Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy #1 Ustka 2018- dystans KRÓTKI

2018-04-22
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 DAMPC Karol Bike U Up 1 M2 1 00:16:36 00:25:44 00:09:12 00:53:48 00:00:00
2 KRZEMIŃSKI Jakub Team Verge Polska BikeUUP 1 M1 2 00:18:07 00:25:32 00:10:06 00:55:53 00:02:05
3 WRONKA Cezary GT RAT / Torus Triathlon Team 2 M2 3 00:17:36 00:26:56 00:09:22 00:55:55 00:02:07
4 CZAJKOWSKI Paweł 3 M3 4 00:18:56 00:25:19 00:10:22 00:56:33 00:02:45
5 ZAJK Michał 2 M1 5 00:17:36 00:26:45 00:09:48 00:56:53 00:03:05
6 WĄSIK Małgorzata Waniewski Coaching 1 K2 1 00:18:21 00:27:19 00:10:07 00:57:59 00:04:11
7 SWOREK Dawid EUROKOS 4 M2 6 00:18:59 00:26:24 00:10:29 00:58:05 00:04:17
8 ZAJK Radosław 5 M2 7 00:17:50 00:28:00 00:10:03 00:58:53 00:05:05
9 CHIRK Robert 1Liga triathlon team 1 M3 8 00:18:57 00:27:30 00:10:15 00:59:00 00:05:12
10 PIEKARSKI Marek Restauracja KING FU Bydgoszcz / Trispace 2 M3 9 00:19:27 00:26:56 00:10:43 00:59:40 00:05:52
11 GÓRSKI Sławomir 3 M3 10 00:19:21 00:28:08 00:10:22 01:00:22 00:06:34
12 ORKWISZEWSKI Krzysztof Sailors 6 M3 11 00:19:16 00:27:11 00:10:33 01:00:34 00:06:46
13 BETHKE Slawek BikeBoys.pl CadMario Team 3 M1 12 00:20:11 00:26:39 00:11:11 01:00:56 00:07:08
14 OSTROWSKI Łukasz Invictus 3City 4 M1 13 00:19:11 00:28:41 00:10:18 01:01:19 00:07:31
15 MŁYNARCZYK Zbigniew CPSP Ustka 7 M2 14 00:19:57 00:27:05 00:11:39 01:01:31 00:07:43
16 KRAKOWSKI Jan Invictus 3City 5 M1 15 00:20:00 00:28:28 00:10:54 01:02:00 00:08:12
17 OSTROWSKI Maciej 6 M1 16 00:19:35 00:29:35 00:10:30 01:02:41 00:08:53
18 GIERCZAK Pawel 8 M2 17 00:19:57 00:29:20 00:11:33 01:03:01 00:09:13
19 KASZYŃSKI Tomasz 4 M3 18 00:20:50 00:28:06 00:11:24 01:03:20 00:09:32
20 MICHALAK Jakub ChampionMan Team 7 M1 19 00:20:22 00:27:45 00:12:20 01:03:27 00:09:39
21 LASKA Grzegorz OZ USTKA 9 M2 20 00:18:56 00:30:52 00:11:16 01:03:48 00:10:00
22 WYRWICKI Rafał 10 M2 21 00:21:43 00:28:10 00:11:41 01:03:59 00:10:11
23 MICHALAK Michał Dziki Koszalin 11 M2 22 00:22:19 00:27:17 00:11:35 01:04:05 00:10:17
24 MAZUREK Arkadiusz OPEN BALANCE HEALTH TRI-TEAM ELBLĄG 1 M4 23 00:20:31 00:29:17 00:10:48 01:04:05 00:10:17
25 WALCZAK Radosław 12 M2 24 00:21:00 00:27:23 00:11:45 01:04:12 00:10:24
26 ZIUKO Michał 8 M1 25 00:20:44 00:29:29 00:11:25 01:04:41 00:10:53
27 STĘPLIŃSKI Krzysztof CTS 13 M2 26 00:21:06 00:29:01 00:11:53 01:05:01 00:11:13
28 KOWALEWSKI Maciej Endure Team 5 M3 27 00:20:35 00:30:05 00:11:50 01:05:04 00:11:16
29 USTOWSKI Przemysław USTeam 6 M3 28 00:21:35 00:28:42 00:11:28 01:05:14 00:11:26
30 LEWIŃSKI Andrzej biegamyrazem.pl / CTS 7 M3 29 00:21:27 00:29:59 00:11:29 01:05:24 00:11:36
31 DZIENISZ Marta ASP GDAŃSK 2 K2 2 00:21:54 00:29:17 00:11:57 01:05:39 00:11:51
32 BUŚKO Paweł 3Team Charbrowo 8 M3 30 00:20:49 00:29:03 00:11:52 01:05:43 00:11:55
33 CZAJA Bogdan 9 M3 31 00:21:05 00:30:48 00:11:35 01:05:46 00:11:58
34 RADTKE Rafał Independent Runner 14 M2 32 00:19:48 00:31:28 00:11:03 01:05:54 00:12:06
35 SZTYGIEL Maciej ACTIVE TEAM PORTA 10 M3 33 00:21:31 00:30:22 00:11:52 01:06:09 00:12:21
36 BARANOWSKI Roman ACTIVE TEAM PORTA 11 M3 34 00:21:20 00:30:22 00:11:28 01:06:10 00:12:22
37 HABUŁYK Tomasz Tripaka Przechlewo 2 M4 35 00:21:53 00:29:33 00:12:06 01:06:43 00:12:55
38 PAKULSKI Marcin 12 M3 36 00:20:34 00:31:59 00:11:11 01:07:03 00:13:15
39 ŻOŁNIERUK Mariusz 15 M2 37 00:21:04 00:30:55 00:12:19 01:07:17 00:13:29
40 GAZARKIEWICZ Michał DREAM TRI TEAM 13 M3 38 00:21:48 00:30:15 00:11:54 01:07:29 00:13:41
41 RODZIŃSKI Damian STOPA SŁUPSK 14 M3 39 00:21:54 00:29:14 00:12:55 01:08:08 00:14:20
42 BLUJ Roman VO2max MTB Tem 3 M4 40 00:23:19 00:29:01 00:13:01 01:08:23 00:14:35
43 GRECZYŁO Stasiu Complexsports 1 M0 41 00:21:14 00:32:17 00:12:35 01:08:40 00:14:52
44 KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna USB Urząd Miasta Ustka 1 K3 3 00:21:18 00:33:20 00:11:20 01:08:44 00:14:56
45 JASIUCHNA Marek Pieczarkowe Łapki Świnoujście 16 M2 42 00:22:35 00:30:36 00:12:00 01:09:00 00:15:12
46 NAPIERACZ Marta Endure Team 1 K2 4 00:22:17 00:31:51 00:12:07 01:09:06 00:15:18
47 WIŚNIEWSKI Krzysztof Rozbiegani-Żychlin 15 M3 43 00:22:33 00:30:47 00:12:08 01:09:14 00:15:26
48 BAJSTOK Adrian UKS Junior Nietążkowo 9 M1 44 00:21:54 00:32:23 00:12:36 01:09:40 00:15:52
49 STAŃCZYK Wojciech Dovista Active Team 4 M4 45 00:23:31 00:31:25 00:11:55 01:09:48 00:16:00
50 KACZMAREK Krzysztof BIEGACZE PÓŁNOCY 16 M3 46 00:23:04 00:30:59 00:13:16 01:09:49 00:16:01
51 DĘGA Ryszard Tupot Ustka 1 M5 47 00:20:55 00:33:37 00:11:26 01:10:22 00:16:34
52 ROBLES Jose CASTILLA 17 M2 48 00:22:50 00:32:00 00:13:48 01:10:59 00:17:11
53 ZARZYCKI Dariusz 18 M2 49 00:21:57 00:33:41 00:12:42 01:11:03 00:17:15
54 MONDRE Piotr Lęborskie Towarzystwo Sportowe 2 M5 50 00:23:51 00:30:25 00:12:53 01:11:09 00:17:21
55 TRUSIAK Mateusz 2 M0 51 00:23:48 00:31:41 00:13:35 01:11:31 00:17:43
56 KWAŚNIAK Zdzisław STOPA Słupsk 5 M4 52 00:23:14 00:30:10 00:13:06 01:11:35 00:17:47
57 BOŻEK Łukasz Morpol Racing Team 19 M2 53 00:23:45 00:30:40 00:13:38 01:11:38 00:17:50
58 JĘDRZEJCZAK Piotr 17 M3 54 00:23:24 00:33:06 00:12:13 01:11:55 00:18:07
59 WOJTALIK Adrian Aktywna Fabryka 10 M1 55 00:22:24 00:33:19 00:12:53 01:12:18 00:18:30
60 MICHALAK Kazimierz ChampionMan Team 3 M5 56 00:22:34 00:32:04 00:13:53 01:12:20 00:18:32
61 JASKUŁKE Irek ACTIVE TEAM PORTA 18 M3 57 00:23:13 00:33:06 00:13:08 01:13:17 00:19:29
62 KOCZOROWSKI Paweł W.P.K Słoń Team Ustka 19 M3 58 00:20:52 00:37:45 00:11:42 01:13:35 00:19:47
63 KOPACZ Rafał rafalkopacz.pl 20 M2 59 00:23:13 00:32:22 00:13:29 01:13:53 00:20:05
64 PIEKUT Marcin Motywatornia Team 20 M3 60 00:23:19 00:35:33 00:12:13 01:14:13 00:20:25
65 CHODOR Izabela TKKF Koszalin 2 K2 5 00:23:42 00:34:46 00:12:44 01:14:16 00:20:28
66 HAUPA Wojciech 21 M3 61 00:25:32 00:32:36 00:13:56 01:14:57 00:21:09
67 WOJCIECHOWSKI Zbigniew 4 M5 62 00:24:17 00:33:42 00:13:14 01:15:08 00:21:20
68 CHYBA Bartek Marynarka Wojenna 22 M3 63 00:26:22 00:33:27 00:12:29 01:15:10 00:21:22
69 RACZYŃSKI Roman Grand Lubicz 23 M3 64 00:25:12 00:32:19 00:13:09 01:15:20 00:21:32
70 MARTYNOWICZ Maria TRISPACE 2 K3 6 00:25:45 00:31:53 00:13:31 01:15:24 00:21:36
71 KOWALSKI Krzysztof HRmax Cross Team 6 M4 65 00:23:51 00:34:15 00:13:54 01:15:40 00:21:52
72 MAJCHER Radosław 24 M3 66 00:25:56 00:33:07 00:14:16 01:15:45 00:21:57
73 SZCZEPANIAK Piotr Drużyna Wilka 7 M4 67 00:22:11 00:37:30 00:13:08 01:15:46 00:21:58
74 KOZUB Tomasz Łosoś T.E.A.M. 21 M2 68 00:23:41 00:33:53 00:13:30 01:15:58 00:22:10
75 DOMINIK Wiesław PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWO 8 M4 69 00:26:41 00:30:44 00:14:12 01:16:15 00:22:27
76 MICHALAK Kamil 11 M1 70 00:26:15 00:32:18 00:14:16 01:16:45 00:22:57
77 SEYDAK Ewelina DON BOSCO TEAM 3 K2 7 00:25:29 00:33:11 00:14:27 01:16:53 00:23:05
78 ŁUKASIEWICZ Aleksandra DZIKI KOSZALIN 3 K2 8 00:26:47 00:31:33 00:14:39 01:16:58 00:23:10
79 SKOMOROWSKI Michał 22 M2 71 00:25:15 00:34:34 00:14:26 01:17:04 00:23:16
80 ROCŁAWSKI Grzegorz Grand Lubicz 23 M2 72 00:23:46 00:36:18 00:14:38 01:17:41 00:23:53
81 ŚLOT Michał TTC Beretta Toruń 25 M3 73 00:25:06 00:34:30 00:13:10 01:17:41 00:23:53
82 LEMAŃSKA Katarzyna USB Ustka 4 K2 9 00:23:48 00:37:39 00:13:08 01:18:03 00:24:15
83 JUSZCZAK Krzysztof 5 M5 74 00:26:13 00:33:52 00:14:43 01:18:14 00:24:26
84 BOŻEK Mateusz Grand Lubicz 24 M2 75 00:25:50 00:33:52 00:14:56 01:18:19 00:24:31
85 BOLLIN Ilona CTS 3 K3 10 00:26:02 00:34:45 00:13:59 01:18:29 00:24:41
86 CZECH Roman GOCH BYTÓW 6 M5 76 00:27:10 00:34:13 00:13:59 01:18:37 00:24:49
87 PSTRĄGOWSKA Marlena DZIKI KOSZALIN 4 K2 11 00:25:29 00:35:45 00:13:51 01:18:54 00:25:06
88 SADOWSKI Michał 25 M2 77 00:25:45 00:35:16 00:13:16 01:19:04 00:25:16
89 SZCZEPAŃSKI Darek 9 M4 78 00:26:10 00:34:11 00:14:19 01:19:28 00:25:40
90 OŁUBIEC Marta AKTYWNA FABRYKA 5 K2 12 00:26:12 00:34:09 00:14:50 01:19:41 00:25:53
91 PELA Hanna USB 4 K3 13 00:25:52 00:36:26 00:14:39 01:19:58 00:26:10
92 KALINOWSKA Anna UKS Omega Gruta 6 K2 14 00:25:28 00:34:41 00:15:22 01:20:28 00:26:40
93 SKRZYPCZAK Maria EUROKOS 5 K2 15 00:29:17 00:32:19 00:15:30 01:20:36 00:26:48
94 RODAK-JEZIAK Adriana 5 K3 16 00:26:16 00:34:46 00:15:43 01:20:50 00:27:02
95 SOKOŁOWSKA Alicja SŁUPSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE MARLIN 7 K2 17 00:26:47 00:35:29 00:15:01 01:21:48 00:28:00
96 FRYDRYSIAK Wojciech 12 M1 79 00:28:45 00:30:31 00:17:59 01:22:23 00:28:35
97 ASZKIŁOWICZ Marcin ZAPP Warzymice 26 M3 80 00:26:56 00:31:31 00:17:11 01:22:52 00:29:04
98 SKRZYPCZAK-ASZKIŁOWICZ Ania ZAPP Warzymice 8 K2 18 00:26:55 00:34:14 00:17:14 01:22:52 00:29:04
99 KOZA Joanna Ustecka Szkoła Biegania 9 K2 19 00:26:51 00:37:55 00:15:44 01:23:28 00:29:40
100 GRABOWICZ Jerzy TUPOT USTKA 7 M5 81 00:25:23 00:37:35 00:15:42 01:24:19 00:30:31
101 ZIEMANN Krzysztof ACTIVE TEAM PORTA 27 M3 82 00:28:41 00:32:54 00:18:04 01:24:45 00:30:57
102 BLUJ Elżbieta 10 K2 20 00:29:20 00:36:07 00:16:02 01:24:48 00:31:00
103 LEWANDOWSKA Patrycja ,,GRAND LUBICZ USTKA" 6 K2 21 00:26:02 00:40:20 00:13:56 01:25:00 00:31:12
104 PONIATOWSKA Aleksandra Smaruj na Trening Team 11 K2 22 00:28:43 00:35:46 00:16:30 01:25:40 00:31:52
105 WIELIKDZIEŃ Aleksandra Decathlon Słupsk 7 K2 23 00:27:56 00:39:10 00:16:15 01:25:54 00:32:06
106 PŁOTKA Grzegorz 26 M2 83 00:28:49 00:35:37 00:17:02 01:26:02 00:32:14
107 JASIUCHNA Aleksandra Pieczarkowe Łapki Świnoujście 12 K2 24 00:29:35 00:39:11 00:15:08 01:27:58 00:34:10
108 PŁOTKA Emilia 13 K2 25 00:28:49 00:40:25 00:14:50 01:28:38 00:34:50
109 KUBIAK Paweł 27 M2 84 00:27:08 00:43:55 00:14:21 01:28:39 00:34:51
110 MURAŃSKI Józef Borowion Jastarnia 8 M5 85 00:30:54 00:35:01 00:20:00 01:30:47 00:36:59
111 MARCZAK Małgorzata 1 K4 26 00:28:42 00:41:38 00:16:54 01:31:18 00:37:30
112 MŁYNARCZYK Magdalena 14 K2 27 00:31:57 00:37:52 00:18:10 01:31:24 00:37:36
113 SZCZEPANIK Piotr 28 M2 86 00:29:19 00:42:44 00:16:58 01:32:11 00:38:23
114 WOŹNIAK Karolina 15 K2 28 00:31:42 00:40:50 00:16:50 01:32:38 00:38:50
115 KOZUB Paweł ŁOSOŚ T.E.A.M 13 M1 87 00:27:56 00:40:22 00:20:18 01:32:48 00:39:00
116 OSTROWSKI Kacper 14 M1 88 00:28:57 00:43:27 00:17:04 01:33:23 00:39:35
117 NIKODEMSKA Joasia fregata-ustka.pl 16 K2 29 00:32:07 00:38:12 00:19:09 01:33:50 00:40:02
118 WARAS Magdalena 17 K2 30 00:29:13 00:46:23 00:16:56 01:35:48 00:42:00
119 OSKROBA Aleksandra Ustka na fali 18 K2 31 00:34:04 00:38:18 00:19:56 01:36:01 00:42:13
120 GUDANIEC Magdalena 19 K2 32 00:28:37 00:49:03 00:15:51 01:38:09 00:44:21
121 ABRAMCZYK Dorota 20 K2 33 00:30:56 00:45:56 00:18:10 01:39:20 00:45:32
122 WISZOWATY Oskar 15 M1 89 00:28:09 00:47:09 00:20:06 01:39:31 00:45:43
123 WYSOCKA-SZCZEPANIK Katarzyna 21 K2 34 00:30:32 00:48:49 00:18:03 01:40:20 00:46:32
124 LEWANDOWSKA Daria Grand Lubicz Team 8 K2 35 00:28:02 00:52:39 00:16:32 01:40:32 00:46:44
125 NOWALIŃSKI Michał 29 M2 90 00:33:13 00:50:24 00:17:21 01:45:56 00:52:08
126 ISKRA Joanna 22 K2 36 00:29:08 00:56:20 00:17:56 01:47:19 00:53:31