Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

GAZARKIEWICZ Michał - profil zawodnika

Data Impreza Miejsce open / wg. płci Kategoria Czas końcowy
2018-08-25 AquaDecathlon Rewa - 1000 m / 5000 m 29 / 25 M3 00:46:56

Dane:

Miejsce open

29 / 56

Miejsce w kat.

10 / 15

Miejsce wg. płci

25 / 41

Numer

32

Wynik

00:46:56

Strata do zwycięzcy

00:13:28

Wynik lepszy niż

27 (48.21%) zawodników

Wynik w kategorii lepszy niż

5 (33.33%) zawodników

Wynik według płci lepszy niż

16 (39.02%) zawodników

Międzyczasy:

Nazwa Pojedynczo Sumarycznie
Pływanie 00:21:28 00:21:28
T1 00:01:34 00:23:02
Bieg 00:23:54 00:46:56
2018-06-16 TE #2 - Starogard Gd. - 1/4 IM 117 / 109 M3 02:42:39

Dane:

Miejsce open

117 / 172

Miejsce w kat.

43 / 63

Miejsce wg. płci

109 / 153

Numer

298

Wynik

02:42:39

Strata do zwycięzcy

00:43:03

Wynik lepszy niż

55 (31.98%) zawodników

Wynik w kategorii lepszy niż

20 (31.75%) zawodników

Wynik według płci lepszy niż

44 (28.76%) zawodników

Międzyczasy:

Nazwa Pojedynczo Sumarycznie
Pływanie 00:21:16 00:21:16
T1 00:03:37 00:24:53
Rower 01:23:12 01:48:05
T2 00:01:42 01:49:47
Bieg 00:52:52 02:42:39
2018-05-27 TE #1 - Gniewino 2018 - 1/8 IM 74 / 68 M3 01:24:06

Dane:

Miejsce open

74 / 200

Miejsce w kat.

15 / 39

Miejsce wg. płci

68 / 150

Numer

879

Wynik

01:24:06

Strata do zwycięzcy

00:20:31

Wynik lepszy niż

126 (63.00%) zawodników

Wynik w kategorii lepszy niż

24 (61.54%) zawodników

Wynik według płci lepszy niż

82 (54.67%) zawodników

Międzyczasy:

Nazwa Pojedynczo Sumarycznie
Pływanie 00:09:24 00:09:24
T1 00:02:07 00:11:31
Rower 00:45:11 00:56:42
T2 00:01:48 00:58:30
Bieg 00:25:36 01:24:06
2018-05-19 Duathlon Rumia - MP AGE GROUP 106 / 98 MAG40-44 01:11:34

Dane:

Miejsce open

106 / 155

Miejsce w kat.

22 / 26

Miejsce wg. płci

98 / 118

Numer

178

Wynik

01:11:34

Strata do zwycięzcy

00:16:50

Wynik lepszy niż

49 (31.61%) zawodników

Wynik w kategorii lepszy niż

4 (15.38%) zawodników

Wynik według płci lepszy niż

20 (16.95%) zawodników

Międzyczasy:

Nazwa Pojedynczo Sumarycznie
Bieg 00:21:49 00:21:49
T1 00:01:29 00:23:18
Rower 00:35:49 00:59:07
T2 00:01:19 01:00:26
Bieg 00:11:08 01:11:34
2018-04-22 Duathlon Energy #1 Ustka - dystans KRÓTKI 40 / 38 M3 01:07:29

Dane:

Miejsce open

40 / 126

Miejsce w kat.

13 / 29

Miejsce wg. płci

38 / 90

Numer

292

Wynik

01:07:29

Strata do zwycięzcy

00:13:41

Wynik lepszy niż

86 (68.25%) zawodników

Wynik w kategorii lepszy niż

16 (55.17%) zawodników

Wynik według płci lepszy niż

52 (57.78%) zawodników

Międzyczasy:

Nazwa Pojedynczo Sumarycznie
Bieg 00:21:48 00:21:48
T1 00:01:54 00:23:42
Rower 00:30:15 00:53:57
T2 00:01:38 00:55:35
Bieg 00:11:54 01:07:29
2017-09-09 Duathlon Energy Ustka 2017- dystans KRÓTKI 27 / 26 M3 01:08:57

Dane:

Miejsce open

27 / 88

Miejsce w kat.

8 / 19

Miejsce wg. płci

26 / 62

Numer

241

Wynik

01:08:57

Strata do zwycięzcy

00:17:08

Wynik lepszy niż

61 (69.32%) zawodników

Wynik w kategorii lepszy niż

11 (57.89%) zawodników

Wynik według płci lepszy niż

36 (58.06%) zawodników

Międzyczasy:

Nazwa Pojedynczo Sumarycznie
Bieg 00:23:44 00:23:44
T1 00:01:27 00:25:11
Rower 00:30:40 00:55:51
T2 00:01:12 00:57:03
Bieg 00:11:53 01:08:57
2017-07-02 TE #3 - Lidzbark Welski 2017 - 1/8 IM 36 / 35 M3 01:20:44

Dane:

Miejsce open

36 / 105

Miejsce w kat.

11 / 28

Miejsce wg. płci

35 / 87

Numer

815

Wynik

01:20:44

Strata do zwycięzcy

00:16:32

Wynik lepszy niż

69 (65.71%) zawodników

Wynik w kategorii lepszy niż

17 (60.71%) zawodników

Wynik według płci lepszy niż

52 (59.77%) zawodników

Międzyczasy:

Nazwa Pojedynczo Sumarycznie
Pływanie 00:09:25 00:09:25
T1 00:02:38 00:12:03
Rower 00:42:15 00:54:18
T2 00:02:21 00:56:39
Bieg 00:24:05 01:20:44
2017-06-18 TE #2 - Starogard Gd. 2017- 1/4 IM 84 / 76 M3 02:45:27

Dane:

Miejsce open

84 / 167

Miejsce w kat.

27 / 58

Miejsce wg. płci

76 / 143

Numer

206

Wynik

02:45:27

Strata do zwycięzcy

00:42:35

Wynik lepszy niż

83 (49.70%) zawodników

Wynik w kategorii lepszy niż

31 (53.45%) zawodników

Wynik według płci lepszy niż

67 (46.85%) zawodników

Międzyczasy:

Nazwa Pojedynczo Sumarycznie
Pływanie 00:20:17 00:20:17
T1 00:04:37 00:24:54
Rower 01:24:58 01:49:52
T2 00:01:54 01:51:46
Bieg 00:53:41 02:45:27
2017-05-28 TE #1 - Gniewino 2017 - 1/8 IM 70 / 64 M3 01:25:10

Dane:

Miejsce open

70 / 157

Miejsce w kat.

24 / 43

Miejsce wg. płci

64 / 119

Numer

856

Wynik

01:25:10

Strata do zwycięzcy

00:20:56

Wynik lepszy niż

87 (55.41%) zawodników

Wynik w kategorii lepszy niż

19 (44.19%) zawodników

Wynik według płci lepszy niż

55 (46.22%) zawodników

Międzyczasy:

Nazwa Pojedynczo Sumarycznie
Pływanie 00:09:51 00:09:51
T1 00:02:43 00:12:34
Rower 00:46:04 00:58:38
T2 00:01:24 01:00:02
Bieg 00:25:08 01:25:10
2016-06-19 TE #1 - Starogard Gd. 2016 - 1/4 IM 145 / 124 M2 03:13:21

Dane:

Miejsce open

145 / 157

Miejsce w kat.

56 / 59

Miejsce wg. płci

124 / 131

Numer

361

Wynik

03:13:21

Strata do zwycięzcy

01:06:55

Wynik lepszy niż

12 (7.64%) zawodników

Wynik w kategorii lepszy niż

3 (5.08%) zawodników

Wynik według płci lepszy niż

7 (5.34%) zawodników

Międzyczasy:

Nazwa Pojedynczo Sumarycznie
Pływanie 00:19:12 00:19:12
T1 00:07:48 00:27:00
Rower 01:41:41 02:08:41
T2 00:03:01 02:11:42
Bieg 01:01:39 03:13:21