Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #6 - Mrągowo - 1/8 IM

2018-09-02
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 SIÓDMIAK Igor MKP SZCZECINEK M1 1 1 00:06:48 00:35:19 00:18:15 01:02:42 00:00:00
2 KRAWCZYK Kacper Miejskie Centrum Sport Bełchatów M1 2 2 00:08:29 00:35:26 00:19:31 01:06:28 00:03:46
3 SUGIER Dawid M1 3 3 00:08:51 00:35:54 00:19:58 01:07:29 00:04:47
4 BRONAKOWSKI Piotr personaltriathlon.pl/KS ANUNNAKI M2 1 4 00:08:27 00:35:50 00:21:07 01:08:03 00:05:21
5 BEDNARCZYK Tomasz M2 2 5 00:08:04 00:38:07 00:20:01 01:08:52 00:06:10
6 LEW-MIRSKI Janusz AKS Polonia Warszawa M3 1 6 00:07:19 00:36:32 00:22:22 01:09:49 00:07:07
7 BORYS Antoni MKP Szczecinek/7PRO- Siódmiak triathlon team M0 1 7 00:07:13 00:38:25 00:22:12 01:10:28 00:07:46
8 DZIK Szymon SSP ORKA ILAWA M1 4 8 00:07:28 00:39:18 00:21:46 01:11:04 00:08:22
9 ŚLESICKI Rafał Ostre TEAM M2 3 9 00:09:06 00:38:11 00:21:05 01:11:14 00:08:32
10 PLUCINSK Michal Toruń Multisport Team M2 4 10 00:08:14 00:39:05 00:20:37 01:11:30 00:08:48
11 GNIOT Jacek Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. M3 2 11 00:10:31 00:36:02 00:22:09 01:11:49 00:09:07
12 ABRAMCZYK Rafał Yanushe TT M2 5 12 00:11:09 00:36:24 00:22:13 01:12:29 00:09:47
13 SIENKIEWICZ Patryk Dream Tri Team M3 3 13 00:10:37 00:35:52 00:23:11 01:12:54 00:10:12
14 ZINIEWICZ Łukasz Waniewski Coaching M2 6 14 00:08:51 00:40:12 00:20:51 01:13:25 00:10:43
15 GÓRALSKA Aleksandra Labosport Team K3 1 1 00:09:05 00:38:05 00:23:25 01:13:47 00:11:05
16 HINZ Marcin Endure Team M2 7 15 00:10:23 00:37:37 00:22:34 01:13:54 00:11:12
17 SZTENDEREWICZ Rafał SPORTEVO M3 4 16 00:09:44 00:39:10 00:21:46 01:14:03 00:11:21
18 BORKOWY Michał Niezrzeszony M3 5 17 00:10:45 00:38:55 00:21:25 01:14:40 00:11:58
19 ŁUGIEWICZ Przemysław Smaruj na Trening M2 8 18 00:09:44 00:40:08 00:21:58 01:15:00 00:12:18
20 KOLASA Lukasz M2 9 19 00:08:47 00:39:19 00:24:18 01:15:31 00:12:49
21 KRÓL Maciej TRISPACE M4 1 20 00:10:16 00:38:28 00:23:16 01:15:31 00:12:49
22 POPKO Janusz NAJMOWICZ TRIATHLON M2 10 21 00:09:46 00:40:04 00:21:51 01:15:36 00:12:54
23 OPIELA Pawel 7PRO- Siódmiak triathlon team M0 2 22 00:09:27 00:41:16 00:21:33 01:15:37 00:12:55
24 KAC Marek Endure Team M3 6 23 00:09:14 00:40:25 00:23:05 01:16:18 00:13:36
25 BURANDT Magdalena 3 life team K2 1 2 00:09:48 00:39:57 00:22:49 01:16:22 00:13:40
26 ROMANOWSKI Radosław KS JELONKI Dobre Miasto M3 7 24 00:10:57 00:39:45 00:22:19 01:16:52 00:14:10
27 OLENDER Paweł Car 4 parts Mrągowo M3 8 25 00:09:38 00:42:08 00:22:02 01:16:58 00:14:16
28 WOŁYNIEC Emilia TRISWIMRUN GOŁDAP K2 2 3 00:10:19 00:40:48 00:23:10 01:17:11 00:14:29
29 LUBIŃSKI Kamil M1 5 26 00:07:49 00:42:55 00:23:19 01:17:16 00:14:34
30 DZIENISZ Marta ASP GDAŃSK K2 1 4 00:10:00 00:41:05 00:23:22 01:17:25 00:14:43
31 PIECZKOWSKA Agnieszka TriNEGU K3 2 5 00:11:05 00:39:52 00:22:44 01:17:25 00:14:43
32 ŻYGENDA Robert "Brapol" Wiesz na czym stoisz! M4 2 27 00:11:05 00:39:37 00:22:53 01:17:40 00:14:58
33 KUBIK Agnieszka BCT Team Gdynia/ Tri Ladies K2 3 6 00:09:02 00:37:36 00:27:28 01:18:18 00:15:36
34 STRYCHOWSKI Jakub Complexsports M3 9 28 00:09:24 00:41:21 00:24:25 01:19:06 00:16:24
35 GAWKOWSKI Robert GAWKOWSKI TEAM M3 10 29 00:10:33 00:39:47 00:25:03 01:19:09 00:16:27
36 BIESIEKIERSKI Krzysztof Drużyna Wilka M3 11 30 00:10:29 00:41:51 00:23:31 01:19:38 00:16:56
37 KULIŃSKI Piotr Iron Fighters M1 6 31 00:10:23 00:41:45 00:23:27 01:19:46 00:17:04
38 KRZEMIŃSKI Adam TRI Kętrzyn M3 12 32 00:10:35 00:38:41 00:25:48 01:20:08 00:17:26
39 ABRAMCZYK Marcin Yanushe Triathlon Team M3 13 33 00:12:15 00:41:35 00:23:00 01:20:15 00:17:33
40 ŻMICH-FÓRMANIAK Joanna TRISPACE K3 3 7 00:09:11 00:41:26 00:25:27 01:20:18 00:17:36
41 KICZOR Damian TRI NEGU M2 11 34 00:12:23 00:41:05 00:23:14 01:20:34 00:17:52
42 PIECZARKA Dariusz KUROPATWA TEAM M3 14 35 00:11:13 00:43:03 00:20:52 01:20:42 00:18:00
43 BEJM Łukasz M2 12 36 00:10:07 00:42:19 00:23:46 01:20:59 00:18:17
44 KACPERSKI Mateusz RGA M2 13 37 00:10:33 00:41:59 00:23:59 01:21:19 00:18:37
45 MARCINIAK Pawel K.S. Celironman SA M2 14 38 00:10:22 00:40:44 00:26:09 01:21:28 00:18:46
46 ŁASKI Marek TRI Starogard Gdański M2 15 39 00:09:49 00:40:15 00:27:07 01:21:47 00:19:05
47 BORYNA Jarek M4 3 40 00:11:33 00:39:40 00:25:21 01:21:54 00:19:12
48 KIERUZEL Michał M2 16 41 00:12:13 00:41:46 00:24:19 01:22:10 00:19:28
49 GUZIŃSKI Andrzej Skipol.pl TEAM M4 4 42 00:11:23 00:40:06 00:25:14 01:22:11 00:19:29
50 PIETRUSZKA Magdalena Rozbiegane Działdowo K2 4 8 00:10:37 00:44:25 00:23:22 01:22:23 00:19:41
51 KOŁODZIEJCZYK-KOTASIŃSKA Milena plywanietrojmiasto.pl K2 2 9 00:09:49 00:43:38 00:24:36 01:22:35 00:19:53
52 KUŁAK Piotr Biskupiec Biega THE BEST M3 15 43 00:10:57 00:42:06 00:25:50 01:22:38 00:19:56
53 BIANKOWSKI Piotr BiankowskiTeam M3 16 44 00:07:52 00:43:14 00:27:53 01:22:45 00:20:03
54 KRAMARZ Agnieszka CompleXsports/Triladies K2 3 10 00:09:55 00:42:59 00:25:57 01:22:55 00:20:13
55 ZDOBYLAK Krzysztof OrkaMasters Iława M2 17 45 00:10:15 00:43:53 00:25:21 01:23:22 00:20:40
56 SZUBA Adam M3 17 46 00:14:23 00:37:37 00:27:23 01:23:24 00:20:42
57 ROGULSKI Arkadiusz ARdesign M2 18 47 00:10:11 00:41:33 00:26:43 01:23:40 00:20:58
58 NALEŻYTY Katarzyna TRI Ladies TKKF Kolejarz Bydgoszcz K2 4 11 00:13:27 00:43:06 00:23:15 01:23:57 00:21:15
59 KACPERSKI Mirosław PARKRUN POLSKA M4 5 48 00:12:11 00:41:52 00:26:06 01:24:02 00:21:20
60 STRZEŚNIEWSKI Marek PGR Skajzgiry M5 1 49 00:11:26 00:42:08 00:25:16 01:24:15 00:21:33
61 TYLKOWSKI Marcin urwane śmigło M2 19 50 00:10:02 00:44:04 00:27:06 01:24:40 00:21:58
62 MENDEL Magdalena TRISPACE K2 5 12 00:10:27 00:42:59 00:26:59 01:24:48 00:22:06
63 MARKOWSKI Rafał MAZURY MTB M3 18 51 00:11:50 00:41:55 00:26:09 01:25:15 00:22:33
64 RĘCZKOWSKI Rafał M2 20 52 00:12:15 00:43:54 00:25:22 01:26:02 00:23:20
65 LINKNER Damian Yanushe Triathlon Team M2 21 53 00:15:05 00:44:04 00:22:40 01:26:12 00:23:30
66 KUJAWA Paweł BISKUPIEC BIEGA M2 22 54 00:14:02 00:43:58 00:22:55 01:26:16 00:23:34
67 KOTASIŃSKI Filip plywanietrojmiasto.pl M2 23 55 00:12:05 00:41:40 00:27:36 01:26:24 00:23:42
68 UŹDZIŁO Przemysław Wyczesani M2 24 56 00:12:17 00:43:19 00:26:54 01:26:42 00:24:00
69 UŹDZIŁO Emil Wyczesani M2 25 57 00:12:51 00:41:52 00:27:40 01:26:42 00:24:00
70 ROSIŃSKI Marek MORS Brodnica M3 19 58 00:12:17 00:41:59 00:27:44 01:26:51 00:24:09
71 SZYMCZYK Marcin Miejskie Centrum Sportu Bełchatów M2 26 59 00:11:57 00:43:31 00:27:19 01:27:18 00:24:36
72 KOŚCIESZA Robert Tri NEGU M3 20 60 00:09:45 00:45:43 00:26:39 01:27:24 00:24:42
73 LISOWSKI Aleksy M0 3 61 00:13:14 00:46:38 00:25:04 01:27:51 00:25:09
74 KASPROWICZ Wioletta Rozbiegane Działdowo K2 6 13 00:12:22 00:45:47 00:25:27 01:27:57 00:25:15
75 SIENKIEWICZ Wiktor Sienkiewicz M1 7 62 00:11:28 00:44:45 00:27:46 01:28:30 00:25:48
76 DĘBOWSKA Anna CompleXsport/TRI Ladies K3 4 14 00:13:45 00:44:45 00:25:47 01:29:01 00:26:19
77 HOROSZKO Michał M2 27 63 00:13:46 00:49:31 00:21:20 01:29:04 00:26:22
78 POHL DUCZMAL Elzbieta Stowarzyszenie More Active K3 5 15 00:12:29 00:44:56 00:28:06 01:29:10 00:26:28
79 STASIŃSKI Rafał Yanushe Triathlon Team M3 21 64 00:11:52 00:44:34 00:28:49 01:29:32 00:26:50
80 GAWIN Krzysztof M1 8 65 00:11:06 00:46:09 00:27:39 01:29:55 00:27:13
81 CZURYŁŁO Paweł Stomil Olsztyn M2 28 66 00:14:31 00:46:49 00:24:25 01:29:56 00:27:14
82 LISOWSKI Przemek CTMiR Spaszewski M3 22 67 00:12:21 00:45:44 00:28:14 01:30:06 00:27:24
83 CHOMICKI Szymon Yanushe Triathlon Team Olsztyn M3 23 68 00:12:15 00:49:52 00:24:07 01:30:30 00:27:48
84 BRONAKOWSKI Andrzej www.czasrelaksu.olsztyn.pl M3 24 69 00:10:21 00:49:13 00:27:07 01:30:54 00:28:12
85 KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena TRISPACE K3 6 16 00:11:30 00:45:36 00:29:28 01:31:09 00:28:27
86 KREFT Katarzyna K2 7 17 00:12:54 00:46:11 00:27:01 01:31:38 00:28:56
87 RESPONDEK Wojciech Complexsports M3 25 70 00:10:14 00:47:15 00:29:30 01:31:54 00:29:12
88 ZAMOYSKI Piotr M1 9 71 00:12:56 00:48:16 00:28:23 01:33:00 00:30:18
89 SCHLUETER Bernard M2 29 72 00:11:46 00:44:33 00:30:59 01:33:01 00:30:19
90 SITARZ Michał M1 10 73 00:10:16 00:47:26 00:30:21 01:33:03 00:30:21
91 BARTOSZEWICZ Łukasz Ostrołęka M2 30 74 00:10:52 00:50:31 00:26:12 01:33:09 00:30:27
92 PŁUCIENNICZAK Diana PersonalTriathlon.pl K2 5 18 00:11:38 00:46:16 00:31:10 01:33:31 00:30:49
93 PICHAL Kacper Morsy Szczytno #Reset M1 11 75 00:14:51 00:47:42 00:25:10 01:33:41 00:30:59
94 HARTLIŃSKI Maciej M2 31 76 00:10:44 00:47:45 00:31:42 01:34:38 00:31:56
95 WIECZOREK Marcin M3 26 77 00:14:48 00:45:36 00:28:39 01:34:54 00:32:12
96 MARIAŃSKA Amelia K2 8 19 00:12:56 00:50:27 00:27:49 01:36:24 00:33:42
97 WÓJCIK Monika 3life team K2 6 20 00:10:48 00:48:47 00:32:05 01:36:41 00:33:59
98 HERBER Arek KasiArki M3 27 78 00:14:55 00:50:10 00:25:36 01:37:28 00:34:46
99 ZWOLINSKA Beata BiankowskiTeam K4 1 21 00:13:08 00:50:07 00:29:42 01:37:37 00:34:55
100 KIRYLUK Piotr M4 6 79 00:15:12 00:43:45 00:33:42 01:37:58 00:35:16
101 BOGUSZ Justyna KB Mrągowo K2 9 22 00:11:53 00:53:38 00:28:59 01:39:13 00:36:31
102 KADZIEWICZ Kamilla PersonalTriathlon K2 7 23 00:10:51 00:50:16 00:33:05 01:39:17 00:36:35
103 OLSZEWSKI Łukasz M2 32 80 00:13:11 00:48:15 00:31:02 01:39:42 00:37:00
104 JATCZAK Katarzyna ZIAJA TEAM K3 7 24 00:15:33 00:46:28 00:31:35 01:39:52 00:37:10
105 KOZŁOWSKI Tomasz M3 28 81 00:11:48 00:51:59 00:29:13 01:39:57 00:37:15
106 MUSZYNSKI Marceli M1 12 82 00:12:06 00:52:53 00:29:27 01:40:27 00:37:45
107 SUCHOWIECKA Anna K.S. NIEMANIEMOGĘ K2 8 25 00:14:53 00:50:45 00:30:36 01:41:47 00:39:05
108 KONIECZKA Ala Ziaja Team K3 8 26 00:13:58 00:51:56 00:30:10 01:41:52 00:39:10
109 CŁAPA Mateusz MUKOWALECZNI M0 4 83 00:17:31 00:47:36 00:31:56 01:42:43 00:40:01
110 TWOREK Maciej M2 33 84 00:13:38 00:56:14 00:27:58 01:43:27 00:40:45
111 SAWICKI Wiesław -- M4 7 85 00:13:05 00:50:41 00:35:11 01:44:33 00:41:51
112 ORBIK Joanna JANUSZE I GRAŻYNY TRIATHLONU K2 9 27 00:15:22 00:51:42 00:33:39 01:44:35 00:41:53
113 CŁAPA Joanna MUKOWALECZNI K3 9 28 00:14:24 00:49:35 00:33:55 01:44:40 00:41:58
114 WOJCIECHOWSKI Zbigniew M5 2 86 00:20:32 00:49:20 00:28:21 01:44:41 00:41:59
115 WASZCZYK Marta ZiajaTeam K3 10 29 00:12:49 00:47:08 00:38:47 01:45:11 00:42:29
116 RESPONDEK Agnieszka Complexsports K3 11 30 00:15:33 00:50:39 00:33:47 01:45:12 00:42:30
117 KLINICKI Jacek M3 29 87 00:12:51 00:51:15 00:35:08 01:45:28 00:42:46
118 SZCZEPAŃSKA Magdalena K2 10 31 00:15:19 00:53:12 00:32:38 01:46:14 00:43:32
119 KROEGER Rafael M1 13 88 00:16:26 00:58:21 00:26:58 01:47:23 00:44:41
120 PIEŃKOS Rafał M2 34 89 00:13:44 00:53:46 00:32:48 01:49:09 00:46:27
121 SADOWSKA Monika DISINN K2 11 32 00:15:57 00:54:57 00:35:34 01:52:06 00:49:24
122 KOLANOWSKA Katarzyna tree ladies K4 2 33 00:19:34 00:52:22 00:34:58 01:55:13 00:52:31
123 ZWIERZCHOWSKA Aleksandra K2 10 34 00:10:52 01:05:06 00:34:41 01:56:30 00:53:48
124 KWIATKOWSKA Wiktoria Klub Wodny "Gdańskie Lwy" K0 1 35 00:12:27 01:03:02 00:43:07 02:03:29 01:00:47
125 ZWIERZ Ilona K2 12 36 00:18:11 01:01:04 00:39:44 02:05:43 01:03:01
126 ŚLĄZAK Barbara K2 11 37 00:12:34 01:05:31 00:44:15 02:06:56 01:04:14
127 KOTFIS Ryszard SP40-Gdynia M5 3 90 00:15:29 00:59:05 00:48:19 02:11:00 01:08:18
128 DOBOSZ Michal CompleXsports M3 30 91 00:09:52 01:45:11 00:32:11 02:34:42 01:32:00