12:43 00:43:10 00:31:21 01:32:16 00:27:27
91 WÓJCIK Monika 3life team 5 K2 11 00:10:42 00:44:52 00:32:57 01:32:35 00:27:46
92 WILLMA Andrzej Decathlon Rumia Team 6 M4 81 00:13:11 00:43:18 00:32:06 01:32:54 00:28:05
93 KOCJAN Piotr 38 M2 82 00:14:35 00:44:00 00:30:26 01:33:14 00:28:25
94 MARSZAŁEK Karina ENDURE Team 6 K2 12 00:09:48 00:45:43 00:32:44 01:33:28 00:28:39
95 BOWKUN Daniel Decathlon Team 21 M1 83 00:14:48 00:43:17 00:30:08 01:33:32 00:28:43
96 NIEMYSKA Dominika DECATHLON TEAM 4 K2 13 00:09:41 00:47:06 00:31:06 01:33:55 00:29:06
97 ZAMELSKI Paweł Pensjonat pod jemiołą 16 M3 84 00:12:03 00:42:00 00:34:25 01:34:20 00:29:31
98 MUCHA Natalia DECATHLON TEAM 5 K2 14 00:13:57 00:42:50 00:32:06 01:34:24 00:29:35
99 SOLEK Mieczysław NYPEL Reda 2 M5 85 00:15:42 00:41:52 00:32:02 01:34:29 00:29:40
100 WRÓBLEWSKI Jarosław 17 M3 86 00:12:17 00:42:11 00:33:55 01:34:38 00:29:49
101 MARSZAŁEK Tomasz 18 M3 87 00:12:52 00:44:12 00:32:04 01:34:59 00:30:10
102 MANISZEWSKI Zbigniew TRISPACE 3 M5 88 00:14:17 00:44:08 00:33:14 01:36:19 00:31:30
103 KADZIEWICZ Kamilla PersonalTriathlon 7 K2 15 00:11:15 00:47:19 00:33:35 01:36:31 00:31:42
104 GRALAK Damian 22 M1 89 00:12:53 00:51:05 00:29:00 01:37:41 00:32:52
105 PNIEWSKI Jan Prosave.pl 19 M3 90 00:15:54 00:47:28 00:28:53 01:37:41 00:32:52
106 JAKUBIAK Paweł DECATHLON 23 M1 91 00:12:17 00:46:34 00:34:01 01:37:57 00:33:08
107 HACHAJ Dawid HACHAJ TEAM 39 M2 92 00:12:55 00:47:02 00:33:21 01:38:02 00:33:13
108 OSTROWSKI Wojciech 24 M1 93 00:12:42 00:47:59 00:33:28 01:38:05 00:33:16
109 DĄBROWSKA-SZWAJA Aleksandra 5 K3 16 00:14:20 00:50:52 00:27:54 01:38:14 00:33:25
110 ZWOLINSKA Beata 1 K4 17 00:14:34 00:47:46 00:32:21 01:38:46 00:33:57
111 HERBER Arek KasiArki 20 M3 94 00:14:29 00:49:34 00:29:50 01:38:51 00:34:02
112 ZAWADZKI Łukasz Go Go 40 M2 95 00:15:56 00:47:00 00:31:45 01:39:02 00:34:13
113 KIRYLUK Piotr 7 M4 96 00:14:33 00:42:56 00:36:25 01:39:30 00:34:41
114 WÓJCIK Marek Triclub 41 M2 97 00:11:23 00:45:58 00:38:07 01:40:22 00:35:33
115 BOWKUN Karol DECATHLON TEAM 25 M1 98 00:17:24 00:45:09 00:32:48 01:40:25 00:35:36
116 BAJKO Jerzy 26 M1 99 00:08:27 00:59:02 00:31:06 01:41:27 00:36:38
117 JĘDRZEJEWSKA Nela TRI Starogard Gdański 1 K0 18 00:09:59 00:51:28 00:36:19 01:41:44 00:36:55
118 KORONA Tatiana Triclub 2 K4 19 00:09:29 00:49:40 00:36:14 01:41:50 00:37:01
119 ZIĘBA Agnieszka Dzierzgoń Team 8 K2 20 00:14:22 00:50:58 00:33:00 01:42:59 00:38:10
120 BOGUSIEWICZ Katarzyna 9 K2 21 00:17:43 00:52:42 00:29:20 01:43:32 00:38:43
121 OSTROWSKI Waldemar Prosave.pl 8 M4 100 00:13:58 00:50:23 00:34:09 01:44:00 00:39:11
122 RESPONDEK Agnieszka Complexsports 6 K3 22 00:15:11 00:48:48 00:35:39 01:44:22 00:39:33
123 PERCHALUK-MANDAT Joanna 10 K2 23 00:12:37 00:48:48 00:38:14 01:44:24 00:39:35
124 RAJCZAK Agnieszka DECATHLON TEAM - dystans 1/8 11 K2 24 00:14:35 00:56:23 00:30:48 01:45:48 00:40:59
125 JABŁOŃSKA-KOWALSKA Marta FIZJODUET KOWALSCY 12 K2 25 00:14:56 00:53:53 00:32:31 01:45:51 00:41:02
126 BARTCZAK Magda ETT-Elbląg Triathlon Team / Toruń Multisport Team 13 K2 26 00:17:06 00:46:43 00:37:34 01:46:12 00:41:23
127 METKOWSKI Mateusz 27 M1 101 00:09:52 00:49:37 00:39:52 01:46:59 00:42:10
128 RÓŻYCKA Marlena 14 K2 27 00:14:37 00:52:25 00:34:58 01:47:53 00:43:04
129 BRUSKI Dariusz Autobus z napisem: koniec wyścigu. 9 M4 102 00:13:40 00:46:47 00:41:56 01:48:29 00:43:40
130 FAŁKOWSKI Leszek 42 M2 103 00:17:38 00:49:06 00:36:52 01:48:32 00:43:43
131 JASKOWSKA-PAWSKA Danuta PAWSKI TEAM 7 K3 28 00:20:04 00:49:38 00:34:34 01:49:25 00:44:36
132 JUREK Adam 28 M1 104 00:28:59 00:47:01 00:31:08 01:51:28 00:46:39
133 KURCIN Tomasz CompleXsports Team 21 M3 105 00:13:45 00:46:30 00:43:07 01:51:40 00:46:51
134 KOTFIS Ryszard Miziar-Sport 4 M5 106 00:18:31 00:52:06 00:51:15 02:08:48 01:03:59
135 ŚLĄZAK Barbara 6 K2 29 00:13:02 01:04:30 00:48:59 02:10:37 01:05:48