Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #6 - Mrągowo 2018 - 1/4 IM

2018-09-02
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 SPALENIAK Tomasz Endure Team 1 M1 1 00:15:13 01:07:33 00:36:15 02:01:36 00:00:00
2 JUŚKIW Paweł 3athlete 1 M2 2 00:13:47 01:11:15 00:43:08 02:10:41 00:09:05
3 KOPER Mateusz GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM 2 M2 3 00:17:56 01:11:44 00:38:29 02:11:16 00:09:40
4 GRODZKI Marek CTS Czaja Training System 1 M3 4 00:16:36 01:07:45 00:44:01 02:11:57 00:10:21
5 KLUSZCZYŃSKI Robert Toruń Multisport Team 2 M3 5 00:18:56 01:10:05 00:40:44 02:13:05 00:11:29
6 KOŁOSOWSKI Kamil Nadaktywni/Peleton.pl 3 M2 6 00:17:24 01:13:20 00:40:15 02:13:58 00:12:22
7 NOWAK Krzysztof Warach-Rowery 4 M2 7 00:17:41 01:10:57 00:43:26 02:15:49 00:14:13
8 KOZIELSKI Michał CTS 5 M2 8 00:16:43 01:13:32 00:41:32 02:16:03 00:14:27
9 SZUL Daniel UKS TRS SUSZ KWP OLSZTYN 6 M2 9 00:18:28 01:12:44 00:42:33 02:17:15 00:15:39
10 POLAŃSKI Tomasz B4 Sport 3 M3 10 00:18:39 01:16:04 00:39:23 02:17:17 00:15:41
11 LANGE Grzegorz KOLSPORT.PL 4 M3 11 00:17:28 01:14:07 00:43:39 02:18:19 00:16:43
12 JEDOWSKI Maciej Uks trs susz 7 M2 12 00:18:19 01:12:10 00:45:25 02:19:00 00:17:24
13 WRONKA Cezary GT RAT 8 M2 13 00:18:24 01:16:16 00:39:46 02:19:39 00:18:03
14 CHLEBOWSKI Jan 9 M2 14 00:17:32 01:16:20 00:44:13 02:20:58 00:19:22
15 JAKUBCZAK Andrzej 10 M2 15 00:13:58 01:15:49 00:47:59 02:21:48 00:20:12
16 ŁYCZEK Marcin TRI Kętrzyn 5 M3 16 00:18:59 01:17:55 00:39:54 02:21:59 00:20:23
17 ORŁOWSKI Piotr TRI-Dunajek 6 M3 17 00:18:46 01:16:03 00:45:05 02:22:47 00:21:11
18 RYNKO Pawel Startuję bo nie lubię ;-) 11 M2 18 00:18:44 01:17:06 00:44:46 02:23:45 00:22:09
19 CHODYNA Monika 3life team 1 K2 1 00:13:51 01:17:01 00:50:05 02:24:04 00:22:28
20 NAWROCKI Sergiusz 1 M4 19 00:16:28 01:18:42 00:46:57 02:25:37 00:24:01
21 GRYGORUK Tomasz Hajnówka Biega 12 M2 20 00:17:54 01:16:22 00:49:06 02:26:29 00:24:53
22 SZKLARCZYK Michał 2 M1 21 00:17:02 01:18:06 00:48:27 02:27:45 00:26:09
23 NIGOT Krzysztof CTS AirBike 7 M3 22 00:19:43 01:19:53 00:45:05 02:29:02 00:27:26
24 BRODOWSKA Justyna TRINERGY 1 K2 2 00:19:34 01:17:57 00:47:43 02:29:28 00:27:52
25 ZARZYCKI Jakub 8 M3 23 00:20:58 01:17:06 00:46:57 02:29:36 00:28:00
26 KAMIŃSKI Dariusz TEAM ELEKTRYK 13 M2 24 00:18:38 01:19:43 00:47:20 02:29:41 00:28:05
27 SALINSKI Michal TRAKTOR TEAM 14 M2 25 00:19:41 01:17:22 00:49:17 02:29:54 00:28:18
28 PLICHTA Andrzej Team Bonanza 15 M2 26 00:20:54 01:17:26 00:45:34 02:29:57 00:28:21
29 BLEW Marcin 3 M1 27 00:18:31 01:21:23 00:46:50 02:30:30 00:28:54
30 MIKRUT Damian AZS WSL Poznań / Rossmann SDP 4 M1 28 00:18:10 01:20:06 00:49:12 02:31:36 00:30:00
31 MACIUSZONEK Jacek Tri Kids 16 M2 29 00:19:21 01:21:49 00:47:17 02:31:49 00:30:13
32 WEJKUĆ Grzegorz 9 M3 30 00:19:12 01:20:08 00:48:48 02:31:55 00:30:19
33 LISTWOŃ Bartłomiej 17 M2 31 00:20:09 01:20:35 00:46:42 02:33:07 00:31:31
34 MAZUROWSKI Tomasz MazakTeam 10 M3 32 00:23:52 01:20:38 00:44:33 02:33:27 00:31:51
35 KLEJZEROWICZ Roman SBR TEAM EŁK 11 M3 33 00:20:56 01:22:38 00:47:19 02:34:27 00:32:51
36 BARTOCHOWSKI Łukasz Van Hooy Bike Manufaktur 18 M2 34 00:21:14 01:19:43 00:49:54 02:34:43 00:33:07
37 KAROLEWSKI Krzysztof Kriss Coaching 19 M2 35 00:22:56 01:23:53 00:43:26 02:35:15 00:33:39
38 KAMINSKI Wojciech 12 M3 36 00:17:52 01:23:30 00:50:55 02:35:51 00:34:15
39 BARTKOWSKI Marek EndureTeam 13 M3 37 00:22:08 01:19:00 00:49:49 02:36:00 00:34:24
40 RAFALAK Grzegorz SAMSUNG 20 M2 38 00:18:46 01:22:49 00:49:34 02:36:08 00:34:32
41 ZIELIŃSKA Anna 3life team 2 K2 3 00:18:30 01:22:07 00:52:26 02:36:12 00:34:36
42 KUCAL Maciej 3athlete 21 M2 39 00:22:35 01:20:27 00:50:11 02:36:48 00:35:12
43 RACHWALIK Kamil Mrągowskie Dziki 5 M1 40 00:18:21 01:21:25 00:53:12 02:36:59 00:35:23
44 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata CTS Czaja Training System 1 K3 4 00:21:04 01:21:23 00:50:10 02:37:02 00:35:26
45 WYPYCH Kamil 22 M2 41 00:23:35 01:21:39 00:47:41 02:37:25 00:35:49
46 RĄCZKOWSKI Dariusz 14 M3 42 00:20:49 01:20:34 00:50:27 02:37:25 00:35:49
47 CIBOROWSKI Sebastian seba-sport Pisz 15 M3 43 00:16:33 01:23:40 00:52:24 02:37:31 00:35:55
48 REGLIŃSKA Agnieszka 2 K3 5 00:17:14 01:24:14 00:51:14 02:37:44 00:36:08
49 DEPTUŁA Tomasz 23 M2 44 00:21:09 01:23:32 00:49:44 02:37:50 00:36:14
50 BEDNAREK Patrycja TRISPACE 3 K2 6 00:19:25 01:21:08 00:54:11 02:37:56 00:36:20
51 RUTKOWSKI Grzegorz Libro Cycling Team 24 M2 45 00:23:18 01:22:09 00:47:53 02:38:00 00:36:24
52 ROMANOW Marcin 16 M3 46 00:20:33 01:17:51 00:56:08 02:38:45 00:37:09
53 REKOWSKI Norbert EuCOVIPCAR 25 M2 47 00:20:21 01:21:56 00:50:31 02:39:42 00:38:06
54 KRZEMIŃSKI Maciej MSU S.A. 26 M2 48 00:24:38 01:20:59 00:49:09 02:40:01 00:38:25
55 OPŁOTNY Andrzej TriMachine 17 M3 49 00:21:56 01:21:39 00:52:26 02:40:21 00:38:45
56 LIPIŃSKI Marcin 18 M3 50 00:17:24 01:20:41 00:56:40 02:40:23 00:38:47
57 ROGULSKI Rafał Kętrzyn 19 M3 51 00:22:24 01:21:07 00:52:05 02:40:35 00:38:59
58 WÓJCIK Marcin Rant Bartoszyce 27 M2 52 00:21:31 01:28:34 00:47:48 02:41:03 00:39:27
59 DEJNAROWICZ Piotr biegamyrazem.pl 28 M2 53 00:20:22 01:23:22 00:52:49 02:41:28 00:39:52
60 PIOTROWICZ Ewa Sportevo 4 K2 7 00:18:49 01:27:36 00:51:47 02:41:34 00:39:58
61 KRUPA Tomasz Traktor Team Gmina Kwidzyn 29 M2 54 00:22:30 01:21:32 00:53:15 02:42:09 00:40:33
62 KMITA Krzysztof 30 M2 55 00:20:36 01:24:40 00:51:30 02:42:21 00:40:45
63 ZAPADKA Marcin 31 M2 56 00:21:31 01:25:36 00:51:13 02:42:51 00:41:15
64 PROKOPCZUK Dariusz Najmowicz Triathlon 32 M2 57 00:21:00 01:24:43 00:53:00 02:42:53 00:41:17
65 KRZYŻANOWSKI Piotr 6 M1 58 00:19:24 01:25:40 00:54:39 02:43:10 00:41:34
66 WYSOTA Paweł 33 M2 59 00:20:05 01:22:58 00:56:05 02:43:24 00:41:48
67 BOGORODZ Mateusz 34 M2 60 00:23:23 01:25:53 00:49:57 02:43:25 00:41:49
68 JAKIMA Rafał 35 M2 61 00:22:00 01:26:43 00:49:30 02:43:40 00:42:04
69 BECZEK Jarek NeON Team 36 M2 62 00:20:11 01:25:52 00:53:11 02:43:55 00:42:19
70 PIEKARSKI Paweł 7 M1 63 00:16:11 01:20:51 01:03:27 02:44:21 00:42:45
71 FOMICHEV Dmitrii 111CLUB 2 M4 64 00:18:24 01:28:19 00:53:03 02:44:23 00:42:47
72 WIECH Roman 20 M3 65 00:17:11 01:23:04 01:01:11 02:45:39 00:44:03
73 HARTLIŃSKI Wojciech 37 M2 66 00:21:09 01:26:12 00:53:45 02:45:46 00:44:10
74 MARCINIAK Izabela K.S. Celironman SA 5 K2 8 00:18:01 01:27:11 00:57:09 02:46:21 00:44:45
75 HERMANN Tomasz BHP RODO THN 21 M3 67 00:21:30 01:29:39 00:52:50 02:47:50 00:46:14
76 TYLUTKI Kamil MBC Team 38 M2 68 00:21:25 01:27:31 00:55:24 02:48:03 00:46:27
77 KAPIARZ Julia 2 K2 9 00:19:28 01:28:04 00:56:12 02:48:10 00:46:34
78 CNOTA Janusz UKS Tri-Team Rumia 1 M5 69 00:22:16 01:26:39 00:55:18 02:49:05 00:47:29
79 SADOWSKI Piotr DISINN Club 39 M2 70 00:20:14 01:21:16 01:00:33 02:49:42 00:48:06
80 MARKOWSKI Marcin Luz Grupa Mrągowo 22 M3 71 00:22:00 01:26:56 00:55:52 02:49:57 00:48:21
81 TOMASZEWSKI Marcin MaoBrakowao 23 M3 72 00:21:05 01:25:52 00:58:32 02:50:11 00:48:35
82 PODLASKI Paweł 8 M1 73 00:22:01 01:33:22 00:48:39 02:50:15 00:48:39
83 SKATULNIK Sławomir Piotrkowski Klub Biegacza Endrorfina 3 M4 74 00:24:45 01:25:03 00:55:26 02:50:43 00:49:07
84 KAŁUŻNY Mikołaj 24 M3 75 00:22:10 01:26:07 00:59:02 02:51:37 00:50:01
85 RACHWALIK Andrzej Mrągowskie Dziki 9 M1 76 00:19:25 01:29:48 00:58:12 02:51:55 00:50:19
86 BULAS Tomasz -- 10 M1 77 00:19:40 01:34:18 00:50:38 02:52:10 00:50:34
87 DUSIŃSKI Mateusz 11 M1 78 00:18:09 01:29:52 00:57:13 02:52:30 00:50:54
88 BLEW Wojciech 4 M4 79 00:20:29 01:28:20 00:58:59 02:52:35 00:50:59
89 SZCZEPAŃSKI Marcin 40 M2 80 00:21:19 01:27:29 01:00:11 02:52:42 00:51:06
90 BYZDRA Krzysztof BBL Gdańsk 25 M3 81 00:21:03 01:28:30 00:59:50 02:54:19 00:52:43
91 ŚCIANA Wojciech 41 M2 82 00:20:37 01:30:01 00:58:22 02:54:37 00:53:01
92 SIENKIEWICZ Wojciech 5 M4 83 00:24:58 01:27:00 00:56:59 02:56:11 00:54:35
93 KALISZ Arkadiusz Wrota Mazur 26 M3 84 00:22:41 01:27:39 01:02:08 02:57:10 00:55:34
94 BESTECKI Tomasz Bartoszycka Grupa Biegowa 42 M2 85 00:25:24 01:35:20 00:51:56 02:57:27 00:55:51
95 MRÓZ Marek Pasja Czyni Wolnym / Biuro Obsługi Firm PIO - MAR s.c. 27 M3 86 00:21:52 01:31:50 00:58:41 02:57:28 00:55:52
96 ZAWADZKI Mateusz 12 M1 87 00:21:57 01:32:55 00:58:00 02:58:01 00:56:25
97 DĘBKOWSKI Michał FC BINGO 43 M2 88 00:19:36 01:31:45 01:02:45 02:59:22 00:57:46
98 ROGOWSKI Michał 44 M2 89 00:21:23 01:39:39 00:53:35 03:00:01 00:58:25
99 JAWORSKI Piotr 6 M4 90 00:19:45 01:33:44 01:00:53 03:00:31 00:58:55
100 MAJCHER Natalia 6 K2 10 00:20:32 01:32:39 01:04:15 03:01:44 01:00:08
101 KMIEĆ Karolina Trispace 7 K2 11 00:21:14 01:34:36 01:01:30 03:02:16 01:00:40
102 MICHALIK Michał 28 M3 91 00:28:00 01:25:25 01:03:13 03:02:45 01:01:09
103 GUSAROV Valerii 111 Club / Technopolis GS 7 M4 92 00:23:28 01:30:38 01:04:02 03:03:42 01:02:06
104 FABIANOWICZ Agnieszka Autopay 8 K2 12 00:24:08 01:36:29 00:57:35 03:04:04 01:02:28
105 KOWALCZYK Krzysztof 45 M2 93 00:19:31 01:39:48 01:01:22 03:05:01 01:03:25
106 KLECKI Rafał Team99 Academy 29 M3 94 00:21:47 01:35:28 01:03:21 03:06:39 01:05:03
107 ADAMCZYK Jakub 13 M1 95 00:22:45 01:37:30 00:59:26 03:07:15 01:05:39
108 NYKAZA Adam Amator 8 M4 96 00:25:54 01:29:02 01:07:01 03:08:11 01:06:35
109 SZYNKOWSKI Jerzy 9 M4 97 00:28:18 01:33:17 01:02:20 03:08:15 01:06:39
110 MAJKOWSKI Łukasz Majkowski Team 46 M2 98 00:21:58 01:38:36 01:07:13 03:13:18 01:11:42
111 TRZASKA Marek 47 M2 99 00:30:05 01:33:09 01:06:52 03:15:24 01:13:48
112 NIEDŹWIECKI Piotr BRAK 48 M2 100 00:29:13 01:38:25 01:02:12 03:16:11 01:14:35
113 MAZUR Sławomir Ziaja Team 30 M3 101 00:27:48 01:39:28 01:03:56 03:16:35 01:14:59
114 CZARNECKI Rafał 14 M1 102 00:22:01 01:44:14 01:08:37 03:19:29 01:17:53
115 JAWOROWSKA Anna 3 K3 13 00:25:30 01:39:05 01:13:22 03:24:41 01:23:05
116 GALICKI Waldemar ANIOŁ TEAM 10 M4 103 00:35:19 01:40:46 01:08:27 03:31:48 01:30:12
117 WOŹNIAK Marek 11 M4 104 00:24:17 02:06:14 01:11:55 03:49:08 01:47:32